Автор Тема: Я знав що так буде , але не думав що так відкрито і цинічно.  (Прочитано 5616 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Ті хто не любить згадок про третій майдан, от ви як вважаєте, чим це скінчиться? Тільки чесно і без дурних "ето вигодно Путіну". Я так як  і ви вважаю що третього майдану не буде - буде третє пришестя швидке, криваве і зовсім не справедливе (ні в кого не буде ні часу ні бажанння сильно вникати і сортувати).

"Одразу після призначення Олександру Квіташвілі пообіцяли, що він зможе привести в МОЗ власну команду. Минуло три тижні. Радник міністра Володимир Курпіта - один з небагатьох у цих стінах, хто не приховує, що Квіташвілі змушують до компромісів. "Для виконання реформи потрібно дві речі: мати програму і мати команду. Програма в міністра є, він про неї говорить. Питання формування команди, напевно, лежить поза компетенцією міністра на цей момент. Є певні люди, які не дозволяють йому створити цю команду", - підкреслює радник міністра Володимир Курпіта. Без команди він там, у міністерському кабінеті, - сам. "Весільний генерал", накази якого можна саботувати. Квіташвілі підібрав людей, які мали стати його заступниками - громадські активісти, борці з корупцією. В одному з офісів у центрі Києва розташоване фактично його тіньове міністерство. Ольга Стефанишина - директор великої пацієнтської організації. Саме вона півроку тому організовувала роботу експертної ради із розробки медичної реформи. Одним із експертів був сьогоднішній міністр Квіташвілі. Тепер Ольга - в розпачі. "Далі ми будемо спостерігати, на жаль, ситуацію "Олег Мусій номер 2". Кілька місяців він буде намагатися щось зробити. А потім, я думаю, у нього опустяться руки. І він зіллється з тією системою, в якій він працює", - говорить Ольга Стефанишина. Міністрові не дають працювати ті ж персони та організації, що кликали його на роботу і обіцяли розв'язати руки. Адміністрація президента та Кабмін і досі б'ються за кожен портфель, кожне крісло і кожну посаду. За останньою інформацією, крісла заступників міністра охорони здоров'я всупереч обіцянкам уже розділені між людьми Порошенка і Яценюка. Народний депутат і адвокат Олександра Павленко пройшла в парламент із "Блоком Петра Порошенка". Хоча до цього захищала Тігіпка і вела справи Ахметова. За чутками, в п'ятницю Олександра вже приходила в МОЗ – оформлювати документи. Ще один імовірний кандидат на портфель заступника міністра – Віктор Лисак. Він працював заступником міністра в одного з найскандальніших очільників цього відомства – Зиновія Митника. Віктор Лисак займався найважливішою для корупційних кланів роботою – керував тендерними закупівлями міністерства. Уже зараз робота міністерства більше схожа на організовану протидію спробам Квіташвілі змінити ситуацію. Листи, що надходять міністру з міжнародних організацій і позбавляють тендерних "королів" грошей, у дивний спосіб зникають, не знайшовши адресата. А сама можливість зустрітись з міністром, за чутками, непогано продається. Радник медичного міністра стурбований – його шефові пообіцяли безперешкодно працювати рік. Однак він може просто покинути посаду. "Якщо йому не дадуть сформувати команду, чим це загрожує? Я думаю, що міністр буде готовий залишити уряд. В тому числі", - прогнозує радник міністра охорони здоров'я Володимир Курпіта. "
там же - "Подібна ситуація – не лише в МОЗі. У Міністерстві фінансів, за нашою інформацією, робота міністра Наталії Яресько наштовхується на прямий саботаж. Міністр економічного розвитку та торгівлі Айварас Абромавичус узагалі говорить, що його міністерство потрібно ліквідувати, бо воно - корупційний і бюрократичний монстр."

http://expres.ua/digest/2014/12/22/122145-ministry-varyagy-shoci-kvitashvili-navyazuyut-zastupnykiv-yaresko-sabotuyut
Батя, мы стараемся ...

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Нічим це не закінчиться.

Offline shifr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1069
А почему сегодня синхронно так много веток на ФУПе и СУПе в стиле все пропало?  :Sho_za:

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
А почему сегодня синхронно так много веток на ФУПе и СУПе в стиле все пропало?  :Sho_za:
Это естественный ход вещей. Объективная реальность. Дальше веток будет больше.
Ник зарезервирован

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
А почему сегодня синхронно так много веток на ФУПе и СУПе в стиле все пропало?  :Sho_za:
Ще раз поясню - стиль все пропало - це дурна вигадка дурних піарників Порошенка. Якщо ви не вони - не повторюйте, а вдумайтесь. У мене як і у вас "все не пропало" у нас нічого й не було, одні сподівання,  пропадати нічому. Все пропало у тих у кого влада - от тут дійсно може пропасти, притому сильно.
Батя, мы стараемся ...

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
я одразу, як тільки почали тут ура-ура кричати, попросив не уракати, а почекати трохи ... те, що буде величезний саботаж на місцях було очевидно одразу


а роль весільних генералів будуть натягувати на цих людей система по повній ... і як би тут хто не згадував позитивні досвіди інших країн, у нас трохи інша ситуація ...


Древні греки казали "І Ахілес пасує перед натовпом" ...
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline o.tel.o

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 435
А почему сегодня синхронно так много веток на ФУПе и СУПе в стиле все пропало?  :Sho_za:
Это заговор.

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Памятаєте, я завжди писала про продажну свободу. Так от сьогодні керівництво, поставлене ШВайкою повезло людей пікетувати Кабмін.Як ви думаєте "Свобода" переймається долею краіни?
Повезли, звичайно за гроші, так як возили минулого року регіонали.Скажіть, це свободівці майбутє краіни?
Це вони нас упним Майданом зроблять Украіну квітучим оазисом. Чи у них трошки інші цілі і вони не можуть змиритися з втратою годівниці.
 Да шоб вони вже подавилися біля того корита

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
я одразу, як тільки почали тут ура-ура кричати, попросив не уракати, а почекати трохи ... те, що буде величезний саботаж на місцях було очевидно одразу
а роль весільних генералів будуть натягувати на цих людей система по повній ... і як би тут хто не згадував позитивні досвіди інших країн, у нас трохи інша ситуація ...
Древні греки казали "І Ахілес пасує перед натовпом" ...

якщо людина йде на посаду міністра вона я так розумію повинна усвідомлювати КУДИ і НАВІЩО вона йде
якщо міністру (людині яка безпосередньо підпорядкована прем'єру) не дають можливості привести свою команду ЩО заважає йому прийти до прем'єра і сказати - або моя команда або я пішов
навіщо ці вибачти ВИСЕРИ радника в інтернеті??
і чому не названі ПРЯМО люди що заважають??

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
забавно что к всепропальщикам присоединился моральный урод Квант который раньше поливал дерьмом добробаты и волонтёров.
сейчас он требует от Сени реформ.   синхронно с митингующими работниками укрспирта и Свободой


Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Ще разу кажу, це все хуйня і нічим воно не закінчиться. Ставка на новий Майдан, якщо на це дійсно ставлять кацапи, це найдурніше, що вони моужть зробити в сучасній ситуації. Для революції потрібні ідеї, а скинути Яценюка чи Порошенка, чи йти на Майдан тому, що мало грошей чи хтось не бореться з корупцією в країні де хабарі не беруть чи не дають хіба діти, та й  то молодшого шкільного віку це -  :fp2

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Цитувати
якщо людина йде на посаду міністра вона я так розумію повинна усвідомлювати КУДИ і НАВІЩО вона йде
якщо міністру (людині яка безпосередньо підпорядкована прем'єру) не дають можливості привести свою команду ЩО заважає йому прийти до прем'єра і сказати - або моя команда або я пішов
навіщо ці вибачти ВИСЕРИ радника в інтернеті??
і чому не названі ПРЯМО люди що заважають??
Жодна людина зі сторони якою б вона фаховою не була, не може мати уяву про українські міністерства, особливо "хлібні" - там такий ад, що деякі зони будуть взірцем порядку і законності.
Я думаю, що такий витік інформації остання спроба щось розрулити, не зміниться - піде цей міністр, а якщо має характер то грюкне дверима на прощання - от тоді почуєм і призвіща  і схеми. :smilie9:
Батя, мы стараемся ...

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Ім не потрібен майдан, ім потрібно розхитати ситуацію От і все.
Звідки у нас раптом взялися профспілки, які щось там стали вимагати від уряду. Щось я не памятаю профспілкових босів рік тому нп Майдані. Щось я не пам"ятаю директорів державних підприємстВ, ЯКІ Б рік тому посилали автобуси з бригадами бажаючих мітингувати проти політики уряду.
Звідки взялася ця скоординована кимось шобла. Що це за спроба штурму ВР зведеними загонами профспілок і свободи?

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
забавно что к всепропальщикам присоединился моральный урод Квант который раньше поливал дерьмом добробаты и волонтёров.
сейчас он требует от Сени реформ.   синхронно с митингующими работниками укрспирта и Свободой
По суті викладеного є що сказати? Чого ти сюди лізеш з дурними прийомчиками дитячого садка? Хочеш опонувати Кванту -иди в його гілку і жгі напалмом.
Батя, мы стараемся ...

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373

Ще раз поясню - стиль все пропало - це дурна вигадка дурних піарників Порошенка. Якщо ви не вони - не повторюйте, а вдумайтесь. У мене як і у вас "все не пропало" у нас нічого й не було, одні сподівання,  пропадати нічому. Все пропало у тих у кого влада - от тут дійсно може пропасти, притому сильно.
Так сьогодні усе крутиться навколо Яценюка і його Кабміну, а ви все про Порошенка та Порошенка. :smilie7:

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Жодна людина зі сторони якою б вона фаховою не була, не може мати уяву про українські міністерства, особливо "хлібні" - там такий ад, що деякі зони будуть взірцем порядку і законності.
Я думаю, що такий витік інформації остання спроба щось розрулити, не зміниться - піде цей міністр, а якщо має характер то грюкне дверима на прощання - от тоді почуєм і призвіща  і схеми.

от ДИВНО
ти маєш а людина з таким величезним досвідом - НІ

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
А почему сегодня синхронно так много веток на ФУПе и СУПе в стиле все пропало?  :Sho_za:
Это заговор.

Рука Кремля  :weep:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33371
  • Стать: Чоловіча

Ще раз поясню - стиль все пропало - це дурна вигадка дурних піарників Порошенка. Якщо ви не вони - не повторюйте, а вдумайтесь. У мене як і у вас "все не пропало" у нас нічого й не було, одні сподівання,  пропадати нічому. Все пропало у тих у кого влада - от тут дійсно може пропасти, притому сильно.
Так сьогодні усе крутиться навколо Яценюка і його Кабміну, а ви все про Порошенка та Порошенка. :smilie7:

Болить їм Порох, не слухається мудачука.  :smilie7:

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
я одразу, як тільки почали тут ура-ура кричати, попросив не уракати, а почекати трохи ... те, що буде величезний саботаж на місцях було очевидно одразу
а роль весільних генералів будуть натягувати на цих людей система по повній ... і як би тут хто не згадував позитивні досвіди інших країн, у нас трохи інша ситуація ...
Древні греки казали "І Ахілес пасує перед натовпом" ...

якщо людина йде на посаду міністра вона я так розумію повинна усвідомлювати КУДИ і НАВІЩО вона йде
якщо міністру (людині яка безпосередньо підпорядкована прем'єру) не дають можливості привести свою команду ЩО заважає йому прийти до прем'єра і сказати - або моя команда або я пішов

ну а хто сказав, що таких домовленостей не було .. скоріше за все була домовленість чесних джентельменів на горі ... а от внизу виявились "сурові будні"

я в такій шкурі був ... знаю, що це таке :)
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Цитувати
якщо людина йде на посаду міністра вона я так розумію повинна усвідомлювати КУДИ і НАВІЩО вона йде
якщо міністру (людині яка безпосередньо підпорядкована прем'єру) не дають можливості привести свою команду ЩО заважає йому прийти до прем'єра і сказати - або моя команда або я пішов
навіщо ці вибачти ВИСЕРИ радника в інтернеті??
і чому не названі ПРЯМО люди що заважають??
Жодна людина зі сторони якою б вона фаховою не була, не може мати уяву про українські міністерства, особливо "хлібні" - там такий ад, що деякі зони будуть взірцем порядку і законності.
Я думаю, що такий витік інформації остання спроба щось розрулити, не зміниться - піде цей міністр, а якщо має характер то грюкне дверима на прощання - от тоді почуєм і призвіща  і схеми. :smilie9:

+1
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline o.tel.o

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 435
А почему сегодня синхронно так много веток на ФУПе и СУПе в стиле все пропало?  :Sho_za:
Это заговор.

Рука Кремля  :weep:
:smiley24:

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Жодна людина зі сторони якою б вона фаховою не була, не може мати уяву про українські міністерства, особливо "хлібні" - там такий ад, що деякі зони будуть взірцем порядку і законності.
Я думаю, що такий витік інформації остання спроба щось розрулити, не зміниться - піде цей міністр, а якщо має характер то грюкне дверима на прощання - от тоді почуєм і призвіща  і схеми.
Ніякий досвід не допоможе тобі взнати що таке "пятнічний білєт" якщо ти не варився сам в цій каші, це рідко коли проникає назовні, а коли проникає, нормалдьні люди просто не можуть в таке повірити. Спробуй якомусь німцю розповісти. що у нас можуть красти в дітей сиріт. обдирати воюючих солдат, красти волонтерську допомогу тобі просто не повірять і скажуть що це якась нездорова фантазія.

от ДИВНО
ти маєш а людина з таким величезним досвідом - НІ
Батя, мы стараемся ...

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Ніякий досвід не допоможе тобі взнати що таке "пятнічний білєт" якщо ти не варився сам в цій каші, це рідко коли проникає назовні, а коли проникає, нормалдьні люди просто не можуть в таке повірити. Спробуй якомусь німцю розповісти. що у нас можуть красти в дітей сиріт. обдирати воюючих солдат, красти волонтерську допомогу тобі просто не повірять і скажуть що це якась нездорова фантазія.

ой боже та про це ще у ільфа і петрова в 12 стільцях написано....

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
забавно что к всепропальщикам присоединился моральный урод Квант который раньше поливал дерьмом добробаты и волонтёров.
сейчас он требует от Сени реформ.   синхронно с митингующими работниками укрспирта и Свободой

Разве важно, кто к кому присоединился?
Разве сама проблема не важнее тех, кто ее обсуждает и озвучивает?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Про грузинський МОЗ

Грузинское здоровье
Система здравоохранения, как известно, является одним из основных показателей благополучия в стране. Имея доступ к качественной медицине, мы увеличиваем продолжительность жизни. Нынешние украинские реалии в системе здравоохранения находятся в критическом состоянии. Большой объем теневой медицины, слабая доступность медицинских препаратов для населения, низкое качество предоставляемых услуг, плохая защита персональных данных пациента и многое другое. Провал медицинских реформ времен Виктора Януковича не оставил надежд на улучшение ситуации. Сегодня министр здравоохранения Александр Квиташвили обещает использовать опыт грузинских реформ для достижения необходимых изменений.

Но что мы знаем о Грузии?

Грузия до 2000-х годов не могла похвастаться высоким уровнем медицины. Ситуация была схожа с нашей: устаревшее оборудование и инфраструктура, отсутствие нормального фармацевтического рынка, низкая доступность услуг и многое другое. За годы независимости Грузии ситуация с реформами также напоминала Украину – предложений было много, да только ни одно не реализовалось. Постсоветская модель здравоохранения въелась в корень общественной жизни грузин. Крах централизованного планового способа формирования системы здравоохранения, как и системы бесплатной медицины, был близок. Ситуацию надо было спасать.

Первое, что сделали грузины – это сложили голову бесплатной медицины на плаху. В 2007 году была принята государственная программа, которая получила название «100 новых больниц». Она была довольно радикальной и представляла собой практически полную приватизацию медицинских учреждений. Подобный способ реформирования был предложен Кахой Бендукидзе.

Каковы плюсы реформы. Она создала здоровую конкуренцию среди владельцев больниц. Пациенты увидели возможность выбора. А для того чтобы выбрали именно тебя, ты должен уметь предоставлять качественные и уникальные услуги. Отличие программы было в том, что она должна была создать 7,8 тыс. новых койко-мест, а для этого предлагалась следующая схема: получил больницу бесплатно от государства, обязуйся построить за свой счет еще одну.

В Грузии сушествует нехватка врачей в сельской местности. Решение было найдено в развитии госпитальной инфраструктуры по принципу: «больница находится в 45-минутном доступе к любому населенному пункту». В свою очередь, правительство выделяло гранты в размере 1200 долларов каждому сельскому врачу для обустройства рабочего места.

Увесь текст тут

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Разве важно, кто к кому присоединился?
Разве сама проблема не важнее тех, кто ее обсуждает и озвучивает?

розумні люди обговорюють проблеми
посередні - події
дурні - ІНШИХ ЛЮДЕЙ

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Прогнозы ,,The Economist''  исполняются.  :smilie9:

Цитувати
The Economist: олигархи имеют влияние на Яценюка.

,,Выборы не изменят систему власти, где "депутаты являются логическим продолжением деловых интересов", а одиозные политики вновь придут к власти, "надев другие маски", пишет издание The Economist.

В новом парламенте, скорее всего, будут доминировать старые лица, носящие новые маски. Например, Партия регионов продолжит свою жизнь в "Оппозиционном блоке", а деньги олигархов Рината Ахметова, Сергея Левочкина и Дмитрия Фирташа по-прежнему определят состав партийных списков - в том числе членов партии Арсения Яценюка "Народный фронт", говорится в статье The Economist.


Новые патриотические силы не смогут разобраться в старых и сложных коррупционных схемах, подчеркивает автор статьи. Издание также отмечает, что люстрационный закон власти используют исключительно для "расчистки места под новые кланы".

"Украинская коррупция – это союзник Кремля. Успех украинских реформаторов –  худший ночной кошмар господина Путина", – пишет The Economist. В статье отмечается, что неопытные патриотичные политики столкнутся с мощным давлением Москвы, в том числе газовым. (  от меня: уже давят, уголь , который оплатил Яценюк - не поставили, также будет и с электроэнергией и ядерным топливом).


Десятки тысяч украинских солдат вернутся домой после войны, увидят новую власть, за или против которой им даже не дали проголосовать, увидят, что все, за что они воевали, так и осталось в предвыборных обещаниях, и выйдут на улицы – считает издание. На этот раз политикам угрожают не деревянные палки и щиты, а серьезное оружие, подчеркнул журналист. "Следующий Майдан будет менее похож на карнавал, а более на революцию 1917 года", – резюмировал автор статьи.''

http://obozrevatel.com/politics/40523-the-economist-oligarhi-imeyut-vliyanie-na-yatsenyuka.htm

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Ніякий досвід не допоможе тобі взнати що таке "пятнічний білєт" якщо ти не варився сам в цій каші, це рідко коли проникає назовні, а коли проникає, нормалдьні люди просто не можуть в таке повірити. Спробуй якомусь німцю розповісти. що у нас можуть красти в дітей сиріт. обдирати воюючих солдат, красти волонтерську допомогу тобі просто не повірять і скажуть що це якась нездорова фантазія.

ой боже та про це ще у ільфа і петрова в 12 стільцях написано....

Где-то так:

No money No honey

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Прогнозы ,,The Economist''  исполняются.  :smilie9:

Цитувати
The Economist: олигархи имеют влияние на Яценюка.


І не лише на Яценюка. На жаль на всі гілки влади. І це величезна проблема.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
І не лише на Яценюка. На жаль на всі гілки влади. І це величезна проблема.

це НЕВИРІШУЄМА проблема