Автор Тема: А от і бидлота відзначилася  (Прочитано 15965 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline DeadHead

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 892
Re: А от і бидлота айдарівська відзначилася
« Reply #30 : Грудня 22, 2014, 02:39:26 14:39 »
Почему видео не сначала?

Та бо цей водій на початку відео посилав пацанів нахуй через вікно і факи тикав. От вони йому трохи пояснили культуру поведінки.

100%
Так завжди, цей сценарій старий як світ. Я часто зависаю на avtopoligon.info і там часто схожі відео. І початок завжди обрізаний. Гарячкуваті і недоумкуваті форумчани навіть рефлексію не вмикають.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: А от і бидлота айдарівська відзначилася
« Reply #31 : Грудня 22, 2014, 02:40:21 14:40 »
ТС - ідіот. Раніше такі писали "бидлота з Майдану", тепер хай ще напише "бидлота з ЗСУ". Оскільки в Умані теж за законами статистики є покидьки, чи можна й мені послуговуватись терміном "уманська бидлота"?

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: А от і бидлота айдарівська відзначилася
« Reply #32 : Грудня 22, 2014, 02:41:27 14:41 »
не думаю що б їм би хто тикав якби трасу не перекривали

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: А от і бидлота айдарівська відзначилася
« Reply #33 : Грудня 22, 2014, 02:43:18 14:43 »
ТС - ідіот. Раніше такі писали "бидлота з Майдану", тепер хай ще напише "бидлота з ЗСУ". Оскільки в Умані теж за законами статистики є покидьки, чи можна й мені послуговуватись терміном "уманська бидлота"?

а це *** відізвалось яке розсказує чому не потрібно в ВСУ іти служити ? І чому потрібно косити від мобілізації ? Ще один український патріот ?

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: А от і бидлота айдарівська відзначилася
« Reply #34 : Грудня 22, 2014, 02:43:49 14:43 »
Як на мене бидло там з обох сторін.
Батя, мы стараемся ...

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: А от і бидлота айдарівська відзначилася
« Reply #35 : Грудня 22, 2014, 02:44:27 14:44 »
Як на мене бидло там з обох сторін.

наразі сама вірна відповідь - дякую

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: А от і бидлота айдарівська відзначилася
« Reply #36 : Грудня 22, 2014, 02:45:24 14:45 »
Почему видео не сначала?

Та бо цей водій на початку відео посилав пацанів нахуй через вікно і факи тикав. От вони йому трохи пояснили культуру поведінки.

Моно только гадать.
Мне первое пришло в голову, что такой конфликт мог быть когда начинают мигать и гудеть в средней полосе, чтобы уступили (вместо того, чтобы обойти по левой).
Непонятно били его или нет. Может за грудки подержали.
Кто говорит, что все как раньше, сравните с преследованием Чорновол на той же трассе.

А проблемы с возвращающимися с войны военными были всегда во все времена, и скорее всего еще будут и у нас. Переживаем как-нибудь я думаю. Без глупых обобщений.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: А от і бидлота айдарівська відзначилася
« Reply #37 : Грудня 22, 2014, 02:45:44 14:45 »
\\Всем защитникам бандитов заявляю - для меня нет "хоч бандитов но своих" за этим добро пожаловать в ДНР.. \\


ще раз цитую ------ тут змісту набагато більше чим здається

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: А от і бидлота айдарівська відзначилася
« Reply #38 : Грудня 22, 2014, 02:46:55 14:46 »
а це судячи з відео це хоронили тих хто при поділу бабок чи бізнесу загинув

В мене враження, що "бидлота" в цій гілці - це ТС

Група бійців 24-й окремого штурмового батальйону ЗСУ "Айдар" в районі населеного пункту Старий Айдар попала в засідку бойовиків, у результаті чого загинули двоє бійців, ще троє отримали поранення.

Про це кореспонденту "Укрінформу" повідомила прес-секретар "Айдару" Юлія Євдокимова.

"Наші бійці змінювали секрет в районі Старого Айдару, коли потрапили в засідку. Бойовики їх закидали гранатами. У результаті у нас двоє загиблих, один важкопоранений, але стан стабільний, один з пораненням лиця і ще один з легким пораненням руки", – сказала вона.

За словами Євдокимової, напад стався в ніч на 19 грудня. Загинули бійці з позивними "Динаміт" та "Саша Рижий".
http://www.pravda.com.ua/news/2014/12/19/7052586/

PS саме тіла цих бійців перевозили в колоні
... і хай Росія згине як держава

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: А от і бидлота айдарівська відзначилася
« Reply #39 : Грудня 22, 2014, 02:49:41 14:49 »
а це судячи з відео це хоронили тих хто при поділу бабок чи бізнесу загинув

В мене враження, що "бидлота" в цій гілці - це ТС

Група бійців 24-й окремого штурмового батальйону ЗСУ "Айдар" в районі населеного пункту Старий Айдар попала в засідку бойовиків, у результаті чого загинули двоє бійців, ще троє отримали поранення.

Про це кореспонденту "Укрінформу" повідомила прес-секретар "Айдару" Юлія Євдокимова.

"Наші бійці змінювали секрет в районі Старого Айдару, коли потрапили в засідку. Бойовики їх закидали гранатами. У результаті у нас двоє загиблих, один важкопоранений, але стан стабільний, один з пораненням лиця і ще один з легким пораненням руки", – сказала вона.

За словами Євдокимової, напад стався в ніч на 19 грудня. Загинули бійці з позивними "Динаміт" та "Саша Рижий".
http://www.pravda.com.ua/news/2014/12/19/7052586/

PS саме тіла цих бійців перевозили в колоні


\\Уважать память погибшего нужно на похоронах а не на дорогах общего пользолвания заняв все(!) полосы...
Я чёт не понял как они что весь путь собрались так ехать или что??? "и хай весь світь зачекає" \\

\\
Че там объяснять? Дисциплина. Вот и все - жесткая военная дисциплина. Если нужно перекрыть дорогу - регулировщик. Никакой водки во время несения службы. \\

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: А от і бидлота айдарівська відзначилася
« Reply #40 : Грудня 22, 2014, 02:50:40 14:50 »
не думаю що б їм би хто тикав якби трасу не перекривали

Ой, не розказуй лиш мені про культуру їзди на київський дорогах, де кожен хто купив машину крутішу ніж у сусіда, починає факати і хуйкати всіх наколо.


Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: А от і бидлота айдарівська відзначилася
« Reply #41 : Грудня 22, 2014, 02:53:23 14:53 »
\\Ой, не розказуй лиш мені про культуру їзди на київський дорогах, де кожен хто купив машину крутішу ніж у сусіда, починає факати і хуйкати всіх наколо. \\

ну я б сказав не так щоб погано - сам 9 років за кермом в Києві. Суть не в тому -а повній відсутності дисципліни - по суті махновщина і це є дуже недобре

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: А от і бидлота айдарівська відзначилася
« Reply #42 : Грудня 22, 2014, 02:55:55 14:55 »
ніхто не скаже що я "Квант" -- але скажу просто ще пару таких випадків - і Порох зможе просто знищити ці батальйони - населення його повністю підтримає

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: А от і бидлота айдарівська відзначилася
« Reply #43 : Грудня 22, 2014, 02:58:30 14:58 »
ніхто не скаже що я "Квант" -- але скажу просто ще пару таких випадків - і Порох зможе просто знищити ці батальйони - населення його повністю підтримає

Гєню,та ти узбагойся!
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: А от і бидлота айдарівська відзначилася
« Reply #44 : Грудня 22, 2014, 03:00:26 15:00 »
\\Гєню,та ти узбагойся!\\

та тут іде повна інформаційна війна проти цих батальйонів - а ці придурки підставляються на рівному місці

ладно більше писати не буду

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: А от і бидлота айдарівська відзначилася
« Reply #45 : Грудня 22, 2014, 03:01:22 15:01 »
щось останнім часом багато якихось мутних справ навколо Айдару обговорюється. Одне от викрадення голови Укрспирту з лікарні чого варте. Чи то якась акція з їх дискредитації, чи справді щось недобре діється, хз.

по поводу Укрспирта - было видео "похищения", бойцы отказывались говорить откуда они или кто они такие.
нашивки не видны. но в конце видео там прозвучало что это бойцы батальона "КИЕВ-2"
это вроде Аваковские орлы, ментовское подразделение.

Лично проезжал мимо, видел айдаровские нашивки.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: А от і бидлота айдарівська відзначилася
« Reply #46 : Грудня 22, 2014, 03:02:24 15:02 »
Отэта правильно. Не пиши тут.

в цій гілці маю на увазі )) все що хотів сказати сказав  :Prapor2:

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: А от і бидлота айдарівська відзначилася
« Reply #47 : Грудня 22, 2014, 03:04:05 15:04 »
Отэта правильно. Не пиши тут.

+1. КГ\АМ
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: А от і бидлота айдарівська відзначилася
« Reply #48 : Грудня 22, 2014, 03:08:04 15:08 »
Та некрасиво вийшло. Факт. Але водій їх провокував також. Ящо вони ведуть себе неправильно дзвони в ДАІ, а не посилай бійців. Так що тут має місце звичайнісінький конфлікт між неврівноваженими особами.

Не знаю, чого це роздули. Типу в нас кожен день не те саме на дорогах. Немає нормальної культури водіння і нормальної ДАІ в Україні.

А тим всім хто має привичку факати з машини хороше повчальне віде, як за фак можуть і палець зломити.  :gigi:

Побільше б такого, може і культура поведінки покращиться.

Вот интересно, откуда двойная мораль-то берется?

"За что боролись"?

1. "Аналогичный случай был в Тамбове" - вспомним избиение Чорновол. Один в один.  Только там бандиты избили бедную Таню, а тут "патриоты" проучили того, кто возможно показал фак из машины. Тех бандитов ловила милиция, поймала. Тут "патриоты" уехали спокойно.
2. Титушко прыгает на камеры на Снисарчук, на которой нет никаких опознавательных знаков журналиста. Получает срок. Бенюк, Мирошниченко и проч. устраивают то же самое с директором Национальной телекомпании. Их даже не пожурили.


Не кажется, что с правосудием у нас как-то хуже стало, чем было при "кровавом царском режиме"?

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: А от і бидлота айдарівська відзначилася
« Reply #49 : Грудня 22, 2014, 03:11:45 15:11 »
...
Вот интересно, откуда двойная мораль-то берется?

"За что боролись"?

1. "Аналогичный случай был в Тамбове" - вспомним избиение Чорновол. Один в один.  Только там бандиты избили бедную Таню, а тут "патриоты" проучили того, кто возможно показал фак из машины. Тех бандитов ловила милиция, поймала. Тут "патриоты" уехали спокойно.
2. Титушко прыгает на камеры на Снисарчук, на которой нет никаких опознавательных знаков журналиста. Получает срок. Бенюк, Мирошниченко и проч. устраивают то же самое с директором Национальной телекомпании. Их даже не пожурили.


Не кажется, что с правосудием у нас как-то хуже стало, чем было при "кровавом царском режиме"?

С Чорновол все было совершенно не так, а намного хуже. Во всех смыслах - и в смысле причин и в смысле последствий.

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Re: А от і бидлота айдарівська відзначилася
« Reply #50 : Грудня 22, 2014, 03:14:02 15:14 »
ніхто не скаже що я "Квант" -- але скажу просто ще пару таких випадків - і Порох зможе просто знищити ці батальйони - населення його повністю підтримає
Як тільки трохи "проти шерсті", то вже можна й за населення сховатись. :smiley14:
А "населення" - це взагалі  :super:

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: А от і бидлота айдарівська відзначилася
« Reply #51 : Грудня 22, 2014, 03:19:17 15:19 »
Мілена - я колись провів дві години в Умані пояснюючи друзям чому Сашко Білий був правий в історії з прокурором. Я навряд щось зможу пояснити в цьому випадку. А потім коли будуть брати під арешт айдарівців чи їх знищувати ніхто не вийде їх захищати. А вбивати будуть ті ж самі хто вбивав Сашка Білого. Я навіть зараз сумніваюсь чим займається айдар - насправді воює чи бізнес віджимає.

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: А от і бидлота айдарівська відзначилася
« Reply #52 : Грудня 22, 2014, 03:19:35 15:19 »
С Чорновол все было совершенно не так, а намного хуже. Во всех смыслах - и в смысле причин и в смысле последствий.

А кто видел тут последствия? А причины - ну так там хоть понятно за что пострадала. А тут?


Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: А от і бидлота айдарівська відзначилася
« Reply #53 : Грудня 22, 2014, 03:25:02 15:25 »
С Чорновол все было совершенно не так, а намного хуже. Во всех смыслах - и в смысле причин и в смысле последствий.

А кто видел тут последствия? А причины - ну так там хоть понятно за что пострадала. А тут?

И тем не менее Вы ставите эти два случая в один ряд, и делаете далеко идущие обобщения.

Offline DeadHead

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 892
Re: А от і бидлота айдарівська відзначилася
« Reply #54 : Грудня 22, 2014, 03:26:34 15:26 »
уманський ватнік обіцяв тут більше не смердіти але мля видно розрухалося воно ніпадєцкі

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: А от і бидлота айдарівська відзначилася
« Reply #55 : Грудня 22, 2014, 03:28:08 15:28 »


За фактом побиття водія на трасі Київ - Бориспіль відкрито кримінальне провадження.

Про це повідомили у обласному управлінні МВС Київської області.

Як сказано у повідомленні, 20 грудня, близько 14:00 до чергової частини Бориспільського міськвідділу міліції надійшло повідомлення від громадянина про те, що о 11:30 на автодорозі Бориспіль-Київ, поблизу села Проліски, невідомі особи, порушуючи Правила дорожнього руху зупинили його автомобіль.

Після чого між ними виникла словесна суперечка під час якої чоловіки, одягнені в камуфляжну форму, нанесли потерпілому тілесні ушкодження.

 За даним фактом слідчим відділом Бориспільського МВ ГУМВС України в Київській області відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.125 (умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Наразі потерпілому надано направлення на експертизу для встановлення ступеню нанесення тілесних ушкоджень. Досудове розслідування триває.

Також, близько 11:30 до Бориспільського міськвідділу міліції надійшло повідомлення від члена громадської організації "Автомайдан" про те, що на автодорозі Бориспіль-Київ, поблизу села Велика Олександрівка, невідомий водій порушує Правила дорожнього руху та створює аварійні ситуації. За даним фактом проводиться перевірка, встановлюються всі обставини події.

Як повідомлялося, у мережі з’явилося відео, на якому люди у камуфляжній формі, схожі на бійців "Айдару", влаштували свавілля на трасі Бориспіль-Києв та побили водія однієї з машин.

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: А от і бидлота айдарівська відзначилася
« Reply #56 : Грудня 22, 2014, 03:28:14 15:28 »
И тем не менее Вы ставите эти два случая в один ряд, и делаете далеко идущие обобщения.

Я не делаю обобщений. Просто провожу аналогии. Видео без начала, потом крики, закадровое избиение. Бандиты уезжают. Все. Один в один.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: А от і бидлота айдарівська відзначилася
« Reply #57 : Грудня 22, 2014, 03:28:54 15:28 »
уманський ватнік обіцяв тут більше не смердіти але мля видно розрухалося воно ніпадєцкі

га га га - мене ватніком назвати )) міг тільки такий новенький писун як ти ))

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: А от і бидлота айдарівська відзначилася
« Reply #58 : Грудня 22, 2014, 03:29:33 15:29 »
Також, близько 11:30 до Бориспільського міськвідділу міліції надійшло повідомлення від члена громадської організації "Автомайдан" про те, що на автодорозі Бориспіль-Київ, поблизу села Велика Олександрівка, невідомий водій порушує Правила дорожнього руху та створює аварійні ситуації. За даним фактом проводиться перевірка, встановлюються всі обставини події.

Это кто же там ПДД нарушал-то?

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Re: А от і бидлота айдарівська відзначилася
« Reply #59 : Грудня 22, 2014, 03:31:10 15:31 »
Мілена - я колись провів дві години в Умані пояснюючи друзям чому Сашко Білий був правий в історії з прокурором. Я навряд щось зможу пояснити в цьому випадку. А потім коли будуть брати під арешт айдарівців чи їх знищувати ніхто не вийде їх захищати. А вбивати будуть ті ж самі хто вбивав Сашка Білого. Я навіть зараз сумніваюсь чим займається айдар - насправді воює чи бізнес віджимає.
І в багатьох людей є сумніви, і вони не без підстав...
Але я принципово проти вживання слів типу "бидлота" наліво і направо, тим більше, що  було роз'яснення, чому айдарівці їхали таким "широким фронтом".