Автор Тема: Новини театру БД Україно-Російської війни 2015 (Лайфньюз i т.iн. нах!) - ч.№15  (Прочитано 271777 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Цитувати
M.ALINA @AMykhailova  ·  56m 56 minutes ago
Ще раз кажу:я не стверджую,що буде воєнний стан
Я кажу,що є така інформація.Завтра й подивимося що і як буде
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Вибачаюсь за тупе питання, але все ж таки - чи введення воєнного стану буде означати кінець генштабівськіх пройобів на фронті?

Ні не буде, але коли ще два тижні тому всі кричали, що треба вирівнювати фронт і виводити людей з Дебальцево Генштаб і Порох говорили, що ми не здамо, все під контролем. А що тепер? Скільки техніки загубили, а найгірше - людських життів. Наших обстрілюють, а наказ використовувати артилерію лише сьогодні дали. В шию гнати такий Генштаб, в шию гнати такого Головнокомандувача.

Конспірологічна гіпотеза (теорія)  - поступове  знищення української армії і добробатів в подібних котелках і мішках. Ефктивність в багато разів вишча ніж війна без котлів, плюс жорсткий психологічний удар по суспільній думці особливо якщо будуть сотні полонених. 



Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46733
  • Never give in!
Якими ж ідіотами треба було бути, щоб одразу почати відведення техніки та  артилерії!!!!  :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9:

Во время работы Специальной мониторинговой миссии ОБСЕ в понедельник наблюдатели зафиксировали движение украинской техники от линии соприкосновения в Донецкой области.

Об этом говорится в отчете СММ ОБСЕ за понедельник, 16 февраля.

Кроме того, отмечается, что СММ в двух случаях наблюдали военные и транспортные средства ВСУ, которые двигались от линии соприкосновения.

"Во время поездки в Краматорск в 44 км к северо-западу от Донецка СММ наблюдали военный конвой Вооруженных сил Украины, который состоял из семи бронетранспортеров (БМП) и пяти грузовиков "УРАЛ" в том числе один с зенитной пушкой (Зу-23) - направлявшийся на запад", - говорится в отчете наблюдателей.
If you are going through hell, keep going.

Offline Селюк

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 227
Ти заміниш?

Не сотвори собі кумира.
Сантехнік Захарченко поки що досягає свого значно ефективніше.... :smilie2:

Ги  :smilie5:
У того хто "досягає" ресурсу побільше. Але ті "досягнення"  пропорційні  ресурсу тілько в галузі "мяса" та металобрухту :smilie7:

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Пишут , что получили армейские жетоны
у половины роты ошибки в данных по группе крови :smilie9:
ігнор Квант

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46733
  • Never give in!
 
Thomas C. Theiner ‏@noclador 7m7 minutes ago

#Ukraine military spox just said what we all know... and made it clear Ukraine's army & leadership have no clue what to do about #Debaltseve
0 replies 20 retweets 8 favorites

На жаль, це не поодинока думка на Заході.
If you are going through hell, keep going.

Offline Селюк

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 227

"Во время поездки в Краматорск в 44 км к северо-западу от Донецка СММ наблюдали военный конвой Вооруженных сил Украины, который состоял из семи бронетранспортеров (БМП) и пяти грузовиков "УРАЛ" в том числе один с зенитной пушкой (Зу-23) - направлявшийся на запад", - говорится в отчете наблюдателей.

Ги  :smilie5:

Offline EZelenyk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1543
  • Стать: Чоловіча
  • Львiв'янин з USA
    • AZAM
Сантехнік Захарченко поки що досягає свого значно ефективніше.... :smilie2:


За ним стоит русский генштаб и фсб.
А за Порошенко - украинский генштаб и сбу.
Вот если бы он в самом деле был марионеткой госдепа, как любят говорить рашисты, то за ним стояли бы американские спецы... но об этом пока можно только мечтать.
Sapere aude

Offline Серг

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2001
  • Стать: Чоловіча

"Во время поездки в Краматорск в 44 км к северо-западу от Донецка СММ наблюдали военный конвой Вооруженных сил Украины, который состоял из семи бронетранспортеров (БМП) и пяти грузовиков "УРАЛ" в том числе один с зенитной пушкой (Зу-23) - направлявшийся на запад", - говорится в отчете наблюдателей.

Ги  :smilie5:

На БМП было написано "на Берлин!"

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Цитувати
Даша и бог артиллерии Тайфун.
Знаем мы эти пєремірія, проходили уже. Не верим, как и военные. Обновление софта, обеспечение планшетами тех, у кого их еще нет.
Армия SOS продолжает работать на передовой.

Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Цитувати
Peter Shuklinov
2 год ·
"Вариантов два. Они захватят Дебальцево, пленных и приостановятся. Второй вариант - пойдут на Артемовск, Константиновку, Краматорск, Славянск. Там же все рядом - 20-40 км". Есть третий сценарий. Сейчас происходит его фиксация всеми сторонами - Россия нарушила минские соглашения. Что дальше? Мне тяжело представить. Прямо сейчас, по словам Саакашвили, президент проводит переговоры с союзниками. События ускоряются.
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27012

"Во время поездки в Краматорск в 44 км к северо-западу от Донецка СММ наблюдали военный конвой Вооруженных сил Украины, который состоял из семи бронетранспортеров (БМП) и пяти грузовиков "УРАЛ" в том числе один с зенитной пушкой (Зу-23) - направлявшийся на запад", - говорится в отчете наблюдателей.

Шо за хня, при чом тут грузовики и зушка к отводу тяжелой техники?

Offline Серг

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2001
  • Стать: Чоловіча
Цитувати
ЄвроМайдан – EuroMaydan
28 мин. · отредактировано ·

Мы убрали предыдущий пост про попадание в плен наших бойцов по просьбе "дождаться официального заявления".

Теперь оно уже есть.
Лысенко: "Террористы весь день обстреливали Дебальцево, в результате чего заняли значительную часть города.

Силы ВСУ активно сопротивляются агрессии боевиков, одна из бригад попала в засаду - после интенсивной перестрелки у бойцов АТО закончились патроны и им пришлось сдаться в плен.

Переговоры спецгруппы в Соледаре также не принесли плодов - ДНР и ЛНР отказались прекращать огонь под предлогом отсутствия связи со своими отрядами."

http://nv.ua/…/snbo-sdelal-srochnoe-zayavlenie-o-situacii-v…

Сдалось около 70 человек

Offline andronchik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
  • Стать: Чоловіча
  • Херсон

"Во время поездки в Краматорск в 44 км к северо-западу от Донецка СММ наблюдали военный конвой Вооруженных сил Украины, который состоял из семи бронетранспортеров (БМП) и пяти грузовиков "УРАЛ" в том числе один с зенитной пушкой (Зу-23) - направлявшийся на запад", - говорится в отчете наблюдателей.

Шо за хня, при чом тут грузовики и зушка к отводу тяжелой техники?
Ну и прекрасно! Такой отвод я еще допускаю  :smilie5:
Мы верим в бога, они - в Путина.

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча


Арт-обстрел, Светлодарск

відео Євгена Шевченка (бат Донбас)

Российские "Пионы" бьют по посёлку Мироновский








Quo Vadis

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Tobias Bunde @TobiasBunde
#Putin at press conference with Orban: American weapons have already been supplied. #Ukraine
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Tobias Bunde @TobiasBunde
#Putin at press conference with Orban: American weapons have already been supplied. #Ukraine
по-моему, это плохая новость.

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Tobias Bunde @TobiasBunde
#Putin at press conference with Orban: American weapons have already been supplied. #Ukraine
по-моему, это плохая новость.
Для кого ?

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Tobias Bunde @TobiasBunde
#Putin at press conference with Orban: American weapons have already been supplied. #Ukraine
по-моему, это плохая новость.
Для кого ?
для нас. потому что хуйло, естественно, врет, но будет действовать исходя из того, что это правда.

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Tobias Bunde @TobiasBunde
#Putin at press conference with Orban: American weapons have already been supplied. #Ukraine
по-моему, это плохая новость.
Для кого ?
для нас. потому что хуйло, естественно, врет, но будет действовать исходя из того, что это правда.
Гм. Я от дивлюся на Пороха і Генштаб і чомусь мені здається що вони завжди планують свої дії так, ніби Хуйло має якусь межу, яку він не буде переступати.
 Але ж завжди треба памятати, що ворог буде вибирати найгірший для нас варіант і планувати свої дії, щоб запобігти цим варіантам

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Tobias Bunde @TobiasBunde
#Putin at press conference with Orban: American weapons have already been supplied. #Ukraine
по-моему, это плохая новость.
Для кого ?
для нас. потому что хуйло, естественно, врет, но будет действовать исходя из того, что это правда.
Гм. Я от дивлюся на Пороха і Генштаб і чомусь мені здається що вони завжди планують свої дії так, ніби Хуйло має якусь межу, яку він не буде переступати.
 Але ж завжди треба памятати, що ворог буде вибирати найгірший для нас варіант і планувати свої дії, щоб запобігти цим варіантам
І щоб ви робили на його місці?

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
Tobias Bunde @TobiasBunde
#Putin at press conference with Orban: American weapons have already been supplied. #Ukraine
по-моему, это плохая новость.
Для кого ?
для нас. потому что хуйло, естественно, врет, но будет действовать исходя из того, что это правда.
Ну, вряд ли плохая, помоему это он делает себе повод что бы остановиться на достигнутом. Он и так уже целый год , как обкакный по Донбассу носится и ни че не может сделать.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Tobias Bunde @TobiasBunde
#Putin at press conference with Orban: American weapons have already been supplied. #Ukraine
по-моему, это плохая новость.
Для кого ?
для нас. потому что хуйло, естественно, врет, но будет действовать исходя из того, что это правда.
Ну, вряд ли плохая, помоему это он делает себе повод что бы остановиться на достигнутом. Он и так уже целый год , как обкакный по Донбассу носится и ни че не может сделать.
а по-моему они поставки оружия рассматривают как повод к эскалации.

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
 Не, для экскалации только распятые мальчики. :gigi: быдло только на такое может клюнуть. Времени у него мало, будет замораживать.

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
І щоб ви робили на його місці?
Я не володію інформацією про стан справ в повному обсязі тому не можу давати конкретні пропозиції

Offline Селюк

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 227
а по-моему они поставки оружия рассматривают как повод к эскалации.

Ні, гірше: "Участие США в опосредованной войне с РФ не в интересах ни Украины, ни международного сообщества"
http://censor.net.ua/news/325111/uchastie_ssha_v_oposredovannoyi_voyine_s_rf_ne_v_interesah_ni_ukrainy_ni_mejdunarodnogo_soobschestva

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Yra Bereza
2 хв. ·

Ситуація дуже складна. Опорні групи в оточенні. Проблеми з БК і транспортом. Дуже багато поранених.
Кожної хвилини хлопці спостерігають за тим, як з поранених їх побратими перетворюються на загиблих.
Хочу, щоб у АТЦ зрозуміли - другого "котлу" їм вже не пробачать.
Я добре пам'ятаю те відчуття, коли здається, що можеш не дожити до ранку. І тим більш я знаю, що відчувають командири, втрачаючи своїх братів по зброї. Я відчуваю провину за втрату кожного з них.
Але чомусь її не відчуває пан Муженко, приміром.
Ми не вимагаємо воєнного стану. Ми лише просимо можливості адекватно відповісти.
Зараз вирішальні дні, години. І життя людей, якими зараз платять за "перемир'я" - безцінні. І вони на вашій, панове, совісті.
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Володимир Парасюк
1 год. · Змінено ·

"Це не перемир'я - це плювок в обличчя своєму народу."

За весь час мого перебування на передовій і зараз, я ніколи не роблю поспішних гучних заяв, щоб не сіяти паніку. Завжди намагаюсь спочатку все перевірити та вирішити без сенсаційних публікацій в соцмережах. Але сьогодні не той випадок.

За останні години отримав безліч дзвінків від хлопців з Дебальцево, від їх рідних і просто від посторонніх людей, яким небайдужа доля простого солдата.

Наші військові потребують допомоги. Усі, хто має сили і можливість вплинути, дзвоніть в штаби, вимагайте від військового керівництва дій. Ми не маємо права допустити чергової братської могили на сході. Дорогі українці, моліться за наших хлопців. Гуртуйтесь і вірте в нашу перемогу.

... ми робимо все можливе щоб прийшла допомога для наших хлопців, які перебувають в оточенні...

Пане Порошенко, скільки ще провальних операцій має провести Муженко і скільки ще хлопців він має погубити, щоб ви нарешті зрозуміли, що бездарнішого керівника за нього не існує. Він винен в утворенні Іловайського котла, він винен в усьому, що зараз відбувається в Дебальцево. Якщо ми хочемо перемогти у цій війні, Муженко має піти негайно.

P.S. Вже нормою стало те, що як тільки Президент оголошує перемир'я, зона АТО збільшується. Ми мовчимо, по нас стріляють.

P.P.S. Сьогодні у Львові великий футбол: Шахтар грає з Баварією. Усі прикуті до екранів телевізорів, десятки тисяч людей на стадіоні. Дуже прикро, що всі обговорюють матч, але мало кого цікавить, що в Дебальцево зараз наші хлопці дивляться смерті в очі.
Quo Vadis

Offline wind

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1601
  • Стать: Чоловіча
боже, як я ненавиджу зараз цю шоколадну бездарну гидоту

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.