Автор Тема: Респект от Толстолобика новой власти...Вот это уже похоже на революшн...  (Прочитано 5755 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
А мені цікаво: отой десант ФСБ покинув територію України чи продовжує займатися тут диверсіями?

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Суворова я читала запоем, но если честно остался на душе какой-то нехороший осадок после всего прочитанного. Даже толком не сформулирую какой и почему.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4851
Вирішив передивитися його зустрічі з Дмитром Городоном, на які натрапив десь півоку тому. Він там розповідає, зокрема, трошки про свої відчуття, коли в 68му ввійшов до Чехословаччини. Актуально.


Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4851
Суворова я читала запоем, но если честно остался на душе какой-то нехороший осадок после всего прочитанного. Даже толком не сформулирую какой и почему.

Можливо тому, що автор дуже вже специфічну професію має, і пройшов через не меш специфічні обставини. Для мене було цікаво послухати критику Суворова  від "спеців". Коли я побачив, що вся критика зводиться переважно до нецензурної лайки, все стало на свої місця.

Offline Маковій

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 261
Да! Помнится, "Ледокол" добил остатки моих сомнений, вернее, укрепил

их и развил. Можно верить Суворову, можно не верить, но он научил меня

не верить никому, только себе. :smilie5:


Приблизно те ж саме в мене - Резун перевернув мій світогляд. Вірніше відкрив очі.

Відносно вірити - не вірити... За великим рахунком я не знайшов ніяких проколів в його викладі і трактуванні історії. Хоч сам критично відношусь до всього і активно шукав нестиковки. Якщо в нього знаходяться якісь якісь дрібниці в неточностях, то лише тому, що працював один і в абсолютній ізоляції, ніяких доступів до архівів.

Дивився кільки його інтервю і навіть один фільм про нього. Неймовірно, як вся та інформація вкладається в його голові. Пам'ятає один стільки, що витачить на велику наукову установу з бібліотеками і архівами. З ним ніхто з опонентів не ризикнув сперечатись віч на віч, у відкриту. Хоч він весь час пропонує. Настільки могутній в нього інтелект і пам'ять. Всі поливають помиями заочно. Причому пишуть великі групи спеціально підготовлених людей.

Потрапити на зустріч з ним сприйняв би як велику удачу.
« Останнє редагування: Квітня 06, 2014, 02:07:03 02:07 від Маковій »

Offline Маковій

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 261
Суворова я читала запоем, но если честно остался на душе какой-то нехороший осадок после всего прочитанного. Даже толком не сформулирую какой и почему.


Мабуть банальна ломка після перевороту з ніг на голову, з білого на чорне.

Відмовитись від всього що в нас напихали з раннього віку і заставити себе глянути на все це з іншого боку не завжди легко.

Offline Rumata_

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 442
http://uapress.info/uk/news/show/20181

Відомий письменник та колишній співробітник ГРУ Віктор Суворов прокоментував в інтерв'ю gordonua.com суботні переговори між президентами США і Росії.

«Що сказав Обама Путіну, я не знаю, але якщо арабська нафта потіче на світовий ринок, крах Російської Федерації гарантовано через рік, - вважає він.

Крах Росії неминучий за умови зниження ціни на нафту на світовому ринку, вважає Віктор Суворов. Причина у тому, що Росія нічого, крім нафти, газу та матрьошок не виробляє.

«Можу припустити, виходячи з історичних паралелей. У Радянського Союзу була агресивна зовнішня політика, він увів війська в Афганістан і представлявся всьому світові наддержавою. Тоді 40-й президент США Рональд Рейган зібрав своїх радників і вирішив натиснути на Саудівську Аравію, щоб вона скинула ціну на нафту, а важелі тиску у Америки були: вона постачала туди багато зброї, крім того, у США зберігалися активи Саудівської Аравії.

Отже, Саудівська Аравія почала посилений видобуток нафти і, відповідно, вартість «чорного золота» на світовому ринку знизилася. Іншим країнам, щоб відшкодувати свої втрати, довелося гнатися за Саудівською Аравією та збільшувати виробництво власної нафти. У результаті, ціни на нафту впали, а слідом за ними звалився і СРСР», - проводить паралелі між крахом СРСР та сьогоднішньою Росією Суворов.

Президент США Барак Обама досить твердо дотримується поглядів на право України самостійно приймати рішення щодо свого майбутнього, тому перед своїм візитом у Саудівську Аравію Обама ще раз наполегливо заявив, що Росія повинна відвести війська від українського кордону.

«Очевидно, у розробці плану захоплення Путін України виходив з того, що Обама у питаннях зовнішньої політики нерішучий і не скористається методом Рейгана. А він, схоже, скористався. Причому зверніть увагу: США не дубиною діють, хоча вона у них велика-превелика, а просто домовляються з Саудівською Аравією», - резюмує Суворов.

Offline Rumata_

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 442
Найвідоміший військовий історик сучасності Віктор Суворов прокоментував останні події між двома країнами - Україною і Росією.

Колишній розвідник ГРУ СРСР Суворов розповів, що Україна жодним чином не повинна допустити військових дій з Російською Федерацією.

Він вважає, що єдиний спосіб, яким можна відповісти росіянам - підняття української економіки на якісно новий рівень.

Також він порадив українцям змириться з втратою Криму на якийсь час, оскільки він упевнений в тому, що півострів рано чи пізно повернеться до складу Української держави.

"Я нікому не нав'язую своєї думки, бо не маю на це морального права. Однак я вважаю, що в даному випадку, в цій критичній ситуації Україна ні в якому разі не повинна застосовувати ніяких силових методів проти Росії", - заявив колишній розвідник.

Про анексії Криму Росією Суворов висловився так:

 «В історії були війни без стрілянини, таке існує в міжнародній практиці. Як казали німецькі фельдмаршали, війна вже йде, хоча гармати не стріляють», - вважає Суворов.
«Я по натурі скептик і песиміст. Дивлячись на те, що було, я не думаю, що Захід втрутиться і надасть якусь військову допомогу Україні.

Зараз все полягає в економіці. Якщо Україна зможе в найближчі роки підняти свою економіку - а це можливо, якщо зняти ряд обмежень і дозволити людям по-справжньому добре працювати, - тоді всі проблеми зникнуть і ніхто не захоче відділятися»,
 - сказав Суворов.

 «Ніяких бойових дій! Заберуть Крим - значить, заберуть. Але настане такий час, якщо Україна виявить мудрість в економіці, коли Крим сам попроситься назад...

 ... Я по натурі скептик, цинік і песиміст, на Захід я ніколи не сподівався. Подивимося в минуле. Коли Радянська армія давила людей на вулицях Берліна в 1953 році, Захід не втрутився. Після цього, в 1956-му Радянська армія давила угорську революцію - Захід теж не втрутився. Потім, в Чехословаччині, в поході куди я особисто брав участь, Захід знову не втрутився. І дивлячись на те, що було, я не думаю, що Захід втрутиться і надасть якусь військову допомогу Україні».

http://uapress.info/uk/news/show/19514

Offline Маковій

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 261
Для мене було цікаво послухати критику Суворова  від "спеців". Коли я побачив, що вся критика зводиться переважно до нецензурної лайки, все стало на свої місця.


Аналогічно.

Плюс читав спроби розбити Резуна "аргументами". На кшталт того, що наприклад він написав, що швидкість танків БТ-7М по автостраді 80-82 км/код. Якийсь спец з піною, перемішуючи інформацію із "зрадник", "підор" і т.д. показав якусь документацію, що швидкість танка була всього 78 км/год. (Точних цифр не пам'ятаю, але масштаби десь такі).

І висновок - Суворов тут збрехав. А значить СКРІЗЬ БРЕШЕ.

Ще читав якісь антикриголами від якихось "гризунів", цікавився - а може дійсно Суворов бреше. Так нічого і не прочитав. Підтверджую - майже суцільна брудна лайка в його адресу.

А коли прочитав опус якогось "грушного генерала" про те що Резун підор і його на цій основі завербували, стало просто не цікаво читати ту фігню.

Остаточно переконався що нормальних опонентів в Резуна не існує і крити його нічим.

Offline толстолобик

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 458
Суворова я читала запоем, но если честно остался на душе какой-то нехороший осадок после всего прочитанного. Даже толком не сформулирую какой и почему.

У Вас совершенно правильная реакция совершенно адекватного человека. Именно так. Запоем. И после этого нехороший осадок.
Ну во - первых - после запоем - всегда нехороший осадок.
Во - вторых - и Владимир Богданович сам часто об этом говорил и писал - у него у самого после написанного нехороший осадок... И после знакомства с его личностью и с его историей жизненной -  тоже нехороший осадок. Но это - нормально.
Главное другое.
Таких людей как Резун - я вообще в истории знаю еще только трех. Это тот случай  гениальности - когда человек посмотрел на вещи - совершенно банальные и всем известные. Затертые до дыр...И увидел в этих вещах то   - ЧЕГО НЕ ВИДЕЛ НИКТО...И когда эти люди говорили об этом - их считали сумашедшими, преступниками, еретиками и предателями...В лучшем случае - фантазерами...

Галилео Галилей - который один был прав - а не право было все человечество. Так чуть на костре человека не сожгли...

Федор Достоевский - который всему миру - кроме России доказал - что счастье всего мира не стоит слезы невинного ребенка . Весь мир поверил - Россия до сих пор поверить не может...Референдум в Крыму и аннексия полуострова - лучшая иллюстрация.

Чарльз Дарвин - который доказал - можно из обезьяны сделать человека - и наоборот...Опять же весь мир поверил - кроме России - хотя именно там это и происходит сейчас...Ну еще в КНДР, на Кубе - и кто там еще голосовал...Зимбабве...

И Резун - для меня - стоит в этом ряду... Большое видится на расстоянии. Всех этих людей настоящая слава и признание настигает только после смерти  - такая у них судьба - идущих впереди...Далеко впереди... :smilie7:

 


Offline Пушкин

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 281
Читал Аквариум в военном училище в... 1990 году!!! Книжка поразила. Как она попала в режимную часть понятия не имею. Прочитал все  книги Суворова. Могу сказать что я его поклонник. Предатель ли он? Каждый для себя решает сам. Я для себя решил что он понял что на неправильной стороне.

Offline эЛКа

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 267
  • Я - Юльок!
и к савику !!! :gigi:

 :gigi: :smiley24:

Но тут все  - гораздо серьезнее...Я считаю - что он вполне заслуживает государственной награды в Украине.
Это раз.
И после Савика - хорошее интервью  с ведущими телеканалами...
Поверьте - понимание этим человеком законов развития исторических процессов на пространстве которое можно назвать постсоветским - куда мы пока к сожалению должны отнести и Украину - вообще мало с чем сопоставимо...
Он один половину ФСБ и Генштаба России переиграет - и не поперхнется...
Вот его нужно слушать - а не Илларионова...При всем моем уважении к Илларионову... :smilie7:

Илларионова слушать вообще не надо, он типа "доброго полицейского" играет
до речі -так. і про цю його роль дуже чітко вказав наш Ашнар в своїй статі.
там дуже притомний і гарний аналіз дій і слів Іларіонова.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
читав всі книжки і не по одному разу, для себе провів перевірку певних даних, просто на карті поставив прапорці, як він радив і з різних джерел перевіряв базування частин, все точно.

особливо сподобалась остання "Кузькіна мать"

Offline толстолобик

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 458
читав всі книжки і не по одному разу, для себе провів перевірку певних даних, просто на карті поставив прапорці, як він радив і з різних джерел перевіряв базування частин, все точно.

особливо сподобалась остання "Кузькіна мать"

Я так глубоко не копал - признаюсь честно - но для меня в его теории гораздо важнее этическая, моральная составляющая... Вот здесь он неповторим...И это больше всего и злит его оппонентов. Они пытаются все свести к его неточностям в названии и номерах частей и ТТХ танков - хотя он и в этом им сто очков вперед даст...
А в главном - в том что не достигаются военными средствами цели построения успешного общества - вот в этом - его оппоненты бессильны. И от бессилия часто просто впадают в бешенство...Но то всегда так бывает...
Любителям творчества Владимира Богдановича могу  порекомендовать еще одного автора - российского военного историка Марка Солонина...Почитайте - прозреете...Там по некоторым вещам и Суворов скромно курит...   :smilie7:

Offline romulus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 932
Бажанов, Борис Георгиевич. Воспоминания бывшего секретаря Сталина
рекомендую, кому не попадалось. там не войнушки, але теж цепляе суттево

Offline толстолобик

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 458
Бажанов, Борис Георгиевич. Воспоминания бывшего секретаря Сталина
рекомендую, кому не попадалось. там не войнушки, але теж цепляе суттево

Спасибо. Гляну. Не читал. Хотя темой этой интересуюсь... :smilie7: