Автор Тема: Кто там Богомолец хотел видеть Президентом? Ловите  (Прочитано 3920 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Українська правда @ukrpravda_news
Завтра Ольга Богомолец собирается подавать документы в ЦВК. Интересно, кто ей дал деньги на залог. И зачем она идет в президенты?
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Камелия

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 454
  • Стать: Жіноча
  • За єдину Україну!
Українська правда @ukrpravda_news
Завтра Ольга Богомолец собирается подавать документы в ЦВК. Интересно, кто ей дал деньги на залог. И зачем она идет в президенты?

Силентио?  :smilie1:

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
2.5 млн грн. женщина-врач (с) :)
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Так у неё вроде бизнес есть, своя клиника

Silentio

  • Гість
Я никогда ничего просто так не пишу  :smilie7:

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
І в клініці нехилі  прайси

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Очень хорошо знаю пани Богомолець с детства. По киевской средней школе №77. Министр здравоохранения из нее, возможно, получился бы не то чтобы такой уж хороший, но, безусловно, лучший чем все "пАпередники". Но вот, что касается поста президента... Тем более, в нынешней ситуации.  :smilie11:

Offline Татьяна

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1207
  • Стать: Жіноча
имхо, странное решение,
шансов никаких...

Offline Татьяна

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1207
  • Стать: Жіноча
не понимаю, зачем народ идет в президенты, зная, что его никогда не выберут,
ну я понимаю тех, кому нужна неприкосновенность на 2 месяца, чтобы привести в порядок дела и смыться из страны,
но вроде бы нормальным людям... не понимаю...

Offline Trillionaire

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 161
имхо, странное решение,
шансов никаких...


А игры на Майдане, мол, я готова взять на себя ответсвенность и идти в вице-премьеры,
а потом откат - это не странно?

А распускание слухов о причастности к расстрелу "оппозиционных снайперов" без всякого
фактического подтверждения -  не странно?

Offline Came Tak

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 103
дуже багато прогнозів що до України пов'язували успішний її розвиток із приходом до влади жінки, те що це не юлька сумнівів в нікого не виникає, то чому це не може бути богомолець?

Offline Татьяна

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1207
  • Стать: Жіноча
имхо, странное решение,
шансов никаких...


А игры на Майдане, мол, я готова взять на себя ответсвенность и идти в вице-премьеры,
а потом откат - это не странно?

А распускание слухов о причастности к расстрелу "оппозиционных снайперов" без всякого
фактического подтверждения -  не странно?

1. Она давала согласие на министра здравоохранения, но когда поставила условия аудита, реформ, прозрачности и пр, ей отказали. Тогда и она отказалась.
2. Она такого не говорила.
Оба ответа с ее слов.

Offline Татьяна

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1207
  • Стать: Жіноча
дуже багато прогнозів що до України пов'язували успішний її розвиток із приходом до влади жінки, те що це не юлька сумнівів в нікого не виникає, то чому це не може бути богомолець?

потому что не раскручена, рейтинга 0

Offline Came Tak

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 103
нехай пройде цей етап набереться досвіду i засвітить себе в укр політикумі.
якщо рашка нас не окупує наступний президент буде, або дуже добрим і тоді другий термін ні для кого не проблема, а якщо виявиться гімнюком, то вона буде мати шанс спробувати себе знову, але вже як знана особа з певним досвідом.

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
то чому це не може бути богомолець?

Чому пані Ольга не зможе "врятувати" Україну? Тому, що за своїм психотипом вона, на жаль, на це нездатна. Вона могла б стати непоганим президентом в Данії чи в Ісландії. :rotate: Однак, не в Україні і не зараз.  :smilie2:

Offline Came Tak

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 103
то чому це не може бути богомолець?

Чому пані Ольга не зможе "врятувати" Україну? Тому, що за своїм психотипом вона, на жаль, на це нездатна. Вона могла б стати непоганим президентом в Данії чи в Ісландії. :rotate: Однак, не в Україні і не зараз.  :smilie2:

в данії я б і сам міг бути президентом  :smilie5:

а якщо серйозно, вище написав, має бажання нехай пробує, бути президентом потрібно заслужити перед народом...

Offline ArsKA

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Стать: Жіноча
А распускание слухов о причастности к расстрелу "оппозиционных снайперов" без всякого
фактического подтверждения -  не странно?

До сих пор нет ответа, почему Пашинский вывозил с Майдана людей со снайперским оружием.
"Вопрос цены на газ для Украины - это вопрос ее свободы. Я считаю, что Украина за свою свободу уже заплатила кровью. А теперь еще должна заплатить за свою свободу максимальной рыночной ценой на газ". Ю.В.Тимошенко

Offline Газда

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 823
Я зовсім не гендерний шовініст, але зараз жінка-през Україні не потрібна.
Жодна. Ані хороша Оля, ані погана Юля. Потрібен жорсткий мужик, бажано колишній військовий. Але такого серед кандидатів чомусь й не видно.
"Die Fahne hoch! Die Reihen fest geschlossen!" (Soldatenlieder)

Offline Came Tak

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 103
Я зовсім не гендерний шовініст, але зараз жінка-през Україні не потрібна.
Жодна. Ані хороша Оля, ані погана Юля. Потрібен жорсткий мужик, бажано колишній військовий. Але такого серед кандидатів чомусь й не видно.

навіть не так. потрібен якісний менеджер, який розставить компетентних людей на відповідні місця, зможе їх зорганізувати в єдину команду на досягнення поставленої мети.
імхо порох це саме та особа яка б змогла справитись із цим завданням.

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Я зовсім не гендерний шовініст, але зараз жінка-през Україні не потрібна.
Жодна. Ані хороша Оля, ані погана Юля. Потрібен жорсткий мужик, бажано колишній військовий. Але такого серед кандидатів чомусь й не видно.

навіть не так. потрібен якісний менеджер, який розставить компетентних людей на відповідні місця, зможе їх зорганізувати в єдину команду на досягнення поставленої мети.
імхо порох це саме та особа яка б змогла справитись із цим завданням.

Президент у парламентсько-президентській республіці має, насамперед, за жодних обставин не зраджувати національні інтереси і бути справжнім гарантом конституціїї та державного суверенітету. Якісним менеджером має бути прем'єр-міністр. Порошенко ІМХО навряд чи буде непохитним захісником суверенітету України. :smilie2: