Автор Тема: Воїни в дебальцево отримали стратегічний запас...  (Прочитано 8892 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Панове учОные, дискуссия по диетологии достигла дна, предлагаю рыть в сторону "вирусная реклама Пепси"  ;D
Бирюкову надо истребовать с Пепсико нехилую денюжку за рекламу. И пустить на благое дело.
Это к Кролю: там уже формируются счета по рекламе и пр.
Думаю, что и до ППС очередь пришла.
 :smiley15:

Offline bernie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1490
  • 
Панове учОные, дискуссия по диетологии достигла дна, предлагаю рыть в сторону "вирусная реклама Пепси"  ;D
Бирюкову надо истребовать с Пепсико нехилую денюжку за рекламу. И пустить на благое дело.
А губа не треснет? Дай им пепси нашару еще и денег отвалить за то что взяли? Это не пепсико, это наша Сандора. Пепси похуй на вас, на ваши диабеты и на наших солдат
П卐ТЛЕР Х☭ЙЛО

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Заипал. В воздухе там носиться намного больше вредных смертельных "металлов" чтобы беспокоиться о такой хуйне как стакан колы.
Не перегибай...
При чем тут то, что носится в воздухе...
Как тут причем?
Езжай на фронт с лекциями про здоровое питание. Интересно на какой минуте тебя отпиздят.

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
Бувалый из тойже банды что и Булатов
тот возил на передовую теннисные ракетки и мячики.
потрясающее понимание ситуации.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5594
ти диви яка дискусія зчинилися зтосовно здоровья бійців
як на мене то бійці про здоровья піклуються якнайменш - там головне взагалі вижити
а нам треба піклуватися і про здоровья і про прокурорів які ажніяк не мають стосунків із законним отриманням партії коли

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Езжай на фронт с лекциями про здоровое питание. Интересно на какой минуте тебя отпиздят.
:smiley24:

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2776
1. Чай не всегда приятен с сахаром - лучше пряник или сухарик.
2. СОК - продукт натуральный, а не химия, о которой идет речь в ветке с халявной колой.
Не надо ранвять чай, соки и колу.
Все вопросы - к диетологам.
А будете наставить на своём - получите в подарок... диабет.
Вот тогда... токо минералка.
 :upa

Это пиздец!
Срочно перестать возить сигареты на фронт и перейти на экологичный порох!

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2776
Лекция по диетологии? Вам в другую степь - на ТВ, в передачу "все буде добре", например. Только знайте, что квас и соки, к-рые вы покупаете в магазинах - это обязательно консерванты, а соки - это вообще не соки, а неизвестно из чего сделанное питье, настоящий сок - это только фрэш, к-рый в соковыжималке при вас (или дома на кухне) и пьется сразу.

притом выжать желательното, что вырастили сами... а то сейчас столько добавок роста!

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
3 лютого у нас на форумі були викладені сфери застосування кока-коли.
Пепсі -колу застосовують аналогічно. Думаю, можна і танки заправляти цією рідиною
1. Засіб для очищення унітазу

Coca-Cola-Hacks-1

Мало хто любить чистити унітази, хочеться зробити все швидко і чисто. Для цього знадобиться баночка кока-коли і туалетний йоржик. Кислота і сода, що містяться в напої, легко впораються з брудом і нальотом.

2. Інсектицид

Coca-Cola-Hacks-2

В Індії деякі фермери використовують кока-колу в боротьбі з різними шкідниками. По-перше, їх радує результат, а по-друге, такий спосіб набагато дешевший. А вся справа в тому, що солодкий напій приваблює червоних мурашок, які і знищують шкідників.

3. Плямовивідник

Coca-Cola-Hacks-3

Зовсім необов’язково купувати дорогий засіб для виведення плям. Досить при пранні разом з миючим засобом додати трохи кока-коли. Пляма зникне завдяки ортофосфорній і вуглекислоті.

4. Репелент

Coca-Cola-Hacks-4

Якщо спокійно жити заважають якісь комахи, виведіть їх за допомогою декількох баночок кока-коли. Їх потрібно відкрити і залишити, наприклад, на підвіконні. Солодкий напій приверне непроханих гостей.

5. Видаляє іржу

Coca-Cola-Hacks-5

Якщо потрібно позбутися від іржі, треба занурити предмет в ємність з щойно відкритою кока-колою або обмотати його в тканину, змочену в рідині. Ортофосфорна кислота допоможе очистити річ.

6. Знеболюючий засіб

Coca-Cola-Hacks-6

Якщо під час відпочинку на морі сталася неприємність і когось вжалила медуза, потрібно просто на постраждале місце тонкою цівкою лити кока-колу, мінімум 30 секунд. Вона зніме біль. Тим більше що на пляжі простіше знайти кока-колу, ніж спеціальні ліки.

7. Засіб для миття посуду

Coca-Cola-Hacks-7

Якщо в каструлі щось пригоріло, потрібно налити в неї трохи кока-коли і відставити на кілька хвилин. Після цього пригорілі залишки страви легко відокремляться від дна.

8. Боротьба з жуйкою

Coca-Cola-Hacks-8

Трапляється, що жувальна гумка виявляється у волоссі. Найчастіше боротьба з нею закінчується відрізанням пасма. Але ж можна просто налити трохи кока-коли і залишити на кілька хвилин. Все відчистити набагато простіше. Цей спосіб спрацює і у випадку з одягом.

9. Боротьба з нудотою

attractive young woman isolated on white

У разі нудоти потрібно невеликими ковточками пити кока-колу, з якої попередньо випускають газ. Вона ефективна точно так само як і імбирне пиво.

10. Добриво для квітів

Coca-Cola-Hacks-10

Такі квіти як азалія або гарденія скажуть тільки спасибі за смачне окислення грунту.

11. Плями крові

Coca-Cola-Hacks-11

Кока-кола відмінно видаляє плями крові з одягу. Меблів, килимів, стін, дверей. Універсальний засіб.

12. Пиріг «Кока-кола»

Coca-Cola-Hacks-12

Якщо кока-колу додати в тісто для пирога, він стане більш вологим і смачним.

13. Засіб для чищення мідного посуду

Coca-Cola-Hacks-13

Кока-кола допоможе відчистити старий мідний посуд до блиску.

14. Розморожування авто

Eis kratzen - ice scraping 03

Щоб взимку не зчищати лід з двірників автомобіля, можна просто полити їх кока-колою. Через кілька хвилин лід зійде.

15. Вінтажні фотографії

Coca-Cola-Hacks-15

Фотографіям, та й просто паперу, можна надати зістарений вигляд завдяки кока-колі. Досить опустити їх на кілька секунд в напій і висушити.

16. Освітлювач волосся

Coca-Cola-Hacks-16

Якщо раптом фарбування пройшло не зовсім вдало, волосся вийшло темнішим, ніж передбачалося, то на допомогу прийде все та ж кока-кола.

17. Засіб для миття вікон

Coca-Cola-Hacks-17

Кока-кола – недорогий засіб для миття вікон, оскільки містить лимонну кислоту. Потрібно намочити ганчірку в рідині, помити вікна і пройтись ще раз чистою водою.

18. Сліди від маркера

Coca-Cola-Hacks-18

Щоб видалити сліди від маркера на одязі або килимі, треба вилити трохи кока-коли на пляму і відставити на кілька хвилин. Випрати водою з милом.

19. Хворий шлунок і кока-кола

Coca-Cola-Hacks-188

Кока-кола допоможе впоратися з деякими проблемами шлунка, наприклад, печією. Для цього потрібно пити щогодини по одній чайній ложечці напою без газів. Якщо немає часу чекати, поки гази вийдуть, потрібно додати чайну ложку цукру в напій.

20. Блискучі монетки

Coca-Cola-Hacks-20

Якщо раптом попалися окислені монетки, надати їм новий вигляд можна за допомогою кока-коли. Їх занурюють в ємність з напоєм і залишають на деякий час.

21. Освіжувач тканини

Coca-Cola-Hacks-21

Запах від паливно-мастильних матеріалів вивести досить складно, особливо якщо людина постійно працює з ними. Найпростіший і дешевий спосіб впоратися з проблемою – при пранні одягу додати в пральну машинну баночку кока-коли.

22. Для миття підлоги

Coca-Cola-Hacks-22

Не має значення, де ця підлога, чи це кухня, чи ванна, але кока-кола допоможе зробити її чистою і блискучою. Потрібно лише додати її у відро з водою при прибиранні квартири.

23. Поліроль

Coca-Cola-Hacks-23

Хромовані деталі знову стануть як новими завдяки алюмінієвій фользі і кока-колі, яка розчинить ржу і нальоти.

24. Пружні локони

Coca-Cola-Hacks-24

Ортофосфорна кислота допоможе домогтися пружних локонів, потрібно лише помити голову в кока-колі.

25. Ароматизатор

Coca-Cola-Hacks-25

Багато шеф-кухарів та кондитери використовують кока-колу в якості ароматизатора в безлічі рецептів – від крилець гриль до шоколадних кексів. А ще хороша вона зі свининою, дозволяє їй чудово карамелізувати.

http://foka.com.ua/fun/32160
Привіт нашому форумчанину medvedУ

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
То є добра рідина для розчинення металів. А для людського організму дуже шкідлива.
Это пересказ американских страшилок. Ничем Пепси не отличается от Лимонада или Ситро. Сахар (в последнее время частично с
заменителем), углекислый газ, лимонная кислота, вкусовая добавка. Цвет - обычная жженка, т.е. карамелизованый сахар,
которым испокон подкрашивают все лимонады и коньяки.
Состав прекрасно виден по цене. Разница с Лимонадом - только за счет бренда.

Ну як тобі сказати...Я в ній ножі фосфатую.Кладеш ніж із карбонової сталі на день.І він покривається фосфатом заліза-стає темним і не іржавіє.Всі ножі на кухні обробив.І всі нові теж.Не треба хімікатів купувати.ПиСи.На нержавійці не гоодиться-тільки карбонова сталь.:-)
В Интернете масса рецептов чернения стали чаем...чай тоже не пить?

Я писав про ФОСФАТУВАННЯ ортофосфорною кислотою а не про "чєрнєніє".
Чай пий.

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
То є добра рідина для розчинення металів. А для людського організму дуже шкідлива.
Это пересказ американских страшилок. Ничем Пепси не отличается от Лимонада или Ситро. Сахар (в последнее время частично с
заменителем), углекислый газ, лимонная кислота, вкусовая добавка. Цвет - обычная жженка, т.е. карамелизованый сахар,
которым испокон подкрашивают все лимонады и коньяки.
Состав прекрасно виден по цене. Разница с Лимонадом - только за счет бренда.

Ну як тобі сказати...Я в ній ножі фосфатую.Кладеш ніж із карбонової сталі на день.І він покривається фосфатом заліза-стає темним і не іржавіє.Всі ножі на кухні обробив.І всі нові теж.Не треба хімікатів купувати.ПиСи.На нержавійці не гоодиться-тільки карбонова сталь.:-)
В Интернете масса рецептов чернения стали чаем...чай тоже не пить?

Я писав про ФОСФАТУВАННЯ ортофосфорною кислотою а не про "чєрнєніє".
Чай пий.
Ну так и фосфатировал бы себе ортофосфорной, зачем пепси или колу переводить? Там концентрация поточнее известна.
Ник зарезервирован

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Стать: Чоловіча

если нормально в фитнесклубе вйопывать то некоторым по 5 тыс калорий в день надо закидывать в организм ... сожрать столько калорий в полезном виде - НЕРЕАЛЬНО .. только если в виде "вредных" сахаров и жиров ..

расход калорий на фронте думаю сопоставимый

 :smiley24:
згоден, швидкі вуглеводи при навантаженнях бувають реально необхідними

діабет 2 типу виникає не прямо  від надміру вуглеводів, просто ті, у кого надмірна вага (основна причина зниження толерантності до глюкози) їдять багато вуглеводів у тім числі.
до речі, у нашої підшлункової, коли вона здорова, "запас міцності", здається, в 4-5 разів перевищує максимальні дози добового споживання будь-яких продуктів. так що, навіть якщо жерти цукор кілограмами щодня, діабет 1 типу (від неспроможності підшлункової) не виникне...


Offline andronchik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
  • Стать: Чоловіча
  • Херсон
Не, если бы Пепси закупили за государственный счет, из фондов МО, я бы первый требовал расследования.
А дареному коню...
Мы верим в бога, они - в Путина.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Не, если бы Пепси закупили за государственный счет, из фондов МО, я бы первый требовал расследования.
А дареному коню...
:smiley24:
Мудро.

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2776
3 лютого у нас на форумі були викладені сфери застосування кока-коли.
Пепсі -колу застосовують аналогічно. Думаю, можна і танки заправляти цією рідиною

Я тебе тайну открою... присядь, упадешь!
Желудок для переаривания использует набор КИСЛОТ, а кислоты причина ЯЗВЫ... вывод - больше жрешь, больше кислоты, больше язвы
Иного массово травится своими же желдочными соками?

Страшно жить в 21-м веке вообще без знаний биохимии?
Как вы читать научились, тоже тяжко далось?
Сколько фобий еще у вас есть от незнания элементарного? Земля на скольких китах держится и когда упадет?

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
3 лютого у нас на форумі були викладені сфери застосування кока-коли.
Пепсі -колу застосовують аналогічно. Думаю, можна і танки заправляти цією рідиною

Я тебе тайну открою... присядь, упадешь!
Желудок для переаривания использует набор КИСЛОТ, а кислоты причина ЯЗВЫ... вывод - больше жрешь, больше кислоты, больше язвы
Иного массово травится своими же желдочными соками?

Страшно жить в 21-м веке вообще без знаний биохимии?
Как вы читать научились, тоже тяжко далось?
Сколько фобий еще у вас есть от незнания элементарного? Земля на скольких китах держится и когда упадет?
+100 :smiley24:
И главное - никогда, НИКОГДА не ешьте ГМО. Ибо ген креветки, съеденный не в креветке, а в помидоре превратит вас в монстра. :weep:
Ник зарезервирован

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2776
Я тебе тайну открою... присядь, упадешь!
Желудок для переаривания использует набор КИСЛОТ, а кислоты причина ЯЗВЫ... вывод - больше жрешь, больше кислоты, больше язвы
Иного массово травится своими же желдочными соками?

Страшно жить в 21-м веке вообще без знаний биохимии?
Как вы читать научились, тоже тяжко далось?
Сколько фобий еще у вас есть от незнания элементарного? Земля на скольких китах держится и когда упадет?
+100 :smiley24:
И главное - никогда, НИКОГДА не ешьте ГМО. Ибо ген креветки, съеденный не в креветке, а в помидоре превратит вас в монстра. :weep:

А вот тут у них аргумент есть!
Ген - это протеин, а протеин ращепляется... КОКАКОЛОЙ!
Вывод - ешь ГМО и запивай колой, нейтрализуй вредные гены!

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Я тебе тайну открою... присядь, упадешь!
Желудок для переаривания использует набор КИСЛОТ, а кислоты причина ЯЗВЫ... вывод - больше жрешь, больше кислоты, больше язвы
Иного массово травится своими же желдочными соками?

Страшно жить в 21-м веке вообще без знаний биохимии?
Как вы читать научились, тоже тяжко далось?
Сколько фобий еще у вас есть от незнания элементарного? Земля на скольких китах держится и когда упадет?
+100 :smiley24:
И главное - никогда, НИКОГДА не ешьте ГМО. Ибо ген креветки, съеденный не в креветке, а в помидоре превратит вас в монстра. :weep:

А вот тут у них аргумент есть!
Ген - это протеин, а протеин ращепляется... КОКАКОЛОЙ!
Вывод - ешь ГМО и запивай колой, нейтрализуй вредные гены!
Расщепляется, не расщепляется, лучше скажи как оно встраивается в ДНК пожирателя. :smilie1:
А ещё лучше скажи почему до сих пор (я имею ввиду человека как вид) в нас не встроились гены всего что мы жрем.
Ник зарезервирован

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Проблема в тому, що cola не гамує спрагу, а посилює іі. Якби то була звичайна фільтрована вода, користі було б значно більше.
If you are going through hell, keep going.

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2776
Расщепляется, не расщепляется, лучше скажи как оно встраивается в ДНК пожирателя. :smilie1:
А ещё лучше скажи почему до сих пор (я имею ввиду человека как вид) в нас не встроились гены всего что мы жрем.

О... это магическое действо, которого все страшно боятся, почему - никто не знает, но боятся!

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Проблема в тому, що cola не гамує спрагу, а посилює іі. Якби то була звичайна фільтрована вода, користі було б значно більше.
Каким-то магическим образом, вливание жидкости на 95% состоящей из воды не увеличивает количество воды в организме?
Свежо.
Ник зарезервирован

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2776
Проблема в тому, що cola не гамує спрагу, а посилює іі. Якби то була звичайна фільтрована вода, користі було б значно більше.

Який жах...
Алкоголь не втамовує спрагу, а тільки посилює її...
Навіщо колу зрівнювати з водою?

В дитинстві памятаю, що через 30-40км на велосипеді по трасі, випивши пляшку пепсі отримував трохи енергії та сили через кофеїн та цукор... тренування проходило лекше... хоча води до того моменту я випивав більше літри

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2776
Проблема в тому, що cola не гамує спрагу, а посилює іі. Якби то була звичайна фільтрована вода, користі було б значно більше.
Каким-то магическим образом, вливание жидкости на 95% состоящей из воды не увеличивает количество воды в организме?
Свежо.

Простая уличная магия!
Чашка кофе дает силы и убирает ощущение жажды, впрочем как и все стимуляторы... но это же МИСТИКА!
Предлагаю заместо воды и колы завезти солдатам амфетамина, пару дорог и они две суток не хотят есть и пить, хотят двигаться и убивать!
Зачем покупать ненужную воду, еду и колу?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Враховуючи, що багато чоловіків (особливо від 40 років і старше) мають проблеми із шлунком, часте вживання пепсі та подібних напоів лише погіршить проблеми. Перебування в екстремальних умовах довгий час лише послаблює імунну систему.
Я свого часу (та й зараз потроху) займався гірським туризмом, і не можу уявити нікого, хто б брпв із собою пепсі замість води.
If you are going through hell, keep going.

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Проблема в тому, що cola не гамує спрагу, а посилює іі. Якби то була звичайна фільтрована вода, користі було б значно більше.
Каким-то магическим образом, вливание жидкости на 95% состоящей из воды не увеличивает количество воды в организме?
Свежо.

Простая уличная магия!
Чашка кофе дает силы и убирает ощущение жажды, впрочем как и все стимуляторы... но это же МИСТИКА!
Предлагаю заместо воды и колы завезти солдатам амфетамина, пару дорог и они две суток не хотят есть и пить, хотят двигаться и убивать!
Зачем покупать ненужную воду, еду и колу?
Серьезно? Я от чашки крепкого кофе конкретно испытываю жажду. Хорошо хоть ристретто подают сразу с водой.
А амфетамины могут неплохо решить проблему мобилизации долбоебов сидящих у меня в подъезде. Но это не оригинальная идея, противник её уже использует, ИМХО.
Ник зарезервирован

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Враховуючи, що багато чоловіків (особливо від 40 років і старше) мають проблеми із шлунком, часте вживання пепсі та подібних напоів лише погіршить проблеми. Перебування в екстремальних умовах довгий час лише послаблює імунну систему.
Я свого часу (та й зараз потроху) займався гірським туризмом, і не можу уявити нікого, хто б брпв із собою пепсі замість води.
А ты не сравнивай 40-50 летних дядек и пацанов которые хотят газировки, у них разные организмы и, соответственно, потребности. Дед лучше переварит кусок сала и эту энергию будет отдавать сутки, а пацан выпьет колы и добежит за 15 минут.
Ник зарезервирован

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2776
Я свого часу (та й зараз потроху) займався гірським туризмом, і не можу уявити нікого, хто б брпв із собою пепсі замість води.

 :Sho_za:

ЧОМУ ЗАМІСТЬ?
На війні хлопцям води вже не вистачає?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Я не думаю, що добра вода там постійно в достатку. Але то таке. Зрештою та пепсі розійдеться швидко. Головне, щоб надалі таких дурниць не було.
If you are going through hell, keep going.

Offline bernie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1490
  • 
Это ж надо снобы какие на форуме. В западло ему что пацаны пепси выпьют. Вышли им бурбона из этих ваших штатов или тоже вредно?
П卐ТЛЕР Х☭ЙЛО

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Я не думаю, що добра вода там постійно в достатку. Але то таке. Зрештою та пепсі розійдеться швидко. Головне, щоб надалі таких дурниць не було.
Лучше Пепси... токо ПИВО.
Даешь 20 тонн пива... на халяву!
 :upa