Автор Тема: А может министерство культуры вообще распустить?  (Прочитано 618 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Живут же как то многие страны без этого органа. :smilie8:

Вот , например , читаю интервью "свеженького" министра культуры и  :fp

Цитувати
"Реалізацією такого документа повинні бути конкретні закони, які дадуть гроші діячам культури для реалізації їхніх проектів. Зараз усі хочуть частину бюджетного пирога. При цьому ми знаємо, що на всіх його не вистачить. Ось цю піраміду ми повинні перевернути"

 "Бо якби не було Мінкульту, то вся гуманітарна сфера розлізлася б. У тому числі перестала б існувати у вигляді майнових комплексів. Нічого не було б – ні митців, ні місць, де їм працювати

http://www.theinsider.ua/art/v-yacheslav-kirilenko-yakbi-ne-bulo-minkultu-to-vsya-gumanitarna-sfera-rozlizlasya-b/
ігнор Квант

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
От не потрібно Кириленка "розпускати"... :shuffle:  :smilie5:
По-перше, мені він подобається.
По-друге, сьогодні сказали в новинах, що він звільнив директора Софії Київської. Як я розумію, це того, що Софію хотів віддати МП, і дозволив біля самої неї проводити будівництва.
А ляпи, так, ви почитайте краще мера Київа...то ніхто ж його за те не "розпускає"...

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26992
Давно пора

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46656
  • Never give in!
Розпускати не треба, але треба змінити.
Є багато речей якими треба опікуватися на державному рівні - музеї, бібліотеки, історичні пам“ятки, мистецтво.
Оеевидно, що головний фінансовий тягар мають нести місцеві бюджети, але координація політики у сфері культурній  має бути.
If you are going through hell, keep going.

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
От не потрібно Кириленка "розпускати"... :shuffle:  :smilie5:
По-перше, мені він подобається.
По-друге, сьогодні сказали в новинах, що він звільнив директора Софії Київської. Як я розумію, це того, що Софію хотів віддати МП, і дозволив біля самої неї проводити будівництва.
А ляпи, так, ви почитайте краще мера Київа...то ніхто ж його за те не "розпускає"...

Якщо подобається - залишайте собі його як непришийкобиліхвіст віцепрем*ера  :smilie5:



доречі про "любих друзів" потурбувався  :laugh:
і звільнив трійко нових облич в мінистерстві, яких пройшли по конкурсу і встигли попрацювати лише три місяці, як гадається справжніх фахівців :smilie2:
ігнор Квант

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
цікаво який там штат
вистачить їм 600 млн грн на рік?
ігнор Квант

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Можна і не розпускати, головне - грошей не давати.
Часи зараз скрутні, не до культури.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26992
Давно пора

"Нічого не було б – ні митців, ні місць, де їм працювати" :smilie5:
У вагон всех!  :smilie5: :smilie5:
"Гаврюша Обізянов (до Люди). Хто там у тебе ?
Люда. Митці.
Гаврюша Обізянов. Які митці?
Люда. Разні. Один з бородою, один бритий, ще два з вусами, а один очкарик – пацан єщьо.
Степан Срака. І шо вони роблять?
Люда. А макарони їдять! "

Та от я так подозреваю что как раз в выделеном и вся соль, как и у профсоюзов.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!

Якщо подобається - залишайте собі його як непришийкобиліхвіст віцепрем*ера  :smilie5:



доречі про "любих друзів" потурбувався  :laugh:
і звільнив трійко нових облич в мінистерстві, яких пройшли по конкурсу і встигли попрацювати лише три місяці, як гадається справжніх фахівців :smilie2:
Ну, я міністрів не призначаю...хоча  не проти... :shuffle:
А "любих друзів" у нас всі призначають - і президент, і прем'єр-міністр і інші...
Традиція українська...
А Кириленка ще побачимо в дії, хочеться вірити, що хоч щось добре зробить.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Регулятор потрібний а то кацапи чотирьма ратицями влізуть, а от міністерство - навряд чи.