Автор Тема: Чи ви давали або брали хабарі? Тільки чесно...  (Прочитано 1629 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Александр 1-й

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 697
  • Харьков. Украинский город ;)
Хуй с бугра - оно конечно здорово, но в большинстве случаев хуй с бугра - это хер, от которого ничего не зависит, и который тупо протирает штаны за зарплате. За него "начальство думает" и взятки дает. При таких раскладах можно быть охуенно принципиальным. Спасибо, я вас понял.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Хуй с бугра - оно конечно здорово, но в большинстве случаев хуй с бугра - это хер, от которого ничего не зависит, и который тупо протирает штаны за зарплате. За него "начальство думает" и взятки дает. При таких раскладах можно быть охуенно принципиальным. Спасибо, я вас понял.

Все?  :lol: Слава Богу, Вы меня поняли.  :laugh:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Александр 1-й, а кто Вы?

Теперь Ваша очередь ответить....Поехали...

Offline Александр 1-й

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 697
  • Харьков. Украинский город ;)
А вы внимательно читали ПЕРВУЮ страницу? Я ведь не просто ответил, я даже описал типичную для меня ситуацию, когда приходится отблагодарствовать государева служащего  :smiley16:

Пост №4. Яснее обо мне ИМХО уже некуда

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Я серед тих, хто регулярно дає хабарі і ніколи їх не бере, тому що не дають. :smiley25:
Мої хабарі - це подяка лікарям, не вимагають, але знаючи, яка в них зарплатня..., або щоб і іншим разом теж могла звернутися до того, в професійність котрого повірила.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
А вы внимательно читали ПЕРВУЮ страницу? Я ведь не просто ответил, я даже описал типичную для меня ситуацию, когда приходится отблагодарствовать государева служащего  :smiley16:

Пост №4. Яснее обо мне ИМХО уже некуда

Прекрасно. Вы - молодец. Делаете все правильно. Еще что-то?

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Я серед тих, хто регулярно дає хабарі і ніколи їх не бере, тому що не дають. :smiley25:
Мої хабарі - це подяка лікарям, не вимагають, але знаючи, яка в них зарплатня..., або щоб і іншим разом теж могла звернутися до того, в професійність котрого повірила.

Подяка це не хабар. Як на мене є суттєва різниця.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Александр 1-й, меня херово слышно?

Offline Александр 1-й

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 697
  • Харьков. Украинский город ;)
Александр 1-й, меня херово слышно?
Я не понял, я ответил на ваш вопрос, что вы еще хотите для мироощущения? Шо за агрессия билядь?  С таким тоном диалога вам сразу сюда http://natribu.org

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Александр 1-й, меня херово слышно?
Я не понял, я ответил на ваш вопрос, что вы еще хотите для мироощущения? Шо за агрессия билядь?  С таким тоном диалога вам сразу сюда http://natribu.org

По-моему оскорбили меня Вы. Не кажется? А теперь слушайте меня, экспортер...Ведите себя приличнее. Вы же про меня нихера не знаете. А так громко вы*бываетесь...Какая Вам разница, кто я? Наемный работник, не наемный? Я высказал свое мнение. Вас не трогал...правда? Живите себе, работайте спокойно...

Offline Lister

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 324
Не давав, але щось робити в Україні  без давання взагалі не можна.

Тому, давай, допобачення...

Я вклався в цю революцію, сподівався на певні зміни, але хрін там  :smilie2:


Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Не давав  і не брав .

Хоча не вважаю за хабар дати лікарю ,  медсестрі  якийсь подарунок  за  гарно виконану робота або щось подібне


Ой було !!!!  На Новий рік  хотів занести в Частотнагляд бутилку шампанського і  коробку канфет

буває  що  забували відповісти на їх листи і вони  чемно нам нагадували , і терплячи робили копії свої листів .
Але зам начальника   категорично відмовився  навіть не заглянувши в кульок що там .
Я вибачився і пішов. Але так хотілось зробити приємне цим людям...
 
« Останнє редагування: Грудня 02, 2014, 01:43:11 13:43 від server error »
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?