Автор Тема: Надія Савченко наступний президент України  (Прочитано 6886 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #60 : Січня 05, 2015, 01:40:21 13:40 »
А я і про Порошенка майже нічого не знаю.

 :ai

Людина в політиці з початку самої політики в Україні.

Ну в дитинстві і в юності я якось не дуже цікавилась політикою, були інші інтереси.
А те, що він так давно в політиці, це для мене мінус, а не плюс.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #61 : Січня 05, 2015, 01:48:29 13:48 »
У мене, до речі, до Порошенка значно менше питань, ніж до Яценюка. Порох після перших ляпсусів усвідомив, що країна та він сам в нинішній ситуації просто не потягнуть старий довоєнний спосіб управління - призначати скрізь відданих бездарностей та керувати всім самому через них. Надто багато всього валиться і ІМХО Порох зрозумів, що просто не справляється, все йде "вразнос". Тому змінив тактику почав підбирати самостійні сильні кадри та довіряти їм - поки що не на багатьох посадах, але на деякій частині. А от у сфері компетенції Яценюка поки що подібного не спостерігається, на жаль. От ті ж Мінсоцполітики та Пенсійний фонд - що там за бардак? Раз прийняли рішення відрізати від виплат лугандонів - воно повинно втілитися, причому втілитися ефективно, а не на рівні папірців. Таке питання можна вирішити, якщо ставити впертих та дієвих людей типу Москаля, який якщо треба, сам персонално прийшов би до кожного хитрожопого та х..й йому до рота замість пенсії поклав би  :gigi:

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #62 : Січня 05, 2015, 01:48:46 13:48 »

Але більш важливо, спілкувалась на свята з двома чоловіками, які приїхали на пару днів з передової. У всіх проблемах армії звинувачують Порошенка, кажуть, що війна буде тягнутись так довго, поки це буде вигідно Порошенку і його компанії.


а що вони пропонують? як порошенко має закінчиит війну з їх слів?
Конкретно їх не розпитувала, часу не було, та й не про те говорили.
Взагалі, багато чого розповідали, і про непрофесійне командування, і про повне забезпечення волонтерами, а не МО, і про зарплату в 2 тис. у місяць, і про невиконані обіцянки Порошенка, а висновок - президент головнокомандуючий, отже він винен у провальних військових діях.
Одне зауважила, на нашу владу хлопці злі не менше, ніж на москалів та сепарів.

Та і взагалі це не обов'язок громадян щось пропонувати.
Для цього існують політики.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #63 : Січня 05, 2015, 01:48:47 13:48 »
А те, що він так давно в політиці, це для мене мінус, а не плюс.

 ???

Тобто, виходить що якщо взяти людину з вулиці - просто вихопити якогось перехожого - і назначити президентом - це краще ніж людину з досвідом?
Ну тоді у нас на форумі половна може бути президентами, інша половина - премьер-міністрами.

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #64 : Січня 05, 2015, 01:52:53 13:52 »
А те, що він так давно в політиці, це для мене мінус, а не плюс.

 ???

Тобто, виходить що якщо взяти людину з вулиці - просто вихопити якогось перехожого - і назначити президентом - це краще ніж людину з досвідом?
Ну тоді у нас на форумі половна може бути президентами, інша половина - премьер-міністрами.

Ті люди з досвідом уже довели країну до такого жалюгідного стану, що далі нікуди.
Ще рік-два такого професійного керування, і країни може взагалі не стати.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #65 : Січня 05, 2015, 01:53:09 13:53 »
А те, що він так давно в політиці, це для мене мінус, а не плюс.

 ???

Тобто, виходить що якщо взяти людину з вулиці - просто вихопити якогось перехожого - і назначити президентом - це краще ніж людину з досвідом?
Ну тоді у нас на форумі половна може бути президентами, інша половина - премьер-міністрами.

Вспоминаем классиков марксизма-ленинизма
Любая кухарка может управлять государством  :ap
Но почему-то управляли не кухарки  :shuffle:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #66 : Січня 05, 2015, 01:54:37 13:54 »
Ті люди з досвідом уже довели країну до такого жалюгідного стану, що далі нікуди.
Ще рік-два такого професійного керування, і країни може взагалі не стати.

Хто довів, до якого стану? Ви про війну кажете чи про що?

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #67 : Січня 05, 2015, 01:58:16 13:58 »

Ті люди з досвідом уже довели країну до такого жалюгідного стану, що далі нікуди.
Ще рік-два такого професійного керування, і країни може взагалі не стати.
:smiley24:
НМД, професіонали теж бувають різні.
Наші теперішні професіонали - продукт ще совковї системи, бандитських 90-х. Тоді, якщо ти не крав у великих масштабах чи не вбивав, не став би високопосадовцем. Вони просто не вміють або не хочуть працювати по-іншому, як працюють професіонали в цивілізованому світі.
Тому я не дуже вірю в користь таких професіоналів для України, звісно, якщо ми хочемо будувати європейську державу.

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #68 : Січня 05, 2015, 02:02:36 14:02 »
Ті люди з досвідом уже довели країну до такого жалюгідного стану, що далі нікуди.
Ще рік-два такого професійного керування, і країни може взагалі не стати.

Хто довів, до якого стану? Ви про війну кажете чи про що?

І про війну в тому числі. Якби армія не була розвалена, то може і війни б не було.
І про економіку, в першу чергу. Все розікрали, роздерибанили, в т.ч і набрані кредити.
Країна на грані дефолту.
Професіонали, блін.  :fp

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #69 : Січня 05, 2015, 02:10:24 14:10 »

 про зарплату в 2 тис. у місяць,
або вони  не в зоні  АТО служать, або з якоюсь метою брешуть.
механік-водій не в АТО має біля 2500 грн.
хоча, я не проти , щоб зарплату солдатам таки підняли , тоді і мені більше дістанеться :)

а так, старина z привильно відписав.
народ ще дуже повільно лікується від патерналізму.
люди  дорослі,а ведуть себе як діти - шукають прості рішення від однієї особи, хоча наші проблеми, які породжені всім суспільством можна вирішити теж тільки суспільством.
все інше - передвиборча фантастика і популізм в стилі незабутньої юлі_криза_мінет.

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #70 : Січня 05, 2015, 02:14:49 14:14 »
А те, що він так давно в політиці, це для мене мінус, а не плюс.

 ???

Тобто, виходить що якщо взяти людину з вулиці - просто вихопити якогось перехожого - і назначити президентом - це краще ніж людину з досвідом?
Ну тоді у нас на форумі половна може бути президентами, інша половина - премьер-міністрами.

Ті люди з досвідом уже довели країну до такого жалюгідного стану, що далі нікуди.
Ще рік-два такого професійного керування, і країни може взагалі не стати.

е ні!
коли одна сторона бере хабар, то є і інша - яка пропонує!
ті виборці, які допустили таке управління, винуваті не менше!

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #71 : Січня 05, 2015, 02:16:32 14:16 »
Ті люди з досвідом уже довели країну до такого жалюгідного стану, що далі нікуди.
Ще рік-два такого професійного керування, і країни може взагалі не стати.

Хто довів, до якого стану? Ви про війну кажете чи про що?

І про війну в тому числі. Якби армія не була розвалена, то може і війни б не було.
І про економіку, в першу чергу. Все розікрали, роздерибанили, в т.ч і набрані кредити.
Країна на грані дефолту.
Професіонали, блін.  :fp
щось я не пригадую суспільного обурення, що в нас розвалюється армія.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #72 : Січня 05, 2015, 02:18:17 14:18 »
І про війну в тому числі. Якби армія не була розвалена, то може і війни б не було.
І про економіку, в першу чергу. Все розікрали, роздерибанили, в т.ч і набрані кредити.
Країна на грані дефолту.
Професіонали, блін.  :fp

Не второпаю, про кого мова, про януковича? Ну так він падлюка, я що хіба заперечує. Але при чому тут Порошенко?

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #73 : Січня 05, 2015, 03:04:01 15:04 »
Щось ви, entp, занадто багато вимагаєте від народу.
Народ мав цікавитися станом армії і піднімати якісь протести?
Та 80-90 відсотків народу в мирній країні взагалі не цікавляться такими речами, як і політикою загалом, максимум на рівні новини ввечері подивитись.
І в європах-америках народ такий самий.
А щодо корупції, то ви знаєте хоч одну країну, де це явище побороли не зверху, а народ сам колективно вирішив взятки перестати давати?

І я теж відношусь до тих 90 відсотків.
Поки війна не почалась, мене стан нашої армії абсолютно не цікавив.
А якби й цікавив, то фіг де можна було взнати правду про реальний стан речей.
Я думаю наші керманичі і самі всього не знали, поки до діла не дійшло.
« Останнє редагування: Січня 05, 2015, 03:08:54 15:08 від Skynet »

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #74 : Січня 05, 2015, 03:07:41 15:07 »
Вот, кстати, в тему про то, что делается для армии. Источник доверия достоин?  ;)
Понимаю, теоретически можно было бы и больше, но "ВАААУ!" от Бирюкова что-то значит, ящетаю  :ay

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #75 : Січня 05, 2015, 03:12:05 15:12 »
народ ще дуже повільно лікується від патерналізму.
люди  дорослі,а ведуть себе як діти - шукають прості рішення від однієї особи, хоча наші проблеми, які породжені всім суспільством можна вирішити теж тільки суспільством.
все інше - передвиборча фантастика і популізм в стилі незабутньої юлі_криза_мінет.

 :smiley24: От цим усе й сказано.

Ще можна додати, що люди чекают див. Як діти. 20 років, а особливо останні, коли агент кремля був президентом, армію розвалили вщент, країну розікрали, довели до межі, і тут - виявляється! - винний нинішній Президент, бо ВІН за кілька місяців не встиг все відновити, ну не сука хіба?? Караул, дайте іншого.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #76 : Січня 05, 2015, 03:17:43 15:17 »
А де можна ознайомитися з точкою зору Наді на мінімальну зарплату? Чи скажімо оптимальний пенсійний вік?

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #77 : Січня 05, 2015, 03:30:50 15:30 »
Тим часом Ярош став Кіндер Сюрпризом  :hot:

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #78 : Січня 05, 2015, 03:53:15 15:53 »
Про критику Порошенка, як це робиться на серйозному рівні...

Дмитро Гнап, інтерв'ю
http://www.telekritika.ua/profesija/2014-12-30/102140


- Дима, и все-таки ответь, намерен ли ты сотрудничать с Национальным антикоррупционным бюро, которое очень скоро начнет работу?

- Я в него не очень верю. И знаешь, почему? Сама идея хорошая, но я думаю, что работу этого бюро будут сильно тормозить. Будет скорее имитация антикоррупционной деятельности, даже если в бюро будут работать очень хорошие люди.
 Мы это все только что прошли на примере люстрации...Сопротивление люстрации колоссальное, и проблема в том, что оно идет от президента и премьер-министра. От президента даже больше. Мы видим, что ставленник Порошенко генпрокурор Ярема открыто критикует и осуждает люстрацию, его заместитель с огромным коррупционным шлейфом Олег Бачун публично поддерживает провал люстрации на пленуме судей Верховного суда, и они в итоге обращаются в Конституционный суд, чтобы отменить люстрацию,
(click to show/hide)

- Но тут как раз многое зависит от прессы, разве нет? Предавая огласке все факты торможения люстрации, журналисты могут принуждать первых лиц государства не препятствовать очищению власти.
- Мы делаем это, но что толку? Нужна личная воля Порошенко и Яценюка. Вместо этого президент у нас по-прежнему не продал свой бизнес, как обещал, премьер-министр назначает на должности скомпрометированных людей.
(click to show/hide)
- С твоей точки зрения, что двигало Порошенко идти на такой риск - стремиться стать президентом? Ему ведь есть чем рисковать. Статус олигарха делает его уязвимым, в стране - война, другие драматичные обстоятельства не дают возможности годами кормить общество обещаниями. Он не мог этого не понимать и не учитывать.
- Это был его единственный шанс. У Петра Алексеевича, которого я знаю с 1998 года, всегда была такая амбиция. Он всегда видел себя главой государства. Зачем ему это надо? Ответ тот же, что и на вопрос, зачем Стецю министерство. Стець хотел быть министром - и вот появился повод реализовать это желание. Порошенко тоже подвернулся шанс осуществить то, о чем он давно думал.
 
- Отсутствие наказанных за преступления - это ведь личный результат Порошенко. Недалек момент, когда его спросят, почему результат такой.
- У него на этот счет есть много отговорок. Он не первый и не последний политик, который будет закатывать глаза к потолку и говорить, что в ситуации войны и так много сделано, нам и так тяжело, да и вообще, впереди у нас еще столько работы, так что не время критиковать, терпите, ждите и так далее. Он давно уже владеет этой риторикой.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #79 : Січня 05, 2015, 05:25:25 17:25 »
- С твоей точки зрения, что двигало Порошенко идти на такой риск - стремиться стать президентом? Ему ведь есть чем рисковать. Статус олигарха делает его уязвимым, в стране - война, другие драматичные обстоятельства не дают возможности годами кормить общество обещаниями. Он не мог этого не понимать и не учитывать.
- Это был его единственный шанс. У Петра Алексеевича, которого я знаю с 1998 года, всегда была такая амбиция. Он всегда видел себя главой государства. Зачем ему это надо? Ответ тот же, что и на вопрос, зачем Стецю министерство. Стець хотел быть министром - и вот появился повод реализовать это желание. Порошенко тоже подвернулся шанс осуществить то, о чем он давно думал.

Така сама критика як і у всіх інших. Не критика, а ниття. Критикувати треба конструктивно, а не лайно кидати.

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #80 : Січня 05, 2015, 06:41:40 18:41 »
Вспоминаем классиков марксизма-ленинизма
Любая кухарка может управлять государством  :ap
Но почему-то управляли не кухарки  :shuffle:

Валенса? "Сын плотника, родившийся 29 сентября 1943 года на территории аннексированного нацистской Германией Поморского воеводства, Валенса работал электриком на Гданьской судоверфи."

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #81 : Січня 05, 2015, 06:44:22 18:44 »
- С твоей точки зрения, что двигало Порошенко идти на такой риск - стремиться стать президентом? Ему ведь есть чем рисковать. Статус олигарха делает его уязвимым, в стране - война, другие драматичные обстоятельства не дают возможности годами кормить общество обещаниями. Он не мог этого не понимать и не учитывать.
- Это был его единственный шанс. У Петра Алексеевича, которого я знаю с 1998 года, всегда была такая амбиция. Он всегда видел себя главой государства. Зачем ему это надо? Ответ тот же, что и на вопрос, зачем Стецю министерство. Стець хотел быть министром - и вот появился повод реализовать это желание. Порошенко тоже подвернулся шанс осуществить то, о чем он давно думал.

Така сама критика як і у всіх інших. Не критика, а ниття. Критикувати треба конструктивно, а не лайно кидати.
Є величезна купа конкретної критики, де можна тицьнути пальцем в конкретну людину, сказати у чому він винен і скільки має сидіти. І це все неоднократно озвучувалось.

Offline decyk

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 77
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #82 : Січня 12, 2015, 10:40:22 10:40 »
Ну ось і в Хорватії жінку президентом вибрали

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #83 : Січня 12, 2015, 10:43:04 10:43 »
Ну і добре. Якщо у нас і буде наступний президент - жінка, то це буде Ірина Геращенко.

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #84 : Січня 12, 2015, 10:53:25 10:53 »
Ну і добре. Якщо у нас і буде наступний президент - жінка, то це буде Ірина Геращенко.
Це та, що завжди торохкотить чужими думками запрограмована?
Вашим вибором здивована. :smilie8:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #85 : Січня 12, 2015, 11:18:23 11:18 »
...таке враження що потрапив не на дискусію на політ. форумі, а в дитсадок, де дітки найстаршої групи обговорюють, яка вихователька краща. (((((((((((((

Давайте висунемо в презики нашу бувшу модераторшу Дрейк, вона точно справиться!;))))))) :laugh: :Razom:

ЗІ: Кличко хай іде нахуй прямо сьогодні ( якщо в когось іллюзії).

Доля Порошенка - не позаздриш.
Порошенковські лабази в Києві вже почали трощити, далі будуть погроми, далі палаючі шини, далі політичний притулок в Липецьку і все це буде дуже скоро.
Цей шоколадносракий пездобол так і не в"їхав, чим політика відрізняється від барижництва.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #86 : Січня 12, 2015, 11:23:35 11:23 »
Це та, що завжди торохкотить чужими думками запрограмована?
Вашим вибором здивована. :smilie8:

Вона була редактором, потім прес-секретарем і так далі, тому вона не була першою, частково озвучувала чиїсь думки (президента), частково свої.

Просто так навскидку назвати жінку-політика не можу, вона перша хто прийшов на думку.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #87 : Січня 12, 2015, 11:25:23 11:25 »
...таке враження що потрапив не на дискусію на політ. форумі, а в дитсадок, де дітки найстаршої групи обговорюють, яка вихователька краща. (((((((((((((

Цей шоколадносракий пездобол так і не в"їхав, чим політика відрізняється від барижництва.

 :weep: :weep: :weep:

З дитскадку - прямо у дім престарілих, де такий марааазм....  :weep: :weep: :weep:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #88 : Січня 12, 2015, 11:36:48 11:36 »
Не з дитсадку, а з дитсадка

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Надія Савченко наступний президент України
« Reply #89 : Січня 12, 2015, 01:02:29 13:02 »

Цитувати
І ще, того... безкомпромісність у політиці - це як балерина на Марсі.

 :smiley24:
Prosperity is based on people and ideas