Автор Тема: Пресуха Пороха наживо - коментуємо!  (Прочитано 30243 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Пресуха Пороха наживо - коментуємо!
« Reply #300 : Грудня 30, 2014, 07:52:29 07:52 »
Нє, ну точно, журналісти в наш нікудишні.
Не те, що в росії, - всі чемні, професіонали, питань незручних президенту не задають.
От би нашим повчитись у них, так?.. :shuffle:

 наймерзенніше питання треба ставити з величезною чемністю і повагою до того кого питаєш
оце і є справжній журналістський професіоналізм

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Пресуха Пороха наживо - коментуємо!
« Reply #301 : Грудня 30, 2014, 08:55:19 08:55 »
Так казав же Порох, що давно закритий російською владою, і рахунки арештовані.
07.10.2014, 07:51

В Липецке возобновилось производство на заводе Порошенко «Рошен»

Липецкое производство кондитерской компании «Рошен» возобновило работу. Об этом ТАСС сообщил заместитель генерального директора предприятия Олег Казаков.

Российский «Рошен» входит в кондитерскую корпорацию Roshen, принадлежащую президенту Украины Петру Порошенко.

Ранее стало известно, что предприятие в Липецке приостановило работу на две недели из-за скопления продукции на складах, так как торговые сети и населения региона отказываются покупать ее.

Полное возобновление производства планировалось с 29 сентября по 1 октября. Однако 29 сентября руководство компании перенесло запуск первых линий на 7 октября.. Остальная часть производства заработает 13 и 20 октября.

В марте 2014 года липецкая фабрика Roshen также останавливала свою работу, в связи с арестом счетов предприятия по решению Тверского районного суда Москвы и проведения на территории фабрики следственных действий. В компании оценили действия российских правоохранительных органов как рейдерскую атаку, а МИД Украины потребовал немедленного прекращения вмешательства в работу производства.

В апреле работа липецкой фабрики Roshen возобновилась. В компании сообщали, что фабрика будет «продолжать деятельность в соответствии с установленным производственным планом на текущий год».
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Re: Пресуха Пороха наживо - коментуємо!
« Reply #302 : Грудня 30, 2014, 09:02:49 09:02 »
Давным давно продать весь Рошен поручено банку Ротшильд.

Можете спрашивать у них, почему не получается. Порошенко сказал, что есть дедлайн, после которого он продаст заводы менеджменту в рассрочку (т.е. подарит, а рассчитыватся они с ним будут частью прибыли)

Или, по вашему, Порошенко должен теперь лично этим заниматся?

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Пресуха Пороха наживо - коментуємо!
« Reply #303 : Грудня 30, 2014, 09:09:40 09:09 »
От всім та Липецька фабрика "болить". Це було в квітні., хз що там зараз. Навіть якщо працює, так що закрити терміново?
Що буде нанесено величезну шкоду економіці Хуйла і рашка загнеться? Що краще: продати закриту фабрику, чи ту, яка працює?
Таке враження, що Пороху крім тої фабрики немає чого і пред"явити по-справжньому.
« Останнє редагування: Грудня 30, 2014, 09:11:11 09:11 від Vols »
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Пресуха Пороха наживо - коментуємо!
« Reply #304 : Грудня 30, 2014, 09:39:43 09:39 »
От всім та Липецька фабрика "болить". Це було в квітні., хз що там зараз. Навіть якщо працює, так що закрити терміново?
Що буде нанесено величезну шкоду економіці Хуйла і рашка загнеться? Що краще: продати закриту фабрику, чи ту, яка працює?
Таке враження, що Пороху крім тої фабрики немає чого і пред"явити по-справжньому.

От мені особисто та Липецька фабрика не дуже "болить".
Але оцей ваш аргумент "Що буде нанесено величезну шкоду економіці Хуйла і рашка загнеться?" він, вибачте, трохи дебільний.
Якщо рашка від чогось не загнеться, то і робити цього не варто?
Слідуючи вашій логіці, мені не треба бойкотувати рос.товари, бо рашка від цього вже точно не загнеться, не треба перераховувати гроші на армію, бо мої гроші це крапля в морі і армію не спасуть, і рашка від цього не загнеться і т.д.
Ви ж повинні розуміти, що тут справа не в економіці Хуйла, а в принципах.
Все таки президент - це взірець для народу, лице держави, і якось та фабрика у ворожій країні під час війни не дуже гарно виглядає.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Пресуха Пороха наживо - коментуємо!
« Reply #305 : Грудня 30, 2014, 09:42:07 09:42 »
Все таки президент - це взірець для народу, лице держави, і якось та фабрика у ворожій країні під час війни не дуже гарно виглядає.

яка дурня....
ми ж не кацапи щоб сакралізувати владу

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Пресуха Пороха наживо - коментуємо!
« Reply #306 : Грудня 30, 2014, 09:48:08 09:48 »
Все таки президент - це взірець для народу, лице держави, і якось та фабрика у ворожій країні під час війни не дуже гарно виглядає.

яка дурня....
ми ж не кацапи щоб сакралізувати владу

Ніфіга не дурня. Сакралізація тут ні до чого. Більшість народу так і думає: якщо там наверху крадуть, то значить і мені можна, якщо можновладці порушують закони, то і я можу їх порушувати. Люди завжди орієнтуються на властьімущих, часто навіть підсвідомо.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Пресуха Пороха наживо - коментуємо!
« Reply #307 : Грудня 30, 2014, 09:50:43 09:50 »

Ніфіга не дурня. Сакралізація тут ні до чого. Більшість народу так і думає: якщо там наверху крадуть, то значить і мені можна, якщо можновладці порушують закони, то і я можу їх порушувати. Люди завжди орієнтуються на властьімущих, часто навіть підсвідомо.
+100% :smiley24:

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Пресуха Пороха наживо - коментуємо!
« Reply #308 : Грудня 30, 2014, 10:33:20 10:33 »
Цитувати
Ніфіга не дурня. Сакралізація тут ні до чого. Більшість народу так і думає: якщо там наверху крадуть, то значить і мені можна, якщо можновладці порушують закони, то і я можу їх порушувати. Люди завжди орієнтуються на властьімущих, часто навіть підсвідомо.
Що конкретно краде Президент?  Ви продавали коли небудь нерухомість? Це робиться за один день?
Ви теж порівнюючи спротив народу і ту фабрику, робите свідоме пересмикування. Я теж не купую рашистські товари, пересилаю допомогу волонтерам. Нас багато і це має суттєвий  вплив, це ж зрозуміло.
Але питання було в тому, чи йому тупо закрити фабрику, і що? Чи продати? Так він і продає, хоче через відому компанію. Чи треба просто відмовитись і залишити фабрику москалям задурно, нехай користуються. Це буде краще?
Я не є палким прихильником Пороха, але істина дорожче.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Пресуха Пороха наживо - коментуємо!
« Reply #309 : Грудня 30, 2014, 10:39:43 10:39 »
Цитувати
Ніфіга не дурня. Сакралізація тут ні до чого. Більшість народу так і думає: якщо там наверху крадуть, то значить і мені можна, якщо можновладці порушують закони, то і я можу їх порушувати. Люди завжди орієнтуються на властьімущих, часто навіть підсвідомо.
Що конкретно краде Президент?  Ви продавали коли небудь нерухомість? Це робиться за один день?
Ви теж порівнюючи спротив народу і ту фабрику, робите свідоме пересмикування. Я теж не купую рашистські товари, пересилаю допомогу волонтерам. Нас багато і це має суттєвий  вплив, це ж зрозуміло.
Але питання було в тому, чи йому тупо закрити фабрику, і що? Чи продати? Так він і продає, хоче через відому компанію. Чи треба просто відмовитись і залишити фабрику москалям задурно, нехай користуються. Це буде краще?
Я не є палким прихильником Пороха, але істина дорожче.

Якщо фабрика не продається, то закрити.
Це для нього має бути питанням принципу.
Але я вже написала, що особисто для мене ця фабрика не має великого значення.
Але так, на мою думку, буде правильно.

Offline Mrs. Mickey Rooney

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 462
  • Стать: Жіноча
Re: Пресуха Пороха наживо - коментуємо!
« Reply #310 : Грудня 30, 2014, 10:41:30 10:41 »
в тему.

http://tvrain.ru/articles/sledstvie_prekratilo_delo_v_otnoshenii_kompanii_roshen-380064/

Следствие прекратило дело в отношении компании Roshen
12:13  30 декабря 2014 

В России прекращено следствие в отношении ООО «Рошен», фактическим владельцем которого является действующий президент Украины Петр Порошенко. Об этом рассказала «Интерфаксу» адвокат Виолетта Волкова.

«Следствие в отношении одного из главных фигурантов этого дела прекращено за отсутствием состава преступления», — цитирует слова Волковой агентство. Адвокат также рассказала, что со счетов компании был снят арест 2,5 млрд рублей, наложенный ранее.

Уголовное дело в отношении компании было начато около двух лет назад за незаконное использование товарного знака. Холдинг «Объединенные кондитеры» требовал от компании «Рошен» выплатить 2,4 млрд рублей за использование товарных знаков компании, отмечает «Интерфакс».

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Re: Пресуха Пороха наживо - коментуємо!
« Reply #311 : Грудня 30, 2014, 10:43:32 10:43 »
Цитувати
Ніфіга не дурня. Сакралізація тут ні до чого. Більшість народу так і думає: якщо там наверху крадуть, то значить і мені можна, якщо можновладці порушують закони, то і я можу їх порушувати. Люди завжди орієнтуються на властьімущих, часто навіть підсвідомо.
Що конкретно краде Президент?  Ви продавали коли небудь нерухомість? Це робиться за один день?
Ви теж порівнюючи спротив народу і ту фабрику, робите свідоме пересмикування. Я теж не купую рашистські товари, пересилаю допомогу волонтерам. Нас багато і це має суттєвий  вплив, це ж зрозуміло.
Але питання було в тому, чи йому тупо закрити фабрику, і що? Чи продати? Так він і продає, хоче через відому компанію. Чи треба просто відмовитись і залишити фабрику москалям задурно, нехай користуються. Це буде краще?
Я не є палким прихильником Пороха, але істина дорожче.

Та все зрозуміло.

Просто, якщо в людини є установка - насрати - то і аргументація підібрана під цю установку.

Чесна людина збирає факти, робить на їхній базі логично обгрунтовані висновки..

І от, якщо ті висновки ій дуже не подобаються, все одно вона їх оголошує, як є...

Хоч їй і не хочется...

А просто журналіст працює за принципом - якщо факти не підтвержують темник - фактів треба позбутись :(

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: Пресуха Пороха наживо - коментуємо!
« Reply #312 : Грудня 30, 2014, 10:58:02 10:58 »
коли куля в лоб буде конференцію проводити ?

Astronaut

  • Гість
Re: Пресуха Пороха наживо - коментуємо!
« Reply #313 : Грудня 30, 2014, 11:49:25 11:49 »
коли куля в лоб буде конференцію проводити ?
:smiley24: Апиридил - дарю тему для "бенефиса"  :smilie7:

Astronaut

  • Гість
Re: Пресуха Пороха наживо - коментуємо!
« Reply #314 : Грудня 30, 2014, 11:52:42 11:52 »
Резюме такое - оба мероприятия удались, и пресуха преза, и бенефис астронавта на форуме. Касательно журналюг - про УП и так все ясно, а про прочих - ну, вы жен пришли вопросы задавать, а не речи на митинге толкать... А то до вопроса - по пять предложений отсебятины, которая никому нафиг не интересна. Неудобный вопрос должен быть короткий, и по возможности, предполагать ответ да/нет... Например, правда ли что в Раду вы приехали с попыткой продавить возврат НДС зернотрейдерам?  И все... :) Независимо от того, что ответят, статью все равно напишите
Нереальный, благодарю за высокую оценку моего скромного призыва обсудить Пороха, и напоследок скажи мне, когда ты перестанешь бить свою жену? - неважно что ты ответишь, кстати. Это просто пример "неудобного" вопроса, если пользоваться твоей логикой, ну или как в анекдоте про Рабиновича: "но у меня же сын ..." - Дерзай  :smilie7:

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Re: Пресуха Пороха наживо - коментуємо!
« Reply #315 : Грудня 30, 2014, 12:19:47 12:19 »
Резюме такое - оба мероприятия удались, и пресуха преза, и бенефис астронавта на форуме. Касательно журналюг - про УП и так все ясно, а про прочих - ну, вы жен пришли вопросы задавать, а не речи на митинге толкать... А то до вопроса - по пять предложений отсебятины, которая никому нафиг не интересна. Неудобный вопрос должен быть короткий, и по возможности, предполагать ответ да/нет... Например, правда ли что в Раду вы приехали с попыткой продавить возврат НДС зернотрейдерам?  И все... :) Независимо от того, что ответят, статью все равно напишите
Нереальный, благодарю за высокую оценку моего скромного призыва обсудить Пороха, и напоследок скажи мне, когда ты перестанешь бить свою жену? - неважно что ты ответишь, кстати. Это просто пример "неудобного" вопроса, если пользоваться твоей логикой, ну или как в анекдоте про Рабиновича: "но у меня же сын ..." - Дерзай  :smilie7:

Спасибо, но то был не призыв, а монолог  :smiley24:

Когда перестану бить свою жену? Как только она перестанет получать от этого удовольствие  :smiley24: