Автор Тема: Про СУП і його майбутнє...  (Прочитано 958 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Про СУП і його майбутнє...
« : Січня 02, 2015, 12:47:15 00:47 »
Шановні форумчани та читачі форуму! Я дуже мало пишу постів останнім часом по декільком причинам:
1. Не бачу різниці між ФУПом і СУПом. Вона пропала останніми місяцями.
2. Якщо на форумі допустимо вживати такі слова на Голову держави як "поросятина" і т.д., то це український форум чи гівно ватне? Знайдіть мені будь який потужний російський політичний форум де Путіна росіяни називають Хуйлом. Ну якщо СУП займає проукраїнські позиції, то і російський форум повинен бути на російський позиціях. Чекаю...
3. Дуже багато хламу і сміття від людей "недалеких". Деякі дописувачі постять різну "фігню ватну чи то від наших ідіотів", яка одразу спростовується, але "недалекі" люди ці пости залишають, а модератори не виконують своїх функцій і це під час інформаційної війни з Парашею. Приходиться серед "бруду" шукати зерно. І часто цей бруд огидний.
4. Я розумію, що деякі ватні дописувачі багато постять постів (більше ніж тисячу в місяць) і типу для форуму це позитивно. Але суть цих постів антиукраїнська і повірте, користі від них СУПу немає. Якщо модеруватися це лайно не буде і не будуть давати бани, то на що перетвориться наш форум?
5. Я поки спостерігаю за розвитком форуму, хочу написати пост, але "опускаються руки". На ФУПі я вже дуже давно не пишу по цим же причинам і писати ніколи не буду.

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Re: Про СУП і його майбутнє...
« Reply #1 : Січня 02, 2015, 12:50:13 00:50 »
і тут не пиши-porosiatolover-зоофіл одним словом
Комуно здохни

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: Про СУП і його майбутнє...
« Reply #2 : Січня 02, 2015, 12:50:43 00:50 »
Шановні форумчани та читачі форуму! Я дуже мало пишу постів останнім часом по декільком причинам:
1. Не бачу різниці між ФУПом і СУПом. Вона пропала останніми місяцями.
2. Якщо на форумі допустимо вживати такі слова на Голову держави як "поросятина" і т.д., то це український форум чи гівно ватне? Знайдіть мені будь який потужний російський політичний форум де Путіна росіяни називають Хуйлом. Ну якщо СУП займає проукраїнські позиції, то і російський форум повинен бути на російський позиціях. Чекаю...
3. Дуже багато хламу і сміття від людей "недалеких". Деякі дописувачі постять різну "фігню ватну чи то від наших ідіотів", яка одразу спростовується, але "недалекі" люди ці пости залишають, а модератори не виконують своїх функцій і це під час інформаційної війни з Парашею. Приходиться серед "бруду" шукати зерно. І часто цей бруд огидний.
4. Я розумію, що деякі ватні дописувачі багато постять постів (більше ніж тисячу в місяць) і типу для форуму це позитивно. Але суть цих постів антиукраїнська і повірте, користі від них СУПу немає. Якщо модеруватися це лайно не буде і не будуть давати бани, то на що перетвориться наш форум?
5. Я поки спостерігаю за розвитком форуму, хочу написати пост, але "опускаються руки". На ФУПі я вже дуже давно не пишу по цим же причинам і писати ніколи не буду.
Нравится? Хочется так же?
Ник зарезервирован

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2552
Re: Про СУП і його майбутнє...
« Reply #3 : Січня 02, 2015, 12:53:09 00:53 »
Шановні форумчани та читачі форуму! Я дуже мало пишу постів останнім часом по декільком причинам:
2. Якщо на форумі допустимо вживати такі слова на Голову держави як "поросятина" і т.д., то це український форум чи гівно ватне?

Неприпустимо.

Так само як і гілки - "Яценюк - шахрай". За це буде бан. Не знаю, що там на цей випадок кажуть наші правила, але так робити не треба.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Про СУП і його майбутнє...
« Reply #4 : Січня 02, 2015, 12:53:13 00:53 »
І не треба мені вішати ярлики. Я багато в чому з Порошенком і Яценюком не згодний, але треба мати повагу до своїх керманичів, а не лити гівно на нашу державу, особливо під час війни. Буде треба, то будемо давати їм підсрачників, критикувати, але різні "поросятини і кролики" - що це як не ватне гівно?

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Re: Про СУП і його майбутнє...
« Reply #5 : Січня 02, 2015, 12:53:57 00:53 »
На канадських форумах премєр міністра називають фашистом і диктатором а лідера оппи ідіотом і недалеким,shiny pony itd  але в Північній Кореї якщо форуми є то напевно всі люблять лідера і вождя
Комуно здохни

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46763
  • Never give in!
Re: Про СУП і його майбутнє...
« Reply #6 : Січня 02, 2015, 12:54:12 00:54 »
Треба боротися. Мене тут називають ботом хуйла і вишиватником одночасно. Але не здаюся, бо супостата не боюся.  :gigi:
Кванте, антиукраінського гівна ще дуже багато і вмивати руки не варто. Тільки вперед і шаблю наголо!!!  :super:
If you are going through hell, keep going.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Про СУП і його майбутнє...
« Reply #7 : Січня 02, 2015, 12:59:36 00:59 »
На канадських форумах премєр міністра називають фашистом і диктатором а лідера оппи ідіотом і недалеким,shiny pony itd  але в Північній Кореї якщо форуми є то напевно всі люблять лідера і вождя

Фашист і диктатор - це характеристики поведінки, але "поросятина і кролик" - це вже прямі образи. Ви в соціумі живете чи у віртуальному світі? Якщо Вас прямим текстом "на *уй пошлють", то Ви подумаєте, що це привітання, бо Вам не дали підсрачника при цьому? Різниця між словами є, якщо Ви її не розумієте, то краще "мовчати".

Offline Elsewhere

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15732
  • Стать: Жіноча
  • Киев, столица Хоббитона
Re: Про СУП і його майбутнє...
« Reply #8 : Січня 02, 2015, 01:04:36 01:04 »
Блин, у вас жизни в реале нет, чтоб заводить разборки в ночь с 1го на 2ое января? (!!!)

Поиск по слову "поросятина" по СУПу дал два результата - стартпост ТС и чего-то там про ватных краль.
По логике ТС мне и надо банить, кроме него тут в адрес Порошенка никто сей термин не употребляет.
Ад пуст. Все бесы здесь.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Про СУП і його майбутнє...
« Reply #9 : Січня 02, 2015, 01:06:24 01:06 »
Смотрите, у нас в правилах есть такой пункт:
Цитувати
4.1 Нав'язливе і надмірне використання образливих назв політичних опонентів ("дрищі", "убюткі" тощо)

Если считаете, что форумчанин злоупотребляет и этот пункт нарушен, нажимаете "Повідомити модератору".
« Останнє редагування: Січня 02, 2015, 01:08:30 01:08 від Старина Z »

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Re: Про СУП і його майбутнє...
« Reply #10 : Січня 02, 2015, 01:14:11 01:14 »
В автора раболепіє 10 рівня.Боротьба з ворогами ,тісніше ряди,но пасаран і портрет преза  який просто чиновник наколотий на дупі чи де йому гріє більше.Напевно в школі якось образливо обзивали
Комуно здохни

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2552
Re: Про СУП і його майбутнє...
« Reply #11 : Січня 02, 2015, 01:14:40 01:14 »
Тема закрыта. Я уже сказал, за поросятину и яценюк шахрай будут баны.

Да, баны токо в Основном, насчёт Пиквиков там решаю не я.