Автор Тема: Обмеження виборчого права  (Прочитано 16384 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Обмеження виборчого права
« Reply #120 : Листопада 18, 2014, 09:40:32 09:40 »
що "счітаются"?
:fp
Лицами достойными волеизъявления?
при чому тут "достойні" чи "не достойні"? обговорюємо ситуацію "народжені в СРСР" \ "народжені не в СРСР"
Ну ты ж себя читай.
і в чому проблема?
ветерани УПА в більшості народилися не в УРСР
А тех ветеранов, которых меньше, но они УПА, их лишить права голоса?
не голосують ті, хто народився в СРСР. крапка.
але я погоджуюся, що це рішення було б не своєчасне. бо дійсно за дартів вейдерів голосуватимуть...
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Обмеження виборчого права
« Reply #121 : Листопада 18, 2014, 10:08:33 10:08 »
звичайно побачили те що хочемо, я писав 90% пенсіонерів голосують за гречку я бля сука дуже проти щоб ці виблядки вирішували майбутнє моїх дітей - так зрозуміло? блядь. коли я пишу дані я їх не з хуя висмоктую...
"Читач" а давай так, ти працюєш платиш податки а тут бля виходить указ - з точки захисту пенсів ти платиш 75% податку від обророту,я бля подивлюсь як твої діти будуть підоконники гризти.
а терер горбатий
" Tvladrat" ще раз популярно поясню "мамочка" виховує майбутнє держави - якщо ти проти значить гандон..., студент через декілька років буде працювати на державу - а що зробить блядь військовий пенс у 80 випадках буде кричати "Раїсся, Путін Памагі"
за який хуй бля давати пенсію уроду в 45 років який бля ні разу не воював - а 20 років бухав і баб їбав - пройобуав військове майно...
а тепер для інших товаріщей - так готовий особисто вводити полтику партії в дію, так я знаю хто перший на палю сяде, список -є ви не переживайте - тільки чомусь в ньому депутати, прокурори, судді, митники, чиновники але чомусь нема пенсів?)))

Відповіді на питання чому пенсіонери, яким треба заборонити голосувати, показують кращу явку на виборах
ніж платники податків, яким треба право голосу залишити я так і не побачив.
А все інше про 75% з обороту просто беззмістовний піздьож ні про що.
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: Обмеження виборчого права
« Reply #122 : Листопада 18, 2014, 10:09:44 10:09 »
що "счітаются"?
:fp
Лицами достойными волеизъявления?
при чому тут "достойні" чи "не достойні"? обговорюємо ситуацію "народжені в СРСР" \ "народжені не в СРСР"
Ну ты ж себя читай.
і в чому проблема?
ветерани УПА в більшості народилися не в УРСР
А тех ветеранов, которых меньше, но они УПА, их лишить права голоса?
не голосують ті, хто народився в СРСР. крапка.
але я погоджуюся, що це рішення було б не своєчасне. бо дійсно за дартів вейдерів голосуватимуть...
Тут дилемма, когда время придет, то уже не будет необходимости ограничивать. А возможно это не дилемма вовсе  :smilie3:
Ник зарезервирован

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Обмеження виборчого права
« Reply #123 : Листопада 18, 2014, 10:11:01 10:11 »
це правда. ось тому пенсія повинна насолоджуватись життям, а не подихати на виборчих ділянках, встигнувши поставити хрестик "за сіманєнко!". ідея з голосуванням лише народженим в Україні - добра, але під наші реалії не підходить..
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
Re: Обмеження виборчого права
« Reply #124 : Листопада 18, 2014, 01:54:35 13:54 »
І головне питання: "а судьї кто?"
Хто вирішуватиме, кому голосувати, кому ні? Соболєви Єгорушкі-свєт-наш-люстратори з  Бляхерами та Сьомами-Грішами-Костями?

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Обмеження виборчого права
« Reply #125 : Листопада 18, 2014, 02:17:33 14:17 »
Читач або сліпий або дурний або ну не знаю хто - я писав чому пенси ходять на вибори - бо їм платять. Палиця пройшов в парламент завдяки тому що дуже великій кількості пенсів занесли до дому по 500 грн. До моїх батьків також приходили "аххітатори"- не повезло їм трішки я вдома був...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
Re: Обмеження виборчого права
« Reply #126 : Листопада 18, 2014, 05:37:57 17:37 »
Читач або сліпий або дурний або ну не знаю хто - я писав чому пенси ходять на вибори - бо їм платять. Палиця пройшов в парламент завдяки тому що дуже великій кількості пенсів занесли до дому по 500 грн. До моїх батьків також приходили "аххітатори"- не повезло їм трішки я вдома був...

Якщо пенсіонери такі продажні, то де гарантія, що їхні діти та внуки будуть менш продажними? Подібні сімейні традиції зазвичай передаються у спадок з покоління в покоління.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Обмеження виборчого права
« Reply #127 : Листопада 18, 2014, 07:42:16 19:42 »
пенсів треба прибирати з виборчого процесу - це факт
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: Обмеження виборчого права
« Reply #128 : Листопада 18, 2014, 07:53:10 19:53 »
пенсів треба прибирати з виборчого процесу - це факт
та чо там мелочиться:"пенсів треба прибирати." :lol:
Ник зарезервирован

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Обмеження виборчого права
« Reply #129 : Листопада 18, 2014, 07:53:38 19:53 »
Читач або сліпий або дурний або ну не знаю хто - я писав чому пенси ходять на вибори - бо їм платять. Палиця пройшов в парламент завдяки тому що дуже великій кількості пенсів занесли до дому по 500 грн. До моїх батьків також приходили "аххітатори"- не повезло їм трішки я вдома був...

я не сліпий це ви сліпий, я вже втретє питаю чому не ходять на вибори ті кому не платять?
і якщо вони безоплатно не ходять, то навіщо їм право голосу?
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Mr_Bison

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1188
  • Стать: Чоловіча
    • ЖЖ