Автор Тема: У НАТО вважають, що військові літаки РФ небезпечні для цивільної авіації  (Прочитано 305 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46639
  • Never give in!
Генсек НАТО стверджує, що російські військові літаки не вмикають транспондери.

Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг переконаний, що російські літаки біля кордонів та повітряного простору НАТО становлять загрозу цивільній авіації. Про це він сказав у Брюсселі по завершенні зустрічі з прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком, коментуючи інформацію щодо протесту Швеції та Данії на адресу Москви через те, що, як вони стверджують, російський винищувач підбив один з приладів для визначення місця знаходження та летів дуже близько до цивільного літака.

«У мене немає детальної інформації щодо цього інциденту, але я можу сказати, що ми бачимо суттєве збільшення повітряної активності Росії біля кордонів та повітряного простору НАТО, особливо у Балтійському та Чорному морі. Це не тільки питання збільшення кількості вильотів, а й також те, як саме вони літають», - сказав Столтенберг.

Генсек НАТО стверджує, що російські військові літаки не вмикають транспондери.

«Це є причиною ризику для цивільного повітряного руху. Я хотів би підкреслити, що всі літаки НАТО проводять свої польоти у відповідності до міжнародних стандартів безпеки. Я думаю, що важливо, що ми перериваємо російські польоти. Що показує, що ми готові», - наголосив Столтенберг.

Як відомо, раніше в НАТО зазначили, що у 2014 році винищувачі Північноатлантичного альянсу перехопили вже 100 літаків, що втричі більше, ніж в 2013 році.

3 листопада командувач силами НАТО в Європі генерал Філіп Брідлав заявив, що польоти російських військових літаків в європейському повітряному просторі набули провокаційного характеру.
http://tyzhden.ua/News/125842?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeed
If you are going through hell, keep going.

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
я согласна с Генсеком  :smiley15:
ігнор Квант

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
они нарываются и провоцируют на ответку
ігнор Квант