Автор Тема: Богословская о фальсификациях ПР и БЮТ! слушайте!  (Прочитано 3625 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Богословская о ПРиБЮТ! слушайте!
« Reply #30 : Березня 28, 2014, 09:32:44 21:32 »
Послушала, очень интересно и познавательно.
Кстати, заметила, что,  начиная с событий 30 ноября, все выступления Богословской в эфире были толковы и информативны.
:smilie10: у нас две Елены на форуме?
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Богословская о ПРиБЮТ! слушайте!
« Reply #31 : Березня 29, 2014, 09:23:43 09:23 »
сильотка :smiley24: :hot:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Богословская о ПРиБЮТ! слушайте!
« Reply #32 : Березня 29, 2014, 11:44:10 11:44 »
кто еще не слішал?
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
Re: Богословская о ПРиБЮТ! слушайте!
« Reply #33 : Березня 29, 2014, 01:09:16 13:09 »
Непоганий спіч і посил, на мене як пересічного укра справив враження правильне, навіть до Єгорія змінилося відношення.

Тільки піар "непідкупного" УДАру якось трохи ріже слух, а так все нічьо.

Хай би вже очолила той удар, перетянугли туди Арсенія, змінили дивну назву партії (бо якось в Европах більше прикметники характеризуют партію а тут зненацька чи то іменник чи то дієслово, якраз в Україні через те, що партії нічим не відрізняються вони й називаються якимись слоганами а не політичним спрямуванням), Пороха пристроїли - вийшов би цікавий свіжий блок з часткою ветеранів ліхіх 90...
« Останнє редагування: Березня 29, 2014, 01:15:20 13:15 від Moloc »
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Богословская о ПРиБЮТ! слушайте!
« Reply #34 : Квітня 01, 2014, 09:55:16 21:55 »
хто не дивився?
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Богословская о ПРиБЮТ! слушайте!
« Reply #35 : Квітня 03, 2014, 12:05:07 12:05 »
 :love:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Богословская о ПРиБЮТ! слушайте!
« Reply #36 : Квітня 03, 2014, 12:21:22 12:21 »
янука свалил Саша Музычко

а коли це він його звалив????

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Богословская о ПРиБЮТ! слушайте!
« Reply #38 : Квітня 05, 2014, 01:17:52 01:17 »
актуально
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Ну добре, а що ж Порошенко? Богословську мало хто буде слухати просто тому, що наразі маємо виборчу кампанію, тож вся увага кандидатам, при тому топовим, бо інших вважають технічними, тобто не самостійними. Чи нaважиться Порох заявити про змову БЮТ-ПР (вона ж зачіпає його інтереси безпосередньо), чи сподіватиметься потім "між крапельками"?

Конкретніше: чи йде в президенти щоб просто захистити свій бізнес, тому не стане заперечувати, якщо владу візьмуть інші з гаратіями його бізнесу, особливо російського, чи має щось і для нас?  :smilie11:

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
чи писав порох Угоду про асоціацію з ЄС, щоб лише захистити свій бізнес? чи лобіював він кілька років (та добився) підписання Угоди, щоби у нього не віджали його три заводики? чи протискує він безвізовий режим з ЄС для України, аби захистити свої цукерки та "богдани"?
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
напевно це риторичні питання :smilie1:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
актуально.  :hot:

Лідер партії "Батьківщина", кандидат у президенти, Юлія Тимошенко вважає, що бізнесмен Рінат Ахметов проти порушення територіальної цілісності України. :love:

Про це вона сказала у п'ятницю на прес-конференції в Донецьку, повідомляють "Новости Донбасса".

"Я поки не мала можливості переговорити з паном Ахметовим, але я точно знаю, що всі його публічні заяви говорять про єдність країни і неможливості територіального розколу", - сказала Тимошенко.

"Крім того, позиція Партії регіонів - це перший крок до взаєморозуміння :love:, тому що Партія регіонів, можливо, в перший раз говорить про те, що федералізація не припустима, що це розкол країни. Я думаю, що це, в тому числі, позиція Ахметова :love:", - додала політик.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline elko

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1493


молодец баба, слила вообще всю подноготную рыгов :smiley24:

кстати селедка всегда была за евроинтеграцию, против рашки и тимошенко :smiley24:


Поэтому ее и ненавидели и обливали грязью. Ну как же Юля -шмуля.

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Інна Богословська, розумна жінка ! Ще й красива.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline dk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1187
  • Стать: Чоловіча
Всё правильно она сказала- честно