Автор Тема: Всьо пропало  (Прочитано 976 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Чупс

  • Гість
Всьо пропало
« : Грудня 09, 2014, 05:15:49 17:15 »
Ферал Кет, пиши будь ласка в цій темі, тут ти викладешся по повній  :laugh:

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Всьо пропало
« Reply #1 : Грудня 09, 2014, 05:16:48 17:16 »
 :smiley24: :smilie5:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46713
  • Never give in!
Re: Всьо пропало
« Reply #2 : Грудня 09, 2014, 05:22:08 17:22 »
Я не вважаю що все пропало.
Але повільність державних інституцій і небажання людей в цих інституціях брати на себе відповідальність за виведення країни із катастрофічного стану не дає особливих підстав для оптимізму.
Я повторював і повторюю, що лише переведення країни на рейки військового стану дозволить мобілізувати ресурси і вистояти в цій ситуації.
Проблема в тому, що суспільство в цьому не зацікавлене і вважає, що порятунок України - це справа США, ЄС, НАТО тощо.
А українцям головне, щоб потяги до Москви ходили.

If you are going through hell, keep going.

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: Всьо пропало
« Reply #3 : Грудня 09, 2014, 05:23:55 17:23 »
Кто-нибудь еще сомневается, что "кот" это бригада ботов?
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Чупс

  • Гість
Re: Всьо пропало
« Reply #4 : Грудня 09, 2014, 05:24:27 17:24 »
Ферал, прикинь, тут писали много раз, что ты в гамерыке, а я даже ни разу под админским аккаунтом не смотрел твой айпи. Мне оно как-то безразлично. Но скажи, если ты в Америке - тебе действительно так непонятно, что щас происходит в Украине и в мире в целом? Или это просто менталитет такой?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46713
  • Never give in!
Re: Всьо пропало
« Reply #5 : Грудня 09, 2014, 05:30:27 17:30 »
Ферал, прикинь, тут писали много раз, что ты в гамерыке, а я даже ни разу под админским аккаунтом не смотрел твой айпи. Мне оно как-то безразлично. Но скажи, если ты в Америке - тебе действительно так непонятно, что щас происходит в Украине и в мире в целом? Или это просто менталитет такой?

А що зараз відбувається у світі?
Поясни.
А то я щось не помітив.

Єдине, що видно - це те жо Україна закликає Америку і Європу допомогти санкціями і зброєю в боротьбі проти російської агресії в той час коли громадяни України подорожують до Росії у справах бізнесу.

If you are going through hell, keep going.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Всьо пропало
« Reply #6 : Грудня 09, 2014, 05:34:05 17:34 »
Кто-нибудь еще сомневается, что "кот" это бригада ботов?
я сумніваюся, бо мене в тому ж постійно звинувачують))) жінка сміється і каже - коли ж тобі платити почнуть "у штабі" :weep:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Всьо пропало
« Reply #7 : Грудня 09, 2014, 05:36:55 17:36 »
Була колись така рубрика в одній з газет - "Якби президентом був я". От мені хочеться інколи, щоб така тема з"явилась на СУПі і там "всепропальщики" писали свої рецепти, щоб вони зробили, якби були президентом, або прем"єром. Які реформи необхідні, тільки конкретно з механізмом впровадження і фінансування, а не взагалі.
А ми покритикуємо, або підтримаємо. Бо критикувати завжди легше, ніж діяти.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Чупс

  • Гість
Re: Всьо пропало
« Reply #8 : Грудня 09, 2014, 05:38:10 17:38 »
Єдине, що видно - це те жо Україна закликає Америку і Європу допомогти санкціями і зброєю в боротьбі проти російської агресії в той час коли громадяни України подорожують до Росії у справах бізнесу.

тупак.ру

ты знаешь что не только по бизнесу? а и по личным делам, да и наши люди должны иногда бывать в мацкве по нашим вопросам, намёк ясен?

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Всьо пропало
« Reply #9 : Грудня 09, 2014, 05:47:20 17:47 »
Кіт б"ється як тигр :gigi:
Пєтросяни, а от чому виник цей ярлик. який ви де треба де не треба ліпите всім хто владу критикує. Майже у 99 відсотках таких постів червоною ниткою проходить -якщо не схаменеться то цій владі пе..ць. Так "всєпропало" у влади ж, скоріш до вас цей термін пасує. Ні?
P.S. Кота не захищаю, він дійсно трохи палку перегибає. Та він і сам од вас одгавкається :smilie5:
Батя, мы стараемся ...

  • Гість
Re: Всьо пропало
« Reply #10 : Грудня 09, 2014, 05:49:53 17:49 »
махноветс, тебя бы щас в презы - ты бы делал точно так же как и Порошенко. Ну включи понималку. меж каких огней находимся.

бравурничать - оно конечно легко. а реально делать, выруливать - это совсем другое.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46713
  • Never give in!
Re: Всьо пропало
« Reply #11 : Грудня 09, 2014, 05:52:54 17:52 »
Єдине, що видно - це те жо Україна закликає Америку і Європу допомогти санкціями і зброєю в боротьбі проти російської агресії в той час коли громадяни України подорожують до Росії у справах бізнесу.

тупак.ру

ты знаешь что не только по бизнесу? а и по личным делам, да и наши люди должны иногда бывать в мацкве по нашим вопросам, намёк ясен?

Ну якщо у Мацкву наші люди їздять вапроси рєшать, то я певен, що предметом рєшалова є ситуація на Донбасі.
Українська срака знаменита тим, що любить сидіти на “двох базарах“. Звідси - всі проблеми.
“Дезорієнтація на місцевості“... :smilie2:
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46713
  • Never give in!
Re: Всьо пропало
« Reply #12 : Грудня 09, 2014, 05:54:44 17:54 »
Свого часу знатним “вирулювачем“ і “рєшалой“ був Іван Мазепа. Все вирулював, розраховував, аж поки півень в дупу не клюнув.
Закінчив там, де Петро Олексійопвич почав.
If you are going through hell, keep going.

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Re: Всьо пропало
« Reply #13 : Грудня 09, 2014, 05:58:09 17:58 »
Чуп, дозволь дещо скоректувати твоє висловлювання щодо світових процесів. Так світ буде мочити Рашку. Від України в цьому питанні вже майже нічого не залежить. Але при цьому світові глибоко пофіг що при цьому станеться з Україною і її населенням. Якщо перед смертю Путін зробить в Україні Сомалі чи саме населення зробитть собі Центрально-Африканську республіку. От тут і населенню України треба подумати, як воно збирається з цього вибиратись.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Всьо пропало
« Reply #14 : Грудня 09, 2014, 05:59:02 17:59 »
махноветс, тебя бы щас в презы - ты бы делал точно так же как и Порошенко. Ну включи понималку. меж каких огней находимся.

бравурничать - оно конечно легко. а реально делать, выруливать - это совсем другое.
Ну вот нихрена, Ярему я б никогда не назначил, а тем более не защищал. С Аваковым та же история. И ночами ко мне в администрацию бывшие рыги б не шастали не говоря о московских козачках. И вы б сейчас уже не мучительно вспоминали. что я сделал за 6 месяцев , а критиковали б по полной мои может быть и неправильные шаги. но они б были.  И да, если б мой портрет порвали допустим в Запорожье, я б там был на второй день и даже с потерями для себя разрулил ситуацию как люди хотят и уж точно пацану рвавшему не то что дело возбуждать а строго приказал чтоб и волосок с головы не упал.
Батя, мы стараемся ...

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Всьо пропало
« Reply #15 : Грудня 09, 2014, 06:02:05 18:02 »
Чуп, дозволь дещо скоректувати твоє висловлювання щодо світових процесів. Так світ буде мочити Рашку. Від України в цьому питанні вже майже нічого не залежить. Але при цьому світові глибоко пофіг що при цьому станеться з Україною і її населенням. Якщо перед смертю Путін зробить в Україні Сомалі чи саме населення зробитть собі Центрально-Африканську республіку. От тут і населенню України треба подумати, як воно збирається з цього вибиратись.
ага, потяг скасувати. і справи підуть.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46713
  • Never give in!
Re: Всьо пропало
« Reply #16 : Грудня 09, 2014, 06:06:23 18:06 »
Потяг просто дає людям і світові враження, що насправді жодної війни нема, а те що є - то така собі ніпанятна х...ня, мєждусабойчік між родичами.

В принципі так воно і є, якщо подивитися на настрої більшості населення і влади, яку це населення обрало.
If you are going through hell, keep going.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Всьо пропало
« Reply #17 : Грудня 09, 2014, 07:52:30 19:52 »
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер