Автор Тема: Так що, кажете барин не знають, що холопи творять. Свідки покращення - налітай.  (Прочитано 13365 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
ЗЫ каким креном в теме Порошенко не понял вообще.
А шоб барин, холопы и покращення в одном треде соединились. :lol:
Ну от тут нічого не поробиш сама обьеднала барін і Петро Олексійович в одному тренді, а ми винні. За покращення у нас Яценюк відповідає. Скільки у вас рефлексій, капєц. :fp2
Батя, мы стараемся ...

Offline Nora

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 594
Люди, вы бы видели, что это за магазин на м.Житомирской. Он построен на бывшем тротуаре на выезде на проспект Победы. Это не место, а дурдом - и так нифига не видно из-за кучи остановок с обеих сторон, а еще этот сарай... Предыдущие сносили несколько раз во время компании борьбы с МАФами, я наивно думала, что хоть какой-то порядок будет, но нет...
Но это, конечно, не отменяет того, что  менты  - козлы.

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
ЗЫ каким креном в теме Порошенко не понял вообще.
А шоб барин, холопы и покращення в одном треде соединились. :lol:
Ну от тут нічого не поробиш сама обьеднала барін і Петро Олексійович в одному тренді, а ми винні. За покращення у нас Яценюк відповідає. Скільки у вас рефлексій, капєц. :fp2
Так то не ви, Махновцю, тему відкрили і заголовок до неї теж не ваш? :smiley14:
Тоді вибачЕйте.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
ЗЫ каким креном в теме Порошенко не понял вообще.
А шоб барин, холопы и покращення в одном треде соединились. :lol:
Ну от тут нічого не поробиш сама обьеднала барін і Петро Олексійович в одному тренді, а ми винні. За покращення у нас Яценюк відповідає. Скільки у вас рефлексій, капєц. :fp2
Так то не ви, Махновцю, тему відкрили і заголовок до неї теж не ваш? :smiley14:
Тоді вибачЕйте.
А де в мене фігурувало призвіще Президента, чи згадка про нього, я винен що у вас такі асоціації?
Стартопік був взагалі про ментів, один дописувач висловився що за банер проти рошену він би і сам кого хочь побив і понеслось- рошен Президент .
Батя, мы стараемся ...

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
А де в мене фігурувало призвіще Президента, чи згадка про нього, я винен що у вас такі асоціації?
Стартопік був взагалі про ментів, один дописувач висловився що за банер проти рошену він би і сам кого хочь побив і понеслось- рошен Президент .
Але в тому старттопіку на самому початку фігурувало прізвище президента Януковича, тому понєслось про президента П. не через мої (чи когось іншого) рефлексії, а через цитований вами старттопік.
А ви, звісно, "нє при дєлах" - тому, ще раз, вибачЕйте. :smilie5:

Offline noxious

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
отчего же?
возможно. вполне возможно.
но только в этом случае "сядем все" (с) :laugh:

И ты этого хочешь для Украины в целом?
Или ты на все это смотришь с точки зрения будущего эмига?

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
А де в мене фігурувало призвіще Президента, чи згадка про нього, я винен що у вас такі асоціації?
Стартопік був взагалі про ментів, один дописувач висловився що за банер проти рошену він би і сам кого хочь побив і понеслось- рошен Президент .
Але в тому старттопіку на самому початку фігурувало прізвище президента Януковича, тому понєслось про президента П. не через мої (чи когось іншого) рефлексії, а через цитований вами старттопік.
А ви, звісно, "нє при дєлах" - тому, ще раз, вибачЕйте. :smilie5:
Та я звичайно винен, тим паче, що не заперечую що я явний порошенкофоб. Я вже записаний "на карандаш" Кванта, єслі шо :gigi:.
Батя, мы стараемся ...

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
ну хватит вспоминать американцев всуе за каждым разом

без американців сидів би ти зараз в хуйлостані і цілував червоний прапор з серпом і молотом
так шо не згадувати а низенько вклонятися і дякувати при кожній нагоді

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
А де в мене фігурувало призвіще Президента, чи згадка про нього, я винен що у вас такі асоціації?
Стартопік був взагалі про ментів, один дописувач висловився що за банер проти рошену він би і сам кого хочь побив і понеслось- рошен Президент .
Але в тому старттопіку на самому початку фігурувало прізвище президента Януковича, тому понєслось про президента П. не через мої (чи когось іншого) рефлексії, а через цитований вами старттопік.
А ви, звісно, "нє при дєлах" - тому, ще раз, вибачЕйте. :smilie5:
Та я звичайно винен, тим паче, що не заперечую що я явний порошенкофоб. Я вже записаний "на карандаш" Кванта, єслі шо :gigi:.
Ой, як я люблю, коли чоловіки кажуть "я винен"! :laugh:
А щодо Порошенка - його "міжнародне поле" я оцінюю дуже високим балом, "внутрішньому" ставлю загальне задовільно, а от "яреминому" - незадовільно, тому і не стала порошенкофобом.
І маю надію, що якби ми з вами зустрілися на барикадах, то були би на одному боці. 

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Думаю, что был. Иначе ни один судья не дал бы добро на задержание.
ну извини, братуха. в январе-феврале 2014-го судьи давали добро на задержание даже за покрышки :lol:
[/quote]


Ну то же было тогда. При царском режиме :-)
« Останнє редагування: Січня 12, 2015, 12:17:21 12:17 від Tvladrat »

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Как-то странно - пришёл парень с плакатом, хотел повесить, разбил стекло, а потом спалить шоколадки. Зачем тогда вешать плакат, ведь он сгорел бы с шоколадками?
Охрана шоколадок имеет право бить,  пусть даже тех, кто разбил стекло в павильоне? Очень сомневаюсь. Не мешало бы на их подать в суд.

У задержанного был напарник с камерой, который все бы снял на видео. А дальше плакат хай горит.
Охрана бить права не имеет. Но задержать правонарушителя имеет, как и любой гражданин.

Offline Nora

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 594
Докладываю обстановку на сегодня возле м.Житомирская. Разбитого окна не видно, один плакат висит на стеклянной стенке возле входа, другой лежит на входе на коврике.