Автор Тема: москальська біржа, нафта, курси валют і тд. (у сусіда корова дохне) ч.5  (Прочитано 218668 раз)

0 Користувачів і 7 Гостей дивляться цю тему.

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
повстанцю розсуди нас )))) що ми берем за основу ?

сьогодні - фючерси лютого, бо вони закриваються сьогодні. завтра будуть актуальні фючерси березня, так як по ідеї мають стартувати торги по цих фючерсах на всіх біржах. десь так.
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
повстанцю розсуди нас )))) що ми берем за основу ?

Повстанець завжди постить графіки з кацвпських расурсів,форексу та інвестінгу,так що заспокойтесь,бо враження,що перший раз в цю гілку зайшли.

з першоджерел, хоч і кацапських. є такий гріх  :shuffle:
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Нафта впаде до 30 доларів вже в березні - Bank of America

Четвер, 15 січня 2015, 18:43

Bank of America Merrill Lynch прогнозує падіння цін на нафту Brent до 31 долара за барель до кінця першого кварталу за рахунок підвищення світових запасів.

Про це пише Reuters.

"По-перше, контанго на ринку Brent досягає масштабів, небачених з 2009 року. Це означає, що запаси в усьому світі дуже швидко зростають", - йдеться у звіті банку.

На думку аналітиків банку, запаси нафти в країнах Організації економічного співробітництва та розвитку у другому кварталі досягнуть 2,83 мільярда барелів.

Ціна американського еталона WTI, на думку аналітиків, до кінця першого кварталу знизиться до 32 доларів за барель.

За їхніми прогнозами, середньорічна ціна Brent становитиме 52 долара в 2015 році і 58 доларів в 2016 році, а WTI - 50 доларів і 57 доларів, відповідно. До цього Bank of America прогнозував ціну Brent в 2015 році 77 доларів, а WTI - 72 долара.

Раніше аналітики Bank of America відзначали, що підтримку цінам можуть дати скорочення видобутку ОПЕК або в країнах, що не входять в організацію, або підвищення світового попиту, але вони не розраховують на жодну з цих подій найближчим часом.

толково. попердні прогнози були на рівні сереньорічної ціни на рівні 80-90 баксів за бочку. це чудова новина.

з приводу 32 баксів за бочку західнотехаської лехкої нафти... думаю така ціна буде не раніше квітня... але то вже дрібниці.
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46877
  • Never give in!
Я писав місяць тому у якійсь гуілці, що може впасти до 30, так мене на сміх підняли...  :smilie2:
If you are going through hell, keep going.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Я писав місяць тому у якійсь гуілці, що може впасти до 30, так мене на сміх підняли...  :smilie2:

є такий фінансово-економічний аналітик фупу ВімКок
так він ще в 2009 писав що нафта буде по 30 доларів

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Я писав місяць тому у якійсь гуілці, що може впасти до 30, так мене на сміх підняли...  :smilie2:

є такий фінансово-економічний аналітик фупу ВімКок
так він ще в 2009 писав що нафта буде по 30 доларів
це той, що за Тигипка в 2010 агітував і казав, що той ні за які гроші не піде в уряд до ригів?

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
це той, що за Тигипка в 2010 агітував і казав, що той ні за які гроші не піде в уряд до ригів?

чесно не пам'ятаю
я тільки його економічні викладки читаю

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19240
Я писав місяць тому у якійсь гуілці, що може впасти до 30, так мене на сміх підняли...  :smilie2:

є такий фінансово-економічний аналітик фупу ВімКок
так він ще в 2009 писав що нафта буде по 30 доларів

Та багато хто писав.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Прогнози по нафті річ хороша. Завжди можна прогнозувати як ріст, так і падіння. Головне не вказувати точні часові рамки. :gigi: От Міллєр наприклал писав, що нафта буде по 250. Може колись і буде більше ніж 100, особливо якщо з ринку випаде такий постачальник, як Росія.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19240
Прогнози по нафті річ хороша. Завжди можна прогнозувати як ріст, так і падіння. Головне не вказувати точні часові рамки. :gigi: От Міллєр наприклал писав, що нафта буде по 250.

Так він саме з точними рамками тоді вангував, що і зробило обсер епічним.  :gigi:

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
ну от, тепер актуальні цифри фючерсів березня 2015...
от він перехід



Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
невеликий підскок,чи там як піде?
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
невеликий підскок,чи там як піде?

все, оце і був відскок.
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
невеликий підскок,чи там як піде?

все, оце і був відскок.
ну так то є добре,а Гєньо паніку порозводив,аж настрій і без того хреновезний,ще більше посадив.Дякую повстанцю!
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46877
  • Never give in!
Работники «РНПК» заявили, что им не перечисляют заработную плату

http://www.gtrkoka.ru/video/rabotniki-rnpk-zajavili-chto-im-ne-perechisljajut-zarabotnuju-platu.html
If you are going through hell, keep going.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Работники «РНПК» заявили, что им не перечисляют заработную плату

http://www.gtrkoka.ru/video/rabotniki-rnpk-zajavili-chto-im-ne-perechisljajut-zarabotnuju-platu.html

котяра,не засерай тему,є новини мордору,малюй туди.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Кох Альфред Вчера, в 0:07 · 
Себестоимость добычи одного барреля нефти в России (включая транспортировку) составляет 35 долларов. Этот расчет сделан на цифрах Роснефти. Сегодня цена одного барреля Юралс на рынке - 44 доллара. Помимо этого, нужно гасить кредиты и инвестировать в развитие. И еще (как я мог забыть!) - налоги!
Когда-то (в старые добрые, уже давно забытые времена), когда нефть стоила 114 долларов за баррель (это было очень давно - семь месяцев назад) государство от налогообложения нефтянки получало 50% всех своих доходов....
Теперь посчитайте и прикиньте, что к чему...
П.С. Расчеты - здесь:

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
«Это все из-за санкций». Крупнейшая в мире нефтесервисная компания отобрала у югорских нефтяников оборудование и вывезла персонал
15.01.2015 10:05

Любопытная информация появилась на странице пользователя одной из соцсетей в Нижневартовске. Пост с несколькими фотографиями, объединенными общим названием «Санкции», вероятно, разместил сотрудник местной нефтяной или нефтесервисной компании — передает корреспондент «URA.Ru».
На фото — нефтяное оборудование завода «Эм-Ай Дриллинг Флуидз» (поставщиком которого является «Schlumberger»), опечатанное лентой. Как рассказал собеседник «URA.Ru», представившийся Владиславом, определенные категории спецтехники якобы попали под санкции США и ЕС против России и запрещены к использованию на неопределенный срок. «Наш город не исключение. Да вы и сами знаете, я думаю», — отметил молодой человек.

Offline Спiка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 11554
  • Стать: Жіноча
101 км от Москвы

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline bernie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1490
  • 
Експортне мито на нафту в РФ з 1 лютого 2014 року знизиться на $57, 3 - до $112,9 за тонну, свідчать розрахунки агентства "ІНТЕРФАКС-АФІ", засновані на даних Мінфіну РФ.

Нині експортне мито на нафту становить $170,2 за тонну. Як повідомив агентству "ІНТЕРФАКС-АФІ" експерт Мінфіну Олександр Сакович, середня ціна моніторингу за період з 15 грудня до 15 січня становила $52,307 за барель, або $381,8 за тонну.

Таким чином, уряд РФ, швидше за все, встановить мито на рівні $112,9 за тонну.

Пільгова ставка мита на нафту Східного Сибіру, каспійських родовищ і Прирозламного родовища у зв'язку з новою формулою розрахунку, ухваленою в рамках податкового маневру в нафтовій галузі з 1 лютого, обнулиться (з 1 січня - $11,9). Це відбувається тому, що за нової формули у випадку зниження ціни на нафту нижче $65 за барель розмір мита стає негативним, і за правилами має встановлюватися нульове мито.

Мито на високов'язку нафту знизиться на $7,8 - до $14,2.

Також після ухвалення закону про податковий маневр від 1 січня мито на світлі нафтопродукти становитиме $54,1 за тонну (з 1 січня - $81,6 за тонну), на темні - $85,8 ($129,3 за тонну).

Вочевидь журналізди мали на увазі з 1 лютого 2015 року, а не 14, бо інфа свіжа
« Останнє редагування: Січня 16, 2015, 08:28:28 08:28 від bernie »
П卐ТЛЕР Х☭ЙЛО

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Цитувати

Moody's: ВВП Росії в 2015 році скоротиться до 5,5%
П'ятниця, 16 січня 2015, 09:03

ВВП Росії в 2015 році скоротиться на 5,5%.

Про це заявили експерти міжнародного рейтингового агентства Moody's, пише "Прайм".
"За прогнозом Moody's, ВВП Росії в 2015 році скоротиться на 5,5%, що знизить економічну активність у Вірменії, враховуючи історично міцні зв'язки між циклами зростання в Росії, зумовленими торговими каналами і перекладами засобів. На Росію припадає 23% вірменського експорту", - йдеться в повідомленні про зниження кредитного рейтингу Вірменії, розміщеному в четвер на офіційному сайті агентства.

При цьому, окремого повідомлення щодо нових прогнозів щодо ВВП РФ Moody's поки не опублікувало.
Кредитний рейтинг Вірменії експерти Moody's знизили з "Ba2" до "Ba3". Даній оцінці присвоєно негативний прогноз.
Раніше заступник глави Мінекономіки РФ Олексій Ведев заявляв, що відомство очікує падіння ВВП РФ в першому кварталі 2015 в річному вираженні більш ніж на 1%.

За підсумками року МЕР оцінює зниження ВВП РФ в 2015 році від 3 до 5% при ціні на нафту від 60 до 40 доларів за барель відповідно.

В кінці 2014 року міністр економічного розвитку РФ Олексій Улюкаєв говорив, що, за попередніми даними, російська економіка в 2015 році може впасти на 3%, якщо ціна нафти буде триматися на рівні 60 доларів за барель.
Поки, проте, нафта значно дешевше цього рівня. У вівторок ціни на Brent і WTI обновили мінімуми з березня 2009 року - 46,4 долара і 44,2 долара за барель відповідно.

Світовий банк днями більш ніж в три рази погіршив прогноз по динаміці ВВП Росії на 2015 рік через стійко низькі ціни на нафту. Згідно з прогнозом СБ, очікується спад на 2,9% замість 0,7%.


я так розумію, попередні прогнози були лише квіточками, але по ходу вони ще не є зовсім реальними. Як писали тут шановані наші форумчани - реалії найближчого часу кацапів ситуація у Мадуро...

а до цього йде все дуже швидкими темпами  :smilie7:
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
повстанець - вимагаю пояснень цьому неподопству  :Ganba:  :smiley23:

Offline bernie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1490
  • 
Украина обвинила ЛУКОЙЛ в финансировании терроризма

Украинские спецслужбы возбудили дело против ЛУКОЙЛа и ВЕТЭКа. Служба безопасности Украины подозревает структуры этих компаний в контрабанде нефтепродуктов и финансировании самопровозглашенных Донецкой и Луганской народных республик

http://top.rbc.ru/politics/16/01/2015/54b8dc519a79473078127fd3#xtor=AL-[internal_traffic]--[top.rbc.ru]-[lenta_body]-[news]
П卐ТЛЕР Х☭ЙЛО