Автор Тема: +21 обережно - жорстоко!!! про п'яних водіїв  (Прочитано 4237 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: +21 обережно - жорстоко!!! про п'яних водіїв
« Reply #30 : Грудня 07, 2014, 07:12:17 19:12 »
(click to show/hide)

Концепція цієї тюрьми, зменьшення шкідливих наслідків яке приносить тюремне увязнення і повернення вязня назад в суспільство.

Ось з кого Україні варто брати приклад а не з Азії :smilie1:

як я вже писав вище, я дуже категоричний в таких питаннях, і свою суб'єктивну думку не намагаюсь комусь нав'язувати.

п.с. можливо і так, але для цього спочатку мають пройти докорінні зміни у суспільстві, а вже потім у видах і способах покарання. ІМХО
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: +21 обережно - жорстоко!!! про п'яних водіїв
« Reply #31 : Грудня 07, 2014, 08:20:47 20:20 »
Да у нас штрафы за пьянку и так, в общем-то немаленькие, особенно если повторно, то могут не только права забрать, но и машину продать с аукциона.
Для гаишников пьяный водитель - это джекпот. Триста бакинских.

Так что можно сказать, что штрафы или их эрзацы на рядовых водителей действуют. Другое дело в том, что у нас есть каста неприкасаемых (депутаты, прокуроры, судьи и т.д.), безнаказанность которых перерастает во вседозволенность. Но здесь вопрос не в жесткости законодательства, а в избирательности его применения.

Astronaut

  • Гість
Re: +21 обережно - жорстоко!!! про п'яних водіїв
« Reply #32 : Грудня 07, 2014, 08:24:43 20:24 »
К счастью как раз сейчас я занят. Меня в другой ветке причислили к социально опасным и требуют бана  :smilie7:
popcorn1
Но я выжил  :smilie7:
« Останнє редагування: Грудня 07, 2014, 08:28:43 20:28 від Astronaut »

Astronaut

  • Гість
Re: +21 обережно - жорстоко!!! про п'яних водіїв
« Reply #33 : Грудня 07, 2014, 08:28:25 20:28 »
п.с. для астронавта - переглядаю не з цікавості і задоволення від того. як хтось розтовк авто, а для виховних цілей... при чому кожне відео намагаюсь переглядати разів зо три-чотири, для того щоб зрозуміти, хто винуватий і як би необхідно було вчинити в тій, чи іншій ситуації... а при перегляді от таких відео, ютьюб інколи видає почилання на аналогічні відео... хоча що я вам доказую... кожний зазвичай інших судить по собі   :smilie7:
Мені вистачає одного перегляду, і це саме ви робите висновки по собі  :smilie7:

Astronaut

  • Гість
Re: +21 обережно - жорстоко!!! про п'яних водіїв
« Reply #34 : Грудня 07, 2014, 08:31:48 20:31 »
п.с. з приводу штрафу до розміру доходів - класна ідея  :smiley24:, може і досвід штатів використати з громадськими роботами...
Я вам можу розказати про "досвід Штатів" ... потім ... коли станете чемно поводитись. Рудники? Ну-ну  :smilie7:

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
Re: +21 обережно - жорстоко!!! про п'яних водіїв
« Reply #35 : Грудня 07, 2014, 08:35:18 20:35 »
К счастью как раз сейчас я занят. Меня в другой ветке причислили к социально опасным и требуют бана  :smilie7:
popcorn1
Но я выжил  :smilie7:

значит все же не поэт  :gigi:

Astronaut

  • Гість
Re: +21 обережно - жорстоко!!! про п'яних водіїв
« Reply #36 : Грудня 07, 2014, 08:36:09 20:36 »
К счастью как раз сейчас я занят. Меня в другой ветке причислили к социально опасным и требуют бана  :smilie7:
popcorn1
Но я выжил  :smilie7:
значит все же не поэт  :gigi:
А хочешь стихи на полном серьезе?  :smilie7:

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
Re: +21 обережно - жорстоко!!! про п'яних водіїв
« Reply #37 : Грудня 07, 2014, 08:41:52 20:41 »
(click to show/hide)
А хочешь стихи на полном серьезе?  :smilie7:
если свои, то давай
только учтем, что по причине моего полного творческого кретинизма, мне любой, кто может рифмовать, кажется талантом :smilie3:

Astronaut

  • Гість
Re: +21 обережно - жорстоко!!! про п'яних водіїв
« Reply #38 : Грудня 07, 2014, 09:17:22 21:17 »
(click to show/hide)
А хочешь стихи на полном серьезе?  :smilie7:
если свои, то давай
только учтем, что по причине моего полного творческого кретинизма, мне любой, кто может рифмовать, кажется талантом :smilie3:
Открыл ветку  :smilie7:

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: +21 обережно - жорстоко!!! про п'яних водіїв
« Reply #39 : Грудня 07, 2014, 09:20:45 21:20 »
(click to show/hide)
Мені вистачає одного перегляду, і це саме ви робите висновки по собі  :smilie7:

А мені ні...наприклад дуже уважно роздивляюсь знаки (наприклад було теке відео, коли джип вальнув грузовика - по знаках винуатий джип, по дорожній ситуації - уомунальники, які забули причепити знак “дати дорогу" зі сторони звідки їхав джип... А там уже перешкода справа і винуватий грузовик...) або наприклад обгони на перересті, чи проскскування перехрестя на жовтий - от за це реально руки повідбивсв би... Ну то таке. Не для задоволення дивлюся ж...

Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Astronaut

  • Гість
Re: +21 обережно - жорстоко!!! про п'яних водіїв
« Reply #40 : Грудня 07, 2014, 09:23:33 21:23 »
(click to show/hide)
Мені вистачає одного перегляду, і це саме ви робите висновки по собі  :smilie7:

А мені ні...наприклад дуже уважно роздивляюсь знаки (наприклад було теке відео, коли джип вальнув грузовика - по знаках винуатий джип, по дорожній ситуації - уомунальники, які забули причепити знак “дати дорогу" зі сторони звідки їхав джип... А там уже перешкода справа і винуватий грузовик...) або наприклад обгони на перересті, чи проскскування перехрестя на жовтий - от за це реально руки повідбивсв би... Ну то таке. Не для задоволення дивлюся ж...
Врешті решт все зводиться до суду, найгуманнішого в світі  :smilie7: