Автор Тема: У нас тут есть американские украинцы???  (Прочитано 1121 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
У нас тут есть американские украинцы???
« : Грудня 07, 2014, 10:11:34 22:11 »



Myroslava Gongadze поделилась фотография Andrij Dobriansky.

11 мин. · отредактировано

Так, шановні украінці у США, SOS, звертаюсь до кожного особисто. Витратіть 5 хвилин свого дорогоцінного часу, подзвоніть своєму конгресмену та сенатору. Це законодавство треба пробити до 19 грудня, бо може бути пізно. Справді пізно і дуже сумно. Обмінюю кожен лайк на телефонний дзвінок.


ігнор Квант

Astronaut

  • Гість
Re: У нас тут есть американские украинцы???
« Reply #1 : Грудня 07, 2014, 11:47:51 23:47 »
Так були ж наче вже резолюції- що там дал?  :smilie7:

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: У нас тут есть американские украинцы???
« Reply #2 : Грудня 08, 2014, 01:53:07 01:53 »
Українці - то є. Тільки це пофіг. Обама чітко сказав що крім сухпайків з ковдрами нічого толком не буде. Що б Путіна не провокувати.

Offline Serg

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 647
Re: У нас тут есть американские украинцы???
« Reply #3 : Грудня 08, 2014, 02:14:29 02:14 »
Так були ж наче вже резолюції- що там дал?  :smilie7:

вот что я получил:
Response to We the People Petition on Russia

Thank you for your petition.

The Secretary of State has the authority to determine which countries have repeatedly provided support for acts of international terrorism and so designate them as "state sponsors of terrorism" pursuant to three laws: Section 6(j) of the Export Administration Act, Section 40 of the Arms Export Control Act, and Section 620A of the Foreign Assistance Act. Taken together, the four main categories of sanctions resulting from designation under these authorities include: restrictions on U.S. foreign assistance; a ban on defense exports and sales; certain controls over exports of dual use items; and miscellaneous financial and other restrictions. Currently, four countries are so designated: Syria, Cuba, Iran, and Sudan.

We remain deeply concerned by Russia's continuing destabilizing actions in eastern Ukraine and its ongoing failure to fulfill the commitments to which it agreed in Minsk. We are also very concerned that, according to a U.N. report published in mid-November, Russia's noncompliance and ongoing aggressive actions continue to result in fatalities -- military and civilian -- in eastern Ukraine, with an average of 13 per day.

In response to Russia's aggressive actions in Ukraine, including its occupation and attempted annexation of Crimea, the United States and its international partners have imposed sanctions in Russia's financial, energy, and defense sectors. Dozens of senior Russian officials, members of President Putin's inner circle, and other individuals materially or financially supporting actions undermining or threatening Ukraine's sovereignty, territorial integrity, and independence are now subject to asset freezes and travel bans. The United States and our G-7 partners are no longer supporting development finance for Russia.

We have repeatedly made it clear that President Putin has a choice. If he is willing to find a lasting settlement to the conflict within the context of the Minsk agreements and without setting unreasonable conditions, sanctions could be rolled back. If Russia continues to flout its commitments and continues its dangerous and destabilizing actions, then the costs to Russia will continue to rise.

Tell us what you think about this response and We the People.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46473
  • Never give in!
Re: У нас тут есть американские украинцы???
« Reply #4 : Грудня 08, 2014, 03:30:59 03:30 »
Americans are not ready do die for Ukraine. І нема на те ради.  :smilie2:
Крім того, у свідомості американського політичного і культурного естаблішменту Москва не є ворогом, а лише опонентом або стратегічним партнером. Тому поки Рашидія безпосередньо не стріляє і не вбиває американців Вашингтон буде тримати голову в піску.  :smilie2:
If you are going through hell, keep going.

Offline EZelenyk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1543
  • Стать: Чоловіча
  • Львiв'янин з USA
    • AZAM
Re: У нас тут есть американские украинцы???
« Reply #5 : Грудня 08, 2014, 05:27:15 05:27 »
===Вашингтон буде тримати голову в піску===


Чушь. Вашингтон с первых дней поддерживает Украину, и сделал для нее больше всех. Не говоря уже о том, что без него никакие санкции, скорее всего, не заработали бы.
Я позвонил своим сенаторам - Кейси и Туми - оставил сообщения.
 :Prapor2:
Sapere aude

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46473
  • Never give in!
Re: У нас тут есть американские украинцы???
« Reply #6 : Грудня 08, 2014, 06:40:06 06:40 »
Під головую в піску я мав на увазі той простий факт, що США не хочуть і не будуть надавати Украіні допомогу подібну до допомоги Іраку. Крім того, я вважаю, що результат протистояння з Москвою залежить цілковито від Києва.
If you are going through hell, keep going.

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
Re: У нас тут есть американские украинцы???
« Reply #7 : Грудня 08, 2014, 07:48:18 07:48 »
Під головую в піску я мав на увазі той простий факт, що США не хочуть і не будуть надавати Украіні допомогу подібну до допомоги Іраку. Крім того, я вважаю, що результат протистояння з Москвою залежить цілковито від Києва.
для того чтобы давать помощь они должны быть уверены что она поступит куда надо. Почитай Бирюкова и волонтёров - сначала с МО и тыловым обеспечением надо порядок навести.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9302
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: У нас тут есть американские украинцы???
« Reply #8 : Грудня 08, 2014, 07:51:34 07:51 »
Під головую в піску я мав на увазі той простий факт, що США не хочуть і не будуть надавати Украіні допомогу подібну до допомоги Іраку. Крім того, я вважаю, що результат протистояння з Москвою залежить цілковито від Києва.

А в Іраку була допомога у вигляді вторгнення. Від неї був не дуже великий ефект, а Росія набагото більша за Ірак. Це повинна бути інша допомога.

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Re: У нас тут есть американские украинцы???
« Reply #9 : Грудня 08, 2014, 09:33:55 09:33 »
Найоптимальнише би було щоб Америка - поставила зброю  в бувші  країни варшавського договору  що Америка може спокійно  зробити
 - а вони нам передали  озброєння радянського союзу  яке є на їхніх складах - "на утилізацію" як металолом...
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Astronaut

  • Гість
Re: У нас тут есть американские украинцы???
« Reply #10 : Грудня 08, 2014, 09:46:40 09:46 »
Так були ж наче вже резолюції- що там дал?  :smilie7:

вот что я получил:
Response to We the People Petition on Russia
(click to show/hide)
Це гімно. Такі імейли я теж отримую: "We remain deeply concerned"  :smilie7:

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: У нас тут есть американские украинцы???
« Reply #11 : Грудня 08, 2014, 10:01:23 10:01 »
Americans are not ready do die for Ukraine. І нема на те ради. 

так а ВМИРАТИ від них ніхто і не вимагає

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: У нас тут есть американские украинцы???
« Reply #12 : Грудня 08, 2014, 01:37:46 13:37 »
Насправді для Америки це катастрофа. Просто відкладена в часі. Це практичний кінець режима нерозповсюдженя ядерної зброї. Ось знайшлися одні в світі дибіли (інакше не скажеш) які роззброїлися під гарантіі. Коли прийшов час - гарантіями всі гаранти підтерлися, а країну буквально розбирають по частинах.

Світ дивиться і робить висновки. Бомба буде у кожного хто себе хоч трохи поважає. І на всі зойки ядерних козлів (знову-таки інакше не скажеш) про нерозповсюдження буде надходити єхидне запитання що з відбулося з Будапештським меморандумом.


Інша справа що срав Обамич на довгострокові інтереси країни. Не його це країна виявилася.

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: У нас тут есть американские украинцы???
« Reply #13 : Грудня 08, 2014, 02:18:45 14:18 »
теж отримав того листа з Білого Дому. Відчуття - з мене не корона не впала, тоді коли я підписав петицію. Якщо це всього навсього крапля, серед тих що точить камінь - нехай буде. Якщо це ще одна крапля, яка серед інших багатьох, сприятиме прийняттю рішення про хоч якусь ще допомогу Україні - ок.

я теж думаю, що в Америки трабли через гарантії Україні, бо вона наразі не може прогарантувати нам те що обіцяла. І це історичний факт. Але це поки що. Нічого ще не закінчено. Хтойзна, може якраз через зусилля, які докладають зараз США, справедливість щодо України буде відновлено.   
... і хай Росія згине як держава