Автор Тема: Маленька статистика.  (Прочитано 2594 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Маленька статистика.
« : Лютого 09, 2015, 09:53:39 21:53 »
Вчора зустрічались в маленькій такій компанії. Було 10 сімей. З 10 чоловік 4 признались, що їм з "дому" дзвонили, що приносили/присилали повістки. Всі четверо вже давно живуть в Канаді (7-15 років), всі мають канадське громадянство, і у всіх 4-х мінімум по 3 дітей, а є і 5. Контенгент переважно Львівська і Тернопілська область. Я так прикинув процент, то в такій маленькій компанії 40% західняків косять від мобілізації закордоном.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Маленька статистика.
« Reply #1 : Лютого 09, 2015, 09:56:40 21:56 »
з 3 дітьми поки що не забирають,передайте,нехай не сцуть.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Re: Маленька статистика.
« Reply #2 : Лютого 09, 2015, 09:57:38 21:57 »
Та чого їм сцати, в Нацгвардію поки з Торонто не забирають.

То я просто в тему статистики.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: Маленька статистика.
« Reply #3 : Лютого 09, 2015, 09:58:06 21:58 »
(7-15 років), всі мають канадське громадянство --- вони вже не громадяни України

Offline savitar

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 395
Re: Маленька статистика.
« Reply #4 : Лютого 09, 2015, 09:59:23 21:59 »
Мой город. 300 с гаком повесток. Явилось 90.

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Re: Маленька статистика.
« Reply #5 : Лютого 09, 2015, 09:59:26 21:59 »
(7-15 років), всі мають канадське громадянство --- вони вже не громадяни України
Згідно чого не громадяни?

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
Re: Маленька статистика.
« Reply #6 : Лютого 09, 2015, 10:02:45 22:02 »
(7-15 років), всі мають канадське громадянство --- вони вже не громадяни України
Згідно чого не громадяни?

Двойное гражданство по Закону как-бы запрещено (в Украине)

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Re: Маленька статистика.
« Reply #7 : Лютого 09, 2015, 10:04:49 22:04 »
наведіть хоч один Закон України де є згадка про подвійне громадянство і його заборону, це раз. А два є різниця між подвійним громадянством і двома громадянствами.
І три:
http://mfa.gov.ua/ua/consular-affairs/conszdy/grom/withdrawal
Цитувати
Датою припинення громадянства України є дата видання відповідного Указу Президента України. Після отримання повідомлення про припинення громадянства України закордоння дипломатична установа у тижневий строк повідомляє заявника про прийняте рішення Президента України, вилучає проїзні документи громадянина України та видає довідку про припинення громадянства України.

Offline Непотріб

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 90
Re: Маленька статистика.
« Reply #8 : Лютого 09, 2015, 10:05:37 22:05 »
(7-15 років), всі мають канадське громадянство --- вони вже не громадяни України
Згідно чого не громадяни?

Двойное гражданство по Закону как-бы запрещено (в Украине)

Статтею 2 Закону України "Про громадянство України" передбачено: "Якщо громадянин України набув громадянство (підданство) іншої держави або держав, то у правових відносинах з Україною він визнається лише громадянином України. Якщо іноземець набув громадянство України, то у правових відносинах з Україною він визнається лише громадянином України".

Разом з тим, добровільне набуття громадянином України громадянства іншої держави, згідно ч.1 ст. 19 цього Закону, є підставою для припинення громадянства України. Проте не слід це розцінювати як заборону подвійного громадянства, оскільки втрата громадянства України відбувається не автоматично з набуттям громадянства іншої держави, а виключно з дня видачі Указу Президента України про припинення громадянства щодо певної особи.

Таким чином, твердження про заборону подвійного громадянства в Україні є помилковим.

Взято тут.

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Re: Маленька статистика.
« Reply #9 : Лютого 09, 2015, 10:27:49 22:27 »
Мені просто цікаво, воєнкомати навіть немають елементарної інформації про те хто перетинав кордон. Про яку мобілізаціють тут можна взагалі говорити. Фактично всі хто мобілізований, то добровольці.

Astronaut

  • Гість
Re: Маленька статистика.
« Reply #10 : Лютого 09, 2015, 10:31:23 22:31 »
Мені просто цікаво, воєнкомати навіть немають елементарної інформації про те хто перетинав кордон. Про яку мобілізаціють тут можна взагалі говорити. Фактично всі хто мобілізований, то добровольці.
Так і що?  :smilie7:

Offline Ukrainec

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 250
Re: Маленька статистика.
« Reply #11 : Лютого 09, 2015, 10:36:01 22:36 »
Мені просто цікаво, воєнкомати навіть немають елементарної інформації про те хто перетинав кордон. Про яку мобілізаціють тут можна взагалі говорити. Фактично всі хто мобілізований, то добровольці.
Правильно підмічено.

не хотів створювати окрему тему, але тут бачу заговорили за громадян за кордоном.
Читав, що у випадку мобілізації, зберігається робоче місце, працедавець повинен виплачувати зар платню і т. д.
Тепер питання, якщо людина роками працює за кордоном чи займається наукою закордоном, у випадку мобілізації, хто змусить закордонного працедавця зберігати робочі місця? звістно ніхто, людина втрачає роботу а отже і забезпечення своєї сім'ї, "за чий рахунок, такий банкет"?
« Останнє редагування: Лютого 09, 2015, 10:39:26 22:39 від Ukrainec »

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: Маленька статистика.
« Reply #12 : Лютого 09, 2015, 10:36:51 22:36 »
Вчора зустрічались в маленькій такій компанії. Було 10 сімей. З 10 чоловік 4 признались, що їм з "дому" дзвонили, що приносили/присилали повістки. Всі четверо вже давно живуть в Канаді (7-15 років), всі мають канадське громадянство, і у всіх 4-х мінімум по 3 дітей, а є і 5. Контенгент переважно Львівська і Тернопілська область. Я так прикинув процент, то в такій маленькій компанії 40% західняків косять від мобілізації закордоном.
Блін, та чо там, всі 99, а решта за Лугандон воюють

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Re: Маленька статистика.
« Reply #13 : Лютого 09, 2015, 10:38:36 22:38 »
Вчора зустрічались в маленькій такій компанії. Було 10 сімей. З 10 чоловік 4 признались, що їм з "дому" дзвонили, що приносили/присилали повістки. Всі четверо вже давно живуть в Канаді (7-15 років), всі мають канадське громадянство, і у всіх 4-х мінімум по 3 дітей, а є і 5. Контенгент переважно Львівська і Тернопілська область. Я так прикинув процент, то в такій маленькій компанії 40% західняків косять від мобілізації закордоном.

Це те, про що я казав: держава не знає про тих, хто живе за кордоном, але не стоїть на консульському обліку. А на облік практично ніхто не стає, бо жаба душить платити гроші (точної суми не знаю, але чув що вона далеко не символічна).
« Останнє редагування: Лютого 09, 2015, 10:41:22 22:41 від Адам Жоржович »

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Re: Маленька статистика.
« Reply #14 : Лютого 09, 2015, 10:40:46 22:40 »
Вчора зустрічались в маленькій такій компанії. Було 10 сімей. З 10 чоловік 4 признались, що їм з "дому" дзвонили, що приносили/присилали повістки. Всі четверо вже давно живуть в Канаді (7-15 років), всі мають канадське громадянство, і у всіх 4-х мінімум по 3 дітей, а є і 5. Контенгент переважно Львівська і Тернопілська область. Я так прикинув процент, то в такій маленькій компанії 40% західняків косять від мобілізації закордоном.
Блін, та чо там, всі 99, а решта за Лугандон воюють

Доречі, тема ще хороший тест на вміння читати і розуміти україномовний текст. Вже в 3-х хто відмітився в цій темі немає розуміння що йдеться про зустріч за кордоном і повна відсутність вміння бачити сарказм в тексті, якщо там нема слова лопата.
« Останнє редагування: Лютого 09, 2015, 10:43:12 22:43 від Etobicoke Resident »

Astronaut

  • Гість
Re: Маленька статистика.
« Reply #15 : Лютого 09, 2015, 10:41:55 22:41 »
Мені просто цікаво, воєнкомати навіть немають елементарної інформації про те хто перетинав кордон. Про яку мобілізаціють тут можна взагалі говорити. Фактично всі хто мобілізований, то добровольці.
Правильно підмічено.

не хотів створювати окрему тему, але тут бачу заговорили за громадян за кордоном.
Читав, що у випадку мобілізації, зберігається робоче місце, працедавець повинен виплачувати зар платню і т. д.
Тепер питання, якщо людина роками працює за кордоном чи займається наукою закордоном, у випадку мобілізації, хто змусить закордонного працедавця зберігати робочі місця? звістно ніхто, людина втрачає роботу а отже і забезпечення своєї сім'ї, "за чий рахунок, такий банкет"?
А то ти б типу приїхав до військкомату як би навіть мав таку гарантію? Ги  :smilie7:

Offline Ukrainec

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 250
Re: Маленька статистика.
« Reply #16 : Лютого 09, 2015, 10:45:23 22:45 »
Мені просто цікаво, воєнкомати навіть немають елементарної інформації про те хто перетинав кордон. Про яку мобілізаціють тут можна взагалі говорити. Фактично всі хто мобілізований, то добровольці.
Правильно підмічено.

не хотів створювати окрему тему, але тут бачу заговорили за громадян за кордоном.
Читав, що у випадку мобілізації, зберігається робоче місце, працедавець повинен виплачувати зар платню і т. д.
Тепер питання, якщо людина роками працює за кордоном чи займається наукою закордоном, у випадку мобілізації, хто змусить закордонного працедавця зберігати робочі місця? звістно ніхто, людина втрачає роботу а отже і забезпечення своєї сім'ї, "за чий рахунок, такий банкет"?
А то ти б типу приїхав до військкомату як би навіть мав таку гарантію? Ги  :smilie7:
Справа не в мені, я живу за кордоном багато років уже, не було такого ажіотажу ніоли як в цьому році, знайомі просто виїжджають за кордон щоб не йти воювати, ваші мінуси не доречні...

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Re: Маленька статистика.
« Reply #17 : Лютого 09, 2015, 10:46:40 22:46 »
А то ти б типу приїхав до військкомату як би навіть мав таку гарантію? Ги  :smilie7:
Знаю людей які без всяких гарантій вже там. І знаю про тих кого вже там і поховали. Нажаль за поточним українським законодавством вони офіційно закордонні найманці і вразі якщо попадуться міліції в руки, то позакону мали би сидіти. І навіть це їх не зупиняє.

Astronaut

  • Гість
Re: Маленька статистика.
« Reply #18 : Лютого 09, 2015, 10:47:42 22:47 »
Які мінуси? Ти там що філософствути взявся? Живеш то й живи собі, знавець, а не пи**и тут з розумним виглядом про "банкет" :smilie7:

Astronaut

  • Гість
Re: Маленька статистика.
« Reply #19 : Лютого 09, 2015, 10:50:07 22:50 »
А то ти б типу приїхав до військкомату як би навіть мав таку гарантію? Ги  :smilie7:
Знаю людей які без всяких гарантій вже там. І знаю про тих кого вже там і поховали. Нажаль за поточним українським законодавством вони офіційно закордонні найманці і вразі якщо попадуться міліції в руки, то позакону мали би сидіти. І навіть це їх не зупиняє.
Да піздєц бля. В нас багато кого воює: і грузини і чечени і багато хто. Нікого не посадили. Он Мунаєва поховали з усіма почестями. І звідки ви блядь лізете зі своїми одкровеннями?

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Re: Маленька статистика.
« Reply #20 : Лютого 09, 2015, 10:53:35 22:53 »
Причому тут окровення. Я про те що люди різні. Одні і з гарантіями не підуть. а інші ідуть в супереч гарантій.

Offline Ukrainec

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 250
Re: Маленька статистика.
« Reply #21 : Лютого 09, 2015, 10:53:40 22:53 »
А то ти б типу приїхав до військкомату як би навіть мав таку гарантію? Ги  :smilie7:
Знаю людей які без всяких гарантій вже там. І знаю про тих кого вже там і поховали. Нажаль за поточним українським законодавством вони офіційно закордонні найманці і вразі якщо попадуться міліції в руки, то позакону мали би сидіти. І навіть це їх не зупиняє.
Да піздєц бля. В нас багато кого воює: і грузини і чечени і багато хто. Нікого не посадили. Он Мунаєва поховали з усіма почестями. І звідки ви блядь лізете зі своїми одкровеннями?
Ви я бачу нічого не розумієте. у людей за кордоном з'являються не тільки робота але і кредити і різні зобов'язання, як бути з ними?

Astronaut

  • Гість
Re: Маленька статистика.
« Reply #22 : Лютого 09, 2015, 10:57:09 22:57 »
А то ти б типу приїхав до військкомату як би навіть мав таку гарантію? Ги  :smilie7:
Знаю людей які без всяких гарантій вже там. І знаю про тих кого вже там і поховали. Нажаль за поточним українським законодавством вони офіційно закордонні найманці і вразі якщо попадуться міліції в руки, то позакону мали би сидіти. І навіть це їх не зупиняє.
Да піздєц бля. В нас багато кого воює: і грузини і чечени і багато хто. Нікого не посадили. Он Мунаєва поховали з усіма почестями. І звідки ви блядь лізете зі своїми одкровеннями?
Ви я бачу нічого не розумієте. у людей за кордоном з'являються не тільки робота але і кредити і різні зобов'язання, як бути з ними?
Так само як і в будь якій країні. Робити вибір або не пиздіти. Я прожив і пропрацював в штатах легально кілька років. Так що мені можна не розказувати  :smilie7:

Offline Ukrainec

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 250
Re: Маленька статистика.
« Reply #23 : Лютого 09, 2015, 10:59:36 22:59 »
А то ти б типу приїхав до військкомату як би навіть мав таку гарантію? Ги  :smilie7:
Знаю людей які без всяких гарантій вже там. І знаю про тих кого вже там і поховали. Нажаль за поточним українським законодавством вони офіційно закордонні найманці і вразі якщо попадуться міліції в руки, то позакону мали би сидіти. І навіть це їх не зупиняє.
Да піздєц бля. В нас багато кого воює: і грузини і чечени і багато хто. Нікого не посадили. Он Мунаєва поховали з усіма почестями. І звідки ви блядь лізете зі своїми одкровеннями?
Ви я бачу нічого не розумієте. у людей за кордоном з'являються не тільки робота але і кредити і різні зобов'язання, як бути з ними?
Так само як і в будь якій країні. Робити вибір або не пиздіти. Я прожив і пропрацював в штатах легально кілька років. Так що мені можна не розказувати  :smilie7:
Який вибір? Я працюю в інституті наприклад. підкажіть будь ласка?

Astronaut

  • Гість
Re: Маленька статистика.
« Reply #24 : Лютого 09, 2015, 11:00:57 23:00 »
Ти сюди прийшов за порадами? Як позбавитись кредиту і зобов'язань?  :smilie5:

Offline Ukrainec

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 250
Re: Маленька статистика.
« Reply #25 : Лютого 09, 2015, 11:04:06 23:04 »
Ти сюди прийшов за порадами? Як позбавитись кредиту і зобов'язань?  :smilie5:
у випадку мобілізації, це питання позостоє не розв'язаним... і ніхто про це не говорить взагалі.

Astronaut

  • Гість
Re: Маленька статистика.
« Reply #26 : Лютого 09, 2015, 11:05:57 23:05 »
Ти сюди прийшов за порадами? Як позбавитись кредиту і зобов'язань?  :smilie5:
у випадку мобілізації, це питання позостоє не розв'язаним... і ніхто про це не говорить взагалі.
Звернися до консульства  :smilie7:

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Маленька статистика.
« Reply #27 : Лютого 09, 2015, 11:39:01 23:39 »
астронавт іди на х мало тобі добровольців з закордону вже загинуло? Мало допомоги збирає діаспора? просто іди нах
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Astronaut

  • Гість
Re: Маленька статистика.
« Reply #28 : Лютого 09, 2015, 11:42:31 23:42 »
астронавт іди на х мало тобі добровольців з закордону вже загинуло? Мало допомоги збирає діаспора? просто іди нах
На взаєм, телепню. Питання було не до тебе.  :smiley14:

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Маленька статистика.
« Reply #29 : Лютого 10, 2015, 12:18:30 00:18 »
Це те, про що я казав: держава не знає про тих, хто живе за кордоном, але не стоїть на консульському обліку. А на облік практично ніхто не стає, бо жаба душить платити гроші (точної суми не знаю, але чув що вона далеко не символічна).

Там не в сумі грошей тільки справа .
Я  колись давно вирішив стати на облік , щоб мати можливість проголосувати ( 2004 рік ) .
Мені видали перелік паперів необхідних для реєстрації , серед них було наприклад таке " довідка з відповідних органів державноії влади країни перебування , що особа не є громадянином цієї країни " ( чи щось подібне ) . Я консулу тицьнув пальцем , а він тільки так морду зморщив і сказав " ну а шо я могу сдєлать ? Єто в Радє такоє прінімают " .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП