Автор Тема: эта ссука йопнулась окончательно. как она меня бесит!  (Прочитано 1815 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8677
  • Стать: Чоловіча
http://blogs.pravda.com.ua/authors/ruslana/5484af3c2023f/

Всі наші військовополонені мають зустріти Різдво вдома з родинами!

У Донецьку ми домовилися про такий обмін – "всі на всіх"
 :fp


я шото не понял.

то есть наши полонени приравниваются к полоненым ватникам, совершавшим  злочини против людяності? :Sho_za:
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Mrs. Mickey Rooney

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 462
  • Стать: Жіноча
ну так Кучма в Мінську про це теж домовився. точно у такому ж формулюванні. І що з того?

Але думку про Руслану поділяю.  :smilie1:

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8677
  • Стать: Чоловіча
ну так Кучма в Мінську про це теж домовився. точно у такому ж формулюванні. І що з того?

Але думку про Руслану поділяю.  :smilie1:

я нє понімаю: убіл-сєл-обмєнялі-випустілі :Sho_za:
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
Я не понимаю с кем она там "договорилась".
Там же нет одного центра власти. Так что обмен "всех на всех" мне кажется просто невозможен.

Offline Mrs. Mickey Rooney

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 462
  • Стать: Жіноча
ну так Кучма в Мінську про це теж домовився. точно у такому ж формулюванні. І що з того?

Але думку про Руслану поділяю.  :smilie1:

я нє понімаю: убіл-сєл-обмєнялі-випустілі :Sho_za:
я теж. Але ви можете запропонувати кращий спосіб їх звідти витягнути? Ну, окрім остаточної перемоги у війні?

Astronaut

  • Гість
Походу там вообще мрак, если співачка Руслана выступает в роли спикера присходящего  :smilie7:

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Я не понимаю с кем она там "договорилась".
Там же нет одного центра власти. Так что обмен "всех на всех" мне кажется просто невозможен.

в донецке боль-мень есть
плохо в луганске
ігнор Квант

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8677
  • Стать: Чоловіча
ну так Кучма в Мінську про це теж домовився. точно у такому ж формулюванні. І що з того?

Але думку про Руслану поділяю.  :smilie1:

я нє понімаю: убіл-сєл-обмєнялі-випустілі :Sho_za:
я теж. Але ви можете запропонувати кращий спосіб їх звідти витягнути? Ну, окрім остаточної перемоги у війні?

є якийсь прєдєл.  випускать вбивць з руками по лікоть в крові - ну це вище мого поніманія.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
Я не понимаю с кем она там "договорилась".
Там же нет одного центра власти. Так что обмен "всех на всех" мне кажется просто невозможен.

в донецке боль-мень есть
плохо в луганске

нет, так не пойдет
если ВСЕХ, то действительно ВСЕХ
а так -> в сад

Offline Mrs. Mickey Rooney

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 462
  • Стать: Жіноча
Походу там вообще мрак, если співачка Руслана выступает в роли спикера присходящего  :smilie7:
Співачка Руслана страждає на стокгольмський синдром, що у поєднанні з відсутністю мізків, гальм для язика і здатності фільтрувати усю лапшу, що їй там вішають на вуха, і призводить ось до такого от.

Astronaut

  • Гість
Походу там вообще мрак, если співачка Руслана выступает в роли спикера присходящего  :smilie7:
Співачка Руслана страждає на стокгольмський синдром, що у поєднанні з відсутністю мізків, гальм для язика і здатності фільтрувати усю лапшу, що їй там вішають на вуха, і призводить ось до такого от.
Мені подобається ваша думка. І аватар  :smilie7:

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
медведь, погляди сюда , может попустит
[ Invalid YouTube link ]
ігнор Квант

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
"Всі на всіх" - не схвалюю, боюсь наївна Руслана погано усвідомлює підлість терористів. І в кінці кінців виявиться, що ми віддамо всіх, а сепарати - лише частину, а щодо інших будуть морозитися, що мовляв, "не можемо", деякі нам "не підкоряються". Тому нехай в обміні беруть участь більш досвідчені фахівці, які розуміють хитрожопість терористів, а не наївні дурники та дурочки.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд

я теж. Але ви можете запропонувати кращий спосіб їх звідти витягнути? Ну, окрім остаточної перемоги у війні?

Міняти потрібно виключно військовополонених .
Проблема що лугандонські шакали хапають будь кого і за будь що , потім нам впарюють не виключаючи своєї власної вати .
Міняти " всіх на всіх " , завтра вони наловлять і посадять " на подвал " ще з сотні три . Цеж донбасяцкий розводняк чистої води .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Mrs. Mickey Rooney

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 462
  • Стать: Жіноча
Походу там вообще мрак, если співачка Руслана выступает в роли спикера присходящего  :smilie7:
Співачка Руслана страждає на стокгольмський синдром, що у поєднанні з відсутністю мізків, гальм для язика і здатності фільтрувати усю лапшу, що їй там вішають на вуха, і призводить ось до такого от.
Мені подобається ваша думка. І аватар  :smilie7:
я не уявляю собі чоловіка, якому може не сподобатися такий аватар.  :shuffle:

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
"Всі на всіх" - не схвалюю, боюсь наївна Руслана погано усвідомлює підлість терористів. І в кінці кінців виявиться, що ми віддамо всіх, а сепарати - лише частину, а щодо інших будуть морозитися, що мовляв, "не можемо", деякі нам "не підкоряються". Тому нехай в обміні беруть участь більш досвідчені фахівці, які розуміють хитрожопість терористів, а не наївні дурники та дурочки.

что-то мне кажется, что кроме "широкой общественности" на деятельность Русланы и ее заявления внимание никто не обращает, уж наделенные властью так точно
понадобится для пиара - привлекут, не более

Offline Mrs. Mickey Rooney

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 462
  • Стать: Жіноча

я теж. Але ви можете запропонувати кращий спосіб їх звідти витягнути? Ну, окрім остаточної перемоги у війні?

Міняти потрібно виключно військовополонених .
Проблема що лугандонські шакали хапають будь кого і за будь що , потім нам впарюють не виключаючи своєї власної вати .
Міняти " всіх на всіх " , завтра вони наловлять і посадять " на подвал " ще з сотні три . Цеж донбасяцкий розводняк чистої води .
так, про це той же Рубан (теж якась мутна особистість) колись писав. Що наші принципово не витягають звідти цивільних, щоб це не перетворювалося на бізнес з лугандонського боку.

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Походу там вообще мрак, если співачка Руслана выступает в роли спикера присходящего  :smilie7:
Певица Руслана прикрывает собой такую достаточно мутную организацию, как "Офицерский корпус".

Astronaut

  • Гість
Походу там вообще мрак, если співачка Руслана выступает в роли спикера присходящего  :smilie7:
Певица Руслана прикрывает собой такую достаточно мутную организацию, как "Офицерский корпус".
Ну цитировали  бы дальше: 

Руслана: «- Как мне ПОКАЗАЛОСЬ он понимает, что надо защитить Украину. МОЖЕТ БІТЬ Я НЕПРАВИЛЬНО ЕГО ПОНЯЛА.  Но мне ПОКАЗАЛОСЬ, что он….»

:smilie7:

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8677
  • Стать: Чоловіча
медведь, погляди сюда , может попустит
[ Invalid YouTube link ]



то есть чем больше нелюди, снявшие подобное видео, будут пытать пленных и документировать свои преступления, тем больше нужно этих нелюдей выпускать обратно в их природную среду обитания?  пусть продолжают дальше?
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
medved - эта ссука йопнулась окончательно. как она меня бесит!

а НАВІЩО ти читаєш її блог?

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Наверное, иногда нужно мысленно поставить себя на чужое место. На место нашего пленного.
А иногда посмотреть как на это смотрят страны, которые ценят жизни своих граждан:

"..
Сержант армии Израиля Гилад Шалит, захваченный боевиками Хамас свыше пяти лет назад, передан израильским властям. В обмен на него израильтяне согласились выпустить из тюрем более тысячи заключенных палестинцев. Первых 477 заключенных начали освобождать во вторник.
.."

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
"..
Сержант армии Израиля Гилад Шалит, захваченный боевиками Хамас свыше пяти лет назад, передан израильским властям. В обмен на него израильтяне согласились выпустить из тюрем более тысячи заключенных палестинцев. Первых 477 заключенных начали освобождать во вторник.
.."

в ізраїлі взагалі СПЕЦІФІЧНЕ ставлення до життя власних солдат
кожен ізраільській військовий що потрапив в полон ЗОБОВ"ЯЗАНИЙ відповістии на всі питання що йому поставлять аби уберегти власне життя