Автор Тема: Ожирение обходится миру дороже, чем войны и курение  (Прочитано 558 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Тучность обходится человечеству крайне дорого — дороже, чем курение, вооруженные конфликты, алкоголизм или загрязнение окружающей среды.
Основные затраты связаны с заболеваниями, вызванными ожирением, — стоимостью их лечения, а также с потерями рабочего времени и сокращением производительности.

По данным Глобального института Маккинзи, ожирение ежегодно «съедает» около 1,3 трлн долларов или 2,8% суммарного ВВП всех стран мира.

От избыточного веса или ожирения страдают около 30% населения Земли, это около 2,1 миллиарда человек.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27018
Ну ясенпень шо лучше быть здоровым и богатым чем бедным и больным

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
лучше быть 60кг стручком от сигарет и водяры :smiley24: :lol:
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Может проще не есть продукты, приводящие к ожирению?

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Худеть надо, а сэкономленные деньги пустить на войну.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27018
Может проще не есть продукты, приводящие к ожирению?

Это вопрос не столько питания сколько образа жизни в целом.
Причом образа жизни родителей

Offline Margo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1511
  • Стать: Жіноча
Может проще не есть продукты, приводящие к ожирению?

Это вопрос не столько питания сколько образа жизни в целом.
Причом образа жизни родителей

Так,  багато проблем з вагою починаються ще в дитинстві. У мене у подруги син і донька 10 років. Син росте вверх, а донька в ширину. Така маленька, кругленька. Дуже гарна дівчинка. Не розумію батьків чому у них дома тумбочки завалені солодощами. Повна морозилка морозива. Я на свої очі декілька раз бачила як мама пропонувала доньці ввечері шматки торту або ще якісь калорійні солодощі. Мама просто відгодовує дитину і не помічає (не розуміє), що вона їй шкодить. Потім такі діти підростають і не можуть скинути вагу, починається депресія та інші проблеми з здоров’ям. Мені інколи хочеться їй сказати але чужі діти зaсь. У неї є рідня. Хтось може та скаже. Та вона і сама мені казала, що їздять в магазин для дорослих спортивні шорти купувати. 
« Останнє редагування: Листопада 20, 2014, 03:32:44 15:32 від Margo »

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Может проще не есть продукты, приводящие к ожирению?

Это вопрос не столько питания сколько образа жизни в целом.
Причом образа жизни родителей

Так,  багато проблем з вагою починаються ще в дитинстві. У мене у подруги син і донька 10 років. Син росте вверх, а донька в ширину. Така маленька, кругленька. Дуже гарна дівчинка. Не розумію батьків чому у них дома тумбочки завалені солодощами. Повна морозилка морозива. Я на свої очі декілька раз бачила як мама пропонувала доньці ввечері шматки торту або ще якісь калорійні солодощі. Мама просто відгодовує дитину і не помічає (не розуміє), що вона їй шкодить. Потім такі діти підростають і не можуть скинути вагу, починається депресія та інші проблеми з здоров’ям. Мені інколи хочеться їй сказати але чужі діти зaсь. У неї є рідня. Хтось може та скаже. Та вона і сама мені казала, що їздять в магазин для дорослих спортивні шорти купувати.

Дівчинку жалко.
А подруга сама якої комплекції?

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Может проще не есть продукты, приводящие к ожирению?

Это вопрос не столько питания сколько образа жизни в целом.
Причом образа жизни родителей
100500
Батя, мы стараемся ...

Offline Margo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1511
  • Стать: Жіноча
Может проще не есть продукты, приводящие к ожирению?

Это вопрос не столько питания сколько образа жизни в целом.
Причом образа жизни родителей

Так,  багато проблем з вагою починаються ще в дитинстві. У мене у подруги син і донька 10 років. Син росте вверх, а донька в ширину. Така маленька, кругленька. Дуже гарна дівчинка. Не розумію батьків чому у них дома тумбочки завалені солодощами. Повна морозилка морозива. Я на свої очі декілька раз бачила як мама пропонувала доньці ввечері шматки торту або ще якісь калорійні солодощі. Мама просто відгодовує дитину і не помічає (не розуміє), що вона їй шкодить. Потім такі діти підростають і не можуть скинути вагу, починається депресія та інші проблеми з здоров’ям. Мені інколи хочеться їй сказати але чужі діти зaсь. У неї є рідня. Хтось може та скаже. Та вона і сама мені казала, що їздять в магазин для дорослих спортивні шорти купувати.

Дівчинку жалко.
А подруга сама якої комплекції?

Вона повніша за мене (я 52кг) але і скелет у неї ширший. Така собі Кардашіян:) Бабуся худенька. Але у доньки уже салко є. Навіть мій малий помітив, що вона товстенька. Мені прийшлось йому рота причинити. Ні, тут вина точно батьків бо дають забагато солодощів.