Автор Тема: Знову Мудачук?  (Прочитано 15785 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Mrs. Mickey Rooney

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 462
  • Стать: Жіноча
Знову Мудачук?
« : Грудня 23, 2014, 04:37:24 16:37 »
Сергей Гармаш ‏@s_garmash  46 хв.46 хвилин тому
Переговоры в Минске об обмене  пленными со стороны Украины  "назначен вести Медведчук". Об этом Захарченко сообщил журналистам в Донецке.

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Re: Знову Мудачук?
« Reply #1 : Грудня 23, 2014, 04:39:07 16:39 »
Сергей Гармаш ‏@s_garmash  46 хв.46 хвилин тому
Переговоры в Минске об обмене  пленными со стороны Украины  "назначен вести Медведчук". Об этом Захарченко сообщил журналистам в Донецке.
:consul

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46478
  • Never give in!
Re: Знову Мудачук?
« Reply #2 : Грудня 23, 2014, 04:39:42 16:39 »
Сергей Гармаш ‏@s_garmash  46 хв.46 хвилин тому
Переговоры в Минске об обмене  пленными со стороны Украины  "назначен вести Медведчук". Об этом Захарченко сообщил журналистам в Донецке.

Погодившись на гебешні пропозиції, ви мусите грати за їхніми правилами. Нічого нового.  :smilie7:
Мудачук як і Ахмєтка - недоторкані.
Петро і Арсеній можуть і далі триндіти все що завгодно, але вони НІЧОГО не вирішують.  :smilie2:
If you are going through hell, keep going.

Offline Mrs. Mickey Rooney

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 462
  • Стать: Жіноча
Re: Знову Мудачук?
« Reply #3 : Грудня 23, 2014, 04:43:48 16:43 »
Лідер бойовиків Олександр Захарченко заявляє, що переговори про обмін полоненими з боку України в Мінську буде вести проросійський політик Віктор Медвечдук.
Про це так званий "голова ДНР" заявив 22 грудня журналістам у Донецьку, повідомляє News-Front, демонструючи відеозапис розмови.
"Дуже багато відомо про мінські зустрічі. Найголовніше: призначено Медведчука – людину, яка вестиме переговори з приводу обміну полоненими. Відбулася в Україні така невеличка зміна", - заявив Захарченко.
Він також пообіцяв пізніше прокоментувати заяву президента України Петра Порошенка про мінські переговори, оприлюднену 22 грудня.


0:39

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Знову Мудачук?
« Reply #4 : Грудня 23, 2014, 04:46:10 16:46 »
Мудачук як і Ахмєтка - недоторкані.
Петро і Арсеній можуть і далі триндіти все що завгодно, але вони НІЧОГО не вирішують.  :smilie2:

Ну уяви собі - завтра Ахметка та Мудачук ліквідовані. Вбиті, спалені, а попіл по вітру розвіяно. І ЩО? Зразу ж все піде на лад, країна розквітне? Хуйло війну припинить?

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Знову Мудачук?
« Reply #5 : Грудня 23, 2014, 05:17:47 17:17 »
Ну уяви собі - завтра Ахметка та Мудачук ліквідовані. Вбиті, спалені, а попіл по вітру розвіяно. І ЩО? Зразу ж все піде на лад, країна розквітне? Хуйло війну припинить?

Для того чтоб взрастить новых марионеток нужно время и деньги.

Offline Who is John Galt?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 661
Re: Знову Мудачук?
« Reply #6 : Грудня 23, 2014, 05:20:11 17:20 »
Ну уяви собі - завтра Ахметка та Мудачук ліквідовані. Вбиті, спалені, а попіл по вітру розвіяно. І ЩО? Зразу ж все піде на лад, країна розквітне? Хуйло війну припинить?
Це не достатня умова для покращання(тм). Але необхідна.
Чи ви хочете, щоб вони продовжили робити те, що роблять?
Держава є інститут пограбування та насильства.

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Знову Мудачук?
« Reply #7 : Грудня 23, 2014, 05:23:50 17:23 »
Мудачук як і Ахмєтка - недоторкані.
Петро і Арсеній можуть і далі триндіти все що завгодно, але вони НІЧОГО не вирішують.  :smilie2:

Ну уяви собі - завтра Ахметка та Мудачук ліквідовані. Вбиті, спалені, а попіл по вітру розвіяно. І ЩО? Зразу ж все піде на лад, країна розквітне? Хуйло війну припинить?

Хуйло війну не припинить.
Але що, війна з Хуйлом це єдина проблема в Україні?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46478
  • Never give in!
Re: Знову Мудачук?
« Reply #8 : Грудня 23, 2014, 05:24:44 17:24 »
Мудачук як і Ахмєтка - недоторкані.
Петро і Арсеній можуть і далі триндіти все що завгодно, але вони НІЧОГО не вирішують.  :smilie2:

Ну уяви собі - завтра Ахметка та Мудачук ліквідовані. Вбиті, спалені, а попіл по вітру розвіяно. І ЩО? Зразу ж все піде на лад, країна розквітне? Хуйло війну припинить?

Проти України йде війна найпотужнішої спецслужби світу. Ці двоє - беруть участь на стороно ворога як ключові постаті в спецоперації.
Що в таких випадках треба робити?
Ясно, що не те, що робить Київ. Але мене це не дивує.
If you are going through hell, keep going.

Offline Mrs. Mickey Rooney

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 462
  • Стать: Жіноча
Re: Знову Мудачук?
« Reply #9 : Грудня 23, 2014, 05:25:36 17:25 »
Лідер бойовиків Олександр Захарченко заявляє, що переговори про обмін полоненими з боку України в Мінську буде вести проросійський політик Віктор Медвечдук.

А есть какой-нибудь (хотя-бы минимально) достоверный источник, а не треп какой-то марионетки?
що ж ви так без поваги висловлюєтеся про учасника переговорного процесу?  :gigi:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Знову Мудачук?
« Reply #10 : Грудня 23, 2014, 06:13:05 18:13 »
Проти України йде війна найпотужнішої спецслужби світу. Ці двоє - беруть участь на стороно ворога як ключові постаті в спецоперації.
Що в таких випадках треба робити?
Ясно, що не те, що робить Київ. Але мене це не дивує.

По-перше, найпотужніші таки ЦРУ та Моссад  :smilie7:

А по-друге, ахметов вже не гравець, він скоріше спостерігач, все просрано. А мудачук - він необхідний, бо формального приводу до нього докопатися нема, до того ж він громадяднин України, ну і головне - він тут представляє інтереси хуйла. Тож саме з ним і треба вести перемовини, бо більше ні з ким. Я також хотів щоб їх усіх стерли з лиця Землі, але одне діло коли ти сидиш на дивані перед телевізором і даєш поради президенту, і зовсім інше, коли ти сидиш у креслі президента. Звідти воно якось більше видно.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Знову Мудачук?
« Reply #11 : Грудня 23, 2014, 06:14:30 18:14 »
Хуйло війну не припинить.
Але що, війна з Хуйлом це єдина проблема в Україні?

Зараз це найголовніша проблема. Україна не має вугілля для електростанцій, це дуже велика проблема. Ну і усі інші також важливі. Яка там боротьба з корупцією коли країна на межі існування, і не з причин корупції, а з економічних, політичних та енергетичних.

Offline BaoBab

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 653
  • Стать: Чоловіча
Re: Знову Мудачук?
« Reply #12 : Грудня 23, 2014, 06:19:13 18:19 »
Проти України йде війна найпотужнішої спецслужби світу. Ці двоє - беруть участь на стороно ворога як ключові постаті в спецоперації.
Що в таких випадках треба робити?
Ясно, що не те, що робить Київ. Але мене це не дивує.

По-перше, найпотужніші таки ЦРУ та Моссад  :smilie7:

А по-друге, ахметов вже не гравець, він скоріше спостерігач, все просрано. А мудачук - він необхідний, бо формального приводу до нього докопатися нема, до того ж він громадяднин України, ну і головне - він тут представляє інтереси хуйла. Тож саме з ним і треба вести перемовини, бо більше ні з ким. Я також хотів щоб їх усіх стерли з лиця Землі, але одне діло коли ти сидиш на дивані перед телевізором і даєш поради президенту, і зовсім інше, коли ти сидиш у креслі президента. Звідти воно якось більше видно.

До Вас в мене теж нема формального приводу "докопатися", але після такого поста, я Вас більше читати не буду.
Кацапо-фашисти - ви кінчені виродки, горіти вам в аду !

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Знову Мудачук?
« Reply #13 : Грудня 23, 2014, 06:23:29 18:23 »
А по-друге, ахметов вже не гравець, він скоріше спостерігач, все просрано. А мудачук - він необхідний, бо формального приводу до нього докопатися нема, до того ж він громадяднин України, ну і головне - він тут представляє інтереси хуйла. Тож саме з ним і треба вести перемовини, бо більше ні з ким. Я також хотів щоб їх усіх стерли з лиця Землі, але одне діло коли ти сидиш на дивані перед телевізором і даєш поради президенту, і зовсім інше, коли ти сидиш у креслі президента. Звідти воно якось більше видно.

Мудачука при желании спецслужбы могут незаметно выкрасть, а найдут его в каком-нибудь донецком терриконе, и то если найдут.
Нет Мудачука - нет переговоров. Никакого смысла в новых переговорах я не вижу.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Знову Мудачук?
« Reply #14 : Грудня 23, 2014, 06:24:07 18:24 »
До Вас в мене теж нема формального приводу "докопатися", але після такого поста, я Вас більше читати не буду.

І що ж вам не сподобалося?

Ви пригадайте, як вата початку 90-х голосувала за Кучму, проти Кравчука. Сподівалася, що Кучма їм дасть другу російську та взагалі віддасть Україну Росії. Він поки був кандидатом на цьому і наголошував, а як став презом, почав іншу політику. Бо зверху воно видно, що кожний твій неправильний рух може дорого коштувати. От янук цього не зрозумів, бо дуже тупий був.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Знову Мудачук?
« Reply #15 : Грудня 23, 2014, 06:24:57 18:24 »
Мудачука при желании спецслужбы могут незаметно выкрасть, а найдут его в каком-нибудь донецком терриконе, и то если найдут.
Нет Мудачука - нет переговоров. Никакого смысла в новых переговорах я не вижу.

Блін, що за ахінея? Ну вбили мудачука наші спецслужби, наступні кроки хуйла ви можете прорахувати?

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: Знову Мудачук?
« Reply #16 : Грудня 23, 2014, 06:25:12 18:25 »
Сергей Гармаш ‏@s_garmash  46 хв.46 хвилин тому
Переговоры в Минске об обмене  пленными со стороны Украины  "назначен вести Медведчук". Об этом Захарченко сообщил журналистам в Донецке.
Ну не знаю. С одной стороны - Мудачук. С другой стороны, с точки зрения того, кто там сидит месяцами - да хоть черт лысый. С третьей стороны, у нас стараниями ГПУ даже Портнов чист аки младенец, чего уж тут удивляться.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Знову Мудачук?
« Reply #17 : Грудня 23, 2014, 06:29:16 18:29 »
Мудачука при желании спецслужбы могут незаметно выкрасть, а найдут его в каком-нибудь донецком терриконе, и то если найдут.
Нет Мудачука - нет переговоров. Никакого смысла в новых переговорах я не вижу.

Блін, що за ахінея? Ну вбили мудачука наші спецслужби, наступні кроки хуйла ви можете прорахувати?

А что, можно шаги хуйла просчитать, если мудачук жив?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Знову Мудачук?
« Reply #18 : Грудня 23, 2014, 06:31:24 18:31 »
А что, можно шаги хуйла просчитать, если мудачук жив?

Можна. Є якісь правила, яких дотримуються всі. Якщо так розмірковувати, то можна було просто вбити хуйла в Австралії - і все. Чому цього не зробили - фіг знає  :shuffle:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46478
  • Never give in!
Re: Знову Мудачук?
« Reply #19 : Грудня 23, 2014, 06:32:40 18:32 »
А что, можно шаги хуйла просчитать, если мудачук жив?

Можна. Є якісь правила, яких дотримуються всі. Якщо так розмірковувати, то можна було просто вбити хуйла в Австралії - і все. Чому цього не зробили - фіг знає  :shuffle:

Яких правил дотримується Хуйло і кацапи щодо України? В деталях будь ласка...   :smilie9:
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Знову Мудачук?
« Reply #20 : Грудня 23, 2014, 06:36:03 18:36 »
Яких правил дотримується Хуйло і кацапи щодо України? В деталях будь ласка...   :smilie9:

Кацапи - ніяких. А сам хуйло - дотримується. Що йому варто підірвати метро у Києві? Чи вбити когось, ну хай не Порошенка, а когось там, ну не знаю, авакова того ж, чи когось з міністрів. Та нічого. І не знайдете потім крайніх, бо воно скаже - а шо, ми тут при чём? мы не при чём.


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46478
  • Never give in!
Re: Знову Мудачук?
« Reply #21 : Грудня 23, 2014, 06:38:19 18:38 »
Яких правил дотримується Хуйло і кацапи щодо України? В деталях будь ласка...   :smilie9:

Кацапи - ніяких. А сам хуйло - дотримується. Що йому варто підірвати метро у Києві? Чи вбити когось, ну хай не Порошенка, а когось там, ну не знаю, авакова того ж, чи когось з міністрів. Та нічого. І не знайдете потім крайніх, бо воно скаже - а шо, ми тут при чём? мы не при чём.

Ваша логіка - це логіка Порошенка, який робить те, що хоче хуйло. Єдине, що не дозволяє Порошенку іти далі - це частина українського суспільства, яка вважає Москву ворогом, а не партнером, як це вважає Порошенко.
« Останнє редагування: Грудня 23, 2014, 06:42:25 18:42 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Знову Мудачук?
« Reply #22 : Грудня 23, 2014, 06:41:37 18:41 »
Сергей Гармаш ‏@s_garmash  46 хв.46 хвилин тому
Переговоры в Минске об обмене  пленными со стороны Украины  "назначен вести Медведчук". Об этом Захарченко сообщил журналистам в Донецке.
цэ перемога новои влады :smiley24: :gigi:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Знову Мудачук?
« Reply #23 : Грудня 23, 2014, 06:47:53 18:47 »
Ваша логіка - це логіка Порошенка, який робить те, що хоче хуйло. Єдине, що не дозволяє Порошенку іти далі - це частина українського суспільства, яка вважає Москву ворогом, а не партнером, як це вважає Порошенко.

Моя логіка - це логіка того що є. я запитав - вбили мудачука, що далі? ніхто не дав відповіді.

чи не вбили, що ви пропонуєте? щоб він не приймав участі у переговорах? ну не він буде, а хтось інший, кого запропонує хуйло. що це змінить? треба робити все, аби припинити війну, і як тут сказали, хай там чорт лисий буде на перемовинах, аби був результат. мудачук також в цьому зацікавлений, тому що існує і такий сценарій, як тут пропонують - життя самого мудачука. так от, життя цієї тварини для хуйла дуже важливе, тому участь мудачука у переговорах - це скоріше плюс, ніж мінус.

можу помилятися, запропонуйте інші варіанти, буду думати.

Цитувати
а не партнером, як це вважає Порошенко

ви що, пане, дурний? звідки взяли що Порошенко вважає хуйла партнером?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46478
  • Never give in!
Re: Знову Мудачук?
« Reply #24 : Грудня 23, 2014, 06:49:42 18:49 »
Яку посаду в державі під назвою Україна займає Мудачук, і яким чином він уповноважений на ведення переговорів із терористами?
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46478
  • Never give in!
Re: Знову Мудачук?
« Reply #25 : Грудня 23, 2014, 06:51:08 18:51 »
(click to show/hide)
ви що, пане, дурний? звідки взяли що Порошенко вважає хуйла партнером?

Звідти, що Порошенко з ним регулярно спілкується, тисне ручку, і називає партнеров.

Порошенко жодного разу не назвав хуйла й хуйлостан ворогами.
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Знову Мудачук?
« Reply #26 : Грудня 23, 2014, 06:52:22 18:52 »
Порошенко жодного разу не назвав хуйла й хуйлостан ворогами.

А обама назвав? а камерон? а меркель?

це називається - дипломатія.

Offline Who is John Galt?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 661
Re: Знову Мудачук?
« Reply #27 : Грудня 23, 2014, 07:12:28 19:12 »
То може хай з нашого боку вже сам хуйло перемовини веде, а не кум його? Яка різниця? Тільки називати це вже як воно є - пропозиції щодо обміну.
Держава є інститут пограбування та насильства.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Знову Мудачук?
« Reply #28 : Грудня 23, 2014, 07:13:17 19:13 »
То може хай з нашого боку вже сам хуйло перемовини веде, а не кум його? Яка різниця? Тільки називати це вже як воно є - пропозиції щодо обміну.

Панове. Ми ведемо дискусію у нікуди. Пропозиції є?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46478
  • Never give in!
Re: Знову Мудачук?
« Reply #29 : Грудня 23, 2014, 07:15:46 19:15 »
То може хай з нашого боку вже сам хуйло перемовини веде, а не кум його? Яка різниця? Тільки називати це вже як воно є - пропозиції щодо обміну.

Панове. Ми ведемо дискусію у нікуди. Пропозиції є?

Є. Припинити вести переговори. Ввести повну блокаду Криму і Донбасу з нашого боку до звільнення всіх наших полонених.

А потім розпочати переговори про умови повернення Криму і компенсації втрат від агресії. При цьому зберігаючи блокаду.

Все інше - це лизання чоботів кацапам.
If you are going through hell, keep going.