Автор Тема: "Ніна Матівієнко прокляла Порошенка, Коломойського, Яценюка та інших"  (Прочитано 12255 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
"Ніну Матвієнко знають всі на Україні. Відома українська співачка отримала практично всі державні нагороди - від Народної артистки України до лауреата Державної премії і Героя України.

Мати трьох талановитих дітей, які стали художниками і співачкою, вирішила перервати мовчання і звернутися до своїх спів-громадян з гіркими словами правди про українську трагедію, яка розколола сім'ї та народи.


«Це кланова війна. Кожен наймає хлопців. Через нашу кров, через наших хлопців кожен здобуває собі знамена, погони або, ще можна сказати, захищає свої гроші, бізнес свій захищає.

У Путіна свої там інтереси, у Ахметова свої, у Порошенка свої, у Коломойського свої і так далі. І в кожне угруповання йдуть за когось воювати. Як же я можу ставитися до цього?

Тепер з родичами своїми ми воюємо, з кров'ю своєю. Ще такої дикості, такої жорсткості, такої зброї не було.

 Це ж еліта туди пішла, сміливі хлопці, пішли ті, хто не народив ще дітей, що не Вінчання дівчата залишилися.

Як я можу до цього ставитися?

Так, стою, проклинаючи, на колінах перед Богом, кричу: «Будьте ви прокляті!». За синів наших, за цих дітей. Я знаю хто вороги - кривава еліта - ті троє, які вивели всіх на Майдан, на площу заради своїх шкурних інтересів. Їм не пробачу ніколи цього. Хто родить тепер? Уже більше 20 тис. дітей нема, а це мільйони. Кожен з них не народить дитину, а це мільйони. Кожна ця дитина не дасть рід свій, не дасть!

Якщо б це не розум і не кров нації і не мудрість нації, я б може по-іншому - мовчала.

Якщо народ не має своєї національної самосвідомості, то це сміття. Це ґрунт, на якому проростають інші народи. Сьогодні вони проростають на нашій землі, розумієте, ці народи. І сьогодні вони керують нами. І ми не можемо ніяк зрозуміти, які за цим стоять гроші та інтереси. А якщо б люди це усвідомили, то ніхто б не пішов на брата.

І якби вони знали, але сьогодні інформацію так створили.

Ми ж Януковича як би скидали, так? Ми ж не йшли ні проти Росії, ані проти Донецька! Чому ж така дезінформація? І це наші зробили, а не чужі. Я хочу сказати: «Піднімайся, народ мій! Піднімайся! ». Ще є можливість воскреснути! Є можливість захистити наших хлопців, наших матерів, наших дітей, наших дівчат сьогодні! Якщо ми не захистимо землю, нам Батько не простить. Ми йдемо брат проти брата, нас Батько не вчив цьому. Він дивиться і плаче - Батько, Творець ».


http://www.octpib.info/News.aspx?idNews=18666

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46794
  • Never give in!
А цікаво, що вона думає про Хуйла? Напевно захисником славянства і братства вважає... :smilie2:
З родичами теж треба воювати, якщо нариваються. Нічого не поробиш... :smilie2:
If you are going through hell, keep going.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Краще нехай співає.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
не читала, но думаю, что к женщинам нужно относится снисходительно
ігнор Квант

Offline Шоцемамо?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1672
  • отакої...
никто аннотацию к крему "Корега" не читал?
какие там побочные действия?
ну и ладно...

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
Краще нехай співає.

 :smiley24:

никто аннотацию к крему "Корега" не читал?
какие там побочные действия?

 :smilie5:

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Щось взагалі ця пані, як не в собі... :smilie10:
Ще на початку Майдану десь по ТБ чула її, як вона закликала поважати яника і всяку фігню несла.
А це вже якийсь маразм.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46794
  • Never give in!
Хай мені вибачать пані, але це один із проявів менопаузи...  :smilie2: :smilie2: :smilie2:

If you are going through hell, keep going.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Ну а чому Ніна Матвієнко має бути розумною, звичайна собі білявка (за духом) ні у що не вникає, скоріш за все піддивляється ватні канали, ну от і сформулювала. Цікаво, а Крим  теж Коломойский з Порошенком? Чи там схема інша?
Батя, мы стараемся ...

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
А цікаво, що вона думає про Хуйла? Напевно захисником славянства і братства вважає... :smilie2:
З родичами теж треба воювати, якщо нариваються. Нічого не поробиш... :smilie2:

Щось останнім часом Ніна Матвієнко деякі дивні заяви проголошує. Недавно мешканців Західної України "пригoлубила" хорошими словами.... :smilie2:

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Ще необхідно заслухати думку білик і компанії до комплекту.Хоча сайт з статтею не в кликає довіри,візуально подібний на медведчуківську мудоту,вибачаюсь,якщо помиляюсь.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Palermo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1140
Да уж...Есть Ада Роговцева и есть Нина Матвиенко...Пусть Нина помолчит

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
"Ніну Матвієнко знають всі на Україні. Відома українська співачка отримала практично всі державні нагороди - від Народної артистки України до лауреата Державної премії і Героя України.


Каролину Куек тоже многие знают. И что?
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Скоріш за все, не покликали в міністерство культур-мультур,от бабу і понесло.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33538
  • Стать: Чоловіча
Після агітації за Жульку в тітки дах трохи почав протікати.  :weep:

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Хай мені вибачать пані, але це один із проявів менопаузи...  :smilie2: :smilie2: :smilie2:



Це прояв дибілізму і підхуйловщина.При овочі бабло косила,а тут забули про пані хероїню,от і вирішила нагадати про себе,прикриваючись високими словами.Дуже гидко виглядає.Особисто для мене,її більше не існує.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Скоріш за все, не покликали в міністерство культур-мультур,от бабу і понесло.
та не, там обязательства по Тоне надо отрабатывать

Думаю , що цим спічем,вона доці тільки нашкодила,ну і юх з ними обома.В лугандоні буде концерти на ура давати після своїх одкровеннь
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Шоцемамо?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1672
  • отакої...
Сіла птаха на тополю,
Ну а Ніна - підхуйло.
ну и ладно...

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
Для таких випадків треба мати версію оцього смайлика  :Sho_za:, але розміром в пів-екрану.

Astronaut

  • Гість

Offline Olusha

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 209
"Ніну Матвієнко знають всі на Україні. Відома українська співачка отримала практично всі державні нагороди - від Народної артистки України до лауреата Державної премії і Героя України.

Мати трьох талановитих дітей, які стали художниками і співачкою, вирішила перервати мовчання і звернутися до своїх спів-громадян з гіркими словами правди про українську трагедію, яка розколола сім'ї та народи.


«Це кланова війна. Кожен наймає хлопців. Через нашу кров, через наших хлопців кожен здобуває собі знамена, погони або, ще можна сказати, захищає свої гроші, бізнес свій захищає.

У Путіна свої там інтереси, у Ахметова свої, у Порошенка свої, у Коломойського свої і так далі. І в кожне угруповання йдуть за когось воювати. Як же я можу ставитися до цього?

Тепер з родичами своїми ми воюємо, з кров'ю своєю. Ще такої дикості, такої жорсткості, такої зброї не було.

 Це ж еліта туди пішла, сміливі хлопці, пішли ті, хто не народив ще дітей, що не Вінчання дівчата залишилися.

Як я можу до цього ставитися?

Так, стою, проклинаючи, на колінах перед Богом, кричу: «Будьте ви прокляті!». За синів наших, за цих дітей. Я знаю хто вороги - кривава еліта - ті троє, які вивели всіх на Майдан, на площу заради своїх шкурних інтересів. Їм не пробачу ніколи цього. Хто родить тепер? Уже більше 20 тис. дітей нема, а це мільйони. Кожен з них не народить дитину, а це мільйони. Кожна ця дитина не дасть рід свій, не дасть!

Якщо б це не розум і не кров нації і не мудрість нації, я б може по-іншому - мовчала.

Якщо народ не має своєї національної самосвідомості, то це сміття. Це ґрунт, на якому проростають інші народи. Сьогодні вони проростають на нашій землі, розумієте, ці народи. І сьогодні вони керують нами. І ми не можемо ніяк зрозуміти, які за цим стоять гроші та інтереси. А якщо б люди це усвідомили, то ніхто б не пішов на брата.

І якби вони знали, але сьогодні інформацію так створили.

Ми ж Януковича як би скидали, так? Ми ж не йшли ні проти Росії, ані проти Донецька! Чому ж така дезінформація? І це наші зробили, а не чужі. Я хочу сказати: «Піднімайся, народ мій! Піднімайся! ». Ще є можливість воскреснути! Є можливість захистити наших хлопців, наших матерів, наших дітей, наших дівчат сьогодні! Якщо ми не захистимо землю, нам Батько не простить. Ми йдемо брат проти брата, нас Батько не вчив цьому. Він дивиться і плаче - Батько, Творець ».


http://www.octpib.info/News.aspx?idNews=18666
Це шо, антисимитизьм?  :smilie10:

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1148
Ну а чому Ніна Матвієнко має бути розумною.

Дійсно, чому Ніна Матвієнко має бути розумною, якщо в країні 85% недоумків чи й явних дебілів.
Але якраз її всевишній  ні розумом, ні талантом не обділив.

Цікаво, а Крим  теж Коломойский з Порошенком? Чи там схема інша?

Та ні, з Кримом старшиє таваріщі, вродє Кіссінджера, парєшалі. Для чого воювати в Криму, якщо руками тамтешніх дебілів можна досягати потрібних результатів на інших територіях, де початкова ситуація не настільки однозначна.

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Ну а чому Ніна Матвієнко має бути розумною.

Дійсно, чому Ніна Матвієнко має бути розумною, якщо в країні 85% недоумків чи й явних дебілів.
Але якраз її всевишній  ні розумом, ні талантом не обділив.

Цікаво, а Крим  теж Коломойский з Порошенком? Чи там схема інша?

Та ні, з Кримом старшиє таваріщі, вродє Кіссінджера, парєшалі. Для чого воювати в Криму, якщо руками тамтешніх дебілів можна досягати потрібних результатів на інших територіях, де початкова ситуація не настільки однозначна.

І як тобі живеться в країні, де 85% недоумків чи й явних дебілів, не важко ?  :smiley14:

Astronaut

  • Гість
Дійсно, чому Ніна Матвієнко має бути розумною, якщо в країні 85% недоумків чи й явних дебілів.
Ти себе звичайно відносиш до 15%? Рекомендую  :smilie7:


Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Ну а чому Ніна Матвієнко має бути розумною.

Дійсно, чому Ніна Матвієнко має бути розумною, якщо в країні 85% недоумків чи й явних дебілів.
Але якраз її всевишній  ні розумом, ні талантом не обділив.

Цікаво, а Крим  теж Коломойский з Порошенком? Чи там схема інша?

Та ні, з Кримом старшиє таваріщі, вродє Кіссінджера, парєшалі. Для чого воювати в Криму, якщо руками тамтешніх дебілів можна досягати потрібних результатів на інших територіях, де початкова ситуація не настільки однозначна.

І як тобі живеться в країні, де 85% недоумків чи й явних дебілів, не важко ?  :smiley14:

а воно не живе,воно існує з бюстіком хуйла під подушкою.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Ну а чому Ніна Матвієнко має бути розумною.

Дійсно, чому Ніна Матвієнко має бути розумною, якщо в країні 85% недоумків чи й явних дебілів.
Але якраз її всевишній  ні розумом, ні талантом не обділив.

Цікаво, а Крим  теж Коломойский з Порошенком? Чи там схема інша?

Та ні, з Кримом старшиє таваріщі, вродє Кіссінджера, парєшалі. Для чого воювати в Криму, якщо руками тамтешніх дебілів можна досягати потрібних результатів на інших територіях, де початкова ситуація не настільки однозначна.

І як тобі живеться в країні, де 85% недоумків чи й явних дебілів, не важко ?  :smiley14:

у него ж вроде 86% в стране
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
"Ніну Матвієнко знають всі на Україні. Відома українська співачка отримала практично всі державні нагороди - від Народної артистки України до лауреата Державної премії і Героя України.

Мати трьох талановитих дітей, які стали художниками і співачкою, вирішила перервати мовчання і звернутися до своїх спів-громадян з гіркими словами правди про українську трагедію, яка розколола сім'ї та народи.


«Це кланова війна. Кожен наймає хлопців. Через нашу кров, через наших хлопців кожен здобуває собі знамена, погони або, ще можна сказати, захищає свої гроші, бізнес свій захищає.

У Путіна свої там інтереси, у Ахметова свої, у Порошенка свої, у Коломойського свої і так далі. І в кожне угруповання йдуть за когось воювати. Як же я можу ставитися до цього?

Тепер з родичами своїми ми воюємо, з кров'ю своєю. Ще такої дикості, такої жорсткості, такої зброї не було.

 Це ж еліта туди пішла, сміливі хлопці, пішли ті, хто не народив ще дітей, що не Вінчання дівчата залишилися.

Як я можу до цього ставитися?

Так, стою, проклинаючи, на колінах перед Богом, кричу: «Будьте ви прокляті!». За синів наших, за цих дітей. Я знаю хто вороги - кривава еліта - ті троє, які вивели всіх на Майдан, на площу заради своїх шкурних інтересів. Їм не пробачу ніколи цього. Хто родить тепер? Уже більше 20 тис. дітей нема, а це мільйони. Кожен з них не народить дитину, а це мільйони. Кожна ця дитина не дасть рід свій, не дасть!

Якщо б це не розум і не кров нації і не мудрість нації, я б може по-іншому - мовчала.

Якщо народ не має своєї національної самосвідомості, то це сміття. Це ґрунт, на якому проростають інші народи. Сьогодні вони проростають на нашій землі, розумієте, ці народи. І сьогодні вони керують нами. І ми не можемо ніяк зрозуміти, які за цим стоять гроші та інтереси. А якщо б люди це усвідомили, то ніхто б не пішов на брата.

І якби вони знали, але сьогодні інформацію так створили.

Ми ж Януковича як би скидали, так? Ми ж не йшли ні проти Росії, ані проти Донецька! Чому ж така дезінформація? І це наші зробили, а не чужі. Я хочу сказати: «Піднімайся, народ мій! Піднімайся! ». Ще є можливість воскреснути! Є можливість захистити наших хлопців, наших матерів, наших дітей, наших дівчат сьогодні! Якщо ми не захистимо землю, нам Батько не простить. Ми йдемо брат проти брата, нас Батько не вчив цьому. Він дивиться і плаче - Батько, Творець ».


http://www.octpib.info/News.aspx?idNews=18666
Це шо, антисимитизьм?  :smilie10:

На жаль так  :Ganba: Тхне антисемітизмом. Дуже сумно :smilie2:

Offline lex013

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 765
  • Стать: Чоловіча
У неё похоже с головой  не порядок. По-моему попала под влияние какого-то жулья. Ходили с женой на её концерт в Одессе.
Очень нравится её творчество. Но последний раз посреди концерта представила какую-то "Княгиню Ольгу", которая с какими археологическими находками ездила к Диме Медведеву в Питер. Осадок после концерта остался не самый приятный.

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1148
Сьогодні вони проростають на нашій землі, розумієте, ці народи. І сьогодні вони керують нами. І ми не можемо ніяк зрозуміти, які за цим стоять гроші та інтереси. А якщо б люди це усвідомили, то ніхто б не пішов на брата.


Це шо, антисимитизьм?  :smilie10:

На жаль так  :Ganba: Тхне антисемітизмом. Дуже сумно :smilie2:

Браво!!!

На злодієві й шапка горить!    :laugh: