Автор Тема: Почему не буду голосовать за Порошенко.  (Прочитано 12687 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33093
  • Стать: Чоловіча
Re: Почему не буду голосовать за Порошенко.
« Reply #60 : Квітня 05, 2014, 08:28:23 20:28 »
колишні прихильники Ющенка вбачають у Порошенкові його політичну реінкарнацію
Більш ніж наполовину високий рейтинг Пороха (якщо він реальний, а не куплений) - то антирейтинг Тимошенчихи

Ну звідки в Пороха взявся рейтинг 25% ??? Ви в це вірите?

Нє-нє, не верім. А от у юльки 146% - верім ! Ібо чістая правда !  :smilie8:


Та пох Юлька, не про неї мова. Я от особисто не вірю в четвертак підтримки Пороха, і серед моїх знайомих теж таких немє.
Мене що найбільше лякає - ц відстуність реформ у випадку обрання Петі презом. Рінат недарма клоуна-Допу виставив, щоби той був у Пороха технічним кандидатом.

Петро зараз має добрий рейтинг по принципу - а чому б і не він. Достатньо відомий + за весь час у відвертій херні не зауваженмй. Ну щось там на нього пробують вішати, але то таке, особливо не переконує. Так що 'юлькам вводная от 'баті' - нада старацца'.  :gigi:

Offline PRom

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 266
Re: Почему не буду голосовать за Порошенко.
« Reply #61 : Квітня 05, 2014, 08:40:07 20:40 »
колишні прихильники Ющенка вбачають у Порошенкові його політичну реінкарнацію
Більш ніж наполовину високий рейтинг Пороха (якщо він реальний, а не куплений) - то антирейтинг Тимошенчихи

Ну звідки в Пороха взявся рейтинг 25% ??? Ви в це вірите?

Нє-нє, не верім. А от у юльки 146% - верім ! Ібо чістая правда !  :smilie8:


Та пох Юлька, не про неї мова. Я от особисто не вірю в четвертак підтримки Пороха, і серед моїх знайомих теж таких немє.
Мене що найбільше лякає - ц відстуність реформ у випадку обрання Петі презом. Рінат недарма клоуна-Допу виставив, щоби той був у Пороха технічним кандидатом.

Петро зараз має добрий рейтинг по принципу - а чому б і не він. Достатньо відомий + за весь час у відвертій херні не зауваженмй. Ну щось там на нього пробують вішати, але то таке, особливо не переконує. Так що 'юлькам вводная от 'баті' - нада старацца'.  :gigi:

А що пробують вішати? В стартпості жодного брехливого слова немає

Offline Mandera

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 752
  • Стать: Чоловіча
Re: Почему не буду голосовать за Порошенко.
« Reply #62 : Квітня 05, 2014, 08:49:04 20:49 »
Почему не буду голосовать за Порошенко.

Царь Соломон, а вы за Рабиновича голосовать будете?

Offline House, M.D.

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 12
Re: Почему не буду голосовать за Порошенко.
« Reply #63 : Квітня 05, 2014, 08:49:46 20:49 »
Хто проголосує за хі-хі-хі - той просто тупий ідіот. Це ще один януковоч, але вже не такий тупий. Порошенко, звісно, не найкращій варіант, але якщо вибирати з того, що є, інших канидатур просто немає. Аби ще ті, хто вважається або є проукраїнськими набралися розуму и дали можливість виришити все в першому турі, але це надмірно важке завдання для українських горе-політиків.

Offline PRom

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 266
Re: Почему не буду голосовать за Порошенко.
« Reply #64 : Квітня 05, 2014, 08:52:15 20:52 »
Хто проголосує за хі-хі-хі - той просто тупий ідіот. Це ще один януковоч, але вже не такий тупий. Порошенко, звісно, не найкращій варіант, але якщо вибирати з того, що є, інших канидатур просто немає. Аби ще ті, хто вважається або є проукраїнськими набралися розуму и дали можливість виришити все в першому турі, але це надмірно важке завдання для українських горе-політиків.

Ок, чим для тебе Порох кращий за Люлю? Тільки не треба тупняка про варофку і т.л..

Offline KingSolomon

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 304
Re: Почему не буду голосовать за Порошенко.
« Reply #65 : Квітня 05, 2014, 09:04:39 21:04 »
Почему не буду голосовать за Порошенко.

Царь Соломон, а вы за Рабиновича голосовать будете?

Ну вообще-то я в шутку сказал, но против него ничего особо не имею. Тем более он ясно сказал что идет в президенты только чтобы показать миру, что в Украине нет антисимитизма. Почему бы не укрепить его слова процентом?  :smilie1:

Вообще выбор у меня наверно уже есть, но знаю что к этому кандидату тут тоже какое-то предвзятое отношение, поэтому светить пока не буду, а то в юльки меня уже тут записали, а сейчас скажут что я ....

Offline PRom

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 266
Re: Почему не буду голосовать за Порошенко.
« Reply #66 : Квітня 05, 2014, 09:06:20 21:06 »
Почему не буду голосовать за Порошенко.

Царь Соломон, а вы за Рабиновича голосовать будете?

Ну вообще-то я в шутку сказал, но против него ничего особо не имею. Тем более он ясно сказал что идет в президенты только чтобы показать миру, что в Украине нет антисимитизма. Почему бы не укрепить его слова процентом?  :smilie1:

Вообще выбор у меня наверно уже есть, но знаю что к этому кандидату тут тоже какое-то предвзятое отношение, поэтому светить пока не буду, а то в юльки меня уже тут записали, а сейчас скажут что я ....


Утримайтесь від вживання слів "дрищі" "убютки" та їм подбіних, інакше попадете в бан.
« Останнє редагування: Квітня 05, 2014, 09:49:55 21:49 від Askold »

Offline House, M.D.

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 12
Re: Почему не буду голосовать за Порошенко.
« Reply #67 : Квітня 05, 2014, 09:27:20 21:27 »
Юля вже показала себе у владі. Що доброго та позитивного можна згадати за часів її прм'єрства? Може якісь системні реформи? Може система приняття рішень стала прозорішою? Ні! Теж саме ручне управління економікою, як і у дідугана азірова. Спочатку ми створимо проблему - а потім будемо її героїчно вирішувати. Можна згадати той сумнозвісний контракт на газ, де ціна газу чомусь була великим секретом. Можна згадати інтриги з ПР, можна згадати "тушок", за яких Вона несе відповідальність. Портнов, Яценко - хто за них несе відповідальність? І ще одна річ - колись Вона заявила, що її не цікавить президентська посада з повноваженнями мера Києва, пам'ятаєте? Вже зацікавила, чи що? Чи потім новий Портнов все вирішить? Тупняка про варофку не включав :)
Я не ідеалізую Порошенка, але які до нього претензії, за той час, коли він обіймав посади - РНБ, МЗС, міністр економіки?

Offline PRom

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 266
Re: Почему не буду голосовать за Порошенко.
« Reply #68 : Квітня 05, 2014, 09:38:54 21:38 »
Юля вже показала себе у владі. Що доброго та позитивного можна згадати за часів її прм'єрства? Може якісь системні реформи? Може система приняття рішень стала прозорішою? Ні! Теж саме ручне управління економікою, як і у дідугана азірова. Спочатку ми створимо проблему - а потім будемо її героїчно вирішувати. Можна згадати той сумнозвісний контракт на газ, де ціна газу чомусь була великим секретом. Можна згадати інтриги з ПР, можна згадати "тушок", за яких Вона несе відповідальність. Портнов, Яценко - хто за них несе відповідальність? І ще одна річ - колись Вона заявила, що її не цікавить президентська посада з повноваженнями мера Києва, пам'ятаєте? Вже зацікавила, чи що? Чи потім новий Портнов все вирішить? Тупняка про варофку не включав :)
Я не ідеалізую Порошенка, але які до нього претензії, за той час, коли він обіймав посади - РНБ, МЗС, міністр економіки?

Любий друзь, нє?
І перечитайте уважно старпост - там все викладено. Думаєте така людина буде проводити системні реформи?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33093
  • Стать: Чоловіча
Re: Почему не буду голосовать за Порошенко.
« Reply #69 : Квітня 05, 2014, 09:46:43 21:46 »
колишні прихильники Ющенка вбачають у Порошенкові його політичну реінкарнацію
Більш ніж наполовину високий рейтинг Пороха (якщо він реальний, а не куплений) - то антирейтинг Тимошенчихи

Ну звідки в Пороха взявся рейтинг 25% ??? Ви в це вірите?

Нє-нє, не верім. А от у юльки 146% - верім ! Ібо чістая правда !  :smilie8:


Та пох Юлька, не про неї мова. Я от особисто не вірю в четвертак підтримки Пороха, і серед моїх знайомих теж таких немє.
Мене що найбільше лякає - ц відстуність реформ у випадку обрання Петі презом. Рінат недарма клоуна-Допу виставив, щоби той був у Пороха технічним кандидатом.

Петро зараз має добрий рейтинг по принципу - а чому б і не він. Достатньо відомий + за весь час у відвертій херні не зауваженмй. Ну щось там на нього пробують вішати, але то таке, особливо не переконує. Так що 'юлькам вводная от 'баті' - нада старацца'.  :gigi:

А що пробують вішати? В стартпості жодного брехливого слова немає

Та да, наприклад створення ПР в 2000 р.  Ахмети-Яники прикупили партію в 2003 р., Петі з його 'Солідарністю' вже давно там не було.

Ну і подібні 'наброси' по більшості інших пунктів.  :smilie7:

Offline Melatonin

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 99
  • Стать: Чоловіча
    • Майстерня вітражних подарунків
Re: Почему не буду голосовать за Порошенко.
« Reply #70 : Квітня 05, 2014, 09:57:42 21:57 »
"хі-хі" 08-08-08
после этого, она для меня перестала существовать как украинский гражданин, даже не как политик.

а можно ссылку, лучше видео, не могу сам найти

Offline PRom

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 266
Re: Почему не буду голосовать за Порошенко.
« Reply #71 : Квітня 05, 2014, 09:58:56 21:58 »


Та да, наприклад створення ПР в 2000 р.  Ахмети-Яники прикупили партію в 2003 р., Петі з його 'Солідарністю' вже давно там не було.

Ну і подібні 'наброси' по більшості інших пунктів.  :smilie7:

Я з вами не згоден. Вважаю, що старпост написаний об"єктивно.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Почему не буду голосовать за Порошенко.
« Reply #72 : Квітня 05, 2014, 10:00:15 22:00 »
За Пєцю при старій конституції голосувати було б страшніше, а тепер - це зовнішня політика і силовики, прямого впливу на економіку не матиме, тому багато не вкраде. Ще плюс -доб'ється перевиборів парламенту, бо не має достатнього впливу в ВР.

Offline PRom

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 266
Re: Почему не буду голосовать за Порошенко.
« Reply #73 : Квітня 05, 2014, 10:06:02 22:06 »
За Пєцю при старій конституції голосувати було б страшніше, а тепер - це зовнішня політика і силовики, прямого впливу на економіку не матиме, тому багато не вкраде. Ще плюс -доб'ється перевиборів парламенту, бо не має достатнього впливу в ВР.
Ок, Петя звісно не Яник-хард, і думаю кроїти Конституцію він точно не буде. А от із реформами буде швах. Тупо консервація існуючої системи із деякою косметикою в особливо пошарпаних місцях.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33093
  • Стать: Чоловіча
Re: Почему не буду голосовать за Порошенко.
« Reply #74 : Квітня 05, 2014, 10:06:32 22:06 »


Та да, наприклад створення ПР в 2000 р.  Ахмети-Яники прикупили партію в 2003 р., Петі з його 'Солідарністю' вже давно там не було.

Ну і подібні 'наброси' по більшості інших пунктів.  :smilie7:

Я з вами не згоден. Вважаю, що старпост написаний об"єктивно.

Справа хазяйська. Можна було обмежитись п. 5 - 'Юлю абіжал послє ОР'.  :smilie1:

Offline PRom

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 266
Re: Почему не буду голосовать за Порошенко.
« Reply #75 : Квітня 05, 2014, 10:09:25 22:09 »


Та да, наприклад створення ПР в 2000 р.  Ахмети-Яники прикупили партію в 2003 р., Петі з його 'Солідарністю' вже давно там не було.

Ну і подібні 'наброси' по більшості інших пунктів.  :smilie7:

Я з вами не згоден. Вважаю, що старпост написаний об"єктивно.

Справа хазяйська. Можна було обмежитись п. 5 - 'Юлю абіжал послє ОР'.  :smilie1:

Після ОР Йулу абіжалі всє скопом - від Главдрища і любих друзів, до Янука і ПР в повному складі. По факту - абіжалі до її посадки, і після - також. Тобто Йула об"єднала всіх! Красіва!

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33093
  • Стать: Чоловіча
Re: Почему не буду голосовать за Порошенко.
« Reply #76 : Квітня 05, 2014, 10:11:41 22:11 »
За Пєцю при старій конституції голосувати було б страшніше, а тепер - це зовнішня політика і силовики, прямого впливу на економіку не матиме, тому багато не вкраде. Ще плюс -доб'ється перевиборів парламенту, бо не має достатнього впливу в ВР.
Ок, Петя звісно не Яник-хард, і думаю кроїти Конституцію він точно не буде. А от із реформами буде швах. Тупо консервація існуючої системи із деякою косметикою в особливо пошарпаних місцях.

В умовах дії політреформи през по означенню не повинен реформаторствувати - не його парафія. А нна зовнішні відносини та силовиків клепки в нього досить. 

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33093
  • Стать: Чоловіча
Re: Почему не буду голосовать за Порошенко.
« Reply #77 : Квітня 05, 2014, 10:20:23 22:20 »


Та да, наприклад створення ПР в 2000 р.  Ахмети-Яники прикупили партію в 2003 р., Петі з його 'Солідарністю' вже давно там не було.

Ну і подібні 'наброси' по більшості інших пунктів.  :smilie7:

Я з вами не згоден. Вважаю, що старпост написаний об"єктивно.

Справа хазяйська. Можна було обмежитись п. 5 - 'Юлю абіжал послє ОР'.  :smilie1:

Після ОР Йулу абіжалі всє скопом - від Главдрища і любих друзів, до Янука і ПР в повному складі. По факту - абіжалі до її посадки, і після - також. Тобто Йула об"єднала всіх! Красіва!

На абіженних воду возять.
Вона пхалась без мила куди треба і не треба, в результаті всіх пересварила і привела Яника до влади своїм антирейтингом фальшивої і конфліктної мегери.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Почему не буду голосовать за Порошенко.
« Reply #78 : Квітня 05, 2014, 10:22:10 22:22 »
Любий друзь, нє?
І перечитайте уважно старпост - там все викладено. Думаєте така людина буде проводити системні реформи?

реформи? він ВЖЕ їх проводить. порох є автором і головним лобістом Угоди про асоціацію з ЄС, яку вже підписано. спочатку написав, а потім багато років протискував її до перемоги. може ви її не читали - тому і не знаєте, про що там? :smilie8:

тепер порох лобіює скасування віз з ЄС. і до кінця цього року віз з ЄС не буде :Prapor2:

а щодо любих друзів - ви впевнені, що хочете починати мірятись скелетами у шафі?  :smilie8:

Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline House, M.D.

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 12
Re: Почему не буду голосовать за Порошенко.
« Reply #79 : Квітня 05, 2014, 10:22:22 22:22 »
Любий друзь, нє?
І перечитайте уважно старпост - там все викладено. Думаєте така людина буде проводити системні реформи?

Яка "така" людина? з 2001 року він доволі послідовний. Звичайно, можна було б йому закинути співпрацю з Януком в уряді Азірова, але у мене скалось таке враження, що Януку це було потрібно більше ніж Порошенку.

А старпост занадто упереджений, забагато оціночних суджень.
Ще раз повторюю, це не є найкраща кандидатура, але нам нав'язали саме такий вибір. Юля - то є минуле, най там і залишиться.

Offline Кадра

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 336
Re: Почему не буду голосовать за Порошенко.
« Reply #80 : Квітня 05, 2014, 10:30:53 22:30 »
Юля - то є минуле, най там і залишиться.
Про це мріють олігархи, і їх можна зрозуміти,
але дивно коли з ними солідарні звичайні українці.
Принаймні не бачу підстав для такої позиції пересічного громадянина.
Кадри рєшают всьо

Offline PRom

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 266
Re: Почему не буду голосовать за Порошенко.
« Reply #81 : Квітня 05, 2014, 10:31:13 22:31 »
Любий друзь, нє?
І перечитайте уважно старпост - там все викладено. Думаєте така людина буде проводити системні реформи?

Яка "така" людина? з 2001 року він доволі послідовний. Звичайно, можна було б йому закинути співпрацю з Януком в уряді Азірова, але у мене скалось таке враження, що Януку це було потрібно більше ніж Порошенку.

А старпост занадто упереджений, забагато оціночних суджень.
Ще раз повторюю, це не є найкраща кандидатура, але нам нав'язали саме такий вибір. Юля - то є минуле, най там і залишиться.

Скажімо так - Йула більш радикальніша, що за умови тісного зрощення влади, криміналітету і олігархів було б добре. За Пороха це навряд чи зміниться, оскільки він один із них.
« Останнє редагування: Квітня 05, 2014, 10:36:55 22:36 від PRom »

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Re: Почему не буду голосовать за Порошенко.
« Reply #82 : Квітня 05, 2014, 10:44:02 22:44 »
ТС в стратпості гарно все розписав.
Імхо Порох - це буде такий собі Янук-лайт.

Проблема в тому, що Юля - то Янук-хард.

Offline PRom

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 266
Re: Почему не буду голосовать за Порошенко.
« Reply #83 : Квітня 05, 2014, 10:52:24 22:52 »
ТС в стратпості гарно все розписав.
Імхо Порох - це буде такий собі Янук-лайт.

Проблема в тому, що Юля - то Янук-хард.

Те, що вона баба жостка - факт. Але не Янук. І для того, щоби розвалити існуючий симбіоз влади, бізнесу і криміналу вона підходить найкраще. ІМХО.

Offline Veni-vidi

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 829
Re: Почему не буду голосовать за Порошенко.
« Reply #84 : Квітня 05, 2014, 10:56:53 22:56 »
Я буду голосовать за Порошенко.

+1

Offline Veni-vidi

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 829
Re: Почему не буду голосовать за Порошенко.
« Reply #85 : Квітня 05, 2014, 10:58:16 22:58 »
ТС в стратпості гарно все розписав.
Імхо Порох - це буде такий собі Янук-лайт.

Проблема в тому, що Юля - то Янук-хард.

Те, що вона баба жостка - факт. Але не Янук. І для того, щоби розвалити існуючий симбіоз влади, бізнесу і криміналу вона підходить найкраще. ІМХО.

она баба беспринципная и глупая.  Подходит для того, чтоб развалить все на свете.  Ее премьерство тому пример

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Почему не буду голосовать за Порошенко.
« Reply #86 : Квітня 05, 2014, 11:01:49 23:01 »
ТС в стратпості гарно все розписав.
Імхо Порох - це буде такий собі Янук-лайт.

Проблема в тому, що Юля - то Янук-хард.

Те, що вона баба жостка - факт. Але не Янук. І для того, щоби розвалити існуючий симбіоз влади, бізнесу і криміналу вона підходить найкраще. ІМХО.

Так, вона не Янук, а значно гірше. Вона Чавес/Фідель/Че Гевара/... у спідниці. За Янука просто відбирали гроші і відсилали нафуй. А за Юлі муситимеш сам віддавати, та ще й дякувати за щасливе життя. Вона фанатично вірить у свою здатність ощсливити Україну при тому має наїдітичніші уявлення про економіку. На рівні того ж Чавеса.

Тож подібно до Чавеса чи того ж Сталіна вона дійсно може знищити олігархію. Запитання, чи станемо жити краще (запитання риторичне).

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Re: Почему не буду голосовать за Порошенко.
« Reply #87 : Квітня 05, 2014, 11:03:00 23:03 »
Те, що вона баба жостка - факт. Але не Янук. І для того, щоби розвалити існуючий симбіоз влади, бізнесу і криміналу вона підходить найкраще. ІМХО.

Откуда такие иллюзии?

Не верю в то, что Добкин - реальный кандидат Ахметова на этих выборах, более непроходного кандидата из ПР нельзя было выбрать, даже у Царева есть свой электорат, а Добкина даже его бывшие сторонники считают предателем.

А это значит, что Ахметов в реальности ставит на кого-то другого, и этот другой - наверняка, Юля (см. интервью Богословской). И, если Юля станет президентом, а ее "младщие братья" останутся рулить Радой и Кабмином, то что, кого и куда она будет отделять?

А уж сколько бы простоял протестный майдан при Юле, мне кажется, все понимают.

Offline Кадра

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 336
Re: Почему не буду голосовать за Порошенко.
« Reply #88 : Квітня 05, 2014, 11:14:44 23:14 »

Не верю в то, что Добкин - реальный кандидат Ахметова на этих выборах, более непроходного кандидата из ПР нельзя было выбрать, даже у Царева есть свой электорат, а Добкина даже его бывшие сторонники считают предателем.

Однозначно



А это значит, что Ахметов в реальности ставит на кого-то другого, и этот другой - наверняка, Юля
(см. интервью Богословской).

:bm
Кадри рєшают всьо

Offline PRom

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 266
Re: Почему не буду голосовать за Порошенко.
« Reply #89 : Квітня 05, 2014, 11:18:38 23:18 »
Те, що вона баба жостка - факт. Але не Янук. І для того, щоби розвалити існуючий симбіоз влади, бізнесу і криміналу вона підходить найкраще. ІМХО.

Откуда такие иллюзии?

Не верю в то, что Добкин - реальный кандидат Ахметова на этих выборах, более непроходного кандидата из ПР нельзя было выбрать, даже у Царева есть свой электорат, а Добкина даже его бывшие сторонники считают предателем.

А это значит, что Ахметов в реальности ставит на кого-то другого, и этот другой - наверняка, Юля (см. интервью Богословской). И, если Юля станет президентом, а ее "младщие братья" останутся рулить Радой и Кабмином, то что, кого и куда она будет отделять?

А уж сколько бы простоял протестный майдан при Юле, мне кажется, все понимают.

Звичайно, що Допа-клоун - це технічний кандидат.
І зроблено це спєцом під Порошенка.