Автор Тема: Ректору Львівської політехніки було передано 400 повісток  (Прочитано 7825 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4432
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Ректору Львівської політехніки було передано 400 повісток для вручення працівникам ВУЗу.
Згідно інформації поданої в Вікіпедії , штат Львівської політехніки налічує 2000 працівників та 1000 аспірантів
Отож повістки розподілятимуть між працівниками, оскільки аспіранти не підпадають під мобілізацію...
Тепер трошки порозмірковуємо:
в Львівській політехнці 2000 працівників, частина з них жінки, оскільки, це технічний ВУЗ, то припустимо, там 40 % жінок і  60% чоловіків.
Тобто чоловіків в штаті близько 1200.
 
Нехай пенсіонерів там 10 % (хоча з моєї пам"яті їх там мабуть більше)
Отож призивного віку 1200-120 = 1080 людей
 
Частина зних можливо має 3 дітей, або є не придатною по здоров"ю, для проходження військової служби.
Нехай це ще 5% -       1080 - 54 = 1026 людей
 
Отож враховуючи, що є інформація про те, що отримано 400 повісток, то з 1026 людей, повістки отримають більше третини викладачів і працівників придатних до військової служби
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
звідки інфа?щойно розмовляв з другом , викладач ЛП,не чув поки що про повістки.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
А звідки відомо, шо 400? Між іншим, там ще офіцерів запасу всяких вагон, скоріше за все, бо в політеху була воєнка завжди, ну а більшість працівників, що логічно, політех закінчували

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Бред какой то
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4432
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
звідки інфа?щойно розмовляв з другом , викладач ЛП,не чув поки що про повістки.

З групи львівська політика у ФБ ... Завтра обіцяють пруфи ...
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
А звідки відомо, шо 400? Між іншим, там ще офіцерів запасу всяких вагон, скоріше за все, бо в політеху була воєнка завжди, ну а більшість працівників, що логічно, політех закінчували

воєнка зараз на базі військового училища,мій старший навчається,але якщо і правда,400 то занадто.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
звідки інфа?щойно розмовляв з другом , викладач ЛП,не чув поки що про повістки.

З групи львівська політика у ФБ ... Завтра обіцяють пруфи ...

я не заперучую,сьогодні може тільки принесли і ще не всі в курсі,але він зам.завкафедри,мусів би чути.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4432
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Можливо це з врахуванням в.училища ?  :smilie11:
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Можливо це з врахуванням в.училища ?  :smilie11:

та ні,їм ще семестр вчитись.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4432
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Зачекаємо до завтра ... Думаю все проясниться
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Зачекаємо до завтра ... Думаю все проясниться

ага.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19226

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
І що?

чекаєм завтра,пів години тому з малим говорив,також поки нічого не знає,але зараз сесія.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19226
І що?

чекаєм завтра,пів години тому з малим говорив,також поки нічого не знає,але зараз сесія.

Я мав на увазі, "у чому тут хуйня"?

Offline Rey

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 19
Да даже если и передали 400 повесток? Это ж не значит, что всех снимут в нацгвардию. Скорее всего это способ навести подобие порядка в военкоматовском архиве

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
І що?

чекаєм завтра,пів години тому з малим говорив,також поки нічого не знає,але зараз сесія.

Я мав на увазі, "у чому тут хуйня"?

а хто каже що хуйня,мова про те,що якщо 400 повісток на 2000 колектив викладачів,якщо це правда,то таки забагато.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Да даже если и передали 400 повесток? Это ж не значит, что всех снимут в нацгвардию. Скорее всего это способ навести подобие порядка в военкоматовском архиве

скоріш за все так і є.Але 400 це практично всі викладачі призовного віку.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Це, можливо повістки не на мобілізацію, а просто на медогляд.
Ну там списки поновлюють у військкоматах.
Хочуть знати точно кого, скільки і яких мають у резерві.

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Я не можу зрозуміти стосовно повісток - вони ж мають виписуватись на основі чогось, якийсь реєстр їх вестись, чи що.

А тут - то розказують, як повістки вручають на посту ДАІ, то ректору 400 передають. Це вони просто порожні і кого спіймають того дані і записують?

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19226
а хто каже що хуйня,мова про те,що якщо 400 повісток на 2000 колектив викладачів,якщо це правда,то таки забагато.

Це говорить тільки про те, що мобсистема у державі нарешті запрацювала. Я впевнений, що більшисть з цих людей останній раз були у воєнкоматі 20 років тому і про них тупо ніхуя невідомо: стан здоров'я, де зараз живуть, скільки дітей тощо.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Я не можу зрозуміти стосовно повісток - вони ж мають виписуватись на основі чогось, якийсь реєстр їх вестись, чи що.

А тут - то розказують, як повістки вручають на посту ДАІ, то ректору 400 передають. Це вони просто порожні і кого спіймають того дані і записують?

Глорія,я також не зовсім розумію цього,скоріш за все,це звірка,завтра взнаю точно,якщо цікаво,напишу.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
У військкоматі поновлюють дані, проходять комісію і все що треба. У мене сусід проходив строкову службу в оркестрі ,після армії отримав зовсім іншу освіту. і працює на великому підприємстві. Повістки прийшли у відділ кадрів на багатьох працюючих. Після медогляду  та інших маніпуляцій був відправлний назад додому, оскільки армія таких спеціалістів не потребує. З їхнього підприємства мобілізували кухаря, навідників і розвідників.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Сьогодні в ТСН також було про І-Ф медичний ,викладачів забирають на перепідготовку в Житомир,а їм не подобалось дуже.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Сьогодні в ТСН також було про І-Ф медичний ,викладачів забирають на перепідготовку в Житомир,а їм не подобалось дуже.
Ну дак. Кому хочеться з теплого, хлібного місця....

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Я не можу зрозуміти стосовно повісток - вони ж мають виписуватись на основі чогось, якийсь реєстр їх вестись, чи що.

А тут - то розказують, як повістки вручають на посту ДАІ, то ректору 400 передають. Це вони просто порожні і кого спіймають того дані і записують?

Глорія,я також не зовсім розумію цього,скоріш за все,це звірка,завтра взнаю точно,якщо цікаво,напишу.

Да, мені цікаво, бо серед колег постійні дискусії - один постійно твердить, що це не по закону, тому такого не може бути, а другий  - прихильник версії "зняли в нацгвардію" постійно якісь страшилки розказує - то на базарі когось зловили, то в автобусі...

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Ректору Львівської політехніки було передано 400 повісток для вручення працівникам ВУЗу.

А с каких пор повестки приходят на работу? И почему ректор их вручать должен?

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Оповіщення може проводитися по телефону і за допомогою повісток.
Повістки можуть доставлятися по місцю роботи і по місцю проживання.
Колись було обов"язковим пр влаштуванні на роботу чи при звільненні ставати на облік у військкоматі.
Зараз це відновлюють. Так як і звітність підприємств по військоозобов"язаних

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Я не можу зрозуміти стосовно повісток - вони ж мають виписуватись на основі чогось, якийсь реєстр їх вестись, чи що.

А тут - то розказують, як повістки вручають на посту ДАІ, то ректору 400 передають. Це вони просто порожні і кого спіймають того дані і записують?

Насчет ДАИ - это какая-то галиматья, а ректору вполне могут принести повестки для сотрудников - сейчас стали вручать повестки на работе. Но тут правильно написали - совсем не факт, что это именно мобилизационные повестки. Некоторые знакомые в военкоматах по повесткам уже по пару раз были - просто проверяли их фактическое наличие, уточняли специальности и т.п.

Offline Nalogovik

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
  • Стать: Чоловіча
Надам пояснення як представник військомату. За@ались розносити повістки на Медкомісію!! по адресам вказаним в карточках військовозобов"язаних! Застарілі данні!  :smilie9:
Зараз згідно законодавства розносимо по підприємствах, організаціях і т.д. В даному випадку чому 400 шт. Це не значить що більше не буде і не значить що всі вручать. Це звучить приблизно "Давай туди ну хай хоч штук 400 а на Високий замок штук 50" Далі розберемося.
Львів молодці! Креатив в вручені повісток  :Prapor2:
Я так розумію, що ВСІ кому не подобається спосіб вручення повісток, тупо бояться отримати повістку пройти медкомісію і потім йти захищати Батькивщину!!!

ЗИ. В мене батько вивчився в Львіському Політехі, потім відслужив в ГДР. Але то було давно...
« Останнє редагування: Лютого 11, 2015, 10:31:00 22:31 від Nalogovik »
С друзьями надо делиться, а врагов разделять и отделывать.

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Надам пояснення як представник військомату. За@ались розносити повістки на Медкомісію!! по адресам вказаним в карточках військовозобов"язаних! Застарілі данні!  :smilie9:
Зараз згідно законодавства розносимо по підприємствах, організаціях і т.д. В даному випадку чому 400 шт. Це не значить що більше не буде і не значить що всі вручать. Це звучить приблизно "Давай туди ну хай хоч штук 400 а на Високий замок штук 50" Далі розберемося.
Львів молодці! Креатив в вручені повісток  :Prapor2:
Я так розумію, що ВСІ кому не подобається спосіб вручення повісток, тупо бояться отримати повістку пройти медкомісію і потім йти захищати Батькивщину!!!

ЗИ. В мене батько вивчився в Львіському Політехі, потім відслужив в ГДР. Але то було давно...
Ну от тут всяке розповідають. Що коли пройдеш медкомісію, то зразу і забирають, бо потрібно когось відправити.
А ще, що офіцери, які служили по 20 років, а зараз на пенсії не дуже хочуть служити, тому беруть молодших лейтенантів з військових кафедр.
Ну якось такю Можливо я спутала .