Автор Тема: Для чого відключають світло (версія)  (Прочитано 719 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Для чого відключають світло (версія)
« : Грудня 24, 2014, 09:58:40 21:58 »
От пишуть, що вугілля в нас є, а не везуть його бо це диверсія на вищому рівні.

http://censor.net.ua/news/317831/defitsit_uglya_v_ukraine_eto_diversiya_na_vysshem_urovne_sklady_shahty_yujnodonbasskaya_3_zabity_pod

 А я от думаю, Сєня з Петром під "чутким руководством" МФВ, хоче з народа побільше грошей витягнути за газ. Бо народ не дурний, почав закуповуватися електроприладами всякими для обігріву, там переводити на мінімальний режим роботи котли опалення. А так як світло виключать, то мусиш за той період поки воно є нагріти будинок чи квартиру. Будеш включати все на повну і качати газ, аж гай буде шуміти. А в квартирах прийдеться просто газ палити в плитках, щоб нагріти.

Правда, може бути й другий варіант, що Петро і Сєня працюють на кацапів, бо їм також вигідно заставити Україну газ купувати, але цей менш імовірний

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: Для чого відключають світло (версія)
« Reply #1 : Грудня 24, 2014, 10:28:07 22:28 »
Я думаю, что уголь есть, но его не вдоволь. А поскольку сейчас тепло, то есть смысл экономить, жосско, как некоторые говорят. Когда температура упадет до -10-15 понадобятся все резервы.
А не перевозят на станции, возможно, из-за нежелания отвечать на вопросы почему веерные отключения и простои блоков при наличии угля.ИМХО.
Ник зарезервирован

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Для чого відключають світло (версія)
« Reply #2 : Грудня 24, 2014, 10:44:38 22:44 »
Я думаю, что уголь есть, но его не вдоволь. А поскольку сейчас тепло, то есть смысл экономить, жосско, как некоторые говорят. Когда температура упадет до -10-15 понадобятся все резервы.
А не перевозят на станции, возможно, из-за нежелания отвечать на вопросы почему веерные отключения и простои блоков при наличии угля.ИМХО.

А бывает и минус двадцать, и минус тридцать, и больше.
Реально живут как птички - сегодняшним днём, последовательно проходя по всем граблям.

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Для чого відключають світло (версія)
« Reply #3 : Грудня 24, 2014, 10:47:27 22:47 »
А табличку реально журналистам тяжело составить, и показать на карте украины какой процент угледобычи остался в донбабве?

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Для чого відключають світло (версія)
« Reply #4 : Грудня 24, 2014, 10:51:37 22:51 »
Как-то это всё дурно пахнет, эта ситуация. Вот в соседней ветке пишут, что по углю всё заточено на схемы с кацапами и лугандонами. Если это так, то получается что наши пробуют договорится с кацапами. Но ведь ударят  же в спину в самый неподходящий момент.

Если  сейчас уголь  не перевезти на станции, то в критический момент кацапоеды просто взорвут рельсы и всё, пиздец енергосистеме.

Ведь взрывы в десятках мест зимой приведут к полному параличу железной дороги, как тогда уголь тот возить ?

Они ведь гады и сейчас тренируются, то мост взорвали в Марике, то железку в Одессе. Оттачивают мастерство, падлы.

В Одессе произошел взрыв на железной дороге
http://news.bigmir.net/ukraine/867391-V-Odesse-proizoshel-vzryv-na-zheleznoj-doroge
 Харькове произошел взрыв на железной дороге - СМИ
http://news.liga.net/news/politics/4148494-v_kharkove_proizoshel_vzryv_na_zheleznoy_doroge.htm
Теракт в Мариуполе: взорван ж/д мост и погиб человек
http://society.lb.ua/war/2014/12/23/290195_terakt_mariupole_vzorvan_zhd_most.html
« Останнє редагування: Грудня 24, 2014, 10:58:45 22:58 від OlegSky »

Offline com

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 931
  • Е=мс2
Re: Для чого відключають світло (версія)
« Reply #5 : Грудня 24, 2014, 11:07:21 23:07 »
Я у Львові. На термометрі на балконі +10. А палять батареї так як для мінус 5-10. Ймовірно, палять газом. Звичайно, це добре, коли тепло в приміщеннях - ніхто не хворіє. Але, може того - трохи засувку прикрити? Тож немає морозу. Коли світло відключали на 2 години - батареї теж ставали. Ймовірно, електромотор якийсь не працював.

Так, знаю, що сирість, дощ і вітер. Але ж не мороз.

Offline Ali G

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 46
Re: Для чого відключають світло (версія)
« Reply #6 : Грудня 24, 2014, 11:12:06 23:12 »
Как вариант, для увеличения рождаемости.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Для чого відключають світло (версія)
« Reply #7 : Грудня 25, 2014, 08:13:47 08:13 »
А табличку реально журналистам тяжело составить, и показать на карте украины какой процент угледобычи остался в донбабве?

ну ти СКАЗАНУВ
де журналісти а де таблиця...
та вони не всі слова грамотно пишуть а ти - ТАБЛИЦЯ