Автор Тема: Україна буде як Іран та Північна Корея, якщо відновить ядерну програму - Держдеп  (Прочитано 3631 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
А что мешало бы ему возникнуть? Гибридно-диверсионной войне ядерное оружие не помеха.

Скажемо так, не було б Крима з його зеленими чоловічками. І не було потреби тримати серйозні ресурси для захисту від атаки на Київ. Пам`ятаєш чим погрожував Володимир Володимирович навесні?

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
А куда она денется?
превратится в ядерный пепел, как и обещал Дима Сикилев :gigi:

 :laugh:
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
та зброї у нас цієї не буде, а от тролити "розмовами" захід - можна і треба. нехай не розслабляються і пам'ятають будапешт :gigi:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
В кожній хаті по  автомату  і не треба тої атомної зброї.

Хоча з другої сторони - для любителів  ядерної зброї -  потужна протиракетна оборона  і підбивати їхні ракети на підйомі
тим самим - обломки їхньої бомби  будуть падати на їхню території

А про  те що Америка буде проти вже давним давно казав...
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
В кожній хаті по  автомату  і не треба тої атомної зброї.

Швейцарія.
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Яйця відростимо. Колись треба починати. Іншого виходу нема.
Але кращим виходом ніж ЯЗ для України буде максимальна політико економічна інтеграція з Європою. Єдиний простір.
Правда й те, що одне іншому не завадить. Тільки не треба гучних заяв та понтів. Просто тупо по тихому робити і не зважати на нікого. Потім поставити перед хвактом іпанувши по Кремлю. Превентивно.
отвыкайте от ЯО. это оружие прошлого века. что-то вроде каменного топора в ХХ веке.

одним из главных результатов нынешнего геополитического уравнения будет постепенный отказ от ЯО вообще или точнее перевод всего ЯО под контроль единой международной организации, которая появится на смену ООН после окончания 3-й мировой войны. с последующей утилизацией.

скоро наступит новый мир, где не будет войн, врагов и побед. на планете Земля воцарится всеобщее благоденствия и все будут братьями.

а ЯО останется разве что минимум для межгалактических сражений с инопланетянами :gigi:


Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
А что мешало бы ему возникнуть? Гибридно-диверсионной войне ядерное оружие не помеха.

Скажемо так, не було б Крима з його зеленими чоловічками. І не було потреби тримати серйозні ресурси для захисту від атаки на Київ. Пам`ятаєш чим погрожував Володимир Володимирович навесні?

А я думаю, что был бы Крым с зелеными человечками, рассчитывали бы, что Украина не применит ядерное оружие, потому что Россия применит свое в ответ. Впрочем, история не знает сослагательного наклонения, "маємо те, що маємо", как говорил один товарищ, имеющий непосредственное отношение к теме разговора.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
та зброї у нас цієї не буде, а от тролити "розмовами" захід - можна і треба. нехай не розслабляються і пам'ятають будапешт :gigi:

Так нужно и напоминать про Будапешт и перспективу неконтролируемого роста количества ядерных государств, если не будет реальной защиты Украины со стороны ядерного клуба. А фантазировать насчет своего ядерного оружия - это только злить Запад и отталкивать его.
Ответ будет в стиле Раневской:

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
та зброї у нас цієї не буде, а от тролити "розмовами" захід - можна і треба. нехай не розслабляються і пам'ятають будапешт :gigi:
Тебе єс потролять невидачею віз, і на цьому весь троллінг зі сторони україни закінчиться.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
мені не потрібні візи до ЄС :Tyapnycia:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
та зброї у нас цієї не буде, а от тролити "розмовами" захід - можна і треба. нехай не розслабляються і пам'ятають будапешт :gigi:

Так нужно и напоминать про Будапешт и перспективу неконтролируемого роста количества ядерных государств, если не будет реальной защиты Украины со стороны ядерного клуба. А фантазировать насчет своего ядерного оружия - это только злить Запад и отталкивать его.
Ответ будет в стиле Раневской:

Тепер неросповсюдження ядерної зброї діло сша. Але разом з єс вони будь яку країну можуть перетворити на північну корею за рік-два. Тому ніякої проблеми в порушенні будапештського меморандуму я не бачу.
« Останнє редагування: Грудня 09, 2014, 10:43:22 22:43 від Cortex »

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
"маємо те, що маємо", как говорил один товарищ, имеющий непосредственное отношение к теме разговора.

Так добре б ще визначитися що робити. Країну-то таки потроху розбирають. І ніхто з допомогою особливо не чухається.     

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
мені не потрібні візи до ЄС :Tyapnycia:
Нууу, 1 бакс по 100(200/500) гривень і окупована рашкою лівобережна україна збавить пил?

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
До речі з приводу Ірана. Все іде до того що санкції будуть зняті. Принаймі вже була не одна заява що пара ядерних набоїв у мулл це не так вже і небезпечно. І що взагалі це проблема жидів а не захода.

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
До речі з приводу Ірана. Все іде до того що санкції будуть зняті. Принаймі вже була не одна заява що пара ядерних набоїв у мулл це не так вже і небезпечно. І що взагалі це проблема жидів а не захода.
Ну ізраіль ж чудо-база заходу серед арабів. Треба якомусь аллаявбару по голові дати - звідки бомбардувальники стартують? - з ізраілю.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
мені не потрібні візи до ЄС :Tyapnycia:
Нууу, 1 бакс по 100(200/500) гривень і окупована рашкою лівобережна україна збавить пил?
бля, та я ж не кажу що треба постійно казати, що ми розробляємо ЯЗ і вже майже закінчили. я маю на увазі просто застосовувати словосполучення "ядерна зброя" (у будь-якому зручному контексті) на різних там міжнародних форумах, в ефірі і т.д. щоби це словосполучення постійно згадувалося Україною в нейтральних сенсах :smilie5: це психологічний тиск  :smilie5:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
До речі з приводу Ірана. Все іде до того що санкції будуть зняті. Принаймі вже була не одна заява що пара ядерних набоїв у мулл це не так вже і небезпечно. І що взагалі це проблема жидів а не захода.
Ну ізраіль ж чудо-база заходу серед арабів. Треба якомусь аллаявбару по голові дати - звідки бомбардувальники стартують? - з ізраілю.

Не база а вічний і дорогий головняк. Багато хто б зітхнув з полегшеням якби араби вирішили це питання.

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
мені не потрібні візи до ЄС :Tyapnycia:
Нууу, 1 бакс по 100(200/500) гривень і окупована рашкою лівобережна україна збавить пил?
бля, та я ж не кажу що треба постійно казати, що ми розробляємо ЯЗ і вже майже закінчили. я маю на увазі просто застосовувати словосполучення "ядерна зброя" (у будь-якому зручному контексті) на різних там міжнародних форумах, в ефірі і т.д. щоби це словосполучення постійно згадувалося Україною в нейтральних сенсах :smilie5: це психологічний тиск  :smilie5:

От дурко.
Санкций наподобие иранских захотелось?
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча

Тепер неросповсюдження ядерної зброї діло сша. Але разом з єс вони будь яку країну можуть перетворити на північну корею за рік-два. Тому ніякої проблеми в порушенні будапештського меморандуму я не бачу.

Не нужна еще одна Северная Корея ни США, ни ЕС. И об этом сегодня еще раз предельно четко сказали. Дана команда: "Фу".

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
мені не потрібні візи до ЄС :Tyapnycia:
Нууу, 1 бакс по 100(200/500) гривень і окупована рашкою лівобережна україна збавить пил?
бля, та я ж не кажу що треба постійно казати, що ми розробляємо ЯЗ і вже майже закінчили. я маю на увазі просто застосовувати словосполучення "ядерна зброя" (у будь-якому зручному контексті) на різних там міжнародних форумах, в ефірі і т.д. щоби це словосполучення постійно згадувалося Україною в нейтральних сенсах :smilie5: це психологічний тиск  :smilie5:
Психологічний тиск на захід? Ти що, серйозно? :laugh: :laugh: