Автор Тема: А в чому винен Ахмєтов?  (Прочитано 2525 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
А в чому винен Ахмєтов?
« : Лютого 01, 2015, 05:15:25 17:15 »
Київська влада не могла весною перекрити кордони.
Київська влада не могла озброїти українських патріотів в донецьку (а просили різні групи людей, в тому числі ті, хто пройшли гарячі точки)
В ДонОДА сиділа спецура російська.
+Якщо не помиляюсь він озброїв та надав гроші одному з добровольчих батальонів
А Ахмєтов лише винен?

« Останнє редагування: Лютого 01, 2015, 05:19:32 17:19 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8677
  • Стать: Чоловіча
Re: А в чому винен Ахмєтов?
« Reply #1 : Лютого 01, 2015, 05:21:36 17:21 »
"xi-xi"(c)
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: А в чому винен Ахмєтов?
« Reply #2 : Лютого 01, 2015, 05:24:26 17:24 »
А кто говорит, что только он виноват?

Но он почетное место занимает, пытаясь подыграть "и вашим, и нашим".
Особенно показательным был момент, как он ломанулся уговаривать Ярему не брать штурмом Донецкую ОДА, чтобы спектакль сепаратистский вдруг не закончился внезапно.

Ринат Леонидович пытался шантажировать новую власть угрозой сепаратизма, а в итоге остался с половиной корыта и судьба оставшейся половины еще под вопросом.

Конкретно сегодня его вспомнили, поскольку предлагать взятку в несколько миллионов долларов должностному лицу - командиру подразделения ЗСУ за то, чтобы он вывел свое подразделение с охраняемого объекта - это, мягко говоря, не совсем законно.

И еще одно сравнение, чтобы расставить точки над "і". Сравните поведение Коломойского и Ахметова в начале конфликта, очень показательный контраст.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: А в чому винен Ахмєтов?
« Reply #3 : Лютого 01, 2015, 05:26:15 17:26 »
+Якщо не помиляюсь він озброїв та надав гроші одному з добровольчих батальонів

Так, сепарському батальйону "Восток". Плюс контрольована ним донецька "Альфа" штурмувала "Ларьок" на боці сепарів  :fp

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: А в чому винен Ахмєтов?
« Reply #4 : Лютого 01, 2015, 05:29:22 17:29 »
Так, сепарському батальйону "Восток". Плюс контрольована ним донецька "Альфа" штурмувала "Ларьок" на боці сепарів  :fp
ні, крім "востока" він спонсорував українській батальон
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: А в чому винен Ахмєтов?
« Reply #5 : Лютого 01, 2015, 05:32:14 17:32 »
так это не  его корыто - он смотрителем общака был  ( есть) и Фуксом

Чуть сложнее. Как мне кажется, есть объекты, где он смотритель общака, а есть те, где он основной или единственный хозяин (например, ТЭС в Счастье и комбинаты в Мариуполе).

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: А в чому винен Ахмєтов?
« Reply #6 : Лютого 01, 2015, 05:33:35 17:33 »
Так, сепарському батальйону "Восток". Плюс контрольована ним донецька "Альфа" штурмувала "Ларьок" на боці сепарів  :fp
ні, крім "востока" він спонсорував українській батальон

Скажите, а если человек организовал банду и в то же время дает деньги семьям убитых этой бандой - он нарушил закон или нет?

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: А в чому винен Ахмєтов?
« Reply #7 : Лютого 01, 2015, 05:37:43 17:37 »
Цитувати
А кто говорит, что только он виноват?

Но он почетное место занимает, пытаясь подыграть "и вашим, и нашим".
Особенно показательным был момент, как он ломанулся уговаривать Ярему не брать штурмом Донецкую ОДА, чтобы спектакль сепаратистский вдруг не закончился внезапно.

Ринат Леонидович пытался шантажировать новую власть угрозой сепаратизма, а в итоге остался с половиной корыта и судьба оставшейся половины еще под вопросом.

Конкретно сегодня его вспомнили, поскольку предлагать взятку в несколько миллионов долларов должностному лицу - командиру подразделения ЗСУ за то, чтобы он вывел свое подразделение с охраняемого объекта - это, мягко говоря, не совсем законно.

И еще одно сравнение, чтобы расставить точки над "і". Сравните поведение Коломойского и Ахметова в начале конфликта, очень показательный контраст.

ахмєтов міг тягнути час весною.

новину про хабар я пояснити не можу, я не знаю наскільки надійне джерело, хто заявив про хабар.

дніпропетровськ, харків, одеса, донецьк - з цих міст лише в донецьку був спецназ російський (я так розумію).
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: А в чому винен Ахмєтов?
« Reply #8 : Лютого 01, 2015, 05:39:51 17:39 »
Так, сепарському батальйону "Восток". Плюс контрольована ним донецька "Альфа" штурмувала "Ларьок" на боці сепарів  :fp
ні, крім "востока" він спонсорував українській батальон

Ні копійки жодному українському батальйону він не давав. А також ні ЗСУ, ні нацгвардії, ні іншим частинам. Причому сам про це заявляв неодноразово. Напевне, ви з кимось сплутали.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: А в чому винен Ахмєтов?
« Reply #9 : Лютого 01, 2015, 05:42:15 17:42 »
дніпропетровськ, харків, одеса, донецьк - з цих міст лише в донецьку був спецназ російський (я так розумію).

Так, там був російський спецназ - і був тому, що риги завели його попідручки куди ті хотіли. Донецькі та Луганські СБУ, МВС та Альфа віками були під контролем ригів і того ж Ахметова і не тільки не перешкоджали, а навіть масово допомагали сепарам. Саме тому таке гавно трапилося лише на Донбасі.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: А в чому винен Ахмєтов?
« Reply #10 : Лютого 01, 2015, 05:43:03 17:43 »
Цитувати
Скажите, а если человек организовал банду и в то же время дает деньги семьям убитых этой бандой - он нарушил закон или нет?

порушив, але наприклад білшовики в 1917 використували всіх кого можна як своїх союзників.
а УНР в 1917 обмежували кількість своїх союзників "через ідеологічні розбіжності".

якщо брати 2014 рік чи то філатов чи то корбан натякали що вони не завжди діяли законними методами весною 2014
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: А в чому винен Ахмєтов?
« Reply #11 : Лютого 01, 2015, 05:45:47 17:45 »
Ні копійки жодному українському батальйону він не давав. А також ні ЗСУ, ні нацгвардії, ні іншим частинам. Причому сам про це заявляв неодноразово. Напевне, ви з кимось сплутали.

у мене є інфа що давав, зараз цей батальон охороняє місто де лишилися активи ахметова під українською юрісдикцією
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: А в чому винен Ахмєтов?
« Reply #12 : Лютого 01, 2015, 05:49:01 17:49 »
у мене є інфа що давав, зараз цей батальон охороняє місто де лишилися активи ахметова під українською юрісдикцією

Азову? Хіба що після того, як сепари підірвали під'їзні шляхи до заводів, почав платити за охорону  :fp

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: А в чому винен Ахмєтов?
« Reply #13 : Лютого 01, 2015, 05:50:11 17:50 »
Їх спочатку охороняли неозброєні працівники заводів, але сепари пару чоловік застрелили.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: А в чому винен Ахмєтов?
« Reply #14 : Лютого 01, 2015, 05:51:44 17:51 »
у мене є інфа що давав, зараз цей батальон охороняє місто де лишилися активи ахметова під українською юрісдикцією

Азову? Хіба що після того, як сепари підірвали під'їзні шляхи до заводів, почав платити за охорону  :fp

давав ще до цього інцинденту
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: А в чому винен Ахмєтов?
« Reply #15 : Лютого 01, 2015, 05:52:28 17:52 »
Так, там був російський спецназ - і був тому, що риги завели його попідручки куди ті хотіли. Донецькі та Луганські СБУ, МВС та Альфа віками були під контролем ригів і того ж Ахметова і не тільки не перешкоджали, а навіть масово допомагали сепарам. Саме тому таке гавно трапилося лише на Донбасі.

чому київ не озброїв донецьких патріотів і афганців? запити були.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: А в чому винен Ахмєтов?
« Reply #16 : Лютого 01, 2015, 05:54:55 17:54 »
чому київ не озброїв донецьких патріотів і афганців? запити були.

Підозрюю, боялися, що під них косили все ті ж сепари у пошуку зброї.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: А в чому винен Ахмєтов?
« Reply #17 : Лютого 01, 2015, 05:57:22 17:57 »
Цитувати
Підозрюю, боялися, що під них косили все ті ж сепари у пошуку зброї.
згоден версія логічна, але лише одна з.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: А в чому винен Ахмєтов?
« Reply #18 : Лютого 01, 2015, 06:00:21 18:00 »
Цитувати
Скажите, а если человек организовал банду и в то же время дает деньги семьям убитых этой бандой - он нарушил закон или нет?

порушив, але наприклад білшовики в 1917 використували всіх кого можна як своїх союзників.
а УНР в 1917 обмежували кількість своїх союзників "через ідеологічні розбіжності".

якщо брати 2014 рік чи то філатов чи то корбан натякали що вони не завжди діяли законними методами весною 2014

Нам это до сих пор аукается.

Еще раз, тактика Ахметова была поддерживать обе стороны. Он делал это в личных интересах, чтобы получить рычаги для воздействия на новую власть.
Раньше он всех покупал и получалось, а в этот раз - не получилось, потому что Путину была нужна война без вариантов и он просто воспользовался Ахметовым, как одним из ресурсов для ее раскручивания.

Коломойский сразу просчитал эти варианты и понял, что единственный его шанс сохранить свои капиталы (по крайней мере, большую часть) - это быть проукраинским и помогать новым властям организационно.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: А в чому винен Ахмєтов?
« Reply #19 : Лютого 01, 2015, 06:00:41 18:00 »
в лютому - травні поки я був в донецьку у мене було чітке враження, що києв зливає донецьк. суспільну думку донецька довго і методично розкачували.

це почалось з
1) фсбшного lifenews в кабельних мережах
2) згодом з відключеня українських телеканалів
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Astronaut

  • Гість
Re: А в чому винен Ахмєтов?
« Reply #20 : Лютого 01, 2015, 06:31:17 18:31 »
Бугага, твой юзерпик и стилистика постов мне напоминает Ливси из моего ЖЖ. Х** с ним если я ошибся, но по теме:


Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19226
Re: А в чому винен Ахмєтов?
« Reply #21 : Лютого 01, 2015, 06:34:25 18:34 »
в лютому - травні поки я був в донецьку у мене було чітке враження, що києв зливає донецьк. суспільну думку донецька довго і методично розкачували.

це почалось з
1) фсбшного lifenews в кабельних мережах
2) згодом з відключеня українських телеканалів

Це Київ зробив? А каву в клавіатуру вам Київ не виливав?  :fp

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: А в чому винен Ахмєтов?
« Reply #22 : Лютого 01, 2015, 06:37:14 18:37 »
в лютому - травні поки я був в донецьку у мене було чітке враження, що києв зливає донецьк. суспільну думку донецька довго і методично розкачували.

це почалось з
1) фсбшного lifenews в кабельних мережах
2) згодом з відключеня українських телеканалів

Це Київ зробив? А каву в клавіатуру вам Київ не виливав?  :fp

тобто хочаб влаштувати діверсію на обладнанні не було можливості?
3 місяця на всю область працюють російські канали(не нтв, чи рентв, а спеціалізований фсбшний ) і нічого не можна зробити?
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Re: А в чому винен Ахмєтов?
« Reply #23 : Лютого 01, 2015, 11:49:51 23:49 »
тобто хочаб влаштувати діверсію на обладнанні не було можливості?
3 місяця на всю область працюють російські канали(не нтв, чи рентв, а спеціалізований фсбшний ) і нічого не можна зробити?
Зачем диверсию? Надо было просто доброму дяде Ахметову поднять трубку и позвонить на телеканал ...

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: А в чому винен Ахмєтов?
« Reply #24 : Лютого 02, 2015, 12:16:19 00:16 »
тобто хочаб влаштувати діверсію на обладнанні не було можливості?
3 місяця на всю область працюють російські канали(не нтв, чи рентв, а спеціалізований фсбшний ) і нічого не можна зробити?
Зачем диверсию? Надо было просто доброму дяде Ахметову поднять трубку и позвонить на телеканал ...

Кабельні оператори були під стоматологом здається
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Elsewhere

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15732
  • Стать: Жіноча
  • Киев, столица Хоббитона
Re: А в чому винен Ахмєтов?
« Reply #25 : Лютого 02, 2015, 12:21:46 00:21 »
в лютому - травні поки я був в донецьку у мене було чітке враження, що києв зливає донецьк. суспільну думку донецька довго і методично розкачували.

це почалось з
1) фсбшного lifenews в кабельних мережах
2) згодом з відключеня українських телеканалів
Раскачивать общественное мнение начали задолго до февраля.
И тут мы возвращаемся к Ахметову.
Не только к нему, конечно, но снимать с него ответственность за наш неофеодализм не вижу повода.
Или нам надо выбрать только одного во всем крайнего?
Ад пуст. Все бесы здесь.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: А в чому винен Ахмєтов?
« Reply #26 : Лютого 02, 2015, 12:28:48 00:28 »
в лютому - травні поки я був в донецьку у мене було чітке враження, що києв зливає донецьк. суспільну думку донецька довго і методично розкачували.

це почалось з
1) фсбшного lifenews в кабельних мережах
2) згодом з відключеня українських телеканалів
Раскачивать общественное мнение начали задолго до февраля.
И тут мы возвращаемся к Ахметову.
Не только к нему, конечно, но снимать с него ответственность за наш неофеодализм не вижу повода.
Или нам надо выбрать только одного во всем крайнего?
До кінця лютого не розкачували в донецькій області, основний месідж був  " поки донбас працює тунєядци майданять"

Мені крайній не потрібний просто імунітет ахметова зараз рашасмі пояснюють вони всі олігархи домовились між собою,майдан стояв проти олігархів, треба йти на києв
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Re: А в чому винен Ахмєтов?
« Reply #27 : Лютого 02, 2015, 02:03:14 02:03 »
новину про хабар я пояснити не можу, я не знаю наскільки надійне джерело, хто заявив про хабар.

+1. Основной посыл сообщения - "Айдар хороший, не трогайте его".


Странное кстати сообщение.



"..
Руководителю охраны ТЭС, вернее, его командиру от «Айдара», охраняемому особо важный объект, звонил лично Ахметов с предложением выйти из занимаемого объекта, предлагая суммы от 1 млн. долларов США, и закончив на сегодня суммой в размере 25 млн. долларов США.
Почему я об этом знаю?
Да все просто, мои дети охраняют Счастьинское направление.
..."


Но вот у него же на страничке, только от 11 января:


"..
Цена Счастья стала дороже 25 млн долларов? Как «Айдар» хотят вывести из Счастья — приказ Минобороны
В планах Министерства обороны Украины — передислокация батальона «Айдар» из Счастья.
Об этом корреспонденту informator.lg.ua сообщил источник в батальоне.
..."



Ну и такие измышления "..Ефремов, со своей любовницей Королевской (ее первый сынуля, судя по ДНК является сыном Ефремова), во главе супербандита Донбасса Ахметова, решили взять в свои руки Донбасс. И результат – война...." как-то красноречиво говорят об уровне этого депутата.

Страничка тоже интересна. От 2 декабря 2013 года до 19 марта 2014 записей нет. Чего?