Автор Тема: Цікаво, а Яценюк в курсі, що в ДНР\ЛНР народ повним ходом соцвиплати отримує?  (Прочитано 7268 раз)

0 Користувачів і 7 Гостей дивляться цю тему.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Поробили фіктивні довідки переселенців і Україна їм зараз платить аж гай шумить?  :smilie9:

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Невже це таке важке завдання - відсікти від виплат лугандонів-дармоїдів?  :smilie8:

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
там не тільки лугандон кормиться ))

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Сраний Яйценюк замість придумування нових податків та піднімання цін приділив би час для економії коштів через невиплату лугандонам та терористам всяким. Або нехай паскуда відправляється до Захарченка прем'єрствувати!!!  :smilie9:

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Там блядь терористи-інваліди пенсії повним ходом оформляють, а підарас очкастий думає лише над тим, як нормальним українцям податки нові встромити, щоб було що терористам виплачувати  :smilie9:

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Сраний Яйценюк замість придумування нових податків та піднімання цін приділив би час для економії коштів через невиплату лугандонам та терористам всяким. Або нехай паскуда відправляється до Захарченка прем'єрствувати!!!  :smilie9:

капець - яценюк це один їз найбільших хабарників домайданівської епохи )) Навіщо ці жалюдібні вигуки ?

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Жаль, що Семенченко, Філатов, та хлопці з добробатів не зробили свою окрему політичну силу. Бачу, тільки вони збираються щемити терористів та лугандонців усяких.

Offline veterokkk

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 120
  • Стать: Жіноча
Так стыдно за наше правительство,  кроме коррупционных схем на другое ума не хватает. А лугандоны с них ржут и кормят на полученные соцвыплаты своих ''ребят-апалченцав''.
А  собирались контролировать фактическое проживание.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Так стыдно за наше правительство,  кроме коррупционных схем на другое ума не хватает. А лугандоны с них ржут и кормят на полученные соцвыплаты своих ''ребят-апалченцав''.
А  собирались контролировать фактическое проживание.

яке вибрали - жріть )) вибрали тих самих януковичів ))

Offline veterokkk

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 120
  • Стать: Жіноча
Кого я выбирала, те не прошли, к сожалению.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Для заспокоєння перегляньте результати парламентських виборів.
Народ сам хоче, щоб його, вибачте,....(нецензурщина), результати виборів це довели.
Так чому ви дивуєтесь?!.  :shuffle:
Мені жаль тих людей, хто очікував іншого від переможців парламентських виборів - НФ і БПП.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Кого я выбирала, те не прошли, к сожалению.

ну тоді вам не повинно бути "стыдно" - це не ваш уряд - так само як і не мій

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Нехай сука Яйценюк зайде в лугандонські вконтактєги і почитає, як там глумляться над нами. Пачками оформляють липові довідки, і вже радіють, що кошти пішли. Так, країна в жопі, треба нові податки та підвищувати ціни. І більшість людей розуміють це і готові сприйняти. АЛЕ Ж ЗА ОДНІЄЇ БЛЯДЬ УМОВИ!!! НІ КОПІЙКИ ЛУГАНДОНСЬКИМ СУКАМ!!! :smilie9:

Offline veterokkk

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 120
  • Стать: Жіноча
Поробили фіктивні довідки переселенців і Україна їм зараз платить аж гай шумить?  :smilie9:
интересно какой механизм получения фиктивных справок, чтобы получать пособия на оккупированной территории

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Там же блядь телефони у вконтактєгах в пропозиціями наїбати державу, рекламні оголошення з цього приводу. Хулі їх всіх не пов'язати коли приїдуть найобувати? І потім скасувати всім довідки та пенсії, хто оформив таким чином?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Я не здивуюсь, якщо й казакі та чечени також офіційно оформлені як переселенці...  :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Поробили фіктивні довідки переселенців і Україна їм зараз платить аж гай шумить?  :smilie9:
интересно какой механизм получения фиктивных справок, чтобы получать пособия на оккупированной территории

Ну от нехай підключать МВС та пов'яжуть тих, хто це робить. Там телефони і всі контакти є.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Я считаю, что начислять соцвыплаты можно только в случае перегистрации адрес проживания на подконтрольную территорию.
А так любой дурак можно прикинуться "беженцем".

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Причому там пенсії оформляють дівчата та жінки років по 20-30. Це що таке? Вони хто такі?

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Для заспокоєння перегляньте результати парламентських виборів.
Народ сам хоче, щоб його, вибачте,....(нецензурщина), результати виборів це довели.
Так чому ви дивуєтесь?!.  :shuffle:
Мені жаль тих людей, хто очікував іншого від переможців парламентських виборів - НФ і БПП.

+1
Таких людей, на жаль, більшість.
Кіт таки був правий.
Шкода, що меншість через них страждає.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
интересно какой механизм получения фиктивных справок, чтобы получать пособия на оккупированной территории

що там можна отримувати коли не працює банківська система?
щось я нічого не розумію...

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Ну ось:

Цитувати
[ТЕ] Типичное Енакиево▼
Помогу быстро и без Ваших забот оформить справку переселенца в г. Дзержинске. Переоформление пенсии и регресса с получением справки о переселении, возможно без Вашего присутствия.
Помощь в открытии банковского счёта с моментальным получением карточки. Поездки для снятия наличных.
Звоните: (063) 533-81-42.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Причому там пенсії оформляють дівчата та жінки років по 20-30. Це що таке? Вони хто такі?

Скорее не пенсии, а помощь одиноким матерям или детские.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Причому там пенсії оформляють дівчата та жінки років по 20-30. Це що таке? Вони хто такі?

шо за фуфло ти нам толкаєш??

Offline veterokkk

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 120
  • Стать: Жіноча
ну тоді вам не повинно бути "стыдно" - це не ваш уряд - так само як і не мій
но мне всё же стыдно за страну, я здесь живу - не на острове. И все про@бы кабмина и президента влекут коллективную ответственность.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
интересно какой механизм получения фиктивных справок, чтобы получать пособия на оккупированной территории

що там можна отримувати коли не працює банківська система?
щось я нічого не розумію...

Вони знаходять способи і все прекрасно отримують. І сміються. Якщо яйценюковські підараси не знайдуть ефективний спосіб відрізати лугандон від виплат, то невже вони не розуміють, що при спробі підняти ціни та ввести податки народ їх на стовбах порозвішує?

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Причому там пенсії оформляють дівчата та жінки років по 20-30. Це що таке? Вони хто такі?

шо за фуфло ти нам толкаєш??

Йди читай вконтактєги і прозрівай:

http://vk.com/typical_enakievo

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Я считаю, что начислять соцвыплаты можно только в случае перегистрации адрес проживания на подконтрольную территорию.
А так любой дурак можно прикинуться "беженцем".

Смотрите. Я плачу "оформителю" 4000 грн...

И он тупо пишет, что я прописан в Снежном, никто ж нихрена не проверит, переехал в Киев....

Я серьезно... И получаю 800 грн в мес и еще не знаю даже за что 350 грн + к этому...

При этом я всю жизнь жил в Киеве и не видел того Донбасса в глаза...

Т.е, уже за два месяца 2 тыс из 4х отбились... К февралю выйду в ноль, а потом пойдет чистая прибыль.

 :smiley24:

Киевляне, становитесь в очередь.  :super:

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
А как вам такой вариант, что ему пох?
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Вони знаходять способи і все прекрасно отримують. І сміються. Якщо яйценюковські підараси не знайдуть ефективний спосіб відрізати лугандон від виплат, то невже вони не розуміють, що при спробі підняти ціни та ввести податки народ їх на стовбах порозвішує?

ні ну всякий піздьож в інеті то ще не способ