Автор Тема: Сподіваюся, Саакашвілі до цього не опуститься  (Прочитано 974 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Колишній президент Грузії Міхеїл Саакашвілі та екс-голова грузинського Мін’юсту Зураб Адеішвілі є у списку претендентів на посаду голови Антимонопольного комітету. Про це зазначили у прес-службі АП, повідомляє Експрес. online.

"Це люди з досвідом управлінської роботи в економблоці, політиці та бізнесі. Там є грузини, американці, литовці... Серед них є і колишні міністри", – сказав голова фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко, додавши, що "їх в уряді буде не менше п’яти".

На посаду голови Мінінфраструктури розглядають вихідців із країн Прибалтики (ймовірно, з Литви). Міненерго може очолити Роман Рубченко: він здобув освіту у США, а в 2012-му керував розробкою нової енергостратегії України. На посади в Мінекології, Мінфіні та Мінекономіки розглядають кандидатів зі США, Німеччини та Словаччини.

Відповідно до українського законодавства, іноземці в органах виконавчої влади не можуть працювати. У президента та нардепів є два варіанти вирішення цієї проблеми: надавати українське громадянство закордонним кандидатам або ж прийняти окремий закон, який дозволяв би іноземцям працювати в Кабінеті Міністрів і в Антикорупційному бюро.

"Народний фронт" ще не визначився, чи підтримає таке нововведення. "Невже серед 45 млн українців немає людей, здатних виконувати такі функції?" – зазначив нардеп від НФ Леонід Ємець.

Президент України вважає, що залучення іноземців до політичного процесу дасть позитивний результат.

"Моя ідея в тому, щоби шляхом змін до законів надати право залучати на держслужбу іноземців, включно аж до членства в уряді, або розширити перелік осіб, яким президент України може надавати українське громадянство, причому у прискореному режимі. Рішучі кроки таких іноземців, котрі будуть готові відмовитися від власного громадянства і прийняти громадянство України, стануть тим підтвердженням рішучості намірів наших потенційних партнерів та кандидатів", – зазначив Порошенко.

Нагадаємо, що Порошенко пропонує включити до складу уряду 4 топ-менеджерів.

http://tvi.ua/new/2014/12/01/eks_prezydent_hruziyi_preteneduye_na_posadu_holovy_antykorupciynoho_byuro_ukrayiny
If you are going through hell, keep going.

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
Объясните, плиз, почему в таких пафосных выражениях  "Саакашвілі до цього не опуститься"

Неужели работа в Антимонопольном комитете Украины это самое дно? :gigi:

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Мовне питання?  :gigi:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Президент країни не повинен працювати на посаді в уряді іншої країни. Це приниження і власної країни, і особисте.
Принаймні я таких прикладів не знаю.
Так, він може бути неофіційним дорадником іншого президента.

Якщо Саакашвілі себе поважає, то мусить спростувати факт наявності свого прізвища серед кандидатів.
If you are going through hell, keep going.

Astronaut

  • Гість
Срочно молнируйте в Грузию!


Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
Президент країни не повинен працювати на посаді в уряді іншої країни. Це приниження і власної країни, і особисте.
Принаймні я таких прикладів не знаю.
Так, він може бути неофіційним дорадником іншого президента.

Якщо Саакашвілі себе поважає, то мусить спростувати факт наявності свого прізвища серед кандидатів.

Ну он же не царем/королем Грузии был :smilie1:. А просто отработал президентом.
Честный труд  - это не унижение.

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
ТС, вибачте, хєрь якусь написав

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Бригаде "кот" поставлена задача - мочить Порошенко и все, что связано с будущим правительством, вот они и стараются за " :smilie8: малую"
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
ТС, вибачте, хєрь якусь написав

Ну то уявіть собі Клінтона чи Саркозі, які працюють десь в Анголі чи Таїланді на посадах міністрів.
If you are going through hell, keep going.

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
Президент країни не повинен працювати на посаді в уряді іншої країни. Це приниження і власної країни, і особисте.
Принаймні я таких прикладів не знаю.
Так, він може бути неофіційним дорадником іншого президента.

Якщо Саакашвілі себе поважає, то мусить спростувати факт наявності свого прізвища серед кандидатів.

а в институте преподавать це не приниження?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Президент країни не повинен працювати на посаді в уряді іншої країни. Це приниження і власної країни, і особисте.
Принаймні я таких прикладів не знаю.
Так, він може бути неофіційним дорадником іншого президента.

Якщо Саакашвілі себе поважає, то мусить спростувати факт наявності свого прізвища серед кандидатів.

а в институте преподавать це не приниження?

Ні, не приниження. В уряді чиновником - приниження.
If you are going through hell, keep going.

Чупс

  • Гість
Объясните, плиз, почему в таких пафосных выражениях  "Саакашвілі до цього не опуститься"

Неужели работа в Антимонопольном комитете Украины это самое дно? :gigi:

Єто ферал кот.

Чупс

  • Гість
Бригаде "кот" поставлена задача - мочить Порошенко и все, что связано с будущим правительством, вот они и стараются за " :smilie8: малую"

не волнуйся, мі его отслеживаем.

Astronaut

  • Гість
Єто ферал кот.
Ага, феврал  :smilie7:

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Я якось не дуже в захваті від ідеї запрошувати в уряд іноземців. В яких країнах є така практика, чи не розписуються українці таким чином у власній неспроможності реформувати країну?
 Якщо б йшла мова про видатні особистості калібру Бальцеровича то це  ще зрозуміло, але ж в пропозиції БПП таких нема.
Уявляєте, якби Янук запровадив таку хрєнь, тут москалі керували б вже напряму, і усьо.... :smilie9:
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Я якось не дуже в захваті від ідеї запрошувати в уряд іноземців. В яких країнах є така практика, чи не розписуються українці таким чином у власній неспроможності реформувати країну?
 Якщо б йшла мова про видатні особистості калібру Бальцеровича то це  ще зрозуміло, але ж в пропозиції БПП таких нема.
Уявляєте, якби Янук запровадив таку хрєнь, тут москалі керували б вже напряму, і усьо.... :smilie9:

Так отож... :smilie9:
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
ты хоть определись что тебя муляе? То, что Грузин-екс-президент  в наймыты пошел, или то, что зовут варягов. ))
А когда Янук сюда тащил  всяких-разных с  россиянским гражданством, тебя, пидараса, не муляло?

Рівень дискусії  на СУПі дедалі покращується...  :lol: :lol: :lol:
If you are going through hell, keep going.

Astronaut

  • Гість
ты хоть определись что тебя муляе? То, что Грузин-екс-президент  в наймыты пошел, или то, что зовут варягов. ))
А когда Янук сюда тащил  всяких-разных с  россиянским гражданством, тебя, пидараса, не муляло?

Рівень дискусії  на СУПі дедалі покращується...  :lol: :lol: :lol:
Звикай :smilie7:

Offline Лизавета

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 196
Буду очень уважать Саакашвили, если он пойдет к нам работать, это докажет, что ему дело важнее короны.
А уж Путин то как "порадуется", что у нас в правительстве Мишико.... :hot:

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4855
Бывший президент Грузии Михаил Саакашвили отказался от поста вице-премьера Украины.


Бывший президент Грузии Михаил Саакашвили отказался от поста вице-премьера Украины. Об этом сообщает «Грузия Online» со ссылкой на «Рустави-2». «Моим приоритетом является моя страна — Грузия, только поэтому я не согласился на это предложение», — отметил Саакашвили. Кто конкретно предлагал ему работу в правительстве Украины, не уточняется.
Информация о том, что Саакашвили может занять пост вице-премьера, ранее появилась в украинских СМИ.
МИД Грузии, комментируя это, заявил, что назначение Саакашвили в правительство Украины может создать негативный фон в украино-грузинских отношениях. При нынешней власти в Грузии на бывшего президента заведены уголовные дела по обвинению в различных злоупотреблениях.

http://www.echo.msk.ru/news/1447576-echo.html


Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10354
Президент країни не повинен працювати на посаді в уряді іншої країни. Це приниження і власної країни, і особисте.
Принаймні я таких прикладів не знаю.
Так, він може бути неофіційним дорадником іншого президента.

Якщо Саакашвілі себе поважає, то мусить спростувати факт наявності свого прізвища серед кандидатів.

Ну буде тепер прецедент, коли президент, який вивів свою країну з жопи допомагатиме вивести з жопи країну союзника