Автор Тема: Надія Савченко наступний президент України  (Прочитано 6887 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #30 : Січня 05, 2015, 11:38:16 11:38 »
поки що, найімовірніший наст. през. - порошенко.
Вот как?!...
А как расценить его заяву в Сейме Польши, что по окончании его каденции Преза Украины..., он уйдет в Европарламент?...
Готовит "запасной аэродром"?.. :upa

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #31 : Січня 05, 2015, 11:40:15 11:40 »
Вот реально, кого я вижу на посту следующего преза (без шуток), так это... вселюбимый Беня Коломойский.
Хоть он и гражданин Израиля... это не будет преградой в походе за Булаву...
А что - бабки у него есть, башка варит, бизнеса у него - хоть отбавляй, а уж идей... полный мешок.
Тем более, что в ЕС и США... его знают, в Украине у него карма  +++...
Так что..., ежели в течении 5 лет не случится новый Майдан, то вполне вероятно, что Беня мог бы побороться... за Булаву Гетьмана... :smilie7:
Подумал,.. нет, пожалею свой лоб  :smilie5:

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #32 : Січня 05, 2015, 11:41:12 11:41 »
поки що, найімовірніший наст. през. - порошенко.
Та ладно, яб на то что он хоть первый свой срок досидит больше 1 к 5 не поставил.
Батя, мы стараемся ...

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #33 : Січня 05, 2015, 11:53:27 11:53 »
Серед названих у гілці ніхто особливо не надихає, ну може Парасюк і Ярош, але для них ще рано.
А так хочеться нових облич в політиці.
Я б за Старину Z проголосувала, якби він балотувався  :shuffle:
Був би ідеальний президент.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #34 : Січня 05, 2015, 11:55:05 11:55 »
Серед названих у гілці ніхто особливо не надихає, ну може Парасюк і Ярош, але для них ще рано.

Про Парасюка я ж просто пожартував.

Таке враження, що дуже небагато людей розуміють, що президентами аби кого не роблять. Савченко, Москаль, Парасюк, Ярош... ну що за дитячі фантазії.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #35 : Січня 05, 2015, 11:57:41 11:57 »
Москаль, Турчинов, Філатов.

Ну який з Москаля президент? Мішок з варениками 
Турчинова просто не оберуть люди. Та і йому це не потрібно, він координатор, а не провідник.
Філатов - його ніхто не знає.

Думаю, Порошенко продовжить лінію Ющенка - владу не віддадуть нікому, будуть керувати ці ж люди, з цього ядра Ющенко-Порошенко-Наливайченко.

Порошенко до наступних виборів дійде з практично нульовим рейтингом зі своїм угодовством до колишньої еліти. Ще й економічні проблеми накладуться. В суспільстві є і буде на той час потужній запит на безкомпромісність до ворогів країни. Поки що перераховані мною фігури більш-менш задовольняють своєю діяльністю цим критеріям. У нас уже була одна пройобана революція через мумурандуми з ворогами. Народ все це чудово усвідомив.

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #36 : Січня 05, 2015, 12:00:58 12:00 »
Серед названих у гілці ніхто особливо не надихає, ну може Парасюк і Ярош, але для них ще рано.

Про Парасюка я ж просто пожартував.

Таке враження, що дуже небагато людей розуміють, що президентами аби кого не роблять. Савченко, Москаль, Парасюк, Ярош... ну що за дитячі фантазії.
І це, колего, зауважте, політичний форум.  :consul
Как там в первоисточнике? То неловкое чувство, когда на форуме считаешь человека политическим экспертом, а он пишет, что идет с мамой покупать школьную форму.  :smilie5:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #37 : Січня 05, 2015, 12:03:49 12:03 »
Порошенко до наступних виборів дійде з практично нульовим рейтингом зі своїм угодовством до колишньої еліти. Ще й економічні проблеми накладуться. В суспільстві є і буде на той час потужній запит на безкомпромісність до ворогів країни. Поки що перераховані мною фігури більш-менш задовольняють своєю діяльністю цим критеріям. У нас уже була одна пройобана революція через мумурандуми з ворогами. Народ все це чудово усвідомив.

Порошенко мабуть і не збирається йти на другий термін, всім же зрозуміло що це технічна кандидатура, окрім нього просто було нема кому.
Та й нафіга йому цей головняк, ви подивіться на людину - який він був до президентсва, та який тепер. Зморена, втомлена людина.

В суспільстві є і буде на той час потужній запит на безкомпромісність до ворогів країни

До того часу ворогів вже не залишиться, тому запит буде на людину, яка зможе забезпечіти нормальний розвиток. Порошенко зміг би, бо він менеджер найвищого рівня, але думаю передасть кермо комусь більш зацікавленому і амбітному.

І ще, того... безкомпромісність у політиці - це як балерина на Марсі.

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #38 : Січня 05, 2015, 12:15:52 12:15 »
Серед названих у гілці ніхто особливо не надихає, ну може Парасюк і Ярош, але для них ще рано.

Про Парасюка я ж просто пожартував.

Таке враження, що дуже небагато людей розуміють, що президентами аби кого не роблять. Савченко, Москаль, Парасюк, Ярош... ну що за дитячі фантазії.
І це, колего, зауважте, політичний форум.  :consul
Как там в первоисточнике? То неловкое чувство, когда на форуме считаешь человека политическим экспертом, а он пишет, что идет с мамой покупать школьную форму.  :smilie5:

А я і не претендую на роль політичного експерта.
Це чисто моя суб'єктивна думка. Для мене Парасюк нічим не гірший Порошенка.
Я йому навіть більше довіряю.
Тільки йому ще рано туди лізти, треба набиратись досвіду, шукати однодумців, формувати команду.

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #39 : Січня 05, 2015, 12:23:59 12:23 »
(click to show/hide)

А я і не претендую на роль політичного експерта.
Це чисто моя суб'єктивна думка. Для мене Парасюк нічим не гірший Порошенка.
Я йому навіть більше довіряю.
Тільки йому ще рано туди лізти, треба набиратись досвіду, шукати однодумців, формувати команду.
По ситуації на зараз, найближча політична перспектива Парасюка - Олесь Доній-2.
Володимир - хлопець гарячий, амбітний, з ідеалами і все. Ці риси необхідні, проте далеко не достатні.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #40 : Січня 05, 2015, 12:30:09 12:30 »
По ситуації на зараз, найближча політична перспектива Парасюка - Олесь Доній-2.
Володимир - хлопець гарячий, амбітний, з ідеалами і все. Ці риси необхідні, проте далеко не достатні.

Ну Доній... Доній це у порівнянні з Парасюком - глыба!

Доній - реальний революціонер (був), перший Майдан зробив (не 2004, а найперший - 1990, коли Масола студенти скидували).

А хто такий парасюк, я тільки позавчора взнав, коли його у кулуарах ВР Катя Осадча допитувала.
« Останнє редагування: Січня 05, 2015, 12:31:45 12:31 від svit »

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #41 : Січня 05, 2015, 12:37:39 12:37 »
По ситуації на зараз, найближча політична перспектива Парасюка - Олесь Доній-2.
Володимир - хлопець гарячий, амбітний, з ідеалами і все. Ці риси необхідні, проте далеко не достатні.

Ну Доній... Доній це у порівнянні з Парасюком - глыба!

Доній - реальний революціонер (був), перший Майдан зробив (не 2004, а найперший - 1990, коли Масола студенти скидували).

А хто такий парасюк, я тільки позавчора взнав, коли його у кулуарах ВР Катя Осадча допитувала.

Парасюк, человек момента. Его группа сидела в Консерватории, во время штурма, пыталась освещать прожектором позиции беркутв за стеллой, но прожектор расстреляли, потом была попытка поджога Консерватории...

Парасюк выбился на сцену, и честно сказал, что думает.

И это было в нужное время и в нужном месте.

Теперь, такое ощущение, что, в основном, для него лично ... :(

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #42 : Січня 05, 2015, 12:42:42 12:42 »
Парасюк выбился на сцену, и честно сказал, что думает.

И это было в нужное время и в нужном месте.

Теперь, такое ощущение, что, в основном, для него лично ... :(

Ага, цей момент бачив, коли він щось там прокричав зі сцені. Все. Більше про нього нічого не знаю. Тому сказати, що "довіряю Парасюку більше, ніж Порошенку" - ну це те саме, що сказати, що Дарья Остапівна з сусіднього під'їзду краще на роль держсекретаря США ніж Хіларі Клінтон  :smilie8:

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #43 : Січня 05, 2015, 12:44:05 12:44 »
Доречі, чому і як Філатов раптом став політичним "супербізоном", так ніхто і не відповів  :bq

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #44 : Січня 05, 2015, 12:48:21 12:48 »
Парасюк выбился на сцену, и честно сказал, что думает.

И это было в нужное время и в нужном месте.

Теперь, такое ощущение, что, в основном, для него лично ... :(

Ага, цей момент бачив, коли він щось там прокричав зі сцені. Все. Більше про нього нічого не знаю. Тому сказати, що "довіряю Парасюку більше, ніж Порошенку" - ну це те саме, що сказати, що Дарья Остапівна з сусіднього під'їзду краще на роль держсекретаря США ніж Хіларі Клінтон  :smilie8:
Я ще пам"ятаю застереження бдітєльних камрадів щодо дивного виходу Парасюка з-під Іловайську через територію РФ. Типу, хоч би що він собі на голові з бінтів накрутив, але ФСБ напевне з ним роботу провела. Пригадуєте?

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #45 : Січня 05, 2015, 12:50:02 12:50 »
Парасюк выбился на сцену, и честно сказал, что думает.

И это было в нужное время и в нужном месте.

Теперь, такое ощущение, что, в основном, для него лично ... :(

Ага, цей момент бачив, коли він щось там прокричав зі сцені. Все. Більше про нього нічого не знаю. Тому сказати, що "довіряю Парасюку більше, ніж Порошенку" - ну це те саме, що сказати, що Дарья Остапівна з сусіднього під'їзду краще на роль держсекретаря США ніж Хіларі Клінтон  :smilie8:

А я і про Порошенка майже нічого не знаю.
А з того, що знаю, мені далеко не все подобається.

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #46 : Січня 05, 2015, 12:50:41 12:50 »
Ну, вобщем, все по почти Цою - "хотим перемен, мы очень хотим перемен". :smilie5: :super:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #47 : Січня 05, 2015, 12:52:41 12:52 »
А я і про Порошенка майже нічого не знаю.

 :ai

Людина в політиці з початку самої політики в Україні.


Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #48 : Січня 05, 2015, 12:56:53 12:56 »
Думаю, наступного президента в україни не буде :smilie5:

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #49 : Січня 05, 2015, 12:59:47 12:59 »
Щодо Порошенка, не думаю, що він досидить до кінця теперішнього президентського терміну.
Сказати, що люди ним розчаровані - нічого не сказати, не розчаровані, а по справжньому злі.
Але більш важливо, спілкувалась на свята з двома чоловіками, які приїхали на пару днів з передової. У всіх проблемах армії звинувачують Порошенка, кажуть, що війна буде тягнутись так довго, поки це буде вигідно Порошенку і його компанії.
Я розумію, що тут вина не лише президента, а й Яценюка і всієї т. н. "нової влади". Але всі кажуть, що Порох не виконав ні однієї своєї передвиборчої обіцянки.

Кого я особисто бачу наступним президентом, не можу сказати. Немає поки що адекватної кандидатури, дуже сподіваюсь, що вона з'явиться... :shuffle:
Як для кандидатури головнокомандуючого - Ярош, але не впевнена, що він потягне всю "державну машину"....

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #50 : Січня 05, 2015, 01:01:58 13:01 »
Щодо Порошенка, не думаю, що він досидить до кінця теперішнього президентського терміну.
Сказати, що люди ним розчаровані - нічого не сказати, не розчаровані, а по справжньому злі.

 :smilie10: з якого то біса? хто злий?? де ?

і як це він не досидить? невже прозахідна ВР оголосить прозахідному президенту імпічмент? от навіщо бовкати аби що   :smilie2:
« Останнє редагування: Січня 05, 2015, 01:04:29 13:04 від svit »

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #51 : Січня 05, 2015, 01:09:40 13:09 »
Щодо Порошенка, не думаю, що він досидить до кінця теперішнього президентського терміну.
Сказати, що люди ним розчаровані - нічого не сказати, не розчаровані, а по справжньому злі.

 :smilie10: з якого то біса? хто злий?? де ?

і як це він не досидить? невже прозахідна ВР оголосить прозахідному президенту імпічмент? от навіщо бовкати аби що  :smilie2:
По-перше, я не "бовкаю аби що", а висловлюю свою думку, маю право?
По-друге, поїдьте в провінцію та поспілкуйтесь з народом. Єдине, що ще може якось врятувати ситуацію - проведення місцевих виборів не пізніше весни. А так всі бувші ригоанали, як сиділи, так і сидять на місцях, і до того ж, у нас вони - або друзі, або компаньони Пороха.
По-третє, ніколи український народ не чекав на імпічменти від ВР, Майдан це довів.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #52 : Січня 05, 2015, 01:09:54 13:09 »
Цей термін Порошенко до кінця добуде. Але наступний залежатиме від прогресу країни по багатьом питанням.

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #53 : Січня 05, 2015, 01:13:00 13:13 »
Цей термін Порошенко до кінця добуде. Але наступний залежатиме від прогресу країни по багатьом питанням.
+1

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #54 : Січня 05, 2015, 01:13:26 13:13 »
По-друге, поїдьте в провінцію та поспілкуйтесь з народом. Єдине, що ще може якось врятувати ситуацію - проведення місцевих виборів не пізніше весни. А так всі бувші ригоанали, як сиділи, так і сидять на місцях, і до того ж, у нас вони - або друзі, або компаньони Пороха.
По-третє, ніколи український народ не чекав на імпічменти від ВР, Майдан це довів.

Ну і? Питання до кого, при чому тут Порошенко до ваших місцевих виборів? Народ злий бо не розуміє, що вибори не Президент проводить? Ну це взагалі вже, нема слів. Україно, яка ж ти дивовижна країна.  :smilie9:

А, щодо майданів. Ну на першому Майдані був лідер - Ющенко, тобто народ знав, хто поведе націю уперед. На другому Майдані лідера не було, але була мета - Євросоюз та повалення остогидлого кретина з даунбасу. Потрібна якась рушійна сила. Яка рушійна сила може повалити Порошенка? Влада монолітна, орієнтована чітко прозахідно, тут нікуди просто притулити жодної ідейки щодо зміни президента.

І не забувайте.... кожний Майдан хтось фінансує...  :shuffle: хто профінансує наступний майдан?  :shuffle: і головне - з якою метою.
« Останнє редагування: Січня 05, 2015, 01:17:51 13:17 від svit »

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #55 : Січня 05, 2015, 01:22:07 13:22 »
Думаю, наступного президента в україни не буде :smilie5:
Троллишь или неграмотный?
Ник зарезервирован

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #56 : Січня 05, 2015, 01:22:23 13:22 »

Я б за Старину Z проголосувала, якби він балотувався  :shuffle:
Був би ідеальний президент.

Спасибо, конечно, но кумиров создавать не стоит, чтобы потом не огорчаться.

Думаю, что наибольшие шансы у Порошенко, если он сможет преодолеть в себе диктаторские задатки (пока держится в рамках), хотя за четыре года может еще очень многое поменяться. Очень многое. А выбор будут делать по последнему году.

У Савченко при нынешних фигурах шансов нет - она проиграет и Порошенко, и Турчинову.

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #57 : Січня 05, 2015, 01:22:55 13:22 »

Але більш важливо, спілкувалась на свята з двома чоловіками, які приїхали на пару днів з передової. У всіх проблемах армії звинувачують Порошенка, кажуть, що війна буде тягнутись так довго, поки це буде вигідно Порошенку і його компанії.


а що вони пропонують? як порошенко має закінчиит війну з їх слів?

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #58 : Січня 05, 2015, 01:37:49 13:37 »

Але більш важливо, спілкувалась на свята з двома чоловіками, які приїхали на пару днів з передової. У всіх проблемах армії звинувачують Порошенка, кажуть, що війна буде тягнутись так довго, поки це буде вигідно Порошенку і його компанії.


а що вони пропонують? як порошенко має закінчиит війну з їх слів?

Это обвинение не столько лично Порошенко, сколько власти в его лице. Был бы на его месте любой другой человек, его точно также чехвостили бы. Предложить ничего не смогут разумного.

Нужно понимать, что это эмоции, а эмоции переменчивы. Пример: футбольный тренер. Команда проигрывает, тренера - в топку, команда выигрывает - тренера носят на руках.

К сожалению, мало кто в стране рассматривает позицию президента не с точки зрения "Нравится, не нравится", а с рациональной. Президент - это фигура, большая фигура в большой игре. Но не Господь Бог и не сверхчеловек без изьянов. У этой фигуры есть своя сфера полномочий и ответственности. И нужно, подбирая человека, на эту позицию, исходить из максимальной отдачи, которую он потенциально принесет.

Президент отвечает за внешнюю политику, за армию и службу безопасности, выступает гарантом конституционных прав граждан.
Кроме того, президент является лидером нации, консолидирующим фактором и в некоторой степени, Моисеем.

По совокупности личных качеств из всех реальных кандидатур Порошенко обладает наибольшим потенциалом и отдачей. Не забывайте, что страна не существует в вакууме, мир сплетен в очень тесный клубок взаимоотношений. Как будут выстраиваться взаимоотношения между Савченко или Ярошем и всем остальным миром? Будет ли Ярош консолидирующим фактором? Я не к тому, что кто-то хороший, а кто-то плохой, а к системному подходу.

Всегда хочется большего, но всегда всё упирается в конечный набор кандидатур и выбор альтернатив.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #59 : Січня 05, 2015, 01:39:09 13:39 »

Але більш важливо, спілкувалась на свята з двома чоловіками, які приїхали на пару днів з передової. У всіх проблемах армії звинувачують Порошенка, кажуть, що війна буде тягнутись так довго, поки це буде вигідно Порошенку і його компанії.


а що вони пропонують? як порошенко має закінчиит війну з їх слів?
Конкретно їх не розпитувала, часу не було, та й не про те говорили.
Взагалі, багато чого розповідали, і про непрофесійне командування, і про повне забезпечення волонтерами, а не МО, і про зарплату в 2 тис. у місяць, і про невиконані обіцянки Порошенка, а висновок - президент головнокомандуючий, отже він винен у провальних військових діях.
Одне зауважила, на нашу владу хлопці злі не менше, ніж на москалів та сепарів.