Автор Тема: Назван самый популярный украинский политик в интернете  (Прочитано 659 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Я цей лютий піпєць навіть розгортати не хочуhttp://glavcom.ua/news/253234.html
і приєднуюсь до питань
Oleksandr Sergiev
41 хв ·
Во время войны главный администратор Кучмы и кум Путина Виктор Медведчук оказался самым популярным... виртуальным "украинским политиком"?... Очень много вопросов и к самому рейтингу. Почему рейтинг считает Медведчука украинским политиком? Сколько подписчиков Виктора Владимировича находится за пределами Украины, например, на территории РФ? И можно ли доверять подобным рейтингам?...
И вопрос к Петру Порошенко: Может вместо создания министерства информации надо было уделять должное внимание подрывной деятельности людей Путина в Украине?...

Да Петро Олексійович, якого? Невже СБУ не вистачає?
Батя, мы стараемся ...

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
это лютый космический пиздец :fp2

но я не понимаю КАК? ведь мудачука уже с весны не слышно :Sho_za:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Блогером? 700 тисяч читачів? вони там здуріли повністю?

Offline dreamer

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1733
это лютый космический пиздец :fp2

но я не понимаю КАК? ведь мудачука уже с весны не слышно :Sho_za:

Если звезды зажигают, значит это кому-то нужно... Нужно срочно найти камень в огород Порошенка...
В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
сегодня ктото гдето назвал телеканал 112 самым-самым....
из той же оперы

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8677
  • Стать: Чоловіча
это лютый космический пиздец :fp2

но я не понимаю КАК? ведь мудачука уже с весны не слышно :Sho_za:

мудачука слышно всегда и везде -  радио вести , газетенка вести
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397

И вопрос к Петру Порошенко
:Sho_za: :lol:
Якийсь придурок написав, інші це на форуми тягнуть.

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Це просто привід добавити главком у список поряд з раша тудей.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Це просто привід добавити главком у список поряд з раша тудей.
Та й Махновця також. Це просто лютий маразм таку дурь на форум тягти.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19226
И вопрос к Петру Порошенко

На місці Петра Порошенко я би вислав нахуй з таким пред'явами.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Захисники цнотливості Президента, позиція страусів взагалі класна. якщо підлога не бетонна. Медведчук існує як явище в Україні? - існує
Відчуває себе комфортно? -судячи з усього комфортно
Веде підривну діяльність? -веде
Хизується своєю безкарністю? - судячи з наведеного хизується
Має це хтось припинити? -має
Я вважаю що припинити це має гарант безпеки держави, якому підпорядкований силовий блок - Президент. Притому припинити негайно і навіть на грані фолу, от так же настирно і безсоромно як вчора протягнули в пакеті вчорашнього соратника  Януковича на віце прем"єра.
Ви вважаєте по іншому  арнументуйте, а то стало доброю традицією серед симпатиків Петра Олексійовича - крім ємоцій більше нічого. Хоча кому я це кажу ...
Батя, мы стараемся ...

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46747
  • Never give in!
Медведчука всі бояться, бо він кум Хуйла.  :smilie2:
If you are going through hell, keep going.

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Для Медведчука персонально.
Горіла дача, палала! :)
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Захисники цнотливості Президента, позиція страусів взагалі класна. якщо підлога не бетонна. Медведчук існує як явище в Україні? - існує
Відчуває себе комфортно? -судячи з усього комфортно
Веде підривну діяльність? -веде
Хизується своєю безкарністю? - судячи з наведеного хизується
Має це хтось припинити? -має
Я вважаю що припинити це має гарант безпеки держави, якому підпорядкований силовий блок - Президент. Притому припинити негайно і навіть на грані фолу, от так же настирно і безсоромно як вчора протягнули в пакеті вчорашнього соратника  Януковича на віце прем"єра.
Ви вважаєте по іншому  арнументуйте, а то стало доброю традицією серед симпатиків Петра Олексійовича - крім ємоцій більше нічого. Хоча кому я це кажу ...
А я вважаю, що наполеонівські плани Махновця має реалізовувати сам Махновець. Ніхто йому нічого "не має". Махновець в кращому випадку інфантильний ідеаліст, а в гіршому - платний пропагандон того ж Медведчука.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
- А моему соседу - 80 и он говорит, что у него с женщинами все в порядке.
- Так и Вы говорите.

(С) Из анекдота

Ну захотел Медведчук услышать, что он - самый популярный. "Нет проблем. Мы провели исследование - Вы самый популярный. С вас стопятьсот гривен".
Как, кстати, у него со здоровьем? Выглядел еще год назад как живой труп.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Захисники цнотливості Президента, позиція страусів взагалі класна. якщо підлога не бетонна. Медведчук існує як явище в Україні? - існує
Відчуває себе комфортно? -судячи з усього комфортно
Веде підривну діяльність? -веде
Хизується своєю безкарністю? - судячи з наведеного хизується
Має це хтось припинити? -має
Я вважаю що припинити це має гарант безпеки держави, якому підпорядкований силовий блок - Президент. Притому припинити негайно і навіть на грані фолу, от так же настирно і безсоромно як вчора протягнули в пакеті вчорашнього соратника  Януковича на віце прем"єра.
Ви вважаєте по іншому  арнументуйте, а то стало доброю традицією серед симпатиків Петра Олексійовича - крім ємоцій більше нічого. Хоча кому я це кажу ...
А я вважаю, що наполеонівські плани Махновця має реалізовувати сам Махновець. Ніхто йому нічого "не має". Махновець в кращому випадку інфантильний ідеаліст, а в гіршому - платний пропагандон того ж Медведчука.
Знаєш якщо махновець буде робити все сам в цій державі, то рано чі пізно в нього з"явиться питання - а нахера мені такий президент і такі інститути влади, якщо я все маю робити сам. Продовжувати логічний ланцюжок?
Батя, мы стараемся ...

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
- А моему соседу - 80 и он говорит, что у него с женщинами все в порядке.
- Так и Вы говорите.

(С) Из анекдота

Ну захотел Медведчук услышать, что он - самый популярный. "Нет проблем. Мы провели исследование - Вы самый популярный. С вас стопятьсот гривен".
Как, кстати, у него со здоровьем? Выглядел еще год назад как живой труп.
Здається Лещенко кілька років тому досліджував питання чого варта інтернет-популярність політика Медведчука. Там провели аналіз його френдів. З 500 000 приблизно 499 999 були ботами та фантомами з 1-2 записами.
Тягнути на СУП цей маразм нормальна людина просто не може.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Захисники цнотливості Президента, позиція страусів взагалі класна. якщо підлога не бетонна. Медведчук існує як явище в Україні? - існує
Відчуває себе комфортно? -судячи з усього комфортно
Веде підривну діяльність? -веде
Хизується своєю безкарністю? - судячи з наведеного хизується
Має це хтось припинити? -має
Я вважаю що припинити це має гарант безпеки держави, якому підпорядкований силовий блок - Президент. Притому припинити негайно і навіть на грані фолу, от так же настирно і безсоромно як вчора протягнули в пакеті вчорашнього соратника  Януковича на віце прем"єра.
Ви вважаєте по іншому  арнументуйте, а то стало доброю традицією серед симпатиків Петра Олексійовича - крім ємоцій більше нічого. Хоча кому я це кажу ...
А я вважаю, що наполеонівські плани Махновця має реалізовувати сам Махновець. Ніхто йому нічого "не має". Махновець в кращому випадку інфантильний ідеаліст, а в гіршому - платний пропагандон того ж Медведчука.
Знаєш якщо махновець буде робити все сам в цій державі, то рано чі пізно в нього з"явиться питання - а нахера мені такий президент і такі інститути влади, якщо я все маю робити сам. Продовжувати логічний ланцюжок?
Махновець вже з пів року кричить на всіх перехрестях, що Педро - прідатіль, що лише новий Мойдан спасьот отца рускай дімакратії.
Так що може задавати свої питання, нічого нового ми не почуємо.