Автор Тема: про злочини януковичів  (Прочитано 9576 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: про злочини януковичів
« Reply #60 : Грудня 14, 2014, 08:03:17 08:03 »
У чому прогресивність нового інституту? Відтепер усі слідчі дії, пов’язані з обмеженням прав і свобод громадян, контролюватимуться слідчим суддею. Раніше слідчий виносив постанови про проведення тих же обшуків, виїмок, ексгумації трупа, про накладення арешту на кореспонденцію, і т.д., і ці дії не передбачали процедури оскарження та захисту від зловживань. Після набрання кодексом чинності подібні питання вирішуватимуться в судовому засіданні — за присутності всіх сторін. Особи, відносно яких проводитимуться ці дії, отримають право оскаржити їх. Для простого громадянина головний плюс — це відкритість, публічність процедури.[/i]

а ми ж про непростих громадян, isn't it? :smilie7:
во всем здравом мире это нормально, когда судья, а не какой-то мусарило-следак или прокурор решает вопросы ареста, обыска, прослушки и т.д.

здесь вопрос не в куёвости УПК, а в правомерности решений, принимаемых судьями, ссылаясь на УПК.

разве при старом совдеповском УПК было сложно чувака отмазать? да раз плюнуть. лишь бы бабок занесли.

УПК - это всего лишь инструмент. как лопата. и если всякая прокурорская петушня не хочет копать, ты ее не заставишь это делать с любой лопатой, даже если она с моторчиком
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: про злочини януковичів
« Reply #61 : Грудня 14, 2014, 10:44:16 10:44 »
Виявляється, він "не дає можливості розкривати злочини", як каже депутат Ярема
Не понятно зачем Ярема шел на должность на которой он не может ничего сделать.
так це не ярьома не може зробити. це такі пропоновані обставини для будь кого на цій посаді, це об'єктивні причини. при чому, це свідомо закладені міни у КПК, що найбільш дратує! і потім, ніхто не каже "не можливо", мова про те, що "дуже складно". а ми ж вимагаємо покарання злочинцям вже вчора...
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: про злочини януковичів
« Reply #62 : Грудня 14, 2014, 12:05:48 12:05 »
Президент України Віктор Янукович вітає прийняття Верховною Радою нового Кримінального процесуального кодексу.  :Prapor2:  Як зазначає глава держави, над цим визначальним для країни законодавчим актом робота тривала протягом двох років, тобто від перших днів його перебування на посаді Президента.
:Prapor2:
На переконання Віктора Януковича, новий Кодекс суттєво посилює захист прав громадянина. :Prapor2:

перелік громадян додається:











Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: про злочини януковичів
« Reply #63 : Грудня 14, 2014, 01:45:23 13:45 »
ЩОДО ПОРЯДКУ ОГОЛОШЕННЯ ОСОБИ У РОЗШУК (Андрій Іванов, суддя, "НОВИЙ КПК: окремі аспекти застосування у роботі слідчих суддів", 30 січня 2014)

Згідно з ч. 1 ст. 281 КПК якщо під час досудового розслідування місцезнаходження підозрюваного невідоме, то слідчий, прокурор оголошує його розшук. У той же час, керуючись ч. 1 ст. 42 КПК, підозрюваним вважається особа, якій у порядку, передбаченому ст. ст. 276-279 КПК, повідомлено про підозру, або особа, яка затримана за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення. При цьому належним підтвердженням отримання особою повідомлення про підозру є розпис особи про отримання повідомлення, у т.ч. на поштовому повідомленні. На практиці існують випадки, коли в матеріалах кримінального провадження є достатньо доказів для оголошення особі про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, однак повідомити їй про це не представляється можливим через не встановлення місцезнаходження такої особи (адреси її перебування). Тобто, фактично статусу підозрюваного така особа не набуває і оголосити її у розшук відповідно до норм нового КПК неможливо.

Така неузгодженість ст. 42 та 281 чинного КПК у майбутньому може призводити до численних проблем і також потребує законодавчого врегулювання.


до речі ось це саме те, що трапилося з арбузовим! :hot: те, за що всі проклинали "кляту ГПУ" і "порохатого ярьому". зараз ГПУ, виконуючи бажання народу, натиснула на суддю, що раніше відпустила садовника, і суддя винесла неправосудне рішення, повторно наклавши арешт. ярьомина ГПУ зробила подання щодо арешту НЕЗАКОННО, суддя волкова наклала цей арешт НЕЗАКОННО, авакянське МВС розшукує арбуза НЕЗАКОННО. бо таким є кримінальний процесуальний кодекс януковича!

Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: про злочини януковичів
« Reply #64 : Грудня 14, 2014, 02:21:04 14:21 »
во всем здравом мире это нормально, когда судья, а не какой-то мусарило-следак или прокурор решает вопросы ареста, обыска, прослушки и т.д.

Это если суд независимый. В наших реалиях когда менты-судьи-прокуроры в одной лодке, это ничего не решает. Прокурор аргументирует что нужна прослушка, судья без возражений подпишет.

Offline o.tel.o

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 435
Re: про злочини януковичів
« Reply #65 : Грудня 14, 2014, 02:26:40 14:26 »
ярьомина ГПУ зробила подання щодо арешту НЕЗАКОННО, суддя волкова наклала цей арешт НЕЗАКОННО, авакянське МВС розшукує арбуза НЕЗАКОННО.

Будут ли они отвечать за свои незаконные действия?

бо таким є кримінальний процесуальний кодекс януковича!
и что дальше?

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: про злочини януковичів
« Reply #66 : Грудня 15, 2014, 09:53:25 09:53 »
ось ще один матеріял для форумних "розумників", які вважають, що головне - зковирнути ярьому і справи одразу підуть.

Стаття присвячена дослідженню інституту зупинення досудового провадження за новим КПК України. Проаналізовано норми кримінального процесуального законодавства щодо підстав,умов і процесуального порядку зупинення досудового провадження та інших взаємопов’язаних з ними норм законодавства. Виявлено деякі недосконалості нормативного регулювання суспільних відносин, що виникають на практиці при реалізації інституту зупинення досудового розслідування, які стосуються ситуацій, пов’язаних з розшуком осіб, котрим, з різних причин, не було вручено повідомлення про підозру. Автор звертає увагу на деякі позитивні моменти дії у цих ситуаціях норм КПК України 1960 року. Внесено відповідні пропозиції з удосконалення чинного законодавства, пов’язаного із зупиненням досудового розслідування.

Богдан РОМАНЮК, кандидат юридичних наук, заслужений юрист України:

Нині підозрюваною визнається особа, котрій вручено повідомлення про підозру. Але відсутня законодавча процесуальна форма, як діяти суб’єкту розслідування, якщо особа не з’явилася за викликом для вручення повідомлення про підозру й місце знаходження її невідоме. Адже, за нині чинним законом, розшук (ст. 281 КПК) може бути оголошений тільки щодо підозрюваного. Немає відповіді й на інші питання, пов’язані з розшуком особи, місце знаходження котрої невідоме.

У ч. 1 ст. 42 нового КПК сказано: підозрюваною є особа, якій у порядку, передбаченому ст. ст. 276–279, повідомлено про підозру. Таке повідомлення має бути письмовим і вручається слідчим або прокурором (ст. ст. 277–278 КПК). А як має відбуватися ця процесуальна дія?

Відповідно до вимог ч. 1 ст. 278 КПК України письмове повідомлення вручається у день його складення, а у разі неможливості - в спосіб, передбачений КПК для вручення повідомлень, тобто шляхом виклику або приводу.

Повідомлення у кримінальному провадженні, зазначене в ч. 3 ст. 111 глави 6 КПК України, здійснюється в порядку, передбаченому главою 11 КПК України, за винятком положень щодо змісту повідомлення та наслідків неприбуття особи. Відповідно до частин 1–7 ст. 135 КПК особа викликається до слідчого, прокурора, слідчого судді чи суду шляхом вручення повістки про виклик, надсилання її поштою, електронною поштою чи факсимільним зв’язком, здійснення виклику по телефону або телеграмою. У разі тимчасової відсутності особи за місцем проживання повістка вручається під розписку дорослому члену її сім’ї чи іншій особі, котра з нею проживає, житлово-експлуатаційній організації за місцем проживання особи або адміністрації за місцем її роботи.

Законодавець вказує (ст.136 глави 11 КПК), що таке опосередковане вручення виклику повинно бути належним чином підтверджене особою, яка отримала повістку про виклик або ознайомлення з її змістом іншим шляхом. Для цього потрібні: підпис особи про отримання повістки, в тому числі на поштовому повідомленні; відеозапис вручення їй повістки; будь-які інші дані, які підтверджують факт вручення особі повістки про виклик або ознайомлення з її змістом. Якщо особа попередньо повідомила слідчого, прокурора, слідчого суддю, суд про адресу своєї електронної пошти, надіслана на таку адресу повістка про виклик вважається отриманою у разі підтвердження її отримання особою відповідним листом електронної пошти.

Як бути, якщо особа з тих чи інших причин не отримала відповідного документа про виклик або у слідства немає належного підтвердження про такий факт? Це може бути пов’язано з декількома ситуаціями. Перша. Особа, котра отримала виклик поштою чи через інший вид зв’язку, знищила його та сліди отримання. Друга. Всі намагання вручити особисто повістку про виклик такій особі не увінчалися успіхом. Особа категорично відмовилася отримувати повістку чи знайомитися з її змістом, яку доставили у визначений законом спосіб, а будь-які кіно-, відео-, фотоматеріали про намагання такого вручення чи ознайомлення з її змістом, відсутні. Після цього особа зникла з місця проживання чи тимчасового перебування.

Отже, в усіх наведених випадках особа не є підозрюваною, оскільки виклик не відбувся і її не повідомлено про підозру. Звідси випливає: навіть, якщо для особи підготовлено повідомлення про підозру, усі можливі слідчі дії без її участі виконано, зупинити провадження не можна – формально немає підозрюваної особи. Таку особу також не можна оголосити в розшук, а відтак і проводити оперативно-розшукові заходи, попри те, що вона навіть умисно переховується від органів розслідування. У ч. 1 ст. 281 КПК сказано, що розшук оголошується тільки стосовно підозрюваного.

За таких обставин виникає ще одна проблема. Як бути із застосуванням строків давності для вирішення питання про звільнення від кримінальної відповідальності такої особи? У законі (ч. 2 ст. 49 Кримінального кодексу України) зазначено: перебіг давності зупиняється, якщо особа, «…що вчинила злочин, ухилилась від слідства…». Якщо виходити з формальностей нині чинної редакції КПК, то такій особі, «що вчинила злочин», має бути вручено повідомлення про підозру, а процес такого вручення, як уже зазначено, не відбувся.

У такому разі процесуальні терміни спливатимуть на користь цієї особи, бо наближатимуть звільнення від кримінальної відповідальності!



Якщо дотримуватися положення нового КПК, особа стає підозрюваною з моменту вручення повідомлення про підозру, отож, у разі невручення повідомлення про підозру воно втрачає юридичну силу.

На підставі викладеного вважаємо, що особа має здобувати статус підозрюваної не з дня оголошення повідомлення про підозру, а з моменту складення цього процесуального акта. Це сприятиме розв’язанню й інших викладених нами проблемних питань, які стосуються зупинення слідства та оголошення розшуку підозрюваного.

Тому пропонуємо:

1. Внести зміни до ч. 1 ст. 42 КПК України. Замість слів «якій у порядку, передбаченому статтями 276–279 цього кодексу, повідомлено про підозру» записати «щодо якої відповідно до вимог статей 276–277 цього кодексу складено повідомлення про підозру» і далі за текстом.

2. У ч. 1 ст. 280 КПК вилучити слова «після повідомлення особі про підозру».

3. Зі змісту тексту п. 2 ч. 1 ст. 280 КПК вилучити сполучник «і» та вставити сполучник «або».

4. Частину 1 ст. 281 КПК вкласти з наведеними змінами редакції п. 2 ч. 1 ст. 280 КПК.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: про злочини януковичів
« Reply #67 : Грудня 15, 2014, 09:53:55 09:53 »
це був матеріал з бібліотеки Вернадського http://nbuv.gov.ua/

до речі, ця стаття вийшла в березні 2014. молодець генерал міліції :smiley24:

а це про автора

РОМАНЮК БОГДАН ВАСИЛЬОВИЧ



ДОЦЕНТ КАФЕДРИ ТРАНСПОРТНОГО ПРАВА ТА ЛОГІСТИКИ НАЦІОНАЛЬНОГО ТРАНСПОРТНОГО УНІВЕРСИТЕТУ, КАНДИДАТ ЮРИДИЧНИХ НАУК, ДОКТОР ФІЛОСОФІЇ, ГЕНЕРАЛ-ЛЕЙТЕНАНТ МІЛІЦІЇ

За вагомий особистий внесок у зміцнення законності і правопорядку, зразкове виконання службового обов’язку у захисті конституційних прав і свобод громадян, високий професіоналізм присвоєно почесне звання «Заслужений юрист України» (2004). Фахову освіту майбутній правозахисник здобував на юридичному факультеті Львівського державного університету ім. І.Я. Франка, який закінчив у 1971 р. Згодом був прийнятий на службу в органи внутрішніх справ.

Понад 14 років набував досвіду слідчого, тож розкриття низки резонансних справ у галузі економіки стало закономірним результатом наполегливої роботи Богдана Васильовича і сприяло його подальшому просуванню по службі: авторитетний працівник продовжив діяльність на керівних посадах в ОВС. Упродовж 1977–1994 рр. Б.В. Романюк працював у Центральному апараті МВС України.

З 1994 до 1997 рр. очолював УМВС України у Львівській області, а в 1997–2012 рр. був незмінним керівником Міжвідомчого науково-дослідного центру з проблем боротьби з організованою злочинністю при Координаційному комітеті по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю при Президентові України. З 2007 р. Центр підпорядковано Раді національної безпеки і оборони України. Високий професіоналізм та багаторічний досвід Богдана Васильовича зумовили успіх операції під його керівництвом щодо виявлення та затримання серійного вбивці А. Онопрієнка, який нині відбуває довічне ув’язнення за скоєння 52 кривавих убивств у семи областях України. Саме в процесі допиту злочинець зізнався Б.В. Романюку у вчиненні цих злочинів.­

Веде активну наукову діяльність: під його керівництвом науковці захищають кандидатські дисертації, автор понад 100 наукових праць, зокрема монографії «Сучасні теоретичні та правові проблеми використання спеціальних знань у досудовому слідстві» та «Удосконалення досудового провадження в Україні». У співавторстві видав підручники «Кримінологія», посібники «Тероризм», «Організована злочинність в Україні», «Контрабанда: засоби попередження та протидії», «Виявлення та розслідування злочинів, що вчиняються за допомогою комп’ютерної техніки» тощо. Регулярно публікується у фаховій періодиці. Задля впровадження в Україні передового досвіду боротьби з організованою злочинністю вивчає здобутки інших країн: Німеччина, Данія, Румунія, Польща, Італія, Словаччина та інші.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: про злочини януковичів
« Reply #68 : Грудня 15, 2014, 09:59:25 09:59 »
ярьомина ГПУ зробила подання щодо арешту НЕЗАКОННО, суддя волкова наклала цей арешт НЕЗАКОННО, авакянське МВС розшукує арбуза НЕЗАКОННО.

Будут ли они отвечать за свои незаконные действия?
тобі аби б хтось хоча б за щось відповідав, і бажано - клятий ярьома? законодавство писано під януків! зняли арешт з рахунків арбуза - ярьома підорас, повернули арешт хоча б незаконно - ярьома все одно підорас?
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline o.tel.o

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 435
Re: про злочини януковичів
« Reply #69 : Грудня 15, 2014, 10:17:38 10:17 »
Як бути, якщо особа з тих чи інших причин не отримала відповідного документа про виклик або у слідства немає належного підтвердження про такий факт?
По моему черным по белому написано в КПК, особа может  быть подозреваемым и без отримання повідомлення про підозру.

Цитувати
Стаття 42. Підозрюваний, обвинувачений

 1. Підозрюваним є особа, якій у порядку, передбаченому статтями 276-279 цього Кодексу, повідомлено про підозру, особа, яка затримана за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, або особа, щодо якої складено повідомлення про підозру, однак його не вручено їй внаслідок невстановлення місцезнаходження особи, проте вжито заходів для вручення у спосіб, передбачений цим Кодексом для вручення повідомлень.

Ну и дальше:

Цитувати
Стаття 281. Розшук підозрюваного

 1. Якщо під час досудового розслідування місцезнаходження підозрюваного невідоме, то слідчий, прокурор оголошує його розшук.

тобі аби б хтось хоча б за щось відповідав, і бажано - клятий ярьома? законодавство писано під януків! зняли арешт з рахунків арбуза - ярьома підорас, повернули арешт хоча б незаконно - ярьома все одно підорас?
Я просто задал вопрос.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: про злочини януковичів
« Reply #70 : Грудня 15, 2014, 10:29:53 10:29 »
"однак його не вручено їй внаслідок невстановлення місцезнаходження особи, проте вжито заходів для вручення у спосіб, передбачений цим Кодексом для вручення повідомлень"

це нерозривне. а спосіб для вручення повідомлень підходить лише для виклику до слідчого. тобто потрібно через спосіб для повідомлень викликати пшонку-янука-кліменку-арбуза до ГПУ, а коли вони прийдуть - вручити їм підозру. проте викликати їх можна хіба що в рельсу. тобто і підозру оголосити не можливо. ось такой чудовий закон від портнова і нинішнього зама коломойського. а винен клятий ярьома, якого потрібно зняти і настане всесвітнє щастя
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline o.tel.o

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 435
Re: про злочини януковичів
« Reply #71 : Грудня 15, 2014, 10:36:34 10:36 »
"однак його не вручено їй внаслідок невстановлення місцезнаходження особи, проте вжито заходів для вручення у спосіб, передбачений цим Кодексом для вручення повідомлень"

це нерозривне. а спосіб для вручення повідомлень підходить лише для виклику до слідчого. тобто потрібно через спосіб для повідомлень викликати пшонку-янука-кліменку-арбуза до ГПУ, а коли вони прийдуть - вручити їм підозру. ось такой чудовий закон від портнова і нинішнього зама коломойського. а винен клятий ярьома.
Это ж надо так перекручивать, капец. :smilie1: Принимаете меры по вручению, если  невозможно вручить, особа становится подозреваемым без вручения.


а винен клятий ярьома
Не ярема а прокурор, фамилия не имеет значения.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: про злочини януковичів
« Reply #72 : Грудня 15, 2014, 10:41:09 10:41 »
Это ж надо так перекручивать, капец. :smilie1: Принимаете меры по вручению, если  невозможно вручить, особа становится подозреваемым без вручения.

не стає і про це кажуть як судді, так і науковці від юриспруденції. "стає" він хіба що у анонімних форумчан з незрозумілою освітою. але їх думки ніхто не враховуватиме, і це правильно.

"в усіх наведених випадках особа не є підозрюваною, оскільки виклик не відбувся і її не повідомлено про підозру"

навіщо сєня протяг незначущу зміну, яка не виправляє ситуацію - це для мене велике питання.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: про злочини януковичів
« Reply #73 : Грудня 15, 2014, 10:46:25 10:46 »
Повідомлення у кримінальному провадженні, зазначене в ч. 3 ст. 111 глави 6 КПК України, здійснюється в порядку, передбаченому главою 11 КПК України

Відповідно до частин 1–7 ст. 135 КПК особа викликається до слідчого, прокурора, слідчого судді чи суду шляхом вручення повістки про виклик, надсилання її поштою, електронною поштою чи факсимільним зв’язком, здійснення виклику по телефону або телеграмою.

Законодавець вказує (ст.136 глави 11 КПК), що таке опосередковане вручення виклику повинно бути належним чином підтверджене особою, яка отримала повістку про виклик або ознайомлення з її змістом іншим шляхом. Для цього потрібні: підпис особи про отримання повістки, в тому числі на поштовому повідомленні; відеозапис вручення їй повістки; будь-які інші дані, які підтверджують факт вручення
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline o.tel.o

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 435
Re: про злочини януковичів
« Reply #74 : Грудня 15, 2014, 10:50:04 10:50 »
"в усіх наведених випадках особа не є підозрюваною, оскільки виклик не відбувся і її не повідомлено про підозру"


Цитувати
Стаття 42. Підозрюваний, обвинувачений

або особа, щодо якої складено повідомлення про підозру, однак його не вручено


Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: про злочини януковичів
« Reply #75 : Грудня 15, 2014, 10:52:11 10:52 »
однак його не вручено
, проте вжито заходів для вручення у спосіб, передбачений цим Кодексом для вручення повідомлень.

Відповідно до частин 1–7 ст. 135 КПК особа викликається... ст.136 глави 11 КПК - вручення виклику повинно бути належним чином підтверджене
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: про злочини януковичів
« Reply #76 : Грудня 15, 2014, 10:53:49 10:53 »
про те і мова, що сєня замість реального латання діри подав незрозуміло що, яке ніяк не впливає на ситуацію. а треба було:

1. Внести зміни до ч. 1 ст. 42 КПК України. Замість слів «якій у порядку, передбаченому статтями 276–279 цього кодексу, повідомлено про підозру» записати «щодо якої відповідно до вимог статей 276–277 цього кодексу складено повідомлення про підозру» і далі за текстом.
« Останнє редагування: Грудня 15, 2014, 11:01:09 11:01 від Єгорій »
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline o.tel.o

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 435
Re: про злочини януковичів
« Reply #77 : Грудня 15, 2014, 11:04:27 11:04 »
Статья 42, особа которая получила повідомлення и которая не получила, верно?

Цитувати
Стаття 42. Підозрюваний, обвинувачений

 1. Підозрюваним є особа, якій у порядку, передбаченому статтями 276-279 цього Кодексу, повідомлено про підозру, особа, яка затримана за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, або особа, щодо якої складено повідомлення про підозру, однак його не вручено їй внаслідок невстановлення місцезнаходження особи, проте вжито заходів для вручення у спосіб, передбачений цим Кодексом для вручення повідомлень.

1)Принимаете меры:
Відповідно до частин 1–7 ст. 135 КПК особа викликається до слідчого, прокурора, слідчого судді чи суду шляхом вручення повістки про виклик, надсилання її поштою, електронною поштою чи факсимільним зв’язком, здійснення виклику по телефону або телеграмою.

2)подозреваемый получил повестку и расписался:
Законодавець вказує (ст.136 глави 11 КПК), що таке опосередковане вручення виклику повинно бути належним чином підтверджене особою, яка отримала повістку про виклик або ознайомлення з її змістом іншим шляхом. Для цього потрібні: підпис особи про отримання повістки, в тому числі на поштовому повідомленні; відеозапис вручення їй повістки; будь-які інші дані, які підтверджують факт вручення
Все особа получила повідомлення про підозру.

Теперь про особу которая не получила повідомлення.

Если приняли меры но подозреваемый не получил повідомлення про підозру:
Цитувати
або особа, щодо якої складено повідомлення про підозру, однак його не вручено їй внаслідок невстановлення місцезнаходження особи, проте вжито заходів для вручення у спосіб, передбачений цим Кодексом для вручення повідомлень.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: про злочини януковичів
« Reply #78 : Грудня 15, 2014, 11:07:35 11:07 »
а у сєніному "способі для вручення повідомлень" прямо вказано що це Виклик слідчим, прокурором, судовий виклик і привід для допиту чи участі в іншій процесуальній дії. а ще потрібно Підтвердження отримання особою повістки про виклик.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: про злочини януковичів
« Reply #79 : Грудня 15, 2014, 11:10:19 11:10 »
ви як в тому анекдоті, тут читаю, тут рибу загортаю.

...проте вжито заходів для вручення у спосіб, передбачений цим Кодексом для вручення повідомлень, тобто здійснено Виклик слідчим, прокурором, судовий виклик і привід для допиту чи участі в іншій процесуальній дії (Особа має отримати повістку про виклик або бути повідомленою про нього, що може підтверджувати розпис особи про отримання повістки, в тому числі на поштовому повідомленні, відеозапис вручення особі повістки, будь-які інші дані, які підтверджують факт вручення особі повістки про виклик або ознайомлення з її змістом....)
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: про злочини януковичів
« Reply #80 : Грудня 15, 2014, 11:13:26 11:13 »
проте вжито заходів для вручення у спосіб, передбачений цим Кодексом для вручення повідомлень == шляхом вручення повістки про виклик, надіслання її поштою, електронною поштою чи факсимільним зв'язком, здійснення виклику по телефону або телеграмою. У разі тимчасової відсутності особи за місцем проживання повістка для передачі їй вручається під розписку дорослому члену сім’ї особи чи іншій особі, яка з нею проживає, житлово-експлуатаційній організації за місцем проживання особи або адміністрації за місцем її роботи.

покажіть мені, що у виділеному підходить для янука, пшонки, арбуза і т.д., які не працюють, не відомо їх місце проживання, номери телефонів і адреси електронної пошти вони не надавали слідчим.
« Останнє редагування: Грудня 15, 2014, 11:15:44 11:15 від Єгорій »
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline o.tel.o

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 435
Re: про злочини януковичів
« Reply #81 : Грудня 15, 2014, 11:14:48 11:14 »
ви як в тому анекдоті, тут читаю, тут рибу загортаю.

...проте вжито заходів для вручення у спосіб, передбачений цим Кодексом для вручення повідомлень, тобто здійснено Виклик слідчим, прокурором, судовий виклик і привід для допиту чи участі в іншій процесуальній дії (Особа має отримати повістку про виклик або бути повідомленою про нього, що може підтверджувати розпис особи про отримання повістки, в тому числі на поштовому повідомленні, відеозапис вручення особі повістки, будь-які інші дані, які підтверджують факт вручення особі повістки про виклик або ознайомлення з її змістом....)
Не здійснено а вжито заходів и как результат не вручено.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: про злочини януковичів
« Reply #82 : Грудня 15, 2014, 11:16:37 11:16 »
там написано "вжито заходів у спосіб", а "у способі" написано - "має отримати".

сєня і купа комітетів, які це пропустили - цього не розуміли?

п.с. яких саме "заходів вжито" щодо осіб, які не працюють, не відомо їх місце проживання, номери телефонів, факсів і адреси електронної пошти вони не надавали слідчим? все вказує на те, що не вжито жодного заходу - через неможливість вжиття
« Останнє редагування: Грудня 15, 2014, 11:22:06 11:22 від Єгорій »
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline o.tel.o

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 435
Re: про злочини януковичів
« Reply #83 : Грудня 15, 2014, 11:23:07 11:23 »
там написано "вжито заходів у спосіб", а "у способі" написано - "має отримати".
:lol: ну так в 42 написано те кто получал, Або те кто не получил.

п.с. яких саме "заходів вжито" щодо осіб, які не працюють, не відомо їх місце проживання, номери телефонів, факсів і адреси електронної пошти вони не надавали слідчим?
Принимаете меры, отправляете письмо, письмо никто не получает, все статья 42
Цитувати
або особа, щодо якої складено повідомлення про підозру, однак його не вручено
Черным по белому написано, нафига так перекручивать.

до речі, ця стаття вийшла в березні 2014. молодець генерал міліції :smiley24:
Та молодец, вброс сделал вовремя, генерал.

При этом он комментирует в своей статье именно про то что вручено а не вторую часть предложения, где речь про не вручено.
Цитувати
У ч. 1 ст. 42 нового КПК сказано: підозрюваною є особа, якій у порядку, передбаченому ст. ст. 276–279, повідомлено
про підозру.


« Останнє редагування: Грудня 15, 2014, 11:34:45 11:34 від o.tel.o »

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: про злочини януковичів
« Reply #84 : Грудня 15, 2014, 11:39:12 11:39 »
мені тролінг не цікавий. тут читати, а тут загортати рибу - в юриспруденції не можна, бо потім як незаконні скасовуються арешти, знімаються розшуки, ЄСПЛ змушує відшкодовувати збитки, нанесені незаконними діями і т.д.

1. "вжито заходів для вручення у спосіб"
2. глава про "спосіб" називається "Виклик слідчим, прокурором, судовий виклик і привід"
3. з цього прямо випливає, що робиться виклик, особа на нього прибуває і отримує підозру.
4. крім того там написано, що особа викликається до слідчого, прокурора, слідчого судді чи суду шляхом вручення повістки про виклик, надсилання її поштою, електронною поштою чи факсимільним зв’язком, здійснення виклику по телефону або телеграмою.
5. а також, що вручення виклику повинно бути належним чином підтверджене особою, яка отримала повістку.
6. в повістці повинна бути зазначена процесуальна дія (дії), для участі в якій викликається особа (вручення повідомлення про підозру).

тому все інше - від лукавого. цього можна було уникнути, якби сєня і комітети внесли більш коротку поправку: "або особа, щодо якої складено повідомлення про підозру, однак його не вручено їй внаслідок невстановлення місцезнаходження особи" (крапка).

своїм "проте...у спосіб" вони (мені здається, свідомо) знищили норму, яка могла вирішити всі проблеми.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: про злочини януковичів
« Reply #85 : Грудня 15, 2014, 11:42:52 11:42 »
Та молодец, вброс сделал вовремя, генерал.

При этом он комментирует в своей статье именно про то что вручено а не вторую часть предложения, где речь про не вручено.
Цитувати
У ч. 1 ст. 42 нового КПК сказано: підозрюваною є особа, якій у порядку, передбаченому ст. ст. 276–279, повідомлено
про підозру.

в березні, коли він писав свою статтю, ст. 42 виглядала ось так:

Стаття 42. Підозрюваний, обвинувачений

1. Підозрюваним є особа, якій у порядку, передбаченому статтями 276-279 цього Кодексу, повідомлено про підозру, або особа, яка затримана за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення (крапка).
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: про злочини януковичів
« Reply #86 : Грудня 15, 2014, 11:44:05 11:44 »
Цитувати
або особа, щодо якої складено повідомлення про підозру, однак його не вручено
Черным по белому написано, нафига так перекручивать.
"проте...вжито заходів для вручення у спосіб"

2. глава про "спосіб" називається "Виклик слідчим, прокурором, судовий виклик і привід"
3. з цього прямо випливає, що робиться виклик, особа на нього прибуває і отримує підозру.
4. крім того там написано, що особа викликається до слідчого, прокурора, слідчого судді чи суду шляхом вручення повістки про виклик, надсилання її поштою, електронною поштою чи факсимільним зв’язком, здійснення виклику по телефону або телеграмою.
5. а також, що вручення виклику повинно бути належним чином підтверджене особою, яка отримала повістку.
6. в повістці повинна бути зазначена процесуальна дія (дії), для участі в якій викликається особа (вручення повідомлення про підозру, що є процесуальною дією).

тобто якщо є підтвердження від янука, клименка, пшонки і арбуза, що вони ОТРИМАЛИ - тоді вони є підозрюваними. а підтвердження такого бути не може, оскільки вони не працюють, не відомо їх місце проживання, номери телефонів і адреси електронної пошти вони не надавали слідчим. не кажучи про те, що вони цей кодекс писали під себе і чудово знають, чого не треба робити
« Останнє редагування: Грудня 15, 2014, 11:47:30 11:47 від Єгорій »
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline o.tel.o

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 435
Re: про злочини януковичів
« Reply #87 : Грудня 15, 2014, 11:45:53 11:45 »
3. з цього прямо випливає, що робиться виклик, особа на нього прибуває і отримує підозру.
Про кого речь идет тут? Вы говорите что особа должна получить а про кого речь тут(кто это, особа которая не получила)?
Цитувати
або особа, щодо якої складено повідомлення про підозру, однак його не вручено


тому все інше - від лукавого.
Это точно  :smiley24: Это еще называется плохому танцору.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: про злочини януковичів
« Reply #88 : Грудня 15, 2014, 11:52:55 11:52 »
Цитувати
або особа, щодо якої складено повідомлення про підозру, однак його не вручено
проте вжито заходів для вручення, які згідно з чинним КПК полягають в наступному:

1. робиться виклик, отримується підтвердження, особа на виклик прибуває і отримує підозру (або не прибуває, проте заходи вважаються вжитими).
2. особа викликається до слідчого, прокурора, слідчого судді чи суду шляхом вручення повістки про виклик, надсилання її поштою, електронною поштою чи факсимільним зв’язком, здійснення виклику по телефону або телеграмою, повістка для передачі їй вручається під розписку дорослому члену сім’ї особи чи іншій особі, яка з нею проживає, житлово-експлуатаційній організації за місцем проживання особи або адміністрації за місцем її роботи.
3. в повістці повинна бути зазначена процесуальна дія, для участі в якій викликається особа (для вручення повідомлення про підозру)
4. вручення виклику повинно бути належним чином підтверджене особою, яка отримала повістку.

тепер розкажіть мені, в яку рельсу робився виклик або надсилання виклику особам, які не працюють, не відомо їх місце проживання, а номери телефонів, факсів і адреси електронної пошти вони не надавали слідчим? і яким чином слідчими отримано підтвердження від януків про отримання ними такого виклику?
« Останнє редагування: Грудня 15, 2014, 11:58:33 11:58 від Єгорій »
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: про злочини януковичів
« Reply #89 : Грудня 15, 2014, 11:56:03 11:56 »
Это точно  :smiley24: Это еще называется плохому танцору.
ага, якийсь там "закон" заважає. от поставимо правильного прокурора, якому буде похуй якийсь там "закон" - і заживемо
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер