Автор Тема: москальська біржа, нафта, курси валют і тд. (у сусіда корова дохне) ч.4  (Прочитано 189062 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800

 :lol: :weep: :lol:

прямо під лінійку
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Полярная лисичка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 950
  • Стать: Чоловіча
Та самая путинская стабильность?:)

Offline vetala

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1035
  • Стать: Чоловіча
  • HW
BRENT - 60.07 LIGHT - 55.56
« Reply #1292 : Грудня 23, 2014, 08:00:08 08:00 »
BRENT60.07-0.36
LIGHT55.56-0.35

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Кстати, на севасинфо еще один человек подтверждает, что предприятие, в котором он работает, нагибают на продажу валюты:


Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
рекомендую до прочитання  :smilie7:
саме те, про що ми говоримо крайні пару днів  :shuffle: :smiley24:

Почему меня не радует укрепление рубля
Цитувати
Вместо эпиграфа: «Какие вы все злые. Почему бы просто не порадоваться укреплению рубля, я хоть в отличии от Варламова и сижу до сих пор в долларах, но искрене радуюсь что рубль крепчает. И держу пальцы крестиком, чтобы так и продолжалось. Потому что у меня ощущение что с падением бакса на каждый рубль, п-ц чуть чуть отодвигается, паника успокаивается. Я не экономист если че, финансовых академий не кончал.»

(click to show/hide)
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
хто розбирається в кацапських державних фінансах? і хто може це пояснити?



Раніше всі інтервенції йшли від ЦБ кацапії



тим паче враховуючи статтю, яку я запостив вище, де експортерів нагинають на продаж валютної виручки
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
до закінчення четвертого кварталу 2014 року залишилось 9 днів, за третій квартал 2014 року кацапи не показали даних по об'ємах експорту нафти

Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
щось по резервах даних не поновляли...  :shuffle:

Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
скільки там вони закладали в бюджет ціну нафти на 2015? а кризову ціну? а що ми маємо  :smiley14:

Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
а це все я веду от до цього  :smilie7:



це просто картинка і нічого більше спільного з реальністю...
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline vetala

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1035
  • Стать: Чоловіча
  • HW
USDRUB - 55.087 EURRUB - 67.331
« Reply #1300 : Грудня 23, 2014, 09:00:03 09:00 »
USDRUB55.087+0.33
EURRUB67.331+0.36

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Jingle Bells, Jingle Bells!  :alen

Саудовский министр не видит смысла сокращать добычу даже при $20 за барр.

Саудовская Аравия убедила свои партнеров по ОПЕК не сокращать добычу нефти ни при каких обстоятельствах. Об этом министр нефти королевства Али аль-Наими заявил в интервью еженедельному информационному бюллетеню Middle East Economic Survey, сообщает Reuters.

По словам министра, даже генеральный секретарь ОПЕК Абдалла аль-Бадри теперь убежден, что сокращать добычу не в интересах членов картеля, «какой бы ни была цена». «Не имеет значения, опустится ли она до $20, $40, $50, $60», – сказал аль-Наими.
http://www.rbc.ru/rbcfreenews/54982b869a79471c913d7e3d#xtor=AL-[internal_traffic]--[top.rbc.ru]-[lenta_body]

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Саудовский министр не видит смысла сокращать добычу даже при $20 за барр.

Саудовская Аравия убедила свои партнеров по ОПЕК не сокращать добычу нефти ни при каких обстоятельствах. Об этом министр нефти королевства Али аль-Наими заявил в интервью еженедельному информационному бюллетеню Middle East Economic Survey, сообщает Reuters.

По словам министра, даже генеральный секретарь ОПЕК Абдалла аль-Бадри теперь убежден, что сокращать добычу не в интересах членов картеля, «какой бы ни была цена». «Не имеет значения, опустится ли она до $20, $40, $50, $60», – сказал аль-Наими.
http://www.rbc.ru/rbcfreenews/54982b869a79471c913d7e3d#xtor=AL-[internal_traffic]--[top.rbc.ru]-[lenta_body]

ну, перед цим вони казали $80 - нафта стала $80, сказали $60 - стала $60... кажуть $40 - ну думаю так і буде... але $20 та ну нах  :smiley14:
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
(click to show/hide)

ну, перед цим вони казали $80 - нафта стала $80, сказали $60 - стала $60... кажуть $40 - ну думаю так і буде... але $20 та ну нах  :smiley14:
Вочевидь, це такий спеціальний меседж у певні вуха.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
всім доброго ранку

великий шухер намічається на кінець лютого початок березня
я б поставив на 22 лютого

хлопці тупо переклаадють ЗВР і валютні подушки госкомпаній у власну кешеню по дешевому курсу, поки новорічні канікули і т.д.

дуже цікаво, що рішення по справі Навального відклали на 15 січня і зробили цьому шикарну рекламу закривши сторінку на фейсі, після чого пішла розкрутка зеркал і т.д.
думаю з 1 го січня взагалі закриють (формально) фейс і твітер

таке відчуття, що хочуть спровокувати массові безлади в Москві і саме на це звалити повний капець

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
(click to show/hide)
Вочевидь, це такий спеціальний меседж у певні вуха.

ілюстрація на тему  :gigi:

Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
всім доброго ранку

великий шухер намічається на кінець лютого початок березня
я б поставив на 22 лютого

хлопці тупо переклаадють ЗВР і валютні подушки госкомпаній у власну кешеню по дешевому курсу, поки новорічні канікули і т.д.

дуже цікаво, що рішення по справі Навального відклали на 15 січня і зробили цьому шикарну рекламу закривши сторінку на фейсі, після чого пішла розкрутка зеркал і т.д.
думаю з 1 го січня взагалі закриють (формально) фейс і твітер

таке відчуття, що хочуть спровокувати массові безлади в Москві і саме на це звалити повний капець

ну, я хз. чув есперти кажуть про 200 рупій за долар в березні... але це виходить, що якщо будуть тримати довго, то все упаде відразу і дуже сильно... 
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
(click to show/hide)
Вочевидь, це такий спеціальний меседж у певні вуха.

ілюстрація на тему  :gigi:


У ВВХ намалювалась група підтримки "сосущіє вмєстє"

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Цитувати
Ведущим госкомпаниям-экспортерам в ближайшие два месяца придется по указанию правительства продать большую часть накопленной валюты, обеспечив поступление на рынок около $1 млрд в день.

Ограничений для частников нет, но за ними будет следить рабочая группа "по контролю за ситуацией на валютном рынке", в которую может войти представитель ФСБ. Впрочем, даже только выручка госкомпаний обеспечит 20-25% дневного биржевого оборота валюты и при стабилизации цен на нефть может реально поддержать и укрепить рубль.

Взято тут: http://kurs.com.ua/novost/rossiyskie-goskompanii-obyajut-prodavat--r292768

Offline Mrs. Mickey Rooney

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 462
  • Стать: Жіноча
Добыча газа "Газпромом" в 2014-м достигнет исторического минимума
23 декабря в 11:49

Добыча газа группы "Газпром" в нынешнем году упадет по сравнению с 2013-м на 9% - до 443-445 млрд кубометров, свидетельствуют расчеты Агентства газовой информации.

Ранее исторический минимум был зафиксирован в посткризисном 2009 году - 461,5 млрд кубометров. В 2013 году монополия добыла 487,4 млрд кубометров. В XX веке добыча компании стабильно превышала полтриллиона кубометров.

В России пока удерживается мягкая погода и до конца года морозов, которые бы потребовали от "Газпрома" серьезного увеличения добычи, не ожидается, отмечает агентство. Существенного влияния на график добычи "Газпрома" погодные условия не окажут. Зимний профиль добычи производитель старается держать на стабильном уровне, используя для этого подземные хранилища. Отбор газа из подземок пока находится на минимальных уровнях и в разы отличается от плановых уровней.

В июле суточная добыча газа "Газпромом" уже упала ниже минимальных показателей последнего десятилетия. Причиной снижения добычи стало прекращение поставок газа в Украину, сокращение экспорта после теплой зимы и солидные запасы газа в хранилищах покупателей.

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Добыча газа "Газпромом" в 2014-м достигнет исторического минимума
23 декабря в 11:49

Добыча газа группы "Газпром" в нынешнем году упадет по сравнению с 2013-м на 9% - до 443-445 млрд кубометров, свидетельствуют расчеты Агентства газовой информации.

Ранее исторический минимум был зафиксирован в посткризисном 2009 году - 461,5 млрд кубометров. В 2013 году монополия добыла 487,4 млрд кубометров. В XX веке добыча компании стабильно превышала полтриллиона кубометров.

В России пока удерживается мягкая погода и до конца года морозов, которые бы потребовали от "Газпрома" серьезного увеличения добычи, не ожидается, отмечает агентство. Существенного влияния на график добычи "Газпрома" погодные условия не окажут. Зимний профиль добычи производитель старается держать на стабильном уровне, используя для этого подземные хранилища. Отбор газа из подземок пока находится на минимальных уровнях и в разы отличается от плановых уровней.

В июле суточная добыча газа "Газпромом" уже упала ниже минимальных показателей последнего десятилетия. Причиной снижения добычи стало прекращение поставок газа в Украину, сокращение экспорта после теплой зимы и солидные запасы газа в хранилищах покупателей.
И погода против Раши, в 1941-ом было наоборот. :smilie5:

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
(click to show/hide)
И погода против Раши, в 1941-ом было наоборот. :smilie5:
Погода знает, кто у нее фашист  :laugh:

Offline Mrs. Mickey Rooney

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 462
  • Стать: Жіноча
до закінчення четвертого кварталу 2014 року залишилось 9 днів, за третій квартал 2014 року кацапи не показали даних по об'ємах експорту нафти

 
Добыча нефти в России в 2014 году выросла на 0,6% и составила 526,6 млн т. Об этом на брифинге во вторник заявил министр энергетики РФ Александр Новак.

Экспорт нефти снизился на 4,3% – до 229 млн т.

Доля производства бензина 5-го класса увеличилась с 63% до 75%, дизельного топлива – с 43% до 58%, отметил Новак.

Инвестиции в добычу нефти выросли на 3,8% – до 930 млрд руб., в переработку топлива – на 11% – до 290 млрд руб.

Добыча газа в 2014 году снизилась на 4% – до 641 млрд куб. м, экспорт – на 6,7% – до 183,3 млрд куб.

По прогнозу Минэнерго, в 2015 году объем добычи нефти ожидается на уровне около 525 млн т.

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Цьому путена на навчали в школi кдь:

http://www.nytimes.com/2014/12/22/opinion/paul-krugman-putin-neocons-and-the-great-illusion.html?_r=0

Справа Енджелл був простий: Вiйна та завойовування вже не та, що раніше. Ви не можете так зробити з сучасного суспільства, як стародавній Рим завоював провінцію, не руйнуючи саму багатство якi вiн намагався захопити. А між тим, війна або загроза війни, порушуючи торговельні та фінансові зв'язки, завдає великі витрати понад прямого рахунок підтримки і розгортання армій. Війна робить вас біднішими і слабкіше, навіть якщо ви виграєте.

Винятки з цього вислову фактично підтверджують правило. Є ще бандити, які воюють для задоволення і прибутку, але вони незмінно роблять це в тих місцях, де експлуатаційні сировину є єдиним реальним джерелом багатства. Банди розриваючи Центрально-Африканська Республіка, крім в гонитві за діамантами і пашот слонової кістки; Ісламська Держава може заявити, що він чогось нового халіфату, але досі вона в основному були захоплення нафтових родовищ.

Справа в тому, що те, що працює для воєначальника четвертого світу буде просто саморуйнування для нації на рівні Америки - або навіть у Росії. Подивіться на те, що проходить на Путіна успіху, захоплення Криму: Росія може бути приєднана півострів, майже не опозиції, але те, що він отримав від свого тріумфу -- вибухає економіка не в змозі платити борги, а насправді потрібно дорогий допомога. Тим часом, іноземні інвестиції і кредитування в Росії більш-менш завалилося ще до падіння цін на нафту, та повернув ситуацію в повномасштабний фінансова криза.

Offline vetala

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1035
  • Стать: Чоловіча
  • HW
RTST - 806.69
« Reply #1314 : Грудня 23, 2014, 03:00:09 15:00 »
RTST806.69-4.34

Offline vetala

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1035
  • Стать: Чоловіча
  • HW
RTST - 808.38 BRENT - 60.91 LIGHT - 56.04 USDRUB - 55.125
« Reply #1315 : Грудня 23, 2014, 03:01:03 15:01 »
RTST808.38+1.69
BRENT60.91+0.84
LIGHT56.04+0.48
USDRUB55.125+0.04
EURRUB67.150-0.18

Offline vetala

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1035
  • Стать: Чоловіча
  • HW
RTST - 805.07 BRENT - 60.23 LIGHT - 55.34 USDRUB - 55.438
« Reply #1316 : Грудня 23, 2014, 03:30:04 15:30 »
RTST805.07-3.31
BRENT60.23-0.68
LIGHT55.34-0.7
USDRUB55.438+0.31
EURRUB67.531+0.38

Offline Elsewhere

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15732
  • Стать: Жіноча
  • Киев, столица Хоббитона
Что-то да, ртсу поплохело опять.
Ад пуст. Все бесы здесь.

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Mrs. Mickey Rooney, там математика геть не сходиться...  :smilie7:
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Что-то да, ртсу поплохело опять.

може зняли бан з топів попереднього падіння ?
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн