Автор Тема: Укропи -не українці  (Прочитано 5167 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8105
  • Стать: Чоловіча
Укропи -не українці
« : Січня 20, 2015, 11:07:22 23:07 »
Взагалі то саме це слово якесь дивне. Ну почали називати нас так кацапи коли розпочалась війна. Зверніть увагу: слово хахали зникло з обіходу!
Тим не менше. хай це слово не дуже образливе, бо це як видозміна слова "укр" Трошки насмішкувата, жартівлива видозміна, однак в ній не ма тієї енергії презирства як у слові "хохол".

Кацапів інколи називають "русак", або "русопёт". Ці слова також не несуть такої негативної енергії як слово "кацап". Тим не менеше, етнічні росіяни по відношенню до себе ці слова практично ніколи не використовують. Можуть вжити слово "русак", в дуже жартівливій розмові.

але чого уж в нас це слово укроп, стало мало не предметом гордості ?
Це що, ще один прояв дурнувтого хохляцького мазохізму?
Можна собі уявити, щоб якийсь рос. військовослужбовець носив би на рукаві картинку з лісовим зайцем, якого мисливці називають "русак" ???

А в нас лукавий іуда Порошенко навіть, ходив красувався з шевроном, на якому була намальована рослина - кріп ( в укр. мові слова укроп навіть і немає).

А тепер по суті.
Це дурнувате слово, теж образливе й теж насмішкувате теж несе свою негативну енергію.
Це - енергія русифікації ( не явної, однак підсвідомої).
Ось полюбуйтеся цим "чудовим" сайтиком під назвою "Укроп", який російськомовний на 99%. в якому навіть немає окремої україномовної версії:
http://укроп.org/

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8105
  • Стать: Чоловіча
Re: Укропи -не українці
« Reply #1 : Січня 20, 2015, 11:11:26 23:11 »
Особисто я - НЕ УКРОП.
Я українець. І також, я не хохол і не малорос. І російську мову, яку дуже полюбляють "укропи", я вважаю нічим іншим, як знаряддям окупації, як причиною сьогоднішньої війни, причиною тисяч вбитих і поранених.

ЗІ: Колись гуляла в Мережі дурнувата ідейка створити т.з. "український варіант російської мови"
Створюйте. І назвіть її укропською.

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Re: Укропи -не українці
« Reply #2 : Січня 20, 2015, 11:13:16 23:13 »
Укр, он же укроп - враг "Донецкой Инородной Республики"

Олена Ярмолюк 30 июля 2014, 18:30

Признаюсь честно: мне поначалу было неприятно слышать это словечко. Любой национальный пейоратив, любое обзывательство попахивает хамством. Даже из уст любителя макарон слово "макаронник" в отношении итальянца - ну, некрасиво как-то. А что уж взять от слова "укр", которое наши совковые друзья - как российского, так и отечественного разлива - произносят с таким выражением лица, как будто мышь лимоном закусили. Даже хотелось бить за него в морду. Теперь - не хочется. Надо, конечно, но не хочется. Так что если бить - то не с раздражением, а с гордостью. И вот почему.

Вообще собирательных образов украинцев и сопутствующих им обзывательств в совковой голове сразу несколько. Некоторые устарели, некоторые - нет.

Взять, например, хохла. Вот сказал - и сразу понятно. Это такой Микола, веселый, но неглубокий, скачущий рядом с размеренно идущим вдумчивым русским Иваном. Это тот украинец, которого русские любят: веселый брат-дебил без амбиций, простячок с сельским колоритом, говорящий на ядреном суржике. У него еще жена есть, Галя, которую неплохо потрахивать, пока молодая и стройная, и к которой неплохо ходить в гости на вареники, когда с возрастом растолстеет. Хохлушка-хохотушка. С точки зрения совка это - правильные украинцы. Его печалит, что ими из современных украинцев никто не хочет быть.

С падением их популярности несчастного совка окружают все более злые личности.

Например, бандеровец и его чуть более современная модификация - правосек. Тут все понятно. Он обязательно из Львова или Тернополя (хотя, как показал опыт грузинской войны, если русского журналиста заставить выдумывать бандеровцам имена, будут не ярко-галичанские Романи Стеціви и прочие Ганни-Стефанії Рудьківські, а более привычные центральноукраинские Иваны Бондаренко да Галины Тимченко). Обязательно католик (как вариант - униат). Увешан фашистской символикой, говорит только по-украински, ненавидит все русское, в свободное от кровопролития время работает гастарбайтером.

Долгое время пейоратив "бандеровец" был тем самым словом, которое украинцы-патриоты с радостью примеряли не себя. Но оно не лишено недостатков. Во-первых, это уже анахронизм. Ну сколько можно циклиться на сороковых годах прошлого века? Ладно русские, а мы? Во-вторых, а если человек Украину любит, но ценности интегрального национализма не разделяет? Или вообще не сторонник правых идеологий?

Но вот недавно появился укр, он же укроп.
Это тот самый абстрактный враг, родившийся тогда, когда даже до самых тугоумных представителей Донецкой Инородной Республики и сочувствующих им российских диванных воинов дошло, что воюют против них все-таки не исключительно "правосеки" вкупе с иностранными наемниками, но сборная солянка злобных украинских патриотов и военнослужащих. Это и правосек, и днепропетровский десантник, и вся остальная злобная рать, ополчившаяся на стрелковскую белогвардейскую хлеборезку и болотовское запойное царство. Это ребята, которые приезжают на танках на свободный Донбасс и расстреливают беременных ветеранов Беркута фосфорными бомбами в упор. Во имя Америки и еврейских олигархов уничтожают последний оплот советской чести и белогвардейского достоинства, особо тщательно охотясь за мирным населением. Короче, страшные люди.

И тут мы должны сказать: этот образ обладает массой позитивных (естественно, с нашей, а не с ватной, точки зрения) характеристик!

Во-первых, укр современен. Это уже большой бонус относительно предыдущих. У него в руках не коса и не машинвегер, а ПКМ, а то и вовсе снайперская винтовка от "Зброяра". Едет он не на телеге, а на БТР-е, а то и на танке. Он убивает мирное население и героических ополченцев не саблей и пистолетом, а тяжелой самоходной артиллеристской установкой и реактивным штурмовиком.

Во-вторых, укр космополитичен и не страдает местечковостью. Он может говорить по-русски, жить в Днепропетровске и носить пейсы. Он может быть татарином и армянином, христианином (пусть раскольником или католиком), мусульманином и агностиком.

В-третьих, укр не привязан к иной идеологии, кроме, собственно, верности Украине и Западу. Ни к братству народов, ни к интегральному национализму, ни к социал-демократии или анархии разлива десятых годов двадцатого века. На его знаменах может быть и "Naціональна Ідея", и архистратиг Михаил, и герб украинского ВДВ, а одет он может быть и в зеленое, и в черное, и хоть в маскхалат "Кикимора" - последние укры особенно опасны.

В-четвертых, укр от Русских Людей не бегает. Он бегает за ними. Он не прячется в лесу, а едет по нему на танке. Он стреляет не в спину, а в лицо, в яйцо и два раза в корпус. Это русский человек спасается от него стеной, маневром и другим русским человеком. В особо сложных случаях объясняя себе, что там все же наверняка пиндосские наемники, укры не могут так воевать.

А теперь скажите мне: ну разве укр не душка?

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8105
  • Стать: Чоловіча
Re: Укропи -не українці
« Reply #3 : Січня 20, 2015, 11:22:41 23:22 »
Все правильно. Укр, перш за все - це не українець.

"Космополітичен" значить російськомовний.
Нав"язування укропства - це завуальована русифікація.

З розвитком і популяризацією "укропства " зникає  сенс існування України.
Бо як тільки в Кремлі поміняється цар - "укроп" першим почне називати кацапа своїм братом і першим буде ратувати за другу рос. мову в Україні( тобто за суцільну російськомовність, бо укроп же ж космополітичний).

Чи може хтось думав що укроп намагатиметься поширювати українську на тиерені Росії ?
так укроп і сам її толком не знає.

Український патріотизм "укропа" ( причому він є справжній!) це явище унікально-епізодичне й тимчасове: тільки до закінчення АТО.

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Re: Укропи -не українці
« Reply #4 : Січня 20, 2015, 11:25:25 23:25 »
Особисто я - НЕ УКРОП.
Так ніхто і не сумнівається - ви Бумеранг, щирий українець. :weep:

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Укропи -не українці
« Reply #5 : Січня 20, 2015, 11:26:41 23:26 »
Бумеранг, на хуй - это туда ----->
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8105
  • Стать: Чоловіча
Re: Укропи -не українці
« Reply #6 : Січня 20, 2015, 11:29:32 23:29 »
Особисто я - НЕ УКРОП.
Так ніхто і не сумнівається - ви Бумеранг, щирий українець. :weep:

Якби всі були б такі як я - то Росії навіть не існувало б ще з часів Хмельниччини, принаймні.

Хохляцтво і укропство йде від установки в мозгу: А яка різниця? Всі ми люди, а нам і так добре, аби й усім було добре.

Якби хоч один російський вояка більше 1 го разу сказав своїм солдатам: "Ей русаки!" "Ми русаки" - його б госпіталізували б в дурку в той же день.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8105
  • Стать: Чоловіча
Re: Укропи -не українці
« Reply #7 : Січня 20, 2015, 11:31:03 23:31 »
Бумеранг, на хуй - это туда ----->

Добирай слова, хамло. :Vedy_sebe: :Ignor:

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Укропи -не українці
« Reply #8 : Січня 20, 2015, 11:33:21 23:33 »

Добирай слова, хамло. :Vedy_sebe: :Ignor:

Для долбоебов у меня других слов нет. Модеры, снесите плз ветку, как провокационную.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8105
  • Стать: Чоловіча
Re: Укропи -не українці
« Reply #9 : Січня 20, 2015, 11:36:17 23:36 »

Добирай слова, хамло. :Vedy_sebe: :Ignor:

Для долбоебов у меня других слов нет. Модеры, снесите плз ветку, как провокационную.

Як хочеш бачити довбойоба - то частіше заглядай в дзеркало.
І не твою свиняче діло, які теми створювати.

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Re: Укропи -не українці
« Reply #10 : Січня 20, 2015, 11:48:00 23:48 »
Особисто я - НЕ УКРОП.
Так ніхто і не сумнівається - ви Бумеранг, щирий українець. :weep:

Якби всі були б такі як я - то Росії навіть не існувало б ще з часів Хмельниччини, принаймні.

Хохляцтво і укропство йде від установки в мозгу: А яка різниця? Всі ми люди, а нам і так добре, аби й усім було добре.

Якби хоч один російський вояка більше 1 го разу сказав своїм солдатам: "Ей русаки!" "Ми русаки" - його б госпіталізували б в дурку в той же день.
Вибачте, але в дурці українці-бумеранги виглядали б більш органічно, ніж українці-укропи. :gigi: 

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: Укропи -не українці
« Reply #11 : Січня 20, 2015, 11:49:34 23:49 »
як пояснив наш вояк якомусь журналісту з "ватнік-ТБ", УкрОп - це скорочено від "Український опір", і можна пишатись, якщо тебе зачислили в УкрОпи
... і хай Росія згине як держава

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46713
  • Never give in!
Re: Укропи -не українці
« Reply #12 : Січня 20, 2015, 11:56:57 23:56 »
Алла Мамонтова ‏@MedPsychologist Jan 13

"А после Донбасса и наших в Крыму - Я мысль оголяю до сути: Я русский забыл бы уже потому, Что им разговаривал Путин". (Андрей Орлуша)
If you are going through hell, keep going.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8105
  • Стать: Чоловіча
Re: Укропи -не українці
« Reply #13 : Січня 20, 2015, 11:57:28 23:57 »
як пояснив наш вояк якомусь журналісту з "ватнік-ТБ", УкрОп - це скорочено від "Український опір", і можна пишатись, якщо тебе зачислили в УкрОпи

Неправда. УкрОп - придумали пізніше, по факту, навздогін, щоб якось оправдати це несуразне слово.
Якщо це Опір - а не кухонна рослина - то чому тоді цю кухонну рослину зображують на шевронах ???

Укроп - це як русак чи америкос, якось так. Укр - це як амер.
Але американці себе ніколи амерами не називають

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8105
  • Стать: Чоловіча
Re: Укропи -не українці
« Reply #14 : Січня 21, 2015, 12:04:02 00:04 »
Алла Мамонтова ‏@MedPsychologist Jan 13

"А после Донбасса и наших в Крыму - Я мысль оголяю до сути: Я русский забыл бы уже потому, Что им разговаривал Путин". (Андрей Орлуша)

Це Орлуша (пітерець, поет) руський язик забув би. Бо в нього хоч мозги є і елементарна самоповага.
Але цього не скажеш про більшість учасників даного форуму, для яких руський - наче мати рідна, руський, який вони оскаженіло відстоюють і захищають, наче Табачник, чи Затулін, чи  Гундяєв і оскаженіло захищають право руського язика на існування на території України.
.
Можливо цей форум варто перейменувати: Настоящий Укропский Форум
так буде логічніше.

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: Укропи -не українці
« Reply #15 : Січня 21, 2015, 12:07:22 00:07 »
як пояснив наш вояк якомусь журналісту з "ватнік-ТБ", УкрОп - це скорочено від "Український опір", і можна пишатись, якщо тебе зачислили в УкрОпи

Неправда. УкрОп - придумали пізніше, по факту, навздогін, щоб якось оправдати це несуразне слово.
Якщо це Опір - а не кухонна рослина - то чому тоді цю кухонну рослину зображують на шевронах ???

Укроп - це як русак чи америкос, якось так. Укр - це як амер.
Але американці себе ніколи амерами не називають

Правда, неправда, пізніше, раніше... Яка різниця. Звісно пізніше придумали. Але тепер ватники, які себе вважали креативними, вже не так активно вживають це слово. Підшукують більш підходящий термін  :smilie1:
... і хай Росія згине як держава

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46713
  • Never give in!
Re: Укропи -не українці
« Reply #16 : Січня 21, 2015, 12:24:04 00:24 »
|Юрій Винничук:

Стан державної мови настільки плачевний, що мене проймає розпач. За усілякими катаклізмами і кризами ніхто цим не займається, очевидно, вважаючи чимось другорядним. І це я ще нічого не написав про дублювання українських фільмів і перекладну літературу (часто за посередництвом російської мови), де можна теж натрапити на вишукані перли. Але від слова "перти". Я не написав про граматичні й орфографічні правила, які настільки заплутані, що їх у нас мало хто знає. І нарешті: нова радість від Міністерства освіти: новий міністр скасував обов'язкове вивчення української мови і літератури в УКРАЇНСЬКИХ вишах. Так що готуймося: мали ми малограмотних юристів, медиків, депутатів, ба навіть міністрів і президентів, а тепер будемо мати досконалих штурпаків.

http://tsn.ua/analitika/pro-nabolile-403954.html

If you are going through hell, keep going.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Укропи -не українці
« Reply #17 : Січня 21, 2015, 12:29:38 00:29 »

Добирай слова, хамло. :Vedy_sebe: :Ignor:

Для долбоебов у меня других слов нет. Модеры, снесите плз ветку, как провокационную.

Та ніби гілка набрала правільного розважального напрямку.
Народ не весь же час бути серйозними, треба трохи і розважитись.
І взагалі в нас тут таки не парник, і не інстітут благородних дівиць.
Таки треба вміти часом поставити провокаторів на місце.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Укропи -не українці
« Reply #18 : Січня 21, 2015, 12:31:08 00:31 »
Алла Мамонтова ‏@MedPsychologist Jan 13

"А после Донбасса и наших в Крыму - Я мысль оголяю до сути: Я русский забыл бы уже потому, Что им разговаривал Путин". (Андрей Орлуша)

Це Орлуша (пітерець, поет) руський язик забув би. Бо в нього хоч мозги є і елементарна самоповага.
Але цього не скажеш про більшість учасників даного форуму, для яких руський - наче мати рідна, руський, який вони оскаженіло відстоюють і захищають, наче Табачник, чи Затулін, чи  Гундяєв і оскаженіло захищають право руського язика на існування на території України.
.
Можливо цей форум варто перейменувати: Настоящий Укропский Форум
так буде логічніше.

І гілочку кропу на логотіп :)
Хороша ідея, я за!

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46713
  • Never give in!
Re: Укропи -не українці
« Reply #19 : Січня 21, 2015, 12:37:35 00:37 »
Аскольд часом не львів“янин?
Питаю бо знаю з досвіду спілкування, що галичани не здатні зрозуміти життя українців в умовах мовно-культурної дискримінації в Україні.
If you are going through hell, keep going.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Укропи -не українці
« Reply #20 : Січня 21, 2015, 12:46:22 00:46 »
Аскольд часом не львів“янин?
Питаю бо знаю з досвіду спілкування, що галичани не здатні зрозуміти життя українців в умовах мовно-культурної дискримінації в Україні.

Не львів'янин але рядом.
А в чому в даному випадку проявляєтья нерозуміння?

Offline Margo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1511
  • Стать: Жіноча
Re: Укропи -не українці
« Reply #21 : Січня 21, 2015, 01:02:59 01:02 »
Інколи коли читаю російські онлайн новини зустрічаю в коментарях не тільки Укри, а і Велікий Укр. Це іде як насмішка, як наша українська вигадка.

 про укрів:

http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8

Наберіть в Google ukranen після того як прочитаєте інформацію з лінку і ви побачите, що це не наша вигадка як думають росіяни. Про ukranen згадують на інших мовах.

https://www.google.co.uk/search?redir_esc=&hl=en-GB&safe=images&oe=utf-8&q=ukranen&source=android-browser-type&qsubts=1421797514171




Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46713
  • Never give in!
Re: Укропи -не українці
« Reply #22 : Січня 21, 2015, 01:09:38 01:09 »
Нерозуміння радикальності східняків у неприйнятті всього російського. Звичайно, такі східняки в абсолютній меншості.
If you are going through hell, keep going.

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Re: Укропи -не українці
« Reply #23 : Січня 21, 2015, 08:36:50 08:36 »
Бумеранг, на хуй - это туда ----->

Добирай слова, хамло. :Vedy_sebe: :Ignor:

Все он правильно сказал, урод.  :smiley23:

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Укропи -не українці
« Reply #24 : Січня 21, 2015, 08:37:01 08:37 »
Укр, он же укроп - враг "Донецкой Инородной Республики"

Олена Ярмолюк 30 июля 2014, 18:30

:smiley24:
Во всяком случае, укроп звучит лучше чем "хохол" :smilie1:
Тем более, что лугандонов, тоже хохлами называют, когда они приезжают на свою историческую родину  :weep:
Prosperity is based on people and ideas

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Укропи -не українці
« Reply #25 : Січня 21, 2015, 08:59:55 08:59 »
Нерозуміння радикальності східняків у неприйнятті всього російського. Звичайно, такі східняки в абсолютній меншості.

Думаю що якраз це в нас легко може знайти і розуміння і підтримку.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Укропи -не українці
« Reply #26 : Січня 21, 2015, 09:01:34 09:01 »
Поїдь і скажи їм? що тебе, бач ображає слово укроп


Їх не ображає, тож -------->
Доречі,  звідки постиш з Торонто чи з Ванкувера?
Батя, мы стараемся ...

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8105
  • Стать: Чоловіча
Re: Укропи -не українці
« Reply #27 : Січня 21, 2015, 09:17:47 09:17 »
Нерозуміння радикальності східняків у неприйнятті всього російського. Звичайно, такі східняки в абсолютній меншості.

Думаю що якраз це в нас легко може знайти і розуміння і підтримку.

В вас - це в кому? В тобі? В тобі особисто точно ні.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8105
  • Стать: Чоловіча
Re: Укропи -не українці
« Reply #28 : Січня 21, 2015, 09:24:08 09:24 »
Поїдь і скажи їм? що тебе, бач ображає слово укроп


Їх не ображає, тож -------->
Доречі,  звідки постиш з Торонто чи з Ванкувера?

Цей пост мені адресований ?
Якщо мені - то не можу сказати, що це слово таке вже образливе. Але це слово точно не те, яким українці повинні називати самих себе.

Я пощу з КИЄВА, в Канаді я зроду не був. Просто я українець , всі мої предки з південних районів Київської області, я не російськомовний виродок, який дома з дітьми й батьками базлає по кацапському ( і вважає що нічого паганого), а на форумах строїть з себе патріота.

Якщо украєнець який нормально володіє українською і дома в сім"ї допускає російськомовне спілкування - то це не людина, а біоматеріал для Хуйлостана.

І не треба лицемірити.

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Re: Укропи -не українці
« Reply #29 : Січня 21, 2015, 09:36:18 09:36 »
Особисто я бачу тільки позитив, що російськомовне населення України асоціює себе з "укропом" а не з "узьким миром".
Не думаю, що після війни іх серце знову навернеться в бік Москви. Ті хто воював на фронті, їх друзі, родини, особливо ті в кого загинули близькі і рідні, не зможуть і не захочуть називати москаля братом. І їм буде потрібна НЕмосковська культура і НЕмосковська мова як засіб самоідентифікації. Тому поступово відбудеться значний зсув в цьому плані, але саме завдяки змінам у свідомості людей, а не якимось державним зусиллям чи ще чомусь. Взагалі державна політика в сфері мови і культури не може бути ефективною в демократичному суспільстві. Тільки тоталітарна держава може винищити (посадити) всіх провідників ворожих для неї культурних течій і після цього на вільне місце насадити свою культурно-мовну парадигму.