Автор Тема: Олександр Мамалуй: Я маю право довоювати до кінця. До перемоги.  (Прочитано 941 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46279
  • Never give in!
Alexandr Mamaluy
Yesterday at 04:09 · Edited ·

В раздумьях весь...
... И в штабах, и в СМИ, и на СЛОН-FM ходят упорные слухи про 4-ю мобилизацию и демобилизацию тех, кого забрали в первой волне и тех, кто на фронте по 5 месяцев...
Я и то, и это...
Но есть нюанс.
Я НЕ ХОЧУ.
Я имею право довоевать до конца.
До Победы.

И если для этого надо будет драться много лет - значит буду столько, сколько надо.
С немцем вон, четыре года воевали - и не демобилизовывались!
С другой стороны, уйти на контракт не могу - все же хотелось бы, чтобы сохранилось место работы, а оно только за мобилизованными держится... Все мы люди.
Можно конечно, надеяться, что Президент оставит дальше воевать тех, кто готов, а остальных из первой волны дембельнет... Но кто его, Президента, знает?
Как подумаю, что пацаны будут тут рубиться, а я в кабинете сидеть - передергивает всего...
Один шанс, короче, вижу: если волны моб- и демо- хоть краешком друг на друга наложатся - можно попытаться, сразу же после дембеля, мобилизоваться в четвертой волне. Ну, денег, наверное, дать придется, чтобы на фронт отправили...  :smilie5:
If you are going through hell, keep going.

Offline Ocean

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Стать: Чоловіча
Ну, денег, наверное, дать придется, чтобы на фронт отправили...
До речі, пригадав, коли Яник дорозвалював ЗСУ- в армію забирали по блату! :gigi: Якось, довелось допомагати знайомій відправити сина служити- дуже хотів стати десантником :cm:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46279
  • Never give in!
Суддя Верховного Суду, снайпер ЗСУ, кавалер трьох орденів "За мужність" Олександр Мамалуй: "Я міг би бути корисним на посаді голови ВС, але потрібен час для підготовки"

Після широкомасштабного вторгнення РФ суддя Верховного Суду Олександр Мамалуй вступив у бій з окупантами у Гостомелі вночі 25 лютого 2022 року. Проте його боротьба проти російських загарбників почалася ще у 2014 році - він брав участь у боях за Донецький аеропорт. З грудня по кінець березня суддя виконував бойові завдання під Бахмутом та в самому місті. Олександра Мамалуя нагороджено трьома орденами "За мужність".Третій він отримав за бої під Лисичанськом, Бахмутом та Балаклійську операцію.

 Джерело: https://censor.net/ua/r3420643

If you are going through hell, keep going.