Автор Тема: Хіба можна так знущатись!? Не для слабонервних.  (Прочитано 5400 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Стать: Чоловіча
Re: Хіба можна так знущатись!? Не для слабонервних.
« Reply #60 : Листопада 29, 2014, 11:28:06 23:28 »
Taratayka,  підтримую :smiley15:
це і правда дико - ради развлєкухи влаштовувати такі масові масакри

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Хіба можна так знущатись!? Не для слабонервних.
« Reply #61 : Листопада 29, 2014, 11:31:10 23:31 »
Вибачаюсь, що почала тему, а не підтримую дебати. У сина температура. Нема поки що сил на дебати.
Але читаю. Надіюсь завтра додати i свою думку.
Мабуть прийдеться усю ніч читати СУП :)
Швидкого одужання синочку!  :Razom:
Дуже важко, коли хворіють дітки, держіться...

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: Хіба можна так знущатись!? Не для слабонервних.
« Reply #62 : Листопада 29, 2014, 11:41:24 23:41 »
мені здається, що епідемія ожиріння - від збільшення доступності у світі висококалорійної їжі...
і проти ГМО сої нічого не маю, як і взагалі проти ГМО  :smilie1:
А мясо причем к ожирению? Это все от мучных изделий.
« Останнє редагування: Листопада 29, 2014, 11:42:58 23:42 від roma »
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Margo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1511
  • Стать: Жіноча
Re: Хіба можна так знущатись!? Не для слабонервних.
« Reply #63 : Листопада 29, 2014, 11:57:57 23:57 »
Вибачаюсь, що почала тему, а не підтримую дебати. У сина температура. Нема поки що сил на дебати.
Але читаю. Надіюсь завтра додати i свою думку.
Мабуть прийдеться усю ніч читати СУП :)
Швидкого одужання синочку!  :Razom:
Дуже важко, коли хворіють дітки, держіться...

Дякую  Шавлія :ax

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Хіба можна так знущатись!? Не для слабонервних.
« Reply #64 : Листопада 30, 2014, 12:23:56 00:23 »

То, что они едят мясо китов, вовсе не означает, что для них это необходимость и вопрос выживания.
Дания - совсем не то место на Земле, где такие вещи можно оправдывать жизненной необходимостью. Это, безусловно, дикая культурная традиция.

А претензии у меня точно такие же, как у всех экологических организаций по этому поводу. 45 тыс. человек каждый год ради удовольствия убивает 2 тыс. китов и дельфинов, которым и так совсем нелегко приходится в современном мировом океане. При чем, делают это крайне жестоко, как и было сказано выше.

Ви вважаєте що вони дельфінів вбивають без потреби , а вони віажають що ми без потеби вбиваємо не 2 тис свиней , корів  і курей , а на десять порядків більше . І якщо дельфіновий стейк не основа виживання , то копчена шинка теж не є такою основою . І сперечатись тут немає чого , бо мені це теж може не подобається , тільки справа полягає в тому , що дельфінів вони б'ють у себе на островах . І якщо я туди поїду з якимось дурнуватим грінпісом , то фарерці , як правдиві вікінги пошлють мене нах і правільно зроблять . Бо так само б вчинив би будь - який Український куркуль , коли б йому йоги з Шри- Ланки розповідали , що їсти кров'яночку , це повний пісєц у карму . Щодо жорстокості , то це крокодилячі сльози . Іншого методу немає і від повторювання " жорстоке вбивство в жорстокий спосіб " це просто заспокєня власного сумління .
Ви бачили як на селі вбивають телят чи корів ? Так от там крендель б'є кувалдою в голову , а так як цю хуйню практикують всі кому не лінь ( бо не може такого бути щоб  в українському селі не бути в чомусь не експертом ) То дуже часто не попадають куди треба і корова підставляє роги . Роги живцем вибиваються з гізда , а крендєль б'є пока корова не падає на коліна . Потім другий крєндєль їй перерізає горло і от так вона стоїть,  а кровище л'ється  , а часами вона підводиться на ноги а потім слизгаючись падає на коліна знову .
Але це все , виявляється , нагла потреба в " домашнінькой гавядінє " яка не тошо магазінна .
Так що , пані , давайте тут не будемо за дельфінів .

Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Re: Хіба можна так знущатись!? Не для слабонервних.
« Reply #65 : Листопада 30, 2014, 12:28:09 00:28 »
cheshuntt,

Вы меня извините, но у меня часто во время дискуссии с Вами всплывает в памяти анекдот о том, кому "проще дать, чем объяснить, почему нет" )) Не вижу смысла продолжать - я все свои доводы изложила.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Re: Хіба можна так знущатись!? Не для слабонервних.
« Reply #66 : Листопада 30, 2014, 12:30:42 00:30 »
:smilie2: жахливо
зворотний бік типу вегетаріанської Індії...

По-перше, це не Індія, а по-друге, Індія далеко не вся вегетаріанська. Там навіть індуісти не всі вегетаріанці, не кажучи вже про муслів, будістів і іншу мешпуху.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Хіба можна так знущатись!? Не для слабонервних.
« Reply #67 : Листопада 30, 2014, 12:35:13 00:35 »
cheshuntt,

Вы меня извините, но у меня часто во время дискуссии с Вами всплывает в памяти анекдот о том, кому "проще дать, чем объяснить, почему нет" )) Не вижу смысла продолжать - я все свои доводы изложила.

От і чудово .  :smiley24: Ви мене теж реально дратуєте . Так що давайте по ігнорах .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Re: Хіба можна так знущатись!? Не для слабонервних.
« Reply #68 : Листопада 30, 2014, 12:57:25 00:57 »
cheshuntt,

Вы меня извините, но у меня часто во время дискуссии с Вами всплывает в памяти анекдот о том, кому "проще дать, чем объяснить, почему нет" )) Не вижу смысла продолжать - я все свои доводы изложила.

От і чудово .  :smiley24: Ви мене теж реально дратуєте . Так що давайте по ігнорах .

А Вы меня - нет )) Просто разговор обычно выглядит хождением по кругу )
Но в игнор я Вас ставить не буду, а Вы, как пожелаете.