Автор Тема: Укропи -не українці  (Прочитано 5173 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Re: Укропи -не українці
« Reply #30 : Січня 21, 2015, 09:40:27 09:40 »
 :smiley24:

Когда вижу у человека в форме украинскую или добробатовскую нашивку, любую, обязательно говорю - "Слава Украине", распрашиваю как дела и пытаюсь морально поддержать.

Нехрен тут стебаться.  :smiley23:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Укропи -не українці
« Reply #31 : Січня 21, 2015, 09:44:23 09:44 »
УКРОП - Український Озброєний Патріот.

І нефіг  :upa

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8110
  • Стать: Чоловіча
Re: Укропи -не українці
« Reply #32 : Січня 21, 2015, 10:05:46 10:05 »
Особисто я бачу тільки позитив, що російськомовне населення України асоціює себе з "укропом" а не з "узьким миром".
Не думаю, що після війни іх серце знову навернеться в бік Москви. Ті хто воював на фронті, їх друзі, родини, особливо ті в кого загинули близькі і рідні, не зможуть і не захочуть називати москаля братом. І їм буде потрібна НЕмосковська культура і НЕмосковська мова як засіб самоідентифікації. Тому поступово відбудеться значний зсув в цьому плані, але саме завдяки змінам у свідомості людей, а не якимось державним зусиллям чи ще чомусь. Взагалі державна політика в сфері мови і культури не може бути ефективною в демократичному суспільстві. Тільки тоталітарна держава може винищити (посадити) всіх провідників ворожих для неї культурних течій і після цього на вільне місце насадити свою культурно-мовну парадигму.

Повір мені. що ти неправий. ( на превеликий жаль)
В українців, на жаль, вкрай коротка пам"ять, дуже швидко все забувають і хороше й пагане.

Введенням в позитив слів укроп і кіборг створюються передумови для конституційного узаконенння російської мови як другої державної.

Пройде певний час і молоде покоління, у яких батьки були воїни-"укропи", стануть всуціль російськомовними і навіть не розумітимуть чого була та війна і для чого взагалі потрібна українська мова в Україні. А ще наступне покоління ( онуки укропів) не розумітимуть навіть сенсу існування України як окремої країни, поза Росією.

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Re: Укропи -не українці
« Reply #33 : Січня 21, 2015, 10:07:45 10:07 »
Особисто я бачу тільки позитив, що російськомовне населення України асоціює себе з "укропом" а не з "узьким миром".
Не думаю, що після війни іх серце знову навернеться в бік Москви. Ті хто воював на фронті, їх друзі, родини, особливо ті в кого загинули близькі і рідні, не зможуть і не захочуть називати москаля братом. І їм буде потрібна НЕмосковська культура і НЕмосковська мова як засіб самоідентифікації. Тому поступово відбудеться значний зсув в цьому плані, але саме завдяки змінам у свідомості людей, а не якимось державним зусиллям чи ще чомусь. Взагалі державна політика в сфері мови і культури не може бути ефективною в демократичному суспільстві. Тільки тоталітарна держава може винищити (посадити) всіх провідників ворожих для неї культурних течій і після цього на вільне місце насадити свою культурно-мовну парадигму.

Повір мені. що ти неправий. ( на превеликий жаль)
В українців, на жаль, вкрай коротка пам"ять, дуже швидко все забувають і хороше й пагане.

Введенням в позитив слів укроп і кіборг створюються передумови для конституційного узаконенння російської мови як другої державної.

Пройде певний час і молоде покоління, у яких батьки були воїни-"укропи", стануть всуціль російськомовними і навіть не розумітимуть чого була та війна і для чого взагалі потрібна українська мова в Україні. А ще наступне покоління ( онуки укропів) не розумітимуть навіть сенсу існування України як окремої країни, поза Росією.

Ви зовсім хворий... Укроп - то є українске слово, а Кіборг - британсьске (англомовне) - кібенетичний організм..

До чого тут русня???

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8110
  • Стать: Чоловіча
Re: Укропи -не українці
« Reply #34 : Січня 21, 2015, 10:10:59 10:10 »
УКРОП - Український Озброєний Патріот.

І нефіг  :upa

Озброєний Патріот кажеш ?
То нащо тоді на шевроні зображувати кухонну рослину? Яка вона має відношення конкретно до України і конкретно до українців? І конкретно українських озброєних патріотів ???

То може вже настав час самоназву "українець" змінити на самоназву "укроп" ?

А що, логічно.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Укропи -не українці
« Reply #35 : Січня 21, 2015, 10:14:36 10:14 »

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8110
  • Стать: Чоловіча
Re: Укропи -не українці
« Reply #36 : Січня 21, 2015, 10:14:46 10:14 »
Особисто я бачу тільки позитив, що російськомовне населення України асоціює себе з "укропом" а не з "узьким миром".
Не думаю, що після війни іх серце знову навернеться в бік Москви. Ті хто воював на фронті, їх друзі, родини, особливо ті в кого загинули близькі і рідні, не зможуть і не захочуть називати москаля братом. І їм буде потрібна НЕмосковська культура і НЕмосковська мова як засіб самоідентифікації. Тому поступово відбудеться значний зсув в цьому плані, але саме завдяки змінам у свідомості людей, а не якимось державним зусиллям чи ще чомусь. Взагалі державна політика в сфері мови і культури не може бути ефективною в демократичному суспільстві. Тільки тоталітарна держава може винищити (посадити) всіх провідників ворожих для неї культурних течій і після цього на вільне місце насадити свою культурно-мовну парадигму.

Повір мені. що ти неправий. ( на превеликий жаль)
В українців, на жаль, вкрай коротка пам"ять, дуже швидко все забувають і хороше й пагане.

Введенням в позитив слів укроп і кіборг створюються передумови для конституційного узаконенння російської мови як другої державної.

Пройде певний час і молоде покоління, у яких батьки були воїни-"укропи", стануть всуціль російськомовними і навіть не розумітимуть чого була та війна і для чого взагалі потрібна українська мова в Україні. А ще наступне покоління ( онуки укропів) не розумітимуть навіть сенсу існування України як окремої країни, поза Росією.

Ви зовсім хворий... Укроп - то є українске слово, а Кіборг - британсьске (англомовне) - кібенетичний організм..

До чого тут русня???

Якщо хтось називає українських воїнів укропами - хай так і називає, забороити це не можливо ( так само як і словом хахол, малорос).

Але самих себе для чого так називати ?
Укроп це рослина. Українець це людина.
Тільки кінчений придурок сам себе називає ворожою кликухою.

Повторюю: росіяни самих себе не називають ні русаками, ні русопётами ( ні тим більше кацапами).

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Re: Укропи -не українці
« Reply #37 : Січня 21, 2015, 10:40:21 10:40 »
Особисто я бачу тільки позитив, що російськомовне населення України асоціює себе з "укропом" а не з "узьким миром".
Не думаю, що після війни іх серце знову навернеться в бік Москви. Ті хто воював на фронті, їх друзі, родини, особливо ті в кого загинули близькі і рідні, не зможуть і не захочуть називати москаля братом. І їм буде потрібна НЕмосковська культура і НЕмосковська мова як засіб самоідентифікації. Тому поступово відбудеться значний зсув в цьому плані, але саме завдяки змінам у свідомості людей, а не якимось державним зусиллям чи ще чомусь. Взагалі державна політика в сфері мови і культури не може бути ефективною в демократичному суспільстві. Тільки тоталітарна держава може винищити (посадити) всіх провідників ворожих для неї культурних течій і після цього на вільне місце насадити свою культурно-мовну парадигму.
Повір мені. що ти неправий. ( на превеликий жаль)
В українців, на жаль, вкрай коротка пам"ять, дуже швидко все забувають і хороше й пагане.

Введенням в позитив слів укроп і кіборг створюються передумови для конституційного узаконенння російської мови як другої державної.

Пройде певний час і молоде покоління, у яких батьки були воїни-"укропи", стануть всуціль російськомовними і навіть не розумітимуть чого була та війна і для чого взагалі потрібна українська мова в Україні. А ще наступне покоління ( онуки укропів) не розумітимуть навіть сенсу існування України як окремої країни, поза Росією.
Не думаю. Пролита кров, це така річ, що довго памятається. Три покоління як мінімум. А за цей час спрацює те, про що я писав вище.
  Але зараз головне вистояти в цій війні. А без "укропів" не буде взагалі незалежності України. Ми і так ледве відбиваємось, а без Харкова, Дніпра, Запоріжжя, Одеси і Миколаєва Хуйловські танки доїдуть до польського кордону і ми нічого не зможемо їм протиставити. Це обєктивна реальність і ніякий голий патріотизм і мова на зломають танкові колони і артилерію, які дуже швидко в нас закінчаться без промисловості вищеназваних областей. Я взагалі після лютого 2014 був в трансі, знаючи реальний стан Укр. армії і думав чи пакувати чемодани в еміграцію чи копати схрон в Карпатах. Інші варіанти проглядалися слабо. Це взагалі майже чудо, що Україна, як держава, змогла хоч якось сконсолідуватися і зупинити "узькій мір" на Донбасі.
Головне зараз вистояти, а після цього гірше не може бути, бо це буде велика моральна перемога УКРАЇНСЬКОЇ (політичної поки що) нації. А політична нація під постійною загрозою зовнішньої агресії або трансформується в етнічну, щоб вистояти, або пропаде, про що я навіть думати не хочу ...

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Re: Укропи -не українці
« Reply #38 : Січня 21, 2015, 10:54:48 10:54 »
Не думаю. Пролита кров, це така річ, що довго памятається. Три покоління як мінімум. А за цей час спрацює те, про що я писав вище.
  Але зараз головне вистояти в цій війні. А без "укропів" не буде взагалі незалежності України. Ми і так ледве відбиваємось, а без Харкова, Дніпра, Запоріжжя, Одеси і Миколаєва Хуйловські танки доїдуть до польського кордону і ми нічого не зможемо їм протиставити. Це обєктивна реальність і ніякий голий патріотизм і мова на зломають танкові колони і артилерію, які дуже швидко в нас закінчаться без промисловості вищеназваних областей. Я взагалі після лютого 2014 був в трансі, знаючи реальний стан Укр. армії і думав чи пакувати чемодани в еміграцію чи копати схрон в Карпатах. Інші варіанти проглядалися слабо. Це взагалі майже чудо, що Україна, як держава, змогла хоч якось сконсолідуватися і зупинити "узькій мір" на Донбасі.
Головне зараз вистояти, а після цього гірше не може бути, бо це буде велика моральна перемога УКРАЇНСЬКОЇ (політичної поки що) нації. А політична нація під постійною загрозою зовнішньої агресії або трансформується в етнічну, щоб вистояти, або пропаде, про що я навіть думати не хочу ...

 :smiley24:

Я повністю україномовна людина і була такою все життя, мене часто дратувало надмірне вживання російської мови, як філолога - псування  української, але зараз я чітко переконана - мовне питання не на часі! Можете переконувати мене у зворотньому чи мінусувати, але в тому, що зараз ми сидимо і стукаємо по клавішах, в перщу чергу заслуга російськомовних Одеси, Харкова, Дніпропетровська, Миколаєва, Херсона, Запоріжжя. Те що не дали розхитати ситуацією, те що російською мовою під українськими прапорами кричали на мітингах... А мова прийде, вже стільки змінилось у свідомості. Нам би Україну зберегти, а не сперечатись, якою мовою мають розмовляти солдати. Їм би вистояти...

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Укропи -не українці
« Reply #39 : Січня 21, 2015, 10:55:54 10:55 »

Повір мені. що ти неправий. ( на превеликий жаль)
В українців, на жаль, вкрай коротка пам"ять, дуже швидко все забувають і хороше й пагане.

Введенням в позитив слів укроп і кіборг створюються передумови для конституційного узаконенння російської мови як другої державної.

Пройде певний час і молоде покоління, у яких батьки були воїни-"укропи", стануть всуціль російськомовними і навіть не розумітимуть чого була та війна і для чого взагалі потрібна українська мова в Україні. А ще наступне покоління ( онуки укропів) не розумітимуть навіть сенсу існування України як окремої країни, поза Росією.

Що є, то є. :smilie2:
От прийде після Хуйла хтось трохи більш ліберальний, і почнеться "братскій народ, нада прастіть, ето Хуйло бил во всьом віноват, русскій народ просто обманулі пропагандой" і т.д. і т.п.
А потім знов прийде до влади якесь хуйло, і піде все по новому кругу.
А ми як завжди виявимось не готові, бо хто ж міг подумати, вєдь ето братья.
Поки український народ не зрозуміє, що кацапи - це наші історичні вороги (були сотні років і ще сотні років будуть), то ніфіга не зміниться.
Так і буде історія повторюватись, аж поки не знищать кацапи всіх українців, і не залишаться одні хохли.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Укропи -не українці
« Reply #40 : Січня 21, 2015, 10:59:27 10:59 »
Поки український народ не зрозуміє, що кацапи - це наші історичні вороги (були сотні років і ще сотні років будуть), то ніфіга не зміниться.

Народ дурний увесь, одна ти така все розумієш да?  :Sho_za:

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Re: Укропи -не українці
« Reply #41 : Січня 21, 2015, 11:01:24 11:01 »
УКРОП - Український Озброєний Патріот.

І нефіг  :upa
Я чула від солдатів - український патріот. Але ваш варіант мені подобається більше.

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Укропи -не українці
« Reply #42 : Січня 21, 2015, 11:04:47 11:04 »
Поки український народ не зрозуміє, що кацапи - це наші історичні вороги (були сотні років і ще сотні років будуть), то ніфіга не зміниться.

Народ дурний увесь, одна ти така все розумієш да?  :Sho_za:

Розумію. Ще років з десяти це знала.
А от більшість народу і досі чомусь не розуміє.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Укропи -не українці
« Reply #43 : Січня 21, 2015, 11:06:18 11:06 »
Розумію. Ще років з десяти це знала.
А от більшість народу і досі чомусь не розуміє.

Якби не розумів, то в нас би щас президентом була жуля.

Offline Olusha

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 209
Re: Укропи -не українці
« Reply #44 : Січня 21, 2015, 11:06:43 11:06 »
УКРОП - Український Озброєний Патріот.

І нефіг  :upa
Я чула від солдатів - український патріот. Але ваш варіант мені подобається більше.
Порошенко казав, що український опір.

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Re: Укропи -не українці
« Reply #45 : Січня 21, 2015, 11:08:28 11:08 »
Український опір - теж нормально

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Укропи -не українці
« Reply #46 : Січня 21, 2015, 11:10:44 11:10 »
Український опір - теж нормально

Нє, Озброєний Патріот краще - бо вони ж називають укропами саме наших військових.
Дуже влучну назву дали, хоч і довбойоби тупорилі, але тут ними сам Бог керував  :shuffle:

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Укропи -не українці
« Reply #47 : Січня 21, 2015, 11:15:40 11:15 »
Розумію. Ще років з десяти це знала.
А от більшість народу і досі чомусь не розуміє.

Якби не розумів, то в нас би щас президентом була жуля.

Якби розумів, то не було би в нас ніяких ДНРів і ЛНРів, і ще купа русскомірних по всій Україні, а ще більше байдужих і таких, які навіть не розуміють, що йде війна з Рашкою.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Укропи -не українці
« Reply #48 : Січня 21, 2015, 11:28:26 11:28 »
Якби розумів, то не було би в нас ніяких ДНРів і ЛНРів, і ще купа русскомірних по всій Україні, а ще більше байдужих і таких, які навіть не розуміють, що йде війна з Рашкою.

А що б зробив - пішов би як один увесь воювати з хуйлом в луганду?

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Re: Укропи -не українці
« Reply #49 : Січня 21, 2015, 11:32:21 11:32 »

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Укропи -не українці
« Reply #50 : Січня 21, 2015, 11:32:52 11:32 »
Якби розумів, то не було би в нас ніяких ДНРів і ЛНРів, і ще купа русскомірних по всій Україні, а ще більше байдужих і таких, які навіть не розуміють, що йде війна з Рашкою.

А що б зробив - пішов би як один увесь воювати з хуйлом в луганду?

Хуйло би в Україну просто не поліз, не будь в нього підтримки місцевого населення.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Укропи -не українці
« Reply #51 : Січня 21, 2015, 11:37:16 11:37 »
Хуйло би в Україну просто не поліз, не будь в нього підтримки місцевого населення.

Він поліз туди, де не народ, а виродки.

Цитувати
А от більшість народу і досі чомусь не розуміє.

А от якби більшість не розуміла, він би зараз був по всій території України.

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Укропи -не українці
« Reply #52 : Січня 21, 2015, 11:40:56 11:40 »
Хуйло би в Україну просто не поліз, не будь в нього підтримки місцевого населення.

Він поліз туди, де не народ, а виродки.

Цитувати
А от більшість народу і досі чомусь не розуміє.

А от якби більшість не розуміла, він би зараз був по всій території України.

Ну і як там в Харкові, більшість розуміє?
Тільки чесно.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Укропи -не українці
« Reply #53 : Січня 21, 2015, 11:43:03 11:43 »
Ну і як там в Харкові, більшість розуміє?
Тільки чесно.

ну колорадські стрічки ВСІ познімали навіть ті хто роками на авто возив

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Укропи -не українці
« Reply #54 : Січня 21, 2015, 11:45:47 11:45 »
Ну і як там в Харкові, більшість розуміє?
Тільки чесно.

Всесвітньо відомий хіт "путин - хуйло ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла" народився у Харкові  :upa

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Укропи -не українці
« Reply #55 : Січня 21, 2015, 11:52:32 11:52 »
Ну і як там в Харкові, більшість розуміє?
Тільки чесно.

Всесвітньо відомий хіт "путин - хуйло ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла" народився у Харкові  :upa

З'їхав з теми.
Питання було про більшість.
І чи розуміє та більшість, що не тільки Хуйло ворог, а що Рашка ворог?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Укропи -не українці
« Reply #56 : Січня 21, 2015, 12:01:33 12:01 »
Питання було про більшість.
І чи розуміє та більшість, що не тільки Хуйло ворог, а що Рашка ворог?

Подивись результати голосування по виборах Президента та ВР - там все зрозуміло. Але ж Харків - це не більшість українців.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10645
  • Стать: Чоловіча
Re: Укропи -не українці
« Reply #57 : Січня 21, 2015, 12:37:16 12:37 »
З'їхав з теми.
Питання було про більшість.
І чи розуміє та більшість, що не тільки Хуйло ворог, а що Рашка ворог?

ну до чого оці мудрствовання - розуміє - не розуміє
більшість це гній
все вирішує ЕЛІТА
якщо еліту влаштовує київська влада - ніяке хуйло там не буде

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Укропи -не українці
« Reply #58 : Січня 21, 2015, 01:00:56 13:00 »
Еліта діє так, як вигідно для неї.
Сьогодні одна еліта, завтра може бути інша.
Але еліта ніколи не піде категорично проти народу, бо таку еліту народ довго терпіти не буде, тому еліті доводиться діяти в якигось певних рамках.
Тому так важливо, щоб народ розумів, що відбувається і був відповідно налаштований.

Але якщо ви мали на увазі ЕЛІТУ (ЇХ), то я в НИХ не вірю.

А вибори президента і парламенту тут взагалі ні до чого і ні про що не свідчать (по моєму питанню).
Можна подумати, що Порох і Сєня в нас такі прямо борці з Рашкою.
« Останнє редагування: Січня 21, 2015, 01:02:32 13:02 від Skynet »

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Укропи -не українці
« Reply #59 : Січня 21, 2015, 01:27:17 13:27 »
А вибори президента і парламенту тут взагалі ні до чого і ні про що не свідчать (по моєму питанню).
Можна подумати, що Порох і Сєня в нас такі прямо борці з Рашкою.

Проблема не в рашці, сама по собі боротьба з нею - це щось безглузде. Питання у тому, до якого світу належить Україна. Порошенко і Яценюк - прозахідні політики, все інше неважливо.
І вибори дуже якісно показують, хто за який світ.