Автор Тема: Веерных отключений не будет  (Прочитано 2996 раз)

0 Користувачів і 7 Гостей дивляться цю тему.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Веерных отключений не будет
« Reply #30 : Грудня 08, 2014, 09:52:36 09:52 »
Пошукай, звісно, а то пиздіти про зменшення готовий. Доведи 

я тут не студент на екзамені і ДОВОДИТИ нікому нічого не зобов"язаний

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Re: Веерных отключений не будет
« Reply #31 : Грудня 08, 2014, 10:59:18 10:59 »

А тут докладніше будь ласка: схуялі вони змінилися? Як саме? І як саме ме змінюємо експорт якщо так сталося? :smilie7:
експорт ми змінити не можемо бо він жорстко забитий з європоюа як зменшились генеруючі потужності?
а давай пошукаємо інформацію РАЗОМ?
а то тут дуже полюбляють копіпастити інормаційні стрічки з інету а от щоб ІНФУ хтось виклав то годі й чекати...
Пошукай, звісно, а то пиздіти про зменшення готовий. Доведи  :smilie7:

Там может самому поискать прежде чем писать:
Цитувати
В мене трохи наївне питання: Україна завжди була експортером електроенергії  - так? Нічого особливо не змінилося, крім того, що немало промислових споживачів на сході "випало" із зрозумілих причин. Гаразд, нестача вугілля - мутні схеми і т. ін. Але ж і споживання інше? Але ж і експорт має кудись іти?
В общем эта стратегия - вбрасывать высосанный из пальца бред, а на возражения требовать ссылок и доказательств - стандартная стратегия проплаченого бота.
Погугли сколько в Донбассе есть ТЕЦ, какие из них где остались и сколько сейчас вырабатывают электроэнергии по сравнению со стандартом, а не трепись, что ничего не поменялось.
начать можешь со Счастьинской ГРЭС, сколько там всего блоков и сколько сейчас работает.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Веерных отключений не будет
« Reply #32 : Грудня 08, 2014, 11:00:18 11:00 »
Зарікалася свиня...

До уваги споживачів!

 08.12.2014 р. за командою диспетчера Центральної Енергетичної Системи (ЦЕС), о 10:19 було введено графік аварійних відключень (ГАВ) на величину 191,6 МВт. Основна мета заходу - збереження цілісності Об’єднаної енергетичної системи України.

НЕК «Укренерго» зобов’язує обласні енергопостачальні компанії неухильно виконувати встановлені ліміти споживання.

Тривалість та обсяги відключень електроенергії в подальшому будуть регламентовані диспетчером Центральної енергетичної системи України.

Графіки аварійних відключень погоджені з органами місцевого самоврядування та розміщені на офіційному сайті Товариства за посиланням:

http://www.koe.vsei.ua/koe/index.php?page=235

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Веерных отключений не будет
« Reply #33 : Грудня 08, 2014, 11:02:17 11:02 »
Все, у меня отключили ровно в двенадцать, как и обещали

Offline Mrs. Mickey Rooney

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 462
  • Стать: Жіноча
Re: Веерных отключений не будет
« Reply #34 : Грудня 08, 2014, 11:03:51 11:03 »
В мене трохи наївне питання: Україна завжди була експортером електроенергії  - так? Нічого особливо не змінилося, крім того, що немало промислових споживачів на сході "випало" із зрозумілих причин. Гаразд, нестача вугілля - мутні схеми і т. ін. Але ж і споживання інше? Але ж і експорт має кудись іти?
Ніхто не пояснює деталі. Все, що ми чуємо, це те, що нам не пережити зиму без російського вугілля. І все що ми бачимо, це як АЕС стають "на ремонт"  Ніхто з міністрів чи може сам "кулявлоб" не хоче пояснити популярно? :smilie7:
змінилося - зменшились генеруючі потужності
А тут докладніше будь ласка: схуялі вони змінилися? Як саме? І як саме ме змінюємо експорт якщо так сталося? :smilie7:


скільки з наших ТЕС є на території Лугандону, як там з вуглем, генеруючими потужностями і т.п?

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Веерных отключений не будет
« Reply #35 : Грудня 08, 2014, 01:41:30 13:41 »
відключили о 12:30 ;)

Astronaut

  • Гість
Re: Веерных отключений не будет
« Reply #36 : Грудня 08, 2014, 01:44:29 13:44 »
(click to show/hide)
В общем эта стратегия - вбрасывать высосанный из пальца бред, а на возражения требовать ссылок и доказательств - стандартная стратегия проплаченого бота.
Погугли сколько в Донбассе есть ТЕЦ, какие из них где остались и сколько сейчас вырабатывают электроэнергии по сравнению со стандартом, а не трепись, что ничего не поменялось.
начать можешь со Счастьинской ГРЭС, сколько там всего блоков и сколько сейчас работает.
Начать можешь, отсюда, усатый. Я про Киев: с какого хуя Киев вдруг не может себя обеспечить электрчеством. А на страдельцев дамбаса мне плевать. Уловил?  :smilie7:

Astronaut

  • Гість
Re: Веерных отключений не будет
« Reply #37 : Грудня 08, 2014, 02:11:32 14:11 »
(click to show/hide)

скільки з наших ТЕС є на території Лугандону, як там з вуглем, генеруючими потужностями і т.п?
Я  вже вище вусатому відповів. Я не думаю, що Київ залежить від ТЕС на сході  :smilie7:

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: Веерных отключений не будет
« Reply #38 : Грудня 08, 2014, 02:17:23 14:17 »
Київ.
Поки жодного відключення.
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Mrs. Mickey Rooney

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 462
  • Стать: Жіноча
Re: Веерных отключений не будет
« Reply #39 : Грудня 08, 2014, 02:25:05 14:25 »
(click to show/hide)

скільки з наших ТЕС є на території Лугандону, як там з вуглем, генеруючими потужностями і т.п?
Я  вже вище вусатому відповів. Я не думаю, що Київ залежить від ТЕС на сході  :smilie7:
тоді питання, чи достатньо вугілля на Трипільській ТЕС? Окрім того, згідно вікі, Центральна електроенергетична система є дефіцитною, відтак за означенням Київ залежить від Об'єднаної енергосистеми України.

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Re: Веерных отключений не будет
« Reply #40 : Грудня 08, 2014, 02:34:18 14:34 »
В франківській  області сьогодні продовжились відключення  - заявлено про 27 мегават  дефіциту .
Відключають як правило села .
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Astronaut

  • Гість
Re: Веерных отключений не будет
« Reply #41 : Грудня 08, 2014, 02:41:02 14:41 »
(click to show/hide)

скільки з наших ТЕС є на території Лугандону, як там з вуглем, генеруючими потужностями і т.п?
Я  вже вище вусатому відповів. Я не думаю, що Київ залежить від ТЕС на сході  :smilie7:
тоді питання, чи достатньо вугілля на Трипільській ТЕС? Окрім того, згідно вікі, Центральна електроенергетична система є дефіцитною, відтак за означенням Київ залежить від Об'єднаної енергосистеми України.
Насправді ВіКі ніколи не була офіційним джерелом, як це не дивно. До того ж справжнє становище не завжди може бути розголошено. І всі ці пітання насправді до міністра палива і енергетики, саме це я мав на увазі, коли відповідав  :smilie7:

Offline Mrs. Mickey Rooney

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 462
  • Стать: Жіноча
Re: Веерных отключений не будет
« Reply #42 : Грудня 08, 2014, 02:45:15 14:45 »
(click to show/hide)

скільки з наших ТЕС є на території Лугандону, як там з вуглем, генеруючими потужностями і т.п?
Я  вже вище вусатому відповів. Я не думаю, що Київ залежить від ТЕС на сході  :smilie7:
тоді питання, чи достатньо вугілля на Трипільській ТЕС? Окрім того, згідно вікі, Центральна електроенергетична система є дефіцитною, відтак за означенням Київ залежить від Об'єднаної енергосистеми України.
Насправді ВіКі ніколи не була офіційним джерелом, як це не дивно. До того ж справжнє становище не завжди може бути розголошено. І всі ці пітання насправді до міністра палива і енергетики, саме це я мав на увазі, коли відповідав  :smilie7:
тоді які у вас є підстави думати, що Київ не залежить від лугандонських ТЕС, якщо інформації у відкритих джерелах немає? Чи у вас є інсайдерська інфа?

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5594
Re: Веерных отключений не будет
« Reply #43 : Грудня 08, 2014, 02:45:36 14:45 »
тіки що дізнався про график аварійних відключень на Київщині де маю дачу. Можливі кожні 2 години.

6-8

10-12

14-16

18-20

22-24

Astronaut

  • Гість
Re: Веерных отключений не будет
« Reply #44 : Грудня 08, 2014, 03:12:34 15:12 »
(click to show/hide)

скільки з наших ТЕС є на території Лугандону, як там з вуглем, генеруючими потужностями і т.п?
Я  вже вище вусатому відповів. Я не думаю, що Київ залежить від ТЕС на сході  :smilie7:
тоді питання, чи достатньо вугілля на Трипільській ТЕС? Окрім того, згідно вікі, Центральна електроенергетична система є дефіцитною, відтак за означенням Київ залежить від Об'єднаної енергосистеми України.
Насправді ВіКі ніколи не була офіційним джерелом, як це не дивно. До того ж справжнє становище не завжди може бути розголошено. І всі ці пітання насправді до міністра палива і енергетики, саме це я мав на увазі, коли відповідав  :smilie7:
тоді які у вас є підстави думати, що Київ не залежить від лугандонських ТЕС, якщо інформації у відкритих джерелах немає? Чи у вас є інсайдерська інфа?
Формально звісно ніяких. Але й протілежне вірно: ніхто не довів що це саме так. Ну і є впевненість що нам в черговий раз "вішають локшину". Як і про газ, як і про вугілля. Ну не вірю я, що все на стільки погано, що потрібно відключати побутових і середніх промислових споживачів, коли головні помислові споживачі (дамбас) практично стоять. Це лажа  :smilie7:
« Останнє редагування: Грудня 08, 2014, 03:16:21 15:16 від Astronaut »

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Веерных отключений не будет
« Reply #45 : Грудня 08, 2014, 03:25:06 15:25 »

Я про Киев: с какого хуя Киев вдруг не может себя обеспечить электрчеством. А на страдельцев дамбаса мне плевать.

а харків одеса львів
україна складається не з одного києва

Astronaut

  • Гість
Re: Веерных отключений не будет
« Reply #46 : Грудня 08, 2014, 03:39:01 15:39 »
Я про Киев: с какого хуя Киев вдруг не может себя обеспечить электрчеством. А на страдельцев дамбаса мне плевать.
а харків одеса львів
україна складається не з одного києва
Напевне так само. Завжди могли, ліхтарі не вмикали на вулицях але електрику продавали. А тут не можемо?  :smilie7:
« Останнє редагування: Грудня 08, 2014, 03:52:46 15:52 від Astronaut »

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Re: Веерных отключений не будет
« Reply #47 : Грудня 08, 2014, 05:09:30 17:09 »
(click to show/hide)
В общем эта стратегия - вбрасывать высосанный из пальца бред, а на возражения требовать ссылок и доказательств - стандартная стратегия проплаченого бота.
Погугли сколько в Донбассе есть ТЕЦ, какие из них где остались и сколько сейчас вырабатывают электроэнергии по сравнению со стандартом, а не трепись, что ничего не поменялось.
начать можешь со Счастьинской ГРЭС, сколько там всего блоков и сколько сейчас работает.
Начать можешь, отсюда, усатый. Я про Киев: с какого хуя Киев вдруг не может себя обеспечить электрчеством. А на страдельцев дамбаса мне плевать. Уловил?  :smilie7:

Не ври, лысый.
Ветка о общем положении с электроэнергией в Украине.
И твой текст, который ты стыдливо приурыл спойлером это лишний раз доказывает
Цитувати
В мене трохи наївне питання: Україна завжди була експортером електроенергії - так? Нічого особливо не змінилося, крім того, що немало промислових споживачів на сході "випало" із зрозумілих причин. Гаразд, нестача вугілля - мутні схеми і т. ін. Але ж і споживання інше? Але ж і експорт має кудись іти?

Так что давай, доказывай, что ничего у нас электроэнергией не изменилось, что все блоки ТЕЦ и ГРЭС работают, что угля завались, что газ не экономим.
Давай-давай, трепло.

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Re: Веерных отключений не будет
« Reply #48 : Грудня 08, 2014, 05:21:25 17:21 »
Сьогодні підписано договір про постачання електроенергії (з Росії) на територію України

 Глава анексованого Росією Криму Сергій Аксьонов заявив, що РФ і Україна домовилися про поставки електроенергії, що забезпечить і стабільне енергопостачання Криму.

 "Сьогодні підписано договір про постачання електроенергії (з Росії) на територію України", - сказав він журналістам у Сімферополі 8 грудня, повідомляє "Інтерфакс".

"У тому числі за цією угодою гарантуються поставки електроенергії (з України) на територію республіки Крим", - заявив Аксьонов.
http://www.pravda.com.ua/news/2014/12/8/7046841/?attempt=2

Проснувшись утром, каждый украинский чиновник должен подумать,что сегодня он может сделать,чтобы поддержать в это трудное время Путина и Россию.  :smilie9:
 
« Останнє редагування: Грудня 08, 2014, 05:23:20 17:23 від Fox »
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Веерных отключений не будет
« Reply #49 : Грудня 08, 2014, 05:32:55 17:32 »
Сьогодні підписано договір про постачання електроенергії (з Росії) на територію України

 Глава анексованого Росією Криму Сергій Аксьонов заявив, що РФ і Україна домовилися про поставки електроенергії, що забезпечить і стабільне енергопостачання Криму.

 "Сьогодні підписано договір про постачання електроенергії (з Росії) на територію України", - сказав він журналістам у Сімферополі 8 грудня, повідомляє "Інтерфакс".

"У тому числі за цією угодою гарантуються поставки електроенергії (з України) на територію республіки Крим", - заявив Аксьонов.
http://www.pravda.com.ua/news/2014/12/8/7046841/?attempt=2

Проснувшись утром, каждый украинский чиновник должен подумать,что сегодня он может сделать,чтобы поддержать в это трудное время Путина и Россию.  :smilie9:

Та як не зрозумів, у нас будуть відключати, а ми в Крим гарантуємо поставки ?

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Веерных отключений не будет
« Reply #50 : Грудня 08, 2014, 07:40:01 19:40 »
Скорее всего, Россия будет поставлять электроэнергию Украине, а Украина - такой же объём и по такой же цене - в оккупированный Крым. То есть по сути, речь идёт о бесплатном транзите российской электроэнергии в Крым. А Украина с этого получает освободившиеся мегаватты, которые раньше генерировала для Крыма и гадкие ощущения украинских граждан.

Это - мои догадки, но учитывая молчание на тему условий оплаты и цены, скорее всего так и есть.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8755
  • Стать: Чоловіча
Re: Веерных отключений не будет
« Reply #51 : Грудня 08, 2014, 07:57:08 19:57 »
Сьогодні підписано договір про постачання електроенергії (з Росії) на територію України

 Глава анексованого Росією Криму Сергій Аксьонов заявив, що РФ і Україна домовилися про поставки електроенергії, що забезпечить і стабільне енергопостачання Криму.

 "Сьогодні підписано договір про постачання електроенергії (з Росії) на територію України", - сказав він журналістам у Сімферополі 8 грудня, повідомляє "Інтерфакс".

"У тому числі за цією угодою гарантуються поставки електроенергії (з України) на територію республіки Крим", - заявив Аксьонов.
http://www.pravda.com.ua/news/2014/12/8/7046841/?attempt=2

Проснувшись утром, каждый украинский чиновник должен подумать,что сегодня он может сделать,чтобы поддержать в это трудное время Путина и Россию.  :smilie9:
:fp
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Astronaut

  • Гість
Re: Веерных отключений не будет
« Reply #52 : Грудня 08, 2014, 09:10:17 21:10 »
(click to show/hide)
В общем эта стратегия - вбрасывать высосанный из пальца бред, а на возражения требовать ссылок и доказательств - стандартная стратегия проплаченого бота.
Погугли сколько в Донбассе есть ТЕЦ, какие из них где остались и сколько сейчас вырабатывают электроэнергии по сравнению со стандартом, а не трепись, что ничего не поменялось.
начать можешь со Счастьинской ГРЭС, сколько там всего блоков и сколько сейчас работает.
Начать можешь, отсюда, усатый. Я про Киев: с какого хуя Киев вдруг не может себя обеспечить электрчеством. А на страдельцев дамбаса мне плевать. Уловил?  :smilie7:

Не ври, лысый.
Ветка о общем положении с электроэнергией в Украине.
И твой текст, который ты стыдливо приурыл спойлером это лишний раз доказывает
Цитувати
В мене трохи наївне питання: Україна завжди була експортером електроенергії - так? Нічого особливо не змінилося, крім того, що немало промислових споживачів на сході "випало" із зрозумілих причин. Гаразд, нестача вугілля - мутні схеми і т. ін. Але ж і споживання інше? Але ж і експорт має кудись іти?

Так что давай, доказывай, что ничего у нас электроэнергией не изменилось, что все блоки ТЕЦ и ГРЭС работают, что угля завались, что газ не экономим.
Давай-давай, трепло.
Усатый, заметь: не я называл кого бы то ни было "проплаченным". Я просто ответил на твой наезд. А пока обратил внимание модератора на твои словесные изыски поскольку меня пытались обвинить в оскорблениях, и наверное я "под колпаком". Тебе, усатый, я доказывать ничего не собираюсь  :smilie7:

Astronaut

  • Гість
Re: Веерных отключений не будет
« Reply #53 : Грудня 08, 2014, 09:16:53 21:16 »
Скорее всего, Россия будет поставлять электроэнергию Украине, а Украина - такой же объём и по такой же цене - в оккупированный Крым. То есть по сути, речь идёт о бесплатном транзите российской электроэнергии в Крым. А Украина с этого получает освободившиеся мегаватты, которые раньше генерировала для Крыма и гадкие ощущения украинских граждан.

Это - мои догадки, но учитывая молчание на тему условий оплаты и цены, скорее всего так и есть.
Старина, это не ваши догадки, к сожалению.  Это стойкое ощущение многих, ок, меня лично в том числе. Как из анекдота, где два героя бесплатно дерьма наелись. Именно поэтому я всегда слежу за деталями именно от правительства и категорически неприемлю жалких попыток некоторых форумчан оправдать его при помощи Гугл и Википедии. Усач из Греции меня за это видимо невзлюбил :smilie7:

Astronaut

  • Гість
Re: Веерных отключений не будет
« Reply #54 : Грудня 08, 2014, 09:18:08 21:18 »
Пошукай, звісно, а то пиздіти про зменшення готовий. Доведи 

я тут не студент на екзамені і ДОВОДИТИ нікому нічого не зобов"язаний
Очень жаль (с)  :smilie7:

Astronaut

  • Гість
Re: Веерных отключений не будет
« Reply #55 : Грудня 08, 2014, 09:22:08 21:22 »
И чтобы закрыть тему плюсанул Медведа, Фокса, Старину и Олега  :smilie7:

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Веерных отключений не будет
« Reply #56 : Грудня 08, 2014, 09:25:26 21:25 »
Міністр енергетики Росії Олександр Новак заявив, що РФ отримала від України заявку на поставку 1,5 тисячі МВт електроенергії.

Про це повідомляє Радіо Свобода. 

«Є заявка української сторони приблизно на 1,5 тисячі МВт. У нас і до теперішнього часу не припинялися перетоки електроенергії з Росії в Україну і з України в Росію, близько 500 МВт. Зараз Україна хоче, щоб ми розширили свої поставки з метою покриття часткового дефіциту, який складається в Україні», – сказав російський міністр.

Нагадаємо, сьогодні міністр енергетики і вугільної промисловості Володимир Демчишин заявив, що найближчими днями буде підписана постанова Кабміну про імпорт електроенергії з інших країн, зокрема Молдови.

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/u_rosiii_kagut_shcho_ukraiina_zamovila_15_tisyachi_mvt_elektroenergiii_1999569

Из Молдовы - по факту это из Приднестровья.

Astronaut

  • Гість
Re: Веерных отключений не будет
« Reply #57 : Грудня 08, 2014, 10:16:00 22:16 »
Міністр енергетики Росії Олександр Новак заявив, що РФ отримала від України заявку на поставку 1,5 тисячі МВт електроенергії.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

«Є заявка української сторони приблизно на 1,5 тисячі МВт. У нас і до теперішнього часу не припинялися перетоки електроенергії з Росії в Україну і з України в Росію, близько 500 МВт. Зараз Україна хоче, щоб ми розширили свої поставки з метою покриття часткового дефіциту, який складається в Україні», – сказав російський міністр.

Нагадаємо, сьогодні міністр енергетики і вугільної промисловості Володимир Демчишин заявив, що найближчими днями буде підписана постанова Кабміну про імпорт електроенергії з інших країн, зокрема Молдови.

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/u_rosiii_kagut_shcho_ukraiina_zamovila_15_tisyachi_mvt_elektroenergiii_1999569

Из Молдовы - по факту это из Приднестровья.
"Верной дорогой идете, товарищи"  :smilie7:

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Re: Веерных отключений не будет
« Reply #58 : Грудня 09, 2014, 10:51:41 10:51 »
(click to show/hide)
В общем эта стратегия - вбрасывать высосанный из пальца бред, а на возражения требовать ссылок и доказательств - стандартная стратегия проплаченого бота.
Погугли сколько в Донбассе есть ТЕЦ, какие из них где остались и сколько сейчас вырабатывают электроэнергии по сравнению со стандартом, а не трепись, что ничего не поменялось.
начать можешь со Счастьинской ГРЭС, сколько там всего блоков и сколько сейчас работает.
Начать можешь, отсюда, усатый. Я про Киев: с какого хуя Киев вдруг не может себя обеспечить электрчеством. А на страдельцев дамбаса мне плевать. Уловил?  :smilie7:

Не ври, лысый.
Ветка о общем положении с электроэнергией в Украине.
И твой текст, который ты стыдливо приурыл спойлером это лишний раз доказывает
Цитувати
В мене трохи наївне питання: Україна завжди була експортером електроенергії - так? Нічого особливо не змінилося, крім того, що немало промислових споживачів на сході "випало" із зрозумілих причин. Гаразд, нестача вугілля - мутні схеми і т. ін. Але ж і споживання інше? Але ж і експорт має кудись іти?

Так что давай, доказывай, что ничего у нас электроэнергией не изменилось, что все блоки ТЕЦ и ГРЭС работают, что угля завались, что газ не экономим.
Давай-давай, трепло.
Усатый, заметь: не я называл кого бы то ни было "проплаченным". Я просто ответил на твой наезд. А пока обратил внимание модератора на твои словесные изыски поскольку меня пытались обвинить в оскорблениях, и наверное я "под колпаком". Тебе, усатый, я доказывать ничего не собираюсь  :smilie7:
С тобой, лысый, все ясно, обделался, но головку держишь.
И, даже, настучать успел, ну, красавец-бот, улучшенная прошивка, видимо.
А по теме, доказательств нет, твои заявления ложь, ты лжец.

Astronaut

  • Гість
Re: Веерных отключений не будет
« Reply #59 : Грудня 09, 2014, 11:23:46 11:23 »
(click to show/hide)
С тобой, лысый, все ясно, обделался, но головку держишь.
И, даже, настучать успел, ну, красавец-бот, улучшенная прошивка, видимо.
А по теме, доказательств нет, твои заявления ложь, ты лжец.
Усатый, я нажал кнопочку по одной причине: чтобы когда я тебя пошлю нахуй, у медераторов не возникало вопроса "почему"?  :smilie7: