Автор Тема: провозгласили суверенную донецкую республику  (Прочитано 22320 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline PRom

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 266
PRom
я за себя
не истерики закатываю
а предупреждаю, я воевать за них не пойду
я не дам ни одной копейки несчастным беженцам
не поселю ни одного и не одну на одну ночь даже..
я не жлоб и не трус..даже бы поднял жопу и поехал а дрнец прямо зараз если видел как горожане сами за свое будущее беспокоятся, а они не беспокоятся..
то пусть пиздуют нах в РФ..ОНИ ВСЕ МЕНЯ ЗАИБАЛИ!


Зібали вкрай волаючі "на палю"! А схід - хай розчехляється з ким він.Або туди, або сюди. Заіпали, і так через них гімно жеремо 20 років.

 

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
...
« Останнє редагування: Квітня 07, 2014, 02:14:39 14:14 від Outlander »
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline PRom

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 266
Хочу сказати всім форумним істеричкам - позатикайте пельки! Ви йде напрямком, що вам вказало русо смі і цим самим ще більше накручуєте недовольство діями нашої влади. Ті хто кричать зараз Авакаов, пастора та інш  - повішати - такі самі зомбовані дауни, як і москалі по той бік кордону.  Схід відігнив вже давно, хулє ви волоєте?  Вся ментярня, СБУ в донецькиій і Луганській областях настільки зрослась з криміналітетом та олігархатом, що вимагати від них силових дій по захисту України як мінімум тупо! Це лікувалось би тільки одним методом - звільненням всіх нах, але на це немає часу. То що ви від влади вимагаєте, коли 5-та колона здала повністю позиції аналогічно як і в Криму???
Куди зарулить ситуація - ніфіга невідомо, але припиніть закатувати істерики.

Ще забув сказати що б "не піддавалися на провокації".  :hot:

А знаєш чому кордон не закрили, цому візи не ввели, чому нема санкцій?  Правильно, жирні жопи з БЮТа до останнього хочуть відвантажувати курятинку, горілочку і іншу хєрню в РФ, піастри... тут не до дрібниць. І літачки в Жулянах напоготові коли що

Про закрити кордон я писав на ФУПі з першого моменту захоплення ВР Криму. 
Чим бля закриєш, якщо там саботаж на місці з боку силових структур? Зараз імхо, єдиний варіант  - то гімно тупо вибивати! Але потрібна підтримка населення, котре в даний момент демонструє повний похуїзм.

Якщо не знаєш що робити - не берись. БЮТ - взявся. Нарулив на кулю в лоба. Разом зі Свободою.

Ти от як був дрищем і противсіхом так і залишився. І то ваша позиція 5 років тому нам всім зараз відригується. Хоч би не пиздів, чи шо.

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Цитувати
Он уже никто. Просил передать, что его здесь забанили, а там он тебя только заочно знал, так как не регился.

Понятно. Спасибо )

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Хочу сказати всім форумним істеричкам - позатикайте пельки! Ви йде напрямком, що вам вказало русо смі і цим самим ще більше накручуєте недовольство діями нашої влади. Ті хто кричать зараз Авакаов, пастора та інш  - повішати - такі самі зомбовані дауни, як і москалі по той бік кордону.  Схід відігнив вже давно, хулє ви волоєте?  Вся ментярня, СБУ в донецькиій і Луганській областях настільки зрослась з криміналітетом та олігархатом, що вимагати від них силових дій по захисту України як мінімум тупо! Це лікувалось би тільки одним методом - звільненням всіх нах, але на це немає часу. То що ви від влади вимагаєте, коли 5-та колона здала повністю позиції аналогічно як і в Криму???
Куди зарулить ситуація - ніфіга невідомо, але припиніть закатувати істерики.

Ще забув сказати що б "не піддавалися на провокації".  :hot:

А знаєш чому кордон не закрили, цому візи не ввели, чому нема санкцій?  Правильно, жирні жопи з БЮТа до останнього хочуть відвантажувати курятинку, горілочку і іншу хєрню в РФ, піастри... тут не до дрібниць. І літачки в Жулянах напоготові коли що

Про закрити кордон я писав на ФУПі з першого моменту захоплення ВР Криму. 
Чим бля закриєш, якщо там саботаж на місці з боку силових структур? Зараз імхо, єдиний варіант  - то гімно тупо вибивати! Але потрібна підтримка населення, котре в даний момент демонструє повний похуїзм.

Якщо не знаєш що робити - не берись. БЮТ - взявся. Нарулив на кулю в лоба. Разом зі Свободою.

Ти от як був дрищем і противсіхом так і залишився. І то ваша позиція 5 років тому нам всім зараз відригується. Хоч би не пиздів, чи шо.

+1
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Цитувати
Вспомни кто БТРы подгонял под офис Ахметки при Юще? Не, он с Юлей нонсенс.

Да бросьте. Когда то было.

А сейчас они как раз друг другу нужны.

Offline PRom

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 266
Куди зарулить ситуація - ніфіга невідомо, але припиніть закатувати істерики.
:lol:
Лише продажні юлеботи роблять вигляд, що не розуміють, до чого йдеться.

Стосовно Авакова - гнати треба було ще вчора. Сьогодні цього вже мало - потрібен терміновий арешт та допит третього рівня. Те саме по Турчинову. Яценюка напевно достатньо буде просто допитати і без застосування спецзасобів. І так розповість як і за скільки вони Україну Путіну продавали.


Давай, звільняй. Постивите Хєракова - менти відразу звільнять ОДА? Не пиши куйні, чоловіче! Від персоналій зараз вже практично ніхєра не залежить, бо рулять ті, хто саму державність України на сході роками, навіть десятиліттями розвалював. Тому і здають там все, і срати що їм Київ каже. Те саме з Крмом було, а дрищі волали Тенюха нах. Щось бля змінилось?

Offline Утро доброе

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 7
Цитувати
Он уже никто. Просил передать, что его здесь забанили, а там он тебя только заочно знал, так как не регился.

Понятно. Спасибо )

Да не за что.
А так ты права, форум прикольный. Правда скоро в ФУП превратиться, поскольку вдумчивых личностей здесь всего парочку обитает, в основном эмоциональные домохозяйки и прыщавые задроты украинских диванных войск :)

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов повідомив журналістам, що люди, які захопили СБУ в Луганську, озброєні і налаштовані активно.

Про це передає "ОстроВ".

"Я попросив свого колегу по парламенту, він зайшов до будівлі СБУ (захопленої сепаратистами будівлі СБУ в Луганську), зустрівся з людьми, які там перебувають, і він мене поінформував, що люди озброєні і налаштовані досить активно", - заявив Єфремов.

Також він звернувся до влади, щоб вони створили групу переговорників, яка б розібралася" чого хочуть ці люди".

"Я звернувся до нової влади і попросив вкрай обережним бути", - зазначив Єфремов.

"Суспільство радикалізоване дуже серйозно. І помилкою буде вважати це провокацією якої сторони. Це думка багатьох людей і вони хочуть це думка відстоювати", - заявив регіонал.

Як відомо, схід України охоплений сепаратистськими заворушеннями, які за словами прем'єра Арсенія Яценюка, зрежисована в Кремлі.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119


Ти от як був дрищем і противсіхом так і залишився. І то ваша позиція 5 років тому нам всім зараз відригується. Хоч би не пиздів, чи шо.

Продажність і імпотенція БЮТа це моя вина???? Все, здійснилася ваша мрія, ось вона - необмежена влада. І знову хтось винен. Тільки і залишається що на мене лаятися. З чисто юльківським хамством

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча
Хочу сказати всім форумним істеричкам - позатикайте пельки! Ви йде напрямком, що вам вказало русо смі і цим самим ще більше накручуєте недовольство діями нашої влади. Ті хто кричать зараз Авакаов, пастора та інш  - повішати - такі самі зомбовані дауни, як і москалі по той бік кордону.  Схід відігнив вже давно, хулє ви волоєте?  Вся ментярня, СБУ в донецькиій і Луганській областях настільки зрослась з криміналітетом та олігархатом, що вимагати від них силових дій по захисту України як мінімум тупо! Це лікувалось би тільки одним методом - звільненням всіх нах, але на це немає часу. То що ви від влади вимагаєте, коли 5-та колона здала повністю позиції аналогічно як і в Криму???
Куди зарулить ситуація - ніфіга невідомо, але припиніть закатувати істерики.
Такая трабла решаема. Всех ментов с Донецка в самолет и на перевоспитание во Львов. Львовских в Донецк.

Offline PRom

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 266


Ти от як був дрищем і противсіхом так і залишився. І то ваша позиція 5 років тому нам всім зараз відригується. Хоч би не пиздів, чи шо.

Продажність і імпотенція БЮТа це моя вина???? Все, здійснилася ваша мрія, ось вона - необмежена влада. І знову хтось винен. Тільки і залишається що на мене лаятися. З чисто юльківським хамством


Навіть тобі відповідати не хочу, не в коня корм.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Я в принципі не розумію як можна захищати Авакова, у якого на руках навіть в Харкові, який він мусить знати як свої п`ять -  заваруха. А ти ж диви.... нє вінафат, падвєлі... противсіхи мєшають

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Цитувати
Он уже никто. Просил передать, что его здесь забанили, а там он тебя только заочно знал, так как не регился.

Понятно. Спасибо )

Да не за что.
А так ты права, форум прикольный. Правда скоро в ФУП превратиться, поскольку вдумчивых личностей здесь всего парочку обитает, в основном эмоциональные домохозяйки и прыщавые задроты украинских диванных войск :)

так, шкода такого вдумчівого забанили, СУП просто спустошений  :weep:
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline PRom

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 266
Хочу сказати всім форумним істеричкам - позатикайте пельки! Ви йде напрямком, що вам вказало русо смі і цим самим ще більше накручуєте недовольство діями нашої влади. Ті хто кричать зараз Авакаов, пастора та інш  - повішати - такі самі зомбовані дауни, як і москалі по той бік кордону.  Схід відігнив вже давно, хулє ви волоєте?  Вся ментярня, СБУ в донецькиій і Луганській областях настільки зрослась з криміналітетом та олігархатом, що вимагати від них силових дій по захисту України як мінімум тупо! Це лікувалось би тільки одним методом - звільненням всіх нах, але на це немає часу. То що ви від влади вимагаєте, коли 5-та колона здала повністю позиції аналогічно як і в Криму???
Куди зарулить ситуація - ніфіга невідомо, але припиніть закатувати істерики.
Такая трабла решаема. Всех ментов с Донецка в самолет и на перевоспитание во Львов. Львовских в Донецк.


Можливо і так, просто їх у Львові теж кормили, тільки інші, і рук було багато.
Зараз треба діяти максимально жорстко, інакше буде Крим-2. І не факт, що навіть у Йули на це яєць вистарчить. З і ншої сторини - а зміст? Якщо Донецьк з Луганскьом мріють стати частиною наноімпєрії?

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119


Ти от як був дрищем і противсіхом так і залишився. І то ваша позиція 5 років тому нам всім зараз відригується. Хоч би не пиздів, чи шо.

Продажність і імпотенція БЮТа це моя вина???? Все, здійснилася ваша мрія, ось вона - необмежена влада. І знову хтось винен. Тільки і залишається що на мене лаятися. З чисто юльківським хамством


Навіть тобі відповідати не хочу, не в коня корм.

Та да. Громити  в інтернеті "мямлю" Ющенка у тебе получалося зачотніше. Тоді у БЮТа такі яйця залізні були що ого-го.

Offline Mia

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 47
Хочу сказати всім форумним істеричкам - позатикайте пельки! Ви йде напрямком, що вам вказало русо смі і цим самим ще більше накручуєте недовольство діями нашої влади. Ті хто кричать зараз Авакаов, пастора та інш  - повішати - такі самі зомбовані дауни, як і москалі по той бік кордону.  Схід відігнив вже давно, хулє ви волоєте?  Вся ментярня, СБУ в донецькиій і Луганській областях настільки зрослась з криміналітетом та олігархатом, що вимагати від них силових дій по захисту України як мінімум тупо! Це лікувалось би тільки одним методом - звільненням всіх нах, але на це немає часу. То що ви від влади вимагаєте, коли 5-та колона здала повністю позиції аналогічно як і в Криму???
Куди зарулить ситуація - ніфіга невідомо, але припиніть закатувати істерики.
Такая трабла решаема. Всех ментов с Донецка в самолет и на перевоспитание во Львов. Львовских в Донецк.
[/b]

 :smiley24:

только это надо было делать чуть раньше, недели две назад

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Цитувати
"Суспільство радикалізоване дуже серйозно. І помилкою буде вважати це провокацією якої сторони. Це думка багатьох людей і вони хочуть це думка відстоювати", - заявив регіонал.

Ага. И поэтому они все это провернули в ночь на понедельник - зная, что в Донецке ходят на митинги строго "по часам". Постояли в выходные до 17.00 - и пошли к рабочему дню готовиться )

Для того и делали в такое время, чтоб народу слишком много ненароком не собралось.

Offline PRom

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 266


Ти от як був дрищем і противсіхом так і залишився. І то ваша позиція 5 років тому нам всім зараз відригується. Хоч би не пиздів, чи шо.

Продажність і імпотенція БЮТа це моя вина???? Все, здійснилася ваша мрія, ось вона - необмежена влада. І знову хтось винен. Тільки і залишається що на мене лаятися. З чисто юльківським хамством


Навіть тобі відповідати не хочу, не в коня корм.

Та да. Громити  в інтернеті "мямлю" Ющенка у тебе получалося зачотніше. Тоді у БЮТа такі яйця залізні були що ого-го.


Значить мало Юлька того гандона тоді громила. Інакше б цього піздєца не було.

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
  Зараз треба діяти максимально жорстко, інакше буде Крим-2. І не факт, що навіть у Йули на це яєць вистарчить. З і ншої сторини - а зміст? Якщо Донецьк з Луганскьом мріють стати частиною наноімпєрії?
Щось Юля задовго до Донецька летить... Якщо взагалі полетіла.
А може Вона прямиком до Кремля на свіданку з П.?

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
  Зараз треба діяти максимально жорстко, інакше буде Крим-2. І не факт, що навіть у Йули на це яєць вистарчить. З і ншої сторини - а зміст? Якщо Донецьк з Луганскьом мріють стати частиною наноімпєрії?
Щось Юля задовго до Донецька летить... Якщо взагалі полетіла.
А може Вона прямиком до Кремля на свіданку з П.?

це як акаков, який з ранку "звільнив ХОДА"
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline PRom

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 266
  Зараз треба діяти максимально жорстко, інакше буде Крим-2. І не факт, що навіть у Йули на це яєць вистарчить. З і ншої сторини - а зміст? Якщо Донецьк з Луганскьом мріють стати частиною наноімпєрії?
Щось Юля задовго до Донецька летить... Якщо взагалі полетіла.
А може Вона прямиком до Кремля на свіданку з П.?

Звідки я можу знати? Сам скаженію від цих подій. А ще більше підливають бензину у вогонь скавчання дрищів з противсіхами.

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча
Турч в 14-30 лялякать будет по телеку

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Щось Юля задовго до Донецька летить... Якщо взагалі полетіла.
А може Вона прямиком до Кремля на свіданку з П.?

Подождите, еще не все обделались со страху )) Надо вначале довести потенциальных "юльков" до состояния невменяемости, а потом уже выйдет "чаечка" - вся в белом )

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Значить мало Юлька того гандона тоді громила. Інакше б цього піздєца не було.

Те що маємо сьогодні це прямий наслідок некомпетентності, продажності і неадекватності влади БЮТа останніх шести тижнів. Владу хапнули а що з нею робити не знають. Бариги і падлюки - тільки торганути чимось можуть

Offline Mia

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 47
Хочу сказати всім форумним істеричкам - позатикайте пельки! Ви йде напрямком, що вам вказало русо смі і цим самим ще більше накручуєте недовольство діями нашої влади. Ті хто кричать зараз Авакаов, пастора та інш  - повішати - такі самі зомбовані дауни, як і москалі по той бік кордону.  Схід відігнив вже давно, хулє ви волоєте?  Вся ментярня, СБУ в донецькиій і Луганській областях настільки зрослась з криміналітетом та олігархатом, що вимагати від них силових дій по захисту України як мінімум тупо! Це лікувалось би тільки одним методом - звільненням всіх нах, але на це немає часу. То що ви від влади вимагаєте, коли 5-та колона здала повністю позиції аналогічно як і в Криму???
Куди зарулить ситуація - ніфіга невідомо, але припиніть закатувати істерики.
Такая трабла решаема. Всех ментов с Донецка в самолет и на перевоспитание во Львов. Львовских в Донецк.


Можливо і так, просто їх у Львові теж кормили, тільки інші, і рук було багато.
Зараз треба діяти максимально жорстко, інакше буде Крим-2. І не факт, що навіть у Йули на це яєць вистарчить. З і ншої сторини - а зміст? Якщо Донецьк з Луганскьом мріють стати частиною наноімпєрії?
[/quote]


Можливо і так, просто їх у Львові теж кормили, тільки інші, і рук було багато.
Зараз треба діяти максимально жорстко, інакше буде Крим-2. І не факт, що навіть у Йули на це яєць вистарчить. З і ншої сторини - а зміст? Якщо Донецьк з Луганскьом мріють стати частиною наноімпєрії?
[/quote]

як би  то Луганськ з Донецьком, і на тому край.
так вони ж під цю мульку загарбають і Херсонську(вкрай необхідну кремлінам для Криму) і  всі інші прикордонні  області.
якщо ця мулька прокатить, то все, капець, такий сценарій і буде.


Offline ButtHead

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 143
  • I'm in love with rock'n'roll
  Прекратите бздешь.
Самое разумное запереть этих жертвенных баранов в ОДА и пусть голосуют
Отключить свет и воду
Через неделю они сами все поразбегаются
Если начать зачищать, будут трупы
надворі травка зеленіє
і сонечко несе тепло
от тіки президент росії
хуйло

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Те що маємо сьогодні це прямий наслідок некомпетентності, продажності і неадекватності влади БЮТа останніх шести тижнів. Владу хапнули а що з нею робити не знають. Бариги і падлюки - тільки торганути чимось можуть
Як би ж то була некомпетентність! Це задум і план у дії - поділити країну між Бют і ПР (чи не про це попереджала Богословська ще 25.03?), а потім дерибанити кожний свою частину під наглядом великого Пу.

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
  Прекратите бздешь.
Самое разумное запереть этих жертвенных баранов в ОДА и пусть голосуют
Отключить свет и воду
Через неделю они сами все поразбегаются
Если начать зачищать, будут трупы
Ага, а Путин будет за этим только наблюдать. :smiley14:

Offline ButtHead

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 143
  • I'm in love with rock'n'roll
У Кабаева уже от Крыма несварение


  Прекратите бздешь.
Самое разумное запереть этих жертвенных баранов в ОДА и пусть голосуют
Отключить свет и воду
Через неделю они сами все поразбегаются
Если начать зачищать, будут трупы
Ага, а Путин будет за этим только наблюдать. :smiley14:
надворі травка зеленіє
і сонечко несе тепло
от тіки президент росії
хуйло