Автор Тема: САдовий відмовився йти в уряд.  (Прочитано 805 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
САдовий відмовився йти в уряд.
« : Грудня 01, 2014, 11:48:58 11:48 »
Мовою оригіналу:

Цитувати
Цитувати
Цитувати
Мэр Львова Андрей Садовый отказывается от предложения фракций «Народный фронт» и «Блок Петра Порошенко» занять должность первого вице-премьер-министра. Об этом он сообщил на своей странице в Facebook.
Цитувати
«Сразу после выборов я с Президентом в присутствии Яценюка обсуждал мои возможные назначения в правительство. Я четко сообщил, что мое нынешнее положение исключает это. Тогда все отнеслись к этому с пониманием. Я являюсь действующим городским головой Львова, несу полную ответственность за ситуацию в городе до конца каденции и мне не на кого ее перевести. В случае отставки мэра контроль над городом получают депутаты, большинство из которых во Львове на сегодня находятся в связях и под воздействием полукриминальных структур. Это было бы очень безответственно относительно львовян и города, который является сегодня очень важным для Украины»
(с) Главком.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Re: САдовий відмовився йти в уряд.
« Reply #1 : Грудня 01, 2014, 12:05:35 12:05 »
Так он будет одновременно мэром и нардепом?? Или я чего-то не поняла?

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: САдовий відмовився йти в уряд.
« Reply #2 : Грудня 01, 2014, 12:07:14 12:07 »
Так он будет одновременно мэром и нардепом?? Или я чего-то не поняла?

Він не пройшов у Раду. Йшов під 50 номером у списку.

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
Re: САдовий відмовився йти в уряд.
« Reply #3 : Грудня 01, 2014, 12:08:37 12:08 »
«Сразу после выборов я с Президентом в присутствии Яценюка обсуждал мои возможные назначения в правительство. Я четко сообщил, что мое нынешнее положение исключает это.

специально что-ли предложили?
(зная, что он откажется)

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Re: САдовий відмовився йти в уряд.
« Reply #4 : Грудня 01, 2014, 12:08:47 12:08 »
Так он будет одновременно мэром и нардепом?? Или я чего-то не поняла?
Он в списках под каким-то глубоко непроходным номером записался. Так что, не нардеп он.  :smiley16:

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Re: САдовий відмовився йти в уряд.
« Reply #5 : Грудня 01, 2014, 12:09:05 12:09 »
Так он будет одновременно мэром и нардепом?? Или я чего-то не поняла?

Він не пройшов у Раду. Йшов під 50 номером у списку.

А, поняла. Спасибо.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: САдовий відмовився йти в уряд.
« Reply #6 : Грудня 01, 2014, 12:15:24 12:15 »
Йому би очолити напрямок реорганізації місцевого самоуправління, те чим займався Гройсман. Але ні не хоче йти з насидженого місця. Для чого було тоді проводити в парламент Самопоміч, якщо не планував виходити на всеукраїнський рівень?
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: САдовий відмовився йти в уряд.
« Reply #7 : Грудня 01, 2014, 12:18:25 12:18 »
Йому би очолити напрямок реорганізації місцевого самоуправління, те чим займався Гройсман. Але ні не хоче йти з насидженого місця. Для чого було тоді проводити в парламент Самопоміч, якщо не планував виходити на всеукраїнський рівень?

Гроші за місця у списках в нас ще ніхто не відміняв.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: САдовий відмовився йти в уряд.
« Reply #8 : Грудня 01, 2014, 12:51:54 12:51 »
Йому би очолити напрямок реорганізації місцевого самоуправління, те чим займався Гройсман. Але ні не хоче йти з насидженого місця. Для чого було тоді проводити в парламент Самопоміч, якщо не планував виходити на всеукраїнський рівень?

Гроші за місця у списках в нас ще ніхто не відміняв.
А-а, ну хіба що.  :smilie8:
А я чогось почав був думати про нього, як про можливого майбутнього президента. Викреслюю.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: САдовий відмовився йти в уряд.
« Reply #9 : Грудня 01, 2014, 01:00:14 13:00 »
Йому би очолити напрямок реорганізації місцевого самоуправління, те чим займався Гройсман. Але ні не хоче йти з насидженого місця. Для чого було тоді проводити в парламент Самопоміч, якщо не планував виходити на всеукраїнський рівень?

Гроші за місця у списках в нас ще ніхто не відміняв.
А-а, ну хіба що.  :smilie8:
А я чогось почав був думати про нього, як про можливого майбутнього президента. Викреслюю.
А я думаю, що лише тому, що Садовий планує балотуватись на майбутніх президентських виборах, він і не хоче йти в теперішню владу. Він хитрий дядько...

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: САдовий відмовився йти в уряд.
« Reply #10 : Грудня 01, 2014, 01:05:59 13:05 »
Цитувати
А я думаю, що лише тому, що Садовий планує балотуватись на майбутніх президентських виборах, він і не хоче йти в теперішню владу. Він хитрий дядько...
Ну й хай собі планує. Але те, що у важкий час він не хоче впрягтись в загальнодержавну розбудову, а буде дивитись на те зі сторони, дуже показово.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33327
  • Стать: Чоловіча
Re: САдовий відмовився йти в уряд.
« Reply #11 : Грудня 01, 2014, 01:44:25 13:44 »
Та пацану то нафіг не треба. Мерство - то стабільна копійчина, купа підконтрольного майна та інші ніштяки. Та й в столиці тепер є кому 'парешать вапроси'.  :smilie7:

А віце-прем'єрство - одна головна біль, та й певності ніякої. Сьогодні ти на посаді, а завтра турнуть з неї, і ти ніхто.  :weep:

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Re: САдовий відмовився йти в уряд.
« Reply #12 : Грудня 01, 2014, 03:01:12 15:01 »
Йому би очолити напрямок реорганізації місцевого самоуправління, те чим займався Гройсман. Але ні не хоче йти з насидженого місця. Для чого було тоді проводити в парламент Самопоміч, якщо не планував виходити на всеукраїнський рівень?
Да эта самопомич, какая-то хитросделанная, хочет и дома быть, и замужем. В коалицию идем, а в исполнительную власть - зась, ни за что отвечать не хотят.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46625
  • Never give in!
Re: САдовий відмовився йти в уряд.
« Reply #13 : Грудня 01, 2014, 03:52:55 15:52 »
Садовий розуміє реалії. А вони прості - ця ВР нічого реально реформувати не збирається.
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33327
  • Стать: Чоловіча
Re: САдовий відмовився йти в уряд.
« Reply #14 : Грудня 01, 2014, 05:21:00 17:21 »
Садовий розуміє реалії. А вони прості - ця ВР нічого реально реформувати не збирається.

Всьопрапала насслівают.  :weep:  :smilie5:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46625
  • Never give in!
Re: САдовий відмовився йти в уряд.
« Reply #15 : Грудня 01, 2014, 05:22:37 17:22 »
Садовий розуміє реалії. А вони прості - ця ВР нічого реально реформувати не збирається.

Всьопрапала насслівают.  :weep:  :smilie5:

Чому ця Верховна Рада має бути інакшою за попередні. Лише тому що там кілька комбатів і Ярош?   :eyes:
If you are going through hell, keep going.