Автор Тема: “І так поймут...“  (Прочитано 7561 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46639
  • Never give in!
“І так поймут...“
« : Січня 02, 2015, 09:16:31 21:16 »
Roman Matys with Олена Білозерська and 19 others
13 hrs · Edited ·

Стосовно державної інформаційної безпеки я вже не один рік намагаюся донести до наших державників важливість одного простого рішення котре унеможливлює засилля інформаційного шлаку зі сторони Росії. Рішення просте "як двері" але тим не менш по своїй силі найпотужніше з демократичних, ефективніше хіба тотальна цензура, але погодьтесь, це вже тоді механізм, котрий може бути корисним зараз і шкідливим за інших обставин, ну і демократією від нього не віє. Тому аби не виникало ситуацій, як зараз з ‪#‎Інтер‬'ом, аби унеможливити проникнення в українські ефіри та на українські шпальти інформації і пропаганди північного сусіда потрібно зробити одну просту річ — інформаційний простір в Україні повинен стати ВИКЛЮЧНО УКРАЇНОМОВНИМ.

– Чому демонструють російські програми?
– Їх не треба перекладати.

– Чому демонструють російські телесеріали?
– Їх не треба перекладати.

– Чому передруковуються різного роду інтерв'ю, як в друкованих медіа так, а тим більше, в інтернеті?
– Їх не треба перекладати?

– Чому російські журналісти часто очолюють українські видання дописуючи в них?
– Їх не треба перекладати.

– Чому деякі журнали виходять в редакції "для России и Украины"?
– Їх не треба перекладати!
Бо всі все ‪#‎итакпоймут‬

Може хоч тепер почуєте, панове?

Знаю, ви скаже "У нас же ж є в країні і російськомовні патріоти", тому відповідаю одразу – Патріот, це відданий Батьківщині громадянин, котрий своїми діями служить її інтересам, тому якщо це справжні патріоти, то вони підтримають таке рішення.
Небайдужих прошу репосту і поширення цієї думки в офлайн.
‪#‎ітакпоймут‬ ‪#‎интер‬ ‪#‎цвінтер‬

https://www.facebook.com/Roman.Matys
If you are going through hell, keep going.

Offline Старик.de

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 243
Re: “І так поймут...“
« Reply #1 : Січня 02, 2015, 09:31:18 21:31 »
Это неправильное решение,т.к. тогда  граждане Украины,не знающие или недостаточно знающие украинский язык, не будут смотреть наше тв и не смогут получать объективную информацию.Наоборот,надо взамен интера и других подобных каналов создать 1 или 2 патриотических русскоязычных канала.На этих каналах можно будет организовать и программы по изучению украинского языка.

Offline VikS

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 556
Re: “І так поймут...“
« Reply #2 : Січня 02, 2015, 09:39:57 21:39 »
Ну я теж підтримую суцільну українізацію і штрафи за суржик в рекламі.
І що?
Владу міняти треба, а не звернення писати.

Offline VikS

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 556
Re: “І так поймут...“
« Reply #3 : Січня 02, 2015, 09:41:55 21:41 »
... граждане Украины,не знающие или недостаточно знающие украинский язык,
Екзамени, і хто не знає в достатній мірі українську мову позбавляється громадянства і права голосу, залишається лише право проживання.

Offline Blackout

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 483
  • Стать: Чоловіча
Re: “І так поймут...“
« Reply #4 : Січня 02, 2015, 09:43:25 21:43 »
Это неправильное решение,т.к. тогда  граждане Украины,не знающие или недостаточно знающие украинский язык, не будут смотреть наше тв и не смогут получать объективную информацию.Наоборот,надо взамен интера и других подобных каналов создать 1 или 2 патриотических русскоязычных канала.На этих каналах можно будет организовать и программы по изучению украинского языка.
Нєправільноє рєшеніє, це коли" нє знающіє" українську мову до тепер  "гражданє" України

Offline Старик.de

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 243
Re: “І так поймут...“
« Reply #5 : Січня 02, 2015, 09:46:45 21:46 »
... граждане Украины,не знающие или недостаточно знающие украинский язык,
Екзамени, і хто не знає в достатній мірі українську мову позбавляється громадянства і права голосу, залишається лише право проживання.

Это приведет к резкому увеличению числа ватников - мало того,что эти люди не будут смотреть наше тв, так они еще будут обозлены.

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: “І так поймут...“
« Reply #6 : Січня 02, 2015, 09:57:19 21:57 »
інформаційної безпеки я вже не один рік намагаюся донести до наших державників важливість
И до януковоща доносили?
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline dorosh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1291
Re: “І так поймут...“
« Reply #7 : Січня 02, 2015, 09:57:42 21:57 »
Цитувати
граждане Украины,не знающие или недостаточно знающие украинский язык
не понимать украинский язык может только дебил или человек, принципиально не желающий этого делать.

Offline dorosh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1291
Re: “І так поймут...“
« Reply #8 : Січня 02, 2015, 10:02:24 22:02 »
с первыми понятно, больные люди, недееспособные, вторые или ленивые животные, или люди, так презирающие и ненавидящие свою страну проживания, что не хотят слышать и слОва на украинском, не то что на нем изъясняться. Тогда вопрос: что они тогда вообще делают тут?

Offline Старик.de

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 243
Re: “І так поймут...“
« Reply #9 : Січня 02, 2015, 10:03:42 22:03 »
Это неправильное решение,т.к. тогда  граждане Украины,не знающие или недостаточно знающие украинский язык, не будут смотреть наше тв и не смогут получать объективную информацию.Наоборот,надо взамен интера и других подобных каналов создать 1 или 2 патриотических русскоязычных канала.На этих каналах можно будет организовать и программы по изучению украинского языка.
Нєправільноє рєшеніє, це коли" нє знающіє" українську мову до тепер  "гражданє" України

Это не "решение",а ситуация,которая сложилась в Украине в силу многих причин.И менять эту ситуацию надо не сразу,а постепенно,начиная с усиленного изучения укр. языка в детских садиках и школах.

Offline Старик.de

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 243
Re: “І так поймут...“
« Reply #10 : Січня 02, 2015, 10:11:35 22:11 »
Цитувати
граждане Украины,не знающие или недостаточно знающие украинский язык
не понимать украинский язык может только дебил или человек, принципиально не желающий этого делать.

Немало людей недостаточно знают укр. язык по другой причине:родители русскоязычные,а в школе украинскому языку учили плохо.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: “І так поймут...“
« Reply #11 : Січня 02, 2015, 10:19:35 22:19 »
Это неправильное решение,т.к. тогда  граждане Украины,не знающие или недостаточно знающие украинский язык, не будут смотреть наше тв и не смогут получать объективную информацию.Наоборот,надо взамен интера и других подобных каналов создать 1 или 2 патриотических русскоязычных канала.На этих каналах можно будет организовать и программы по изучению украинского языка.
Нєправільноє рєшеніє, це коли" нє знающіє" українську мову до тепер  "гражданє" України

Это не "решение",а ситуация,которая сложилась в Украине в силу многих причин.И менять эту ситуацию надо не сразу,а постепенно,начиная с усиленного изучения укр. языка в детских садиках и школах.

Да-да, а всім, хто вже вийшов з дитсадкового віку, треба до смерті гарантувати звичну і комфортну для них мовну ситуацію. Правда, коли вони вимруть, доведеться гарантувати таку ж ситуацію їх дітям, внукам etc, бо ж вони теж не погодяться на ущємлєніє язика - так?

Зуби постєпєнно не рвуть. Треба виставити жорсткі рамки, попередньо акуратно, але рішуче підготувавши громадськість. Мова йде не про образу російськомовних, а про повне позбавлення російської ролі "языка межнационального общения". Для початку - російська може бути в масовому обігу тільки паралельно з українською (крім пропаганди російською на Лугандоні). Ринковість і демократичність відновимо після перемоги. Російськомовні патріоти погодяться, а вату ми вже й так достатньо "почули".

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: “І так поймут...“
« Reply #12 : Січня 02, 2015, 10:21:42 22:21 »
Цитувати
граждане Украины,не знающие или недостаточно знающие украинский язык
не понимать украинский язык может только дебил или человек, принципиально не желающий этого делать.

Немало людей недостаточно знают укр. язык по другой причине:родители русскоязычные,а в школе украинскому языку учили плохо.

Вони не знають достатньо для активного вжитку (говорити чи писати), а для пасивного (читати і слухати) їх рівня гарантовано вистачить. Кому треба більше (для роботи) або некомфортно (соромно) - хай вчиться.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: “І так поймут...“
« Reply #13 : Січня 02, 2015, 10:25:50 22:25 »
На жаль, мова - це не є ефективне рішення. Зараз почнуть прямо в Росії перекладати гавно, щоб запхати нашим людям в голови. Он уже на ФУПі половина ольгінських тролів під "українців" косить за допомогою гуглівського перекладача. Зараз найбільш ефективне рішення - просто заборонити усі теле- та кіно-продукти, виготовлені в Росії (як в країні-агресорі). Навіть якщо це якийсь невинний дитячий мультик, отримані від нас за його показ кошти підуть на виготовлення пропагандистського лайна. Так що треба враховувати також і економічний аспект. Якщо без твелів поки що не можемо обійтися, то без серіалів не здохнемо це точно.

Offline o.tel.o

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 435
Re: “І так поймут...“
« Reply #14 : Січня 02, 2015, 10:31:08 22:31 »
Екзамени, і хто не знає в достатній мірі українську мову позбавляється громадянства і права голосу, залишається лише право проживання.
:lol: оно и так к этому может придет

Offline Старик.de

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 243
Re: “І так поймут...“
« Reply #15 : Січня 02, 2015, 10:39:03 22:39 »
"Да-да, а всім, хто вже вийшов з дитсадкового віку, треба до смерті гарантувати звичну і комфортну для них мовну ситуацію."

Не из детсадика,а из школы или вуза.Не надо ничего гарантировать - пусть большинство каналов будут украинскоязычными,но пусть также будут 1 или 2 патриотических русскоязычных канала.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Re: “І так поймут...“
« Reply #16 : Січня 02, 2015, 10:39:32 22:39 »
Roman Matys with Олена Білозерська and 19 others
13 hrs · Edited ·

 — інформаційний простір в Україні повинен стати ВИКЛЮЧНО УКРАЇНОМОВНИМ.



ЗОЛОТІ СЛОВА

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8096
  • Стать: Чоловіча
Re: “І так поймут...“
« Reply #17 : Січня 02, 2015, 10:43:29 22:43 »
"Да-да, а всім, хто вже вийшов з дитсадкового віку, треба до смерті гарантувати звичну і комфортну для них мовну ситуацію."

Не из детсадика,а из школы или вуза.Не надо ничего гарантировать - пусть большинство каналов будут украинскоязычными,но пусть также будут 1 или 2 патриотических русскоязычных канала.

Сьогодні в нас повністю україномовного телеканалу не існує жодного.

Але змішаних телеканалів де значно домінує рос. мова - абс. більшість.

То про що ми говоримо ? Ми створюємо тут Росію №2, але під синьо-жовтим прапором і з назвою "Україна" ???

Чого це в більшость європ. країн чітко в медіа присутня тільки своя держ. мова, а в нас російська наче в себе дома і ще й в когось вистачає нахабства цю російську мову захищати ?

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: “І так поймут...“
« Reply #18 : Січня 02, 2015, 10:43:57 22:43 »
"Да-да, а всім, хто вже вийшов з дитсадкового віку, треба до смерті гарантувати звичну і комфортну для них мовну ситуацію."

Не из детсадика,а из школы или вуза.
Не зрозумів логіки. Хіба після 22 років людина незворотньо дебіліє? Я ще можу зрозуміти після 60 років - пенси хай уже доживають, як є, обгорнувшись красним знамєнєм і узкім язиком.

Цитувати
Не надо ничего гарантировать - пусть большинство каналов будут украинскоязычными,но пусть также будут 1 или 2 патриотических русскоязычных канала.
Тут можна погодитись - на 1 чи 2 різномовні (не російськомовні) канали.

Offline Старик.de

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 243
Re: “І так поймут...“
« Reply #19 : Січня 02, 2015, 10:44:06 22:44 »
"Вони не знають достатньо для активного вжитку (говорити чи писати), а для пасивного (читати і слухати) їх рівня гарантовано вистачить."

Чтобы это утверждать,надо иметь данные статистики.

Offline Старик.de

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 243
Re: “І так поймут...“
« Reply #20 : Січня 02, 2015, 10:50:06 22:50 »
"Не зрозумів логіки."

Я просто уточнил в связи с тем,что я писал о необходимости усиленного изучения укр. языка и в детских садиках и в школах.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: “І так поймут...“
« Reply #21 : Січня 02, 2015, 10:53:04 22:53 »
"Вони не знають достатньо для активного вжитку (говорити чи писати), а для пасивного (читати і слухати) їх рівня гарантовано вистачить."

Чтобы это утверждать,надо иметь данные статистики.

Ви про опитування російськомовних пенсів? Та з стовідсотковою гарантією вони завиють, що не можуть прочитати українською складні слова, як от "настоянка валеріани", "аспірин", "цукор" або "заборгованість за електроенергію". До реальних труднощів результати такого опитування не матимуть жодного стосунку. Не розуміти української, живучи в Україні навіть на Сході - нереально. "Брезговать" - у це ще можу повірити.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: “І так поймут...“
« Reply #22 : Січня 02, 2015, 10:55:14 22:55 »
"Не зрозумів логіки."

Я просто уточнил в связи с тем,что я писал о необходимости усиленного изучения укр. языка и в детских садиках и в школах.

Необхідно, звичайно, але садки, школи і вузи - не єдиний шлях поширення української. Зомбоящик (при певному контролі держави за кабельними пакетами) - набагато сильніший метод.

Offline Старик.de

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 243
Re: “І так поймут...“
« Reply #23 : Січня 02, 2015, 11:08:26 23:08 »
"Ви про опитування російськомовних пенсів?"

Нет,про обычный опрос по всем слоям населения.

"Не розуміти української, живучи в Україні навіть на Сході - нереально."

Опять же,нужны данные опросов.Я знаю людей,и не одного,которые очень слабо понимают украинский язык.

"Необхідно, звичайно, але садки, школи і вузи - не єдиний шлях поширення української."

Не единый.Но с этого надо начинать обучение украинскому языку.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: “І так поймут...“
« Reply #24 : Січня 02, 2015, 11:16:57 23:16 »
Приклад українських заробітчан доводить, що при необхідності людина з нуля вивчає не тільки близьку (польську і чеську), але й зовсім відмінну мову (італійську, іспанську, португальську). Просто людина розуміє, що ніхто їй нічого не винен і вона має адаптуватись і вирішити свої проблеми.

Росіянам в Україні, які раніше не мали необхідності знати українську, теж ніхто нічого не винен. Держава не призначена для створення комфорту всім і вся. Хто таке обіцяє - брехун і популіст, бо тоді не було би армії, податків і гаїшників. Нехай російськомовні сприймають поширення української як податок на інформаційну безпеку.

Offline Старик.de

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 243
Re: “І так поймут...“
« Reply #25 : Січня 02, 2015, 11:30:51 23:30 »
"при необхідності людина з нуля вивчає не тільки близьку (польську і чеську), але й зовсім відмінну мову (італійську, іспанську, португальську)"

вивчає на самом низком уровне,тв с таким уровнем не посмотришь.

"Росіянам в Україні, які раніше не мали необхідності знати українську, теж ніхто нічого не винен.Держава не призначена для створення комфорту всім і вся."

Речь не о русских,а о русскоязычных.
Держава должна обеспечить всем своим гражданам более-менее сносные условия жизни.Я ж говорю - пусть большинство каналов будут украиноязычными,но 1 или 2 - русскоязычными(или разноязычными).

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: “І так поймут...“
« Reply #26 : Січня 02, 2015, 11:42:23 23:42 »
"при необхідності людина з нуля вивчає не тільки близьку (польську і чеську), але й зовсім відмінну мову (італійську, іспанську, португальську)"

вивчає на самом низком уровне,тв с таким уровнем не посмотришь.
Якраз "с точностью до наоборот" - щоб дивитись і в основному розуміти телебачення спорідненою мовою, ВЗАГАЛІ НЕ ТРЕБА НІЯКОГО РІВНЯ. Мій син у Болгарії розумів мультики болгарською, хоча ми і сміялись з висловів "страхотното патешествіє" (очевидно, "вражаюча подорож") або "голяма скука" (тобто велика). Ми в студентський час у Львові дивились ТБ і слухали радіо польською, якої теж не знали. Це прекрасний спосіб засвоїти мову, кращий, ніж з книжок.

Цитувати

"Росіянам в Україні, які раніше не мали необхідності знати українську, теж ніхто нічого не винен.Держава не призначена для створення комфорту всім і вся."

Речь не о русских,а о русскоязычных.
Держава должна обеспечить всем своим гражданам более-менее сносные условия жизни.Я ж говорю - пусть большинство каналов будут украиноязычными,но 1 или 2 - русскоязычными(или разноязычными).
Так з цим же я не сперечаюсь.

Offline Старик.de

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 243
Re: “І так поймут...“
« Reply #27 : Січня 02, 2015, 11:52:53 23:52 »
""страхотното патешествіє" (очевидно, "вражаюча подорож") або "голяма скука" (тобто велика)."

Ну тогда Вы гений.Но не все ж такие.Я б не догадался,например,что страхотното это вражаюча,а голяма - велика.
Помню,был на громадськом Войнович,так он сказал,что когда слышит украинскую речь,то ничего не понимает.


Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: “І так поймут...“
« Reply #28 : Січня 03, 2015, 12:02:47 00:02 »
""страхотното патешествіє" (очевидно, "вражаюча подорож") або "голяма скука" (тобто велика)."

Ну тогда Вы гений.Но не все ж такие. Я б не догадustался,например,что страхотното это вражаюча,а голяма - велика.
Так є ж слово "страхітливий" - "ужасающий". А про "голяма" - догадатись неможливо, але слова "голяма біра" і "малка біра" (велике і мале пиво) у Болгарії влітку - це основне.

Цитувати
Помню,был на громадськом Войнович,так он сказал,что когда слышит украинскую речь,то ничего не понимает.
А треба просто звикати до звучання. Для цього дітям у дитсадковому віці фоном вмикають чужі мови - потім їх значно легше вчити (хоча ми такого не робили).

Offline Blackout

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 483
  • Стать: Чоловіча
Re: “І так поймут...“
« Reply #29 : Січня 03, 2015, 12:03:40 00:03 »
Это неправильное решение,т.к. тогда  граждане Украины,не знающие или недостаточно знающие украинский язык, не будут смотреть наше тв и не смогут получать объективную информацию.Наоборот,надо взамен интера и других подобных каналов создать 1 или 2 патриотических русскоязычных канала.На этих каналах можно будет организовать и программы по изучению украинского языка.
Нєправільноє рєшеніє, це коли" нє знающіє" українську мову до тепер  "гражданє" України

Это не "решение",а ситуация,которая сложилась в Украине в силу многих причин.И менять эту ситуацию надо не сразу,а постепенно,начиная с усиленного изучения укр. языка в детских садиках и школах.
А тепер пригадаємо як жеж так сложилась така сітуация?
Я прихильник того щоб такими ж самими радикальними методами її виправляти,а  вивчення в садках і школах і так є, але щось не спацьовує.
Бо немає розуміння проблеми у тих, хто уповноважений прайняти стратегічні рішення.
Нажаль, рос. мова яку я знаю і 99%українців знають, навіть знає вже моя дитина (бендеровка) і нічого в цьому поганого не має,використовується як зброя проти України. Використовується підло і ефективно.