Автор Тема: Фотография: кто, что, чем и как снимает (трёп с картинками)  (Прочитано 37234 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
только оно в экран не влазит, прокручивать приходится.  :smilie2:

Offline Spot

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1327
без слов, просто в тему пришлось....  :ap


Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
і чого ж ви, пане Спот, така язва, га?  :gigi:

Offline viarof

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 204
Вітаю шановні!

Це ж тре яка тут тема у вас цікава і так затишно.
Можна з вами дружити теж?  :smilie5:


Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Вітаю шановні!

Це ж тре яка тут тема у вас цікава і так затишно.
Можна з вами дружити теж?  :smilie5:
спробуйте, як не боїтеся нашого гуру.  несіть свої шедеври.  :smilie5:

Offline viarof

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 204
Вітаю шановні!

Це ж тре яка тут тема у вас цікава і так затишно.
Можна з вами дружити теж?  :smilie5:
спробуйте, як не боїтеся нашого гуру.  несіть свої шедеври.  :smilie5:

Буде щось цікаве зявлятись, обов'язково закину. В мене тут з'явилось палке бажання погратись з мануальною старою оптикою. Надзвичайно є цікаві речі.
На днях забрав радянський Юпітер 37А - 135мм. В планах ще всяка стара оптика для експериментів. Мішутку зняв на цю нову лінзу, точніше стару. Фон розмитий в хлам надзвичайно радує. З нетерпінням чекаю як доберусь до портретів з ним в вуличних умовах повинно вийти щось цікаве.

Ну в цілому таким ось зараз маюсь :smilie5:
« Останнє редагування: Травня 07, 2015, 01:43:14 01:43 від viarof »

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
без слов, просто в тему пришлось....  :ap


Классная, конечно, штука. С нее такое снимают:


Еще более феерично это выглядит на земле.


Интересно, если у нас сейчас с таким приехать к аэропорту, как скоро придут хмурые мужчины выяснять  :Sho_za: ?

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666

спробуйте, як не боїтеся нашого гуру.  несіть свої шедеври.  :smilie5:

Буде щось цікаве зявлятись, обов'язково закину. В мене тут з'явилось палке бажання погратись з мануальною старою оптикою. Надзвичайно є цікаві речі.
На днях забрав радянський Юпітер 37А - 135мм. В планах ще всяка стара оптика для експериментів. Мішутку зняв на цю нову лінзу, точніше стару. Фон розмитий в хлам надзвичайно радує. З нетерпінням чекаю як доберусь до портретів з ним в вуличних умовах повинно вийти щось цікаве.

Ну в цілому таким ось зараз маюсь :smilie5:

"Гуру" здешний таковым себя не считает, а потому нестрашный   :af
Медвед душевный, фон размыт основательно, но интересно было бы глянуть, как линза размывает мелкую структуру (листву) и точечные источники света. Такое боке, как за медведом, фотоэстеты давно прозвали "ватным" (не путать с политическим термином  :smilie5:) и не жалуют. Но обращать на это много внимания совершенно не стоит.
Тому запрошую долучатися до тутешнього гурту  :br

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
"Гуру" здешний таковым себя не считает, а потому нестрашный   :af
гуру здешний строгий, но справедливый.  а вообще страшновато, да...  :smilie5:

Offline Spot

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1327
Интересная (имхо) статья (с полезными ссылками)

Интеллигентная резкость

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Интересная (имхо) статья (с полезными ссылками)

Интеллигентная резкость

Спасибо, читал когда-то.
Занятия с пленкой сформировали философское отношение к вопросу цифровой резкости  :smilie5:
А мыло и шевелёнку шарпом не поправить  :weep:

Offline viarof

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 204
В батька колись був ФЕД. На таких апаратах ставився один з таких об'єктивів " Індустар 61":



Вчора обзавівся таким же і вкрутив на свій фотік, такби сказати тре продовжити сімейні традиції  :smilie5:

Поки чекав доньку в садку трохи постріляв цим чудом Индустар-61 50мм, який старше  за мене :shuffle: Вчусь користуватись мануальною оптикою. І це не так складно як я собі уявляв. Мушу сказати навіть дуже цікаво.





Раз такий об'єктив то тре обов'язково скористуватись стилем "Ностальгія"



Боке можна буде теж попробувати, 10 пелюстків. Щось повинно вийти


Об'єктив безбожно все білить, може то такий варіант у мене. Тре коригувати в редакторі. А ще тре бленду, кажуть допоможе.

Такий ось день. А що у вас шановні чути?  :smilie8:

Offline viarof

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 204

Об'єктив безбожно все білить, може то такий варіант у мене. Тре коригувати в редакторі. А ще тре бленду, кажуть допоможе.

Такий ось день. А що у вас шановні чути?  :smilie8:


Вигуляв я сьогодні Ю-37А. Відверто кажучи, цей об'єктив полонив моє седце.

І-61 це добре, але трохи жорстко. Мені здається, що Ю-37А видав набагато приємнішу картинку :












Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
гарно. втім індустар він'єтить конкретно. і мені чогось здалося, що Юпітер жорсткіший.
а на що ви це накрутили?

Offline viarof

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 204
гарно. втім індустар він'єтить конкретно. і мені чогось здалося, що Юпітер жорсткіший.
а на що ви це накрутили?
Та ті затемнення на 2х фотках я вже в редакторі докрутив  :smilie8:
Погано що в нього мінімальний фокус - 1м. Там листочки, квітки великого плану не буде:(

Накрутив через перехідник для м39 на камеру nx1000. Вони я думаю до всіх камер є. Єдине що на зеркальці воно буде як макро працювати, а на беззеркальці як звичайний об'єктив.
Наступне що тре спробувати - Юпітер 8 теж як і І-61 50мм, але картинка повинна бути кращою.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
гарно. втім індустар він'єтить конкретно. і мені чогось здалося, що Юпітер жорсткіший.
а на що ви це накрутили?
Та ті затемнення на 2х фотках я вже в редакторі докрутив  :smilie8:
навіщо?  :smilie5:

Offline viarof

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 204
гарно. втім індустар він'єтить конкретно. і мені чогось здалося, що Юпітер жорсткіший.
а на що ви це накрутили?
Та ті затемнення на 2х фотках я вже в редакторі докрутив  :smilie8:
навіщо?  :smilie5:

Захотілось скористатись кнопкою "Ностальгія", і воно там додає і міняє кольори. Гадав може щось цікаве буде  :rotate:

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
я тут, дивлячись на вас, подумала собі докупити перехідник і спробувати поставити геліос зі старого Зеніта на нікон. Але подивилася на зразки знімків з нього в інеті, і мені стало шкода 100 грн.  :gigi:

Offline viarof

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 204
я тут, дивлячись на вас, подумала собі докупити перехідник і спробувати поставити геліос зі старого Зеніта на нікон. Але подивилася на зразки знімків з нього в інеті, і мені стало шкода 100 грн.  :gigi:
Не, гелиос це не те. І-61 та Геліос не дуже. В мене руки чесались поекспериментувати і побачив варіант на 10 пелюсток тому і взяв. Буде для колекції.

Варто взяти тільки Юпітер 8  - адекватна ціна і якість. Буде шикарне боке та чудові портрети. Майте на увазі там є дальномірні та для дзеркалок варіанти. Дальномірний на дзеркалі працює як макро, він не підійде.


Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
как называется утилита, которая полный экзиф показывает, с общим числом срабатываний затвора? ??? Точно помню, что была такая.

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
ShowExif ЕМНИП. Камеру что-ли продаешь/покупаешь? :)

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
аха, продаю д40 с даблкитом, покупаю продвинутое мыльницо от кэнона c 1/2.5 кмосом на 26 Мп и 36х зумом, с небольшой доплатой.  :gigi: Интересно просто стало, сколько нащелкалось.

6882
« Останнє редагування: Травня 23, 2015, 02:46:52 14:46 від PamTam »

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Не пробег, а децкий садъ кокойты. Как там у классика про первые 10 тысяч кадров, которые самые плохие?  :)

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
ну так откуда пробегу взяться, если камера 99% времени в шкафу валялясь.  :smilie2:

шо там с-х работы? фотоатчет будет?  :smilie5:

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Отчет о покосе травы с бурьяном?

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
эх, ниче ты не понимаешь в этой эстетике... дите асфальта.  :smilie5: закат, трава, паутина в воздухе, это все в розово-желтом свете, можно в контре, пару зайчиков поймать, фиксиком на 2.8... Потом заблюрить слегка... :bch:

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Слушаюсь, гуру-теоретик :)
Пойду менять батарейки в Ф100.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
ф100? и не пройдет и полгода, как можно будет увидеть результаты от гуру-практика?  :gigi:

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Поспешность твою не пойму я никак, падаван  :smilie7:
Ты пробег у Д40 с постами сравнять постарайся уж лучше. :)

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
не, мусор производить я тока на форуме буду.  :bd впрочем, сравнять - дела на 1 час, посты поудалять.  :af