Автор Тема: Уряд корупціонерів БЮТ та БПП грабує Україну  (Прочитано 1179 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline sub

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 123
Тетяна Чорновол

Генпрокуратура, врятуйте 300 млн. для країни і "посадіть" нарешті злочинця

09 січня 2015, 19:55

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
???
а можна передісторію?
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline sub

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 123
За шахраєм, якого звати Ілля Марчевський я бігаю з 2011 року. Він краде мільйони з держбюджету, я намагаюся бити його по рукам чим можу – оприлюднювати його злочинні плани. Я вже стільки про його афери написала...І статей, як журналіст, і звернень, як депутат.Проте він продовжує проявлятися в різних міністерствах і держустановах.

На цей раз він знову виплив в мінекології. Тому знову пишу. Спеціально для міністра екології Ігоря Шевченка і звісно – генпрокуратури.

Пишу, тому що з міністром Ігорем Шевченком я вже говорила. Результат – повне непорозуміння. Бо я не розумію, як можна бути на стороні Іллі Марчевського -злочинця часів злочинної влади Януковича, який зараз намагається пограбувати країну ще на 300 млн. грн.

Нагадаю: Ілля Марчевський був головним "утилізатором" шкідливих відходів за часів уряду Азарова. Його фірма виграла тендери на загальну суму майже півтора мільярда грн. Разом з тим фірма Марчевського практикувала вивезення на спалення за кордон замість смертельно небезпечних речовин – злегка забруднений грунт, а також "освоювала" бюджетні кошти на утилізації вигаданих об'ємів пестицидів. До речі, Україна платила за утилізацію... української землі за кордоном 35 грн. за кг.

Не можна сказати, що це була повністю безпроблемна афера. В 2010-2011 все було в "шоколаді", а ось в 2012 році, коли Злочевський (тодішній патрон Марчевського) втратив крісло міністра екології була навіть порушена кримінальна справа, яка щоправда була успішно похована в 2013. Марчевському довелося давати відкати цілому переліку осіб: Клюєву, Іванющенку, Ставицькому. Наступна проблема для Марчевського називалася "Майдан". Змінилася влада і він не встиг видоїти кошти з бюджету Івано-Франківщини у вже прокручених аферах.

Однак Марчевський швидко оговтався – цього літа він подав в суд. І найчесніший Господарський суд Івано-Франківської області зобов'язав місцеву владу виплатити фірмі Марчевського 294 300 049,47 грн. начебто боргу за послуги зі збирання шкідливих відходів на полігоні під Калушем в 2013 році, які він насправді не надавав.

А тепер для мене взагалі повний шок: в міністерство екології взялося відстоювати інтереси шахрая. Там знову заговорили про необхідність утилізації шкідливих відходів і Марчевського запрошують, як професіонала у цій справі, ще й лобіюють виплату йому тих 300 млн. грн. "боргу".

Зокрема, 26 грудня в міністерстві була організована конференція, де "відбілювалася" діяльність міністерства часів Януковича в сфері поводження з шкідливими відходами-загалом та Марчевського – зокрема. Радник міністра заявив, що не знає жодних кримінальних справ в яких фігурував Марчевський і, що міністерство не бачить причин не платити його фірмі.

На цей захід офіційно міністерством була запрошена і я. Однак не пішла. Відповіла на запрошення: "Не збираюся легалізовувати злочинця". Після цього міністр особисто знайшов мене у Верховній Раді – робив круглі наївні очі та запевнював, що немає ніяких доказів злочинної діяльності Марчевського.

Я відповідала, що навіть у відкритих джерелах достатньо фактів. Їх навіть більше ніж достатньо, щоб міністерство екології НЕ МАЛО ЖОДНИХ СПРАВ З МАРЧЕВСЬКИМ!!! Отож спеціально для міністра викладаю деякі з них.

Я розслідувала злочинну діяльність Марчевського, як журналіст з 2011 року. Завдяки електронній переписці з чиновником урядового Агентства Великобританії з охорони довкілля мені вперше стало відомо, що Марчевський – шахрай, що замість гексахлорбензолу він вивозить на утилізацію за кордон злегка забруднений грунт.

Британське Агентство з охорони довкілля тоді отримало від заводу "Tradebe" (куди направлялися відходи) звіт: Україна надсилає їм на переробку не гексахлорбензол, а "агрохімічні відходи, що містять небезпечні речовини, включаючи пестициди з 1-го по 11-й клас токсичності, включаючи гексахлорбензол". При чому вміст гексахлорбензолу в цих відходах був мінімальний. За даними британського урядового агентства, в 2010 році у різних партіях відходів найбільший відсоток гексахлорбензолу складав 13%. Найменший – близько... нуля. Тобто це було відверте, нахабне шахрайство – за скажені бюджетні кошти Україна відправляла у Великобританію тисячі тон звичайної землі.

В кінці 2011 року, коли черговий корабель з 2-ма тисячами тон полишив Україну Едді Плет з агентства повідомив мені: "відповідальний за поставку ТОВ "Сі буд сістем" надав 8 пробних тестів. В одному виявилося 2% гексахлорбензолу, в решті семи – менше 1% ГХБ".

В агентстві мене також запевнили, що для Британської сторони даний факт – не корупція, а бізнес: приватна справа приватного заводу. Tradebe байдуже, що спалювати – ГХБ чи українську землю, мовляв цими проблемами повинні перейматися українські платники податків.

Однак після публікації Британія таки відмовилася працювати з українськими відходами, за них взялася Польща, по тій же схемі.

А в українському мінекології так нахабно брехали, що навіть забрехалися.

Зокрема, керівник екологічного департаменту Мінекології Олександр Соколов мене запевнив, що Україна утилізує відходи, які вміщують від 32 до 46% гексахлорбензолу. В цей же час заступник Дмитро Мормуль прислав мені офіційну відповідь на запит, де сказав щиру правду -1,4%. Це злегка забруднений грунт.

Цитую його відповідь: "Перед відвантаженням проводяться пробні дослідження вмісту ГХБ у небезпечних відходах. Наприклад, Українським науково-дослідним інститутом екологічних проблем проведено лабораторні дослідження об'єднаної проби ґрунту забрудненої ГХБ. Згідно протоколу результатів вимірювання N18.1 від 03.08.2011, масова частка ГХБ у ній становить 14300 мг/кг".

Якщо перевести у відсотки, виходить 1,4%.

Грунт з таким вмістом гексахлорбензолу не є небезпечним (раніше в часи радянського союзу ГКХ навіть використовували для протравки зерна).

http://blogs.pravda.com.ua/authors/chornovol/54b01625ef18d/


Offline sub

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 123
Чому Мормуль сказав правду? Тому що не він готував відповідь. Правдиві цифри написали прості працівники міністерства, він підмахнув не вчитуючись.

Отож майже три роки в часи Януковича Україна вивозила на спалення за кордон злегка забруднений грунт. Причина цьому була проста – "освоєння" тобто розкрадання бюджетних коштів.

А тепер мінекології хоче віддати борги за ПОСЛУГИ РОЗКРАДАННЯ?

Віддати проФФесійному ШАХРАЮ?

Ще кілька фактів: фірма Іллі Марчевського, що в часи Януковича вигравала майже всі тендери на утилізацію шкідливих відходів називалася ТОВ "С.І. Груп Консорт". При чому вигравала вона умовно. Це були тендери з одним учасником. Було лише два винятки в Києві та Сумах, де цей фокус не пройшов з першої спроби. Тендерні комітети – обурилися, бо виявили, що ТОВ "С.І. Груп Консорт" не має необхідного для роботи зі шкідливими відходами досвіду.




І справді у цієї фірми не було ні спеціалістів, ні досвіду роботи, ні кваліфікованих працівників. Зрештою не завжди вони були потрібні.Зокрема, навіщо працівники для утилізації вигаданих об'ємів пестицидів? У випадках, коли доводилося працювати зі справжніми небезпечними відходами фірма Марчевського використовувала ресурс державної структури "Національний центр поводження з небезпечними відходами". Офіційно Центр знаходився в процесі ліквідації, неофіційно – виконував роботу за яку отримувала гроші фірма Марчевського.

Отже це все був суцільний обман за державний кошт.

Ще один красномовний факт (спеціально для нинішнього міністра екології). Фірма "Сі буд систем" – підрядник в темі утилізації небезпечних відходів (в який офіційно значився засновником Марчевський) перед тим, як перейти до такої специфічної діяльності торгувала в Києві... ізраїльською білизною та шкарпетками. Однак з білизною якось не склалося: в балансі, зданому в податкову, за 2010 рік були суцільні нулі – жодного руху фінансів. Тому певно Марчевський і перекваліфікувався. А що з продажу трусів до утилізації смертельно небезпечних речовин, то це цілком в його стилі. Він і не таким займався... "Дзеркало тижня" в 2004 році писала про Марчевського, як про єврея, який обдурив євреїв. Історія наступна: одна фірма в Україні перераховувала кошти євреєв, які виїжджали з України, на рахунки в Ізраїль. Але по дорозі від точки А до точки Б 2,5 млн. доларів пропали. Постраждалі вкладники так і не змогли розібратися, хто забрав їх кошти. Пан Марчевський тоді працював фінансовим директором фірми, який "опікав" рахунки в Ізраїлі.

Менше ніж через 10 років людині з таким підозрілим минулим українські чиновники довірили більше мільярда бюджетних коштів і тисячі тон смертельної отрути?

А тепер Мінекології б'ється над тим, щоб зробити бюджет країни легшим 300 млн. грн. в інтересах шахрая?

Отож мені в цій темі більше не має про що говорити з міністром екології. Для мене все просто: якщо Марчевський отримає 300 млн. грн. це означає, що в його (ОЗУ) ОРГІНІЗОВАНОМУ ЗЛОЧИННОМУ УГРУПУВАННІ з'явилися нові члени з Мінекології і держказначейства.

Схоже, що в це ОЗУ вже війшли і нові депутати, при чому мої колеги по коаліції.

На конференцію в Мінекології, як це не сумно, "відбілювати" Марчевського прийшли депутати БПП – Іван Рибак і Олег Недава. Як мені розповіли: Рибак дуже переймався, що Марчевському затримують виплату боргу в 300 млн.грн і він має втрати в зв'язку з падінням гривні. Який інтерес Рибака захищати Марчевського я не знаю, а ось про мотивацію Недави можу здогадуватися. Як, я писала вище, у мене є інформація, що Марчевський в темі утилізації давав "відкати" Іванющенку, а попереднє місце роботи депутата Недави – бізнес-імперія Юрія Єнаківського.

А ще зверніть увагу: міністр екології квота "Батьківщини", а захищати Марчевського прийшли депутати БПП. Цьому я також маю своє пояснення.

Мені відомо, що співзасновником підрядника-"утилізатора" ТОВ "Сі Буд Сістем" разом з Марчевським був Мосюренко Олексій Анатолійович. Ця особа також є бізнес-партнером фармацевтичного магната Андрія Лірника. Останній, як і Марчевський – проФФесіонал у своїй сфері: якось фірма Лірника "Фармацевтичні препарати регіонів" продала українському уряду ліки капреміоцин за ціною 119,7 гривень за флакон, коли як в Азербайджані його купували за 10,7 гривень, в Молдові – за 10,6, Румунії – по 6,45. Так от син цього Лірника йшов в депутати по Обухівському округу від БПП. Однак знущання над ідеалами Майдану не сталося завдяки виборцям – він програв.

Це демонструє, що Марчевський має точки входу в Блок Петра Порошенка і я звертаюся до членів БПП в антикорупційному комітеті Ради розглянути це питання.

А тепер про Мінекології. Нажаль мушу констатувати: чутки, що новий міністр підтягує в міністерство кадри Ставицького – підтверджуються фактами. То й же Марчевський був радником Ставицького. Нагадаю, мова йде про Єдуарда Ставицького, який не лише був міністром екології та ПЕК в епоху Януковича, а також він був саме тим чиновником, що організував для Сім'ї відчуження "Міжгір'я".

Нині Ставицький в бігах. Обзавівся ізраїльським громадянством і новим прізвищем – Розенберг. Однак його справа живе в новому міністрі?

При чому проблема не лише в Марчевському, мені особисто здається не випадковим і дуже підозрілим, що невдовзі після призначення нового міністра екології НАК "Надра України", що підпорядковується міністерству не відстояла державні інтереси в суді – Київський апеляційний господарський суд зняв арешт з майна компанії "Голден Деррік". Державі не вдалося повернути собі контроль над компанією, яка впродовж багатьох років всотувала державне майно. Наприклад, в 2006 році зусиллями Ставицького Полтавська експедиція по випробуванню свердловин, де лише майна було на 200 млн. доларів була повністю передана на баланс цієї фірми. А в 2012-2013 роках колишнє керівництво НАК "Надра України" продало фірмі "Голден Деррік" за 20 млн. гривень частки відразу в трьох об'єднаннях, які видобувають газ на одному з найбільших родовищ України – Сахалінському. Завдяки цьому лише за два роки "Голден Деррік" змогла заробити додаткових 120 мільйонів гривень.

Контроль над "Голден Деррік" через кіпрську "Хартлог Лімітед" здійснюють Едуард Ставицький, екс-голова Мінагрополітики Микола Присяжнюк, а також Юрій Іванющенко.

Тобто, мова йде якраз про тих осіб, яким зі свого "утилізаторського" бізнесу давав "відкати" Ілля Марчевський.

Отож прошу міністра екології зрозуміти: мені не має про що з ним мило спілкуватися. Принаймні поки в його міністерстві вештається Марчевський... Я можу лише вимагати. Від мінекології – припинити співпрацю зі злочинцем. А від генпрокуратури – заморозити перерахунок 300 млн. грн. фірмі Марчевського з держказначейства, і розморозити кримінальну справу, щодо злочинів Марчевського, яка була забрана з МВС на початку літа цього року.

http://blogs.pravda.com.ua/authors/chornovol/54b01625ef18d/


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46656
  • Never give in!
Цікавий матеріял.  :smiley24:
If you are going through hell, keep going.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Жестокие вы люди, вы "свидетелям покращення " всю субботу испортили. Они только отполировали до блеска святой лик нашей власти, а вы взяли и заплевали, снова. Опять ваточкой протирать. Вангую что основной аргумент будет - знаем мы эту Черновол, она не адекватная.
Батя, мы стараемся ...

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Черновол преуменьшает опасность гексахлорбензола.
Гексахлорбензол - запрещенный Стокгольмской конвенцией стойкий органический загрязнитель, токсичность которого в несколько раз выше, чем у ДДТ.
Накапливается в организме, действуя сразу на многие системы. Наиболее ранние изменения наблюдаются со стороны печени, центральной нервной и сердечно-сосудистой систем. Угнетает репродуктивную функцию. Общий физиологический эффект сходен с эффектом диоксинов.

Ориентировочное допустимое количество (ОДК) гексахлорбензола в почве составляет 0,08 мг/кг, что явно меньше, чем 14300 мг.

Летальная доза ЛД50 для человека составляет около 500 мг.

В грунте разлагается десятилетиями, при контакте с кислородом воздуха превращается в диоксин.

Так что проблема таки есть. Другое дело, что весь загрязненный грунт утилизировать невозможно по финансовым соображениям.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Статья от 07 октября 2010 года о том, как утилизировали гексахлорбензол и каковыми могли быть альтернативы.
Взято отсюда: http://ecology.mybb.od.ua/viewtopic.php?id=31

Екологи впевнені: у Калуші риють наосліп

Звістка про те, що з Калуша почали вивозити небезпечну отруту, миттєво облетіла всю Україну. Заступник міністра охорони навколишнього природного середовища Артем Володін одразу ж заявив: вивезення з Калуша гексахлорбензолу та його утилізація знімуть ризик екологічної катастрофи у регіоні. Для цього держава готова виділити 298 млн. гривень.

Утім, місцеві геологи, екологи та фахівці, які свого часу безпосередньо працювали з отрутою та над її захороненням, б’ють на сполох. Адже закопаний у землі гексахлорбензол для калушан шкідливий, скоріше, теоретично. Натомість на поверхні він вступатиме у реакцію із киснем та утворюватиме діоксин.
У коментарі “Вікнам” колишній головний геолог калійного заводу Богдан Бараненко, який віддав виробництву 40 років, зазначив, що дійсно токсичні відходи з хімічних виробництв, у тому числі — і гексахлорбензол, свого часу, складували у металеві тари на території сучасного полігону. Таке складування часто призводило до проникнення токсичних речовин у грунти, підземні та поверхневі води.

Тому і був облаштований так званий могильник. — По периметру полігону була споруджена протифільтраційна завіса, підготовлені спеціальні котловани для укладення металевих бочок із гексахлорбензолом, пробурені спостережні свердловини, збудований склад для зберігання відходів перед їхнім захороненням, — каже Богдан Бараненко. — Протягом 15 років щоквартально брали проби води для визначення вмісту гексахлорбензолу, і жодного разу його вміст не перевищував гранично допустимих норм. Тому не зрозуміло, навіщо зараз чіпати відходи, які не завдають шкоди навколишньому середовищу? Достатньо було за значно менші кошти зробити додатково гідроізоляцію глинистими породами, щоб запобігти розмиву поверхневого шару атмосферними опадами, та провести ревізію всіх наявних спостережних свердловин, а за необхідності — пробурити нові. Відтак, відродивши у повному обсязі режимні спостереження, полігон можна експлуатувати і надалі. Адже із 4,7 га, які він займає, наразі задіяно лише 1,5 га.

Богдан Бараненко категорично заперечує, що гексахлорбензол, виявлений у пробах води, відібраних зі свердловини у районі об’їзної дороги, може мати бодай найменше відношення до захоронень на полігоні. Найімовірніше, переконує геолог, проникнення гексахлорбензолу могло відбутися із відвалів Домбровського кар’єру, де у 1970-80-х роках, нерідко — безвідповідально і безсистемно, складувалися різні відходи з хімічних виробництв ВО “Хлорвініл”.

- Враховуючи фізичні властивості гексахлорбензолу та напрямок руху підземних вод, ця речовина з “могильника” ніяк не могла потрапити у той район, де була виявлена, — переконаний геолог. Значною мірою солідарний із Богданом Бараненком ще один калушанин, якого хвилює екологічний стан міста, Володимир Керея. Чоловік стверджує: свого часу діоксином отруїли екс-президента України Віктора Ющенка. Незабаром ним на повні груди дихатимуть калушани та мешканці найближчих сіл. Чим це може обернутися для населення, страшно навіть уявити.

- Гексахлорбензол — тверда, нерозчинна у воді речовина, температура плавлення якої — 270 градусів, — ділиться Володимир Керея. — У організмі людини вона вражає низку органів. Тому “розкопки”, які зараз починаються у місті потрібно негайно припинити. Небезпека, насамперед, у тому, що гексахлорбензол буде у повітрі та розноситиметься разом із пилом вітром. А ми цим повітрям будемо дихати. Чому калушани дізнаються про це лише із засобів масової інформації? Чому влада не зважає на думку людей, які працювали із цією речовиною, знають, де вона закопана та чим небезпечна? Чому немає громадських слухань із цього питання? Те, що зараз відбувається, — це просто шоу: закопують 300 млн. державних грошей, які, найімовірніше, дуже швидко закінчаться. А, насправді, основна маса гексахлорбензолу залишиться у розсипаному стані і ніхто його навіть не вчепить.

Припинити варварство вимагає і депутат міської ради, голова тимчасової депутатської екологічної комісії Михайло Довбенчук, на думку якого, фірма, яка взялася за роботи, насправді немає і найменшого уявлення про те, з чим насправді працює.

- Те, що на всю Україну показали у понеділок, — яскравий приклад того, як не треба поводитися із надзвичайно отруйною речовиною першого класу небезпеки, — наголошує Михайло Довбенчук. — По-перше, вони порушили свій же тимчасовий технологічний регламент, у якому сказано: “…майданчик має бути покритий непроникним та неруйнівним для токсичних речовин матеріалом (керамзитобетоном, полімербетоном тощо) з автономним зливовідводом. При цьому має бути виключеним попадання поверхневого стоку з майданчика на прилеглу територію шляхом обвалування або інших заходів. Для зазначеного поверхневого стоку забезпечуються спеціальні накопичувальні ємності. На технологічному майданчику вивішуються знаки безпеки”. Хоч частину з цього хтось побачив? Ані попереджувальних про небезпеку знаків, ані хоча би елементарного навісу на випадок, якщо під час робіт піде дощ, ані інших спеціальних пристосувань. Незрозуміло також, чому із першого класу небезпеки у фірми з гучною назвою “Національний центр поводження з небезпечними відходами” гексахлорбензол перейшов у другий клас. На додачу, хлопці порушили ще і рекомендації місії ООН та ЄС, у яких чітко сказано, що чистка місць захоронення повинна бути виконана дуже обережно, щоб уникнути потрапляння грунту і часточок у повітря. Інакше — концентрація токсичних речовин у повітрі може призвести до їхнього розповсюдження на великій території.

За словами Михайла Довбенчука, для викопування гексахлорбензолу потрібна унікальна техніка, а не великогабаритні машини, якими можна працювати хіба що у кар’єрі. Справжні фахівці мали би працювати, як археологи на розкопках: трепетно, не поспішаючи та дуже обережно. Більше того, за подібними роботами мусить бути відповідний контроль. Натомість у Калуші фірмі дали повну свободу дій. Жодного контролю, жодних спостережень, жодних аналізів.

- Якщо такі дії не припинити, не налагодити відповідного контролю, то Калуш таки зробить міжнародну екологічну катастрофу. Першими, щоправда, постраждають самі калушани, — підсумовує Михайло Довбенчук.

Між тим, проти такої поспішної “ліквідації” екологічного лиха у Калуші виступають не лише окремі калушани, але і науковці. Зокрема, академік Української академії екологічних наук, доктор геолого-мінералогічних наук, професор Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Олег Адаменко стверджує, що наразі у Калуші не зроблено найголовнішого, з чого, власне, і потрібно було починати: не проведено екологічного аудиту, тобто обстеження відповідної території до початку будь-яких робіт на ній.

- Це тим більш дивно, що така вимога — не примха екологів чи інших науковців. В Україні діє “Закон про екологічний аудит”, який і передбачає здійснення певної процедури у таких справах. Там, звичайно, ведуться якісь окремі, вибіркові дослідження. Але потрібен комплексний підхід, за якого оцінюють стан кожного компоненту місцевості: геологічного середовища, рельєфу, грунтів, підземних і поверхневих вод тощо, аби знати, яка екологічна ситуація на цій території, — зазначає Олег Адаменко. — Окрім цього, треба провести оцінку впливу тих робіт на навколишнє середовище, аби визначити, по можливості якомога точніше спрогнозувати, як зреагує довкілля на них. І тоді відразу стане зрозуміло, що, врешті-решт, вийде у результаті втілення у життя того чи іншого проекту. А так проект нібито виконують, сотні мільйонів туди вкидають чи збираються вкинути, але головного, базового, не зроблено. Тож працюють там, по суті, наосліп.

Тетяна Кіндюх, журналіст.

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
А звідки його там стільки? Хімкомбінат при совку навалив?

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
про Калуш,ніхрена там не утилізовували.Були виділені гроші,ще при Ющенку,завезена техніка,яка постояла,а через місяць зникла невідомо куди.На тому утилізація закінчилась.Все робилось через прокладки.Двох людей, які фігурують у статті,знаю особисто.
« Останнє редагування: Січня 10, 2015, 09:36:05 21:36 від liveinly »
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
А звідки його там стільки? Хімкомбінат при совку навалив?

і трошки після нього.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Я думаю побудувати нормальний могильник було б розумніше і дешевше. Бо там астрономічні суми за утиль в британію.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
А звідки його там стільки? Хімкомбінат при совку навалив?

Да, отходы химпроизводства.

Кстати, была идея построить завод по переработке гексахлорбензола в Калуше. Как по мне - наиболее правильный вариант при таких объемах (если, конечно, построить завод в реальности, а не только языком).

Цитувати
Михаил Вышиванюк заявил, что завода по переработке гексахлорбензола в Калуше не будет никогда. "Я категорически буду противостоять созданию такого завода. Пока я буду в области, подписи там моей не будет". Строительство завода по переработке гексахлорбензола на территории Калуша инициирует городской голова Игорь Насалик. Об этом он заявил 28 января 2011 года на совещании по результатам работы МЧС Ивано-Франковской области в 2010 году, состоявшейся с участием министра МЧС Украины Виктора Балоги.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Я думаю побудувати нормальний могильник було б розумніше і дешевше. Бо там астрономічні суми за утиль в британію.

проблема в тому,що йоготвикопати потрібно спочатку,а бочки скоріш за все вже прогнили,буде багато забруднень.Найгірше те,що той могильник практично біля самого міста.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46656
  • Never give in!
Чим би крім іншого мало б зайнятися мінітерство також - перевіркою того, яку отруту фігачать в землю аграрні латифундисти, які орендують чорноземи. Цікаво, що цю тему ніхто не чіпає. В краіні метрових чорноземів сільські мешканці на грані голодноі смерті.
If you are going through hell, keep going.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Чим би крім іншого мало б зайнятися мінітерство також - перевіркою того, яку отруту фігачать в землю аграрні латифундисти, які орендують чорноземи. Цікаво, що цю тему ніхто не чіпає. В краіні метрових чорноземів сільські мешканці на грані голодноі смерті.

хіба що в лугандоні

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46656
  • Never give in!
Кому належать чорноземи і хто з них має мільярдні прибутки? Прізвища в студію...
If you are going through hell, keep going.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Чим би крім іншого мало б зайнятися мінітерство також - перевіркою того, яку отруту фігачать в землю аграрні латифундисти, які орендують чорноземи. Цікаво, що цю тему ніхто не чіпає. В краіні метрових чорноземів сільські мешканці на грані голодноі смерті.

Из того, что я знаю, крупные агрохолдинги достаточно щепетильно относятся к внесению средств защиты растений и удобрений. В их интересах соблюдение норм и сроков внесения, поэтому используют и спутниковый мониторинг, и отбор проб. Не забывайте, что значительная часть продукции идет на экспорт, где применяется достаточно жесткий контроль.

Какое отношение к латифундистам имеют "сільські мешканці на грані голодноі смерті" не совсем понятно. Во-первых, латифундисты не делают всё собственноручно, а используют наемную силу - тех самых сельских жителей. Во-вторых, жить на метровом черноземе и умереть голодной смертью нужно уметь. Сейчас ведь не тридцать третий год. Продукты не реквизируют.

Живу в селе седьмой год. Умерших голодной смертью не видел и не слышал о таких случаях, зато от суррогатов алкоголя при мне несколько человек на тот свет отправилось.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46656
  • Never give in!
Ну гаразд, переконали - не мруть. Але наскільки я розумію агрохолдинги податків або не платять, або мають великі пільги.
If you are going through hell, keep going.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Кому належать чорноземи і хто з них має мільярдні прибутки? Прізвища в студію...

Бахматюк, Веревский, Косюк и т.д.
Если интересно, можете почитать про топ-100 землевладельцев:
http://ptichki.net/novosti/6645-top-100-krupnejshih-zemlevladeltsev-ukrainy

Каждый год езжу по Украине. В центре Украины почти все земли сельхозназначения обрабатываются, значит у них есть хозяин, и техника на полях вполне приличная встречается. В Полесье хуже, много заброшенной земли.
В целом по стране ситуация значительно лучше, чем в девяностые годы и это несмотря на фантастическую дороговизну ГСМ.

Если Вам не дают покоя миллиардные доходы - инвестируйте в украинское сельское хозяйство, еще есть земля, которую можно купить или взять в аренду недорого.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Ну гаразд, переконали - не мруть. Але наскільки я розумію агрохолдинги податків або не платять, або мають великі пільги.

Сельхозпроизводители не платят НДС. А при экспорте им его еще и возмещали (с этого года вроде бы не будут).

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46656
  • Never give in!
Мені прибутки латифундистів цікаві з точки зору податків. Наскільки я розумію, за аграрних олігархів ніхто братися не збирається. А варто було б.
If you are going through hell, keep going.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Мені прибутки латифундистів цікаві з точки зору податків. Наскільки я розумію, за аграрних олігархів ніхто братися не збирається. А варто було б.

ти за обаму візьмись,бля,цікаво йому.Ти їх платиш ті податки де?Туди і претензії пхай.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46656
  • Never give in!
Мені Обама нецікавий, бо у мене паспорт украінський. Але маю підозру, що вас там аграрні олігархи на...бують крутіше вд Ахмєтова з Коломойським.
If you are going through hell, keep going.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Мені Обама нецікавий, бо у мене паспорт украінський. Але маю підозру, що вас там аграрні олігархи на...бують крутіше вд Ахмєтова з Коломойським.

Ну то приїзди і наводь порядок,а не розказуй з Америк що і як робити.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Мені прибутки латифундистів цікаві з точки зору податків. Наскільки я розумію, за аграрних олігархів ніхто братися не збирається. А варто було б.

ти за обаму візьмись,бля,цікаво йому.Ти їх платиш ті податки де?Туди і претензії пхай.

Сельхозпроизводители в США, как правило, платят минимум налогов за счет многочисленных налоговых преференций.

Высокоразвитое сельскохозяйственное производство - основа продолжающейся в США новой промышленной революции. В настоящее время непосредственно в сельскохозяйственном производстве США занято менее трех процентов 265-миллионного населения страны. Но за счет этого обеспечены работой более 20 миллионов американцев, а вся страна - дешевыми продуктами.  На Соединенные Штаты приходится 70 процентов мировой торговли кукурузой, 52 - торговли зерном и более 30 процентов - текстильным хлопком.

Согласно Бюро переписи населения США, лишь 9 процентов фермеров арендуют землю, а свыше 90 процентов полностью или частично ею владеют. Являясь собственниками и потому заинтересованными в результатах своего труда, они в изобилии обеспечивают рынок разнообразными и дешевыми сельскохозяйственными продуктами, в огромной степени содействуют позитивному торговому сальдо страны.

Почти 3 миллиона независимых ферм поставляют продукты питания Американским потребителям. Область, занимаемая средней фермой в США, составляет приблизительно 400 акров. Более 40% земель принадлежало крупным фирмам с площадью равной 1000 акрам. Самые крупные изготовители зерна, составляющие 2,3 % от общего количества ферм, производят около 50 % всей пшеницы в стране. Точно так же наибольшие фермы поставляющие цыплят бройлеров, составляют 2 % от общего числа ферм и владеют 70 % рыночных продаж.

http://www.agroinsurance.com/ru/pratice/?pid=11474#sthash.KFmtphrC.dpuf

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Мені Обама нецікавий, бо у мене паспорт украінський. Але маю підозру, що вас там аграрні олігархи на...бують крутіше вд Ахмєтова з Коломойським.

Это - реальный сектор, который дает людям работу (и НДФЛ, который платят работники), дает стране валютную выручку, инвестирует в развитие производства.
Меня миллиарды, которые зарабатывают владельцы агрохолдингов, беспокоят значительно меньше, чем миллиарды, которые воруют чиновники.