Автор Тема: Новини театру БД Україно-Російської війни 2015 (Лайфньюз i т.iн. нах!) - ч.№16  (Прочитано 311202 раз)

0 Користувачів і 7 Гостей дивляться цю тему.

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Andrey Zagreba і Дмитро Різниченко поширили допис від Жеки Карася.
Жека Карась

Пішли воювати з минулого літа. Завязали з політикою. Нічого крім освітньої асамблеї і волонтерського центру не вели. І що? Ще з осені в к2 начслідчий Києва розпускав чутки комбату що мене посадять. За що не казали, прямі відповіді не давали фактажу жодного. Натомість в зоні ато ми затримали чимало сепарів. Близько 5-8 пішло на обмін на наших військових. Найкрупніший улов- офіцер мвс що працював на росіян. Передали його СБУ, навіть нагороду обіцяли нам. Мені ще тоді казали що менти не простять зловленого нами київського офіцера-зрадника. Вернулись з ато і почанлося те що й до Майдану: до мого брата вночі підійшли, тихо вирубили і забрали смартфон, грабіжники поїхали на машині(заради труби на машині? Цікаві крадії, да), в машині Сергія Бондара сусіди сказали що хтось лазив під дном, в моїй машині як тіки вернувся за 10 хв спрацювала сигналка, хоча стояла на відшибі, ніхто поруч не ходив і таких збоїв не було ніколи, за Бондарем велося стеження, він зняв на камеру як невідомі на тонованому ланосі ганялися за ним, удівчини медведька вибили скло і вкрали якісь абсолютно несуразні речі з одягу, лишивши магнітолу в авто, у Бондара як я приїхав до нього двері ПІДПЕРЛИ дошкою! Коли відкрили двері дошка гучно впала, хтось лишав сигнал?? медведько чекав переведення в інший батальйон і їздив поки чекав як доброволець до знайомих з тероборони, бо Медведько проходив курс снайпера і сапера. Зараз не можу точно сказати але друзі кажуть що те шо йому шиють убивство - в той час він був в ато, бо зафіксований геолокацією дзвінок з Щастя Луганськоі області(хто брав пеленг ще не знаю бо зараз в АТО, новини узнаю по телефону). Менсон єдиний з нас лишився в Києві і на днях зустрічався з активістами щодо суду по люстрації Паскала, зама Авакова що керував стеженням за активістами Майдану під час революції. Сьогодні в 14:09 медведько мав говорити з Ігорем Луценком по кампанії, але був затриманий. Кажуть що будуть ще затримані. Я думаю зараз загроза усім хто був в рухові с14. Уже звонять в наш батальйон щоб я з хлопцями нічого не чудив зі зброєю бо ми в ато. Думаю затримають і нас але шити щось будуть лише Бондару Сергію і мені як тим хто керували організацією в час коли ми займалися політикою. Ми ловили сепарів а тепер саджають нас? Правда переможе. Перемогли захарченка переможем і паскалів.

Євген Карась
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Евгений Шибалов
42 хв · Змінено ·

Вже маю численні підтвердження: рейсові автобуси від сьогодні через лінію зіткнення не пропускають.

Люди змушені пішки (якщо якась добра душа не підвезе) долати відстань від пункту перетину до "нульового" блокпосту, де можна сісти на той самий автобус, який не випустили у зворотньому напрямку.

Для довідки, це:

Волноваха-Новотроїцьке - 19,8 км

Артемівськ-Майорськ - 30 км

На вулиці +27.

В попередні дні було +32.

Мене мучить тільки одне питання: як країна, де начебто відбулася революція ГІДНОСТІ, докотилася до такого ПРИНИЖЕННЯ власних громадян?

UPD: Зараз ще й дощ пішов

UPD2: Волноваха, кажуть, не пропускала навіть пішки, добру душу для підвозу доводилося шукати ще на "тій" стороні. А зараз начебто закрили знов.
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Oxana Chorna додає 3 new photos.

Подробности прошлой ночи по 20 бату.

После того как мы отвезли двухсотых 28 бригады в Курахово, решили возвращаться по задней дороге. Так как когда ехали в Курахово, скорую обстреляли из стрелкового. На повороте с Марьинки на Красногоровку встретили медиков 20 бата. Они ждали когда бэха вывезет 300 с больнички, где шел ожесточенный бой и куда работала вражеская артиллерия. Медики 20ки молодцы. Их позапрошлой ночью сильно накрыло, когда они вывозили раненных. Их машина как решето. Плюс пробитые 3 колеса. Но все оперативно починили.

От помощи не отказались. Тем более что у меня в экипаже хирург. А один из 300 тяжелый. Могла по дороге понадобиться реанимация. Из десанта бэхи ребят быстро перегрузили в скорую. Одного на каталку, второй сел рядом. У бойца постарше ранение руки. Сильное с большой кровопотерей. Походу перебита артерия и раздроблен локтевой сустав. Сложно сказать осколочное или пулевое. Но судя по отверстиям в рожке, то ранение пулевое.
У второго ранение ноги. Сам смог допрыгать. Ранение походу навылет.
Одного сразу отправили в операционную. Второго пришел осматривать доктор.

У меня дилемма. Я всегда знаю имена погибших и раненных. Но не знаю можно ли их писать. Точнее корректно ли то, что родные будут узнавать это из фэйсбука. С одной стороны я просто не успеваю отвечать на сообщения "О Боже!!! Это же не мой Петя, Коля, Вася…" , а с другой - вот так открыл фэйсбук, а там "Мне очень жаль… и ФИО"

В общем пишу фамилии раненных:
Межерицкий Виктор Васильевич, 1956 г.р.
Побирашко Денис Олегович, 1983 г.р.

Т.к. думаю, что знание лучше чем неизвестность. И возможно вы прочитаете их фамилии и сможете им помочь в больнице, достать медикаменты, помочь родным…

Пс.
На фото мой боевой экипаж. Слева Юра-хирург (Бусинка), справа Паша-санитар (Паштетик)
Если что, то мой позывной Каспер
smile emoticon

Это они мне придумали. Т.к. я все свободное время сижу на крыше и общаюсь с привидениями
smile emoticon

Карта Приватбанка 5167 9823 0137 8979 Оксана Черная
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Світлана Бондар‎Полтавщина Гайдамацька
1 год. ·

Ситуация в Лисичанске продолжает обостряться.

Как стало известно журналисту Информатора, харьковским альфовцам удалось арестовать еще семерых бойцов батальона. Тем кто остался защищать базу, угрожают силовой расправой и требуют сдаться. До этого уже были задержаны девятеро солдат и командир батальона.

По последним данным, бойцы Торнадо сдаваться не собираются и заявляют, что в случае штурма базы альфовцами будут вынуждены подорвать два камазы боеприпасов.

Раньше сообщалось, что правоохранители из батальона «Торнадо» задержали эшелон, шедший с оккупированных территорий, который незаконно перевозил чугун, взрывчатку и сепаратистское литературу. При этом глава Главного управления МВД в Луганской области Науменко пытался заверить СМИ, что поезда нет.

Похоже, в «игре» замешаны чиновники, потому что поезд хотят забрать любой ценой.

Народный депутат Украины Игорь Мосийчук в Facebook пишет:

«Сегодня ночью, на Луганщине, батальон МВД» Торнадо «остановил контрабанду в сверхбольших размерах. Это около двадцати вагонов чугуна которые через линию соприкосновения перевозились по железной дороге с Алчевского металлургического комбината в Днепропетровск, где получателем значится никому не известная фирма. Поезд был оборудован хранилищем для восьми человек, а при обыске было обнаружено ящик тротила и сепаратистская литература «, — написал он.

Напомним, сегодня вечером главный военный прокурор Украины Анатолий Матиос собрал срочную пресс-конференцию в Северодонецке, где рассказал о том, почему были задержаны работники отдельной роты «Торнадо».
Quo Vadis

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Боевики будут пытаться заманить военных в новый "котел" вблизи Мариуполя - штаб АТО


http://www.unian.net/war/1091032-boeviki-budut-pyitatsya-zamanit-voennyih-v-novyiy-kotel-vblizi-mariupolya-shtab-ato.html
Prosperity is based on people and ideas

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
этим пидорам-прапорам бы в пукан такой манометр вставить а заодно и давление  проверить  :smilie9:

Но у нас некому – Авак более важным занят

проще ведь обнулить того, кому з/ч предназначены – нет артиллериста – нет проблемы





Pavlo Narozhnyy додає 2 new photos.

Расскажу я вам историю за сволочей. Ко мне обратился артиллерист с просьбой помочь манометрами. Манометр нужен для стрельбы из гаубицы 152мм, для настройки дульного тормоза. Без него стрелять невозможно.

 Пушки артиллеристам выдали, а манометры - нет, потому как нет на складе.
 Я прошерстил интернет и нашел такие по 100 долларов за штуку, сразу же купил 2 штуки.

На следующий день доставка, в коробке манометр 1957 года выпуска. По чистому совпадению, тот же год выпуска, что и у гаубицы у подшефного. И приехал из того же города, где находится артиллерийский склад, где мой подшефный получал свои гаубицы.

 Внимание вопрос: это совпадение или нет? Кто-то поможет мне прищучить ушлого продавца? Платеж задокументирован в банке, отправка была через НП.

 Фінансова допомога РСЗВ Ураган:
 + http://goo.gl/CUk37p - Карти VISA, Master Card якого завгодно банку світу.
 + 4731 1856 0216 5711 ПриватБанк, Павло НАРОЖНИЙ
 + 5168 7423 3717 0868 ПриватБанк, Yury Sinko
 PayPal: helpsumyartillery@gmail.com
 P.S. Like, Repost.
 P.P.S. уже нашел, где купить за дешево.
« Останнє редагування: Червня 18, 2015, 05:10:39 17:10 від free UA »

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27038
Цитувати
Сегодня, 18 июня, позиции террористов «ДНР» в поселке Софиевка Донецкой
области дважды обстреливала артиллерия. При этом сами украинские военные огонь по противнику не открывали. Как сообщил Informator.lg.ua закрытый источник в ВСУ, боевиков обстреливает какая-то третья сила. «Уже второй раз подряд кроют базу сепаров на Софиевке. Непонятно кто. Наши
молчат. Скорее всего, россияне!», — сказал источник. Напомним, в апреле этого год в районе поселка Широкино подразделение «ДНР»
под командованием «Моторолы» намеренно вело огонь по позициям своих
«коллег». В качестве третьей силы диверсанты провоцировали боевиков на
обстрел украинских военных для срыва перемирия.


http://www.charter97.org/ru/news/2015/6/18/156048/

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Manko Valentin
2 хв. · Змінено ·

Поймали, избили, пытали, расформировали - ТАК ХОТЬ ОТПУСТИТЕ НА ПОДПИСКУ, пусть защищают свою правду! Неужели они не заслужили возможность ходить по свободе и доказывать свою правоту???
Если заслужили наказание и действительно нарушили закон, то докажите и на это есть суд.
Как тяжело смотреть на это все!
Сейчас ТОРНАДО держит круговую оборону. Приехала куча высокопоставленных силовиков и неужели никто из них не может договориться? А не могут потому, что парни уже увидели отношение к ним со стороны правоохранительных органов и просто так не сдадутся.
Выпустите их командира на подписку и все станет на свои места. Все сложат оружие и делайте свою работу.
Или вы боитесь его выпускать, что бы он больше ничего не сказал о пытках, коррупции и контрабанде?
Quo Vadis

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Найкрупніший улов- офіцер мвс що працював на росіян. Передали його СБУ, навіть нагороду обіцяли нам. Мені ще тоді казали що менти не простять зловленого нами київського офіцера-зрадника.

Може це буде звучати цинічно, але "крупну здобич" треба допитувати, потім відразу розстрілювати і закопувати щоб ніхто не бачив. Це вже не перший випадок, коли передача зрадників в СБУ приносить більше шкоди, ніж користі.

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Ігор Мосійчук з Андрієм Лозовим та 16 іншими
11 хв · Змінено ·

Схоже параноя торкнулась не тільки генпрокурора Шокіна, а й його заступника – військового прокурора Анатолія Матіоса. Він заявив, що я нібито консультую командирів оточеного батальйон у «Торнадо», і що мої дії нібито підпадають під кримінальну відповідальність. Спеціально для Матіоса повідомляю: командира батальйону «Торнадо» Руслана Онищенка я ніколи в очі не бачив і ніколи не говорив з ним по телефону. Заступника командира пана Цукана я бачив один раз, на передачі Шустер LIVE і дійсно, спілкувався за останні два дні з ним тричі. Це він повідомив мені про затримання батальйоном «Торнадо» потягу з контрабандою чавуну, а пізніше - про арешт командиру батальйону «Торнадоу» Руслана Онищенко. В той же час, коли Цукан повідомив мені, що вони займають кругову оборону, я заперечив йому і просив допустити слідчу групу військової прокуратури на базу батальйону «Торнадо».
Підсумовуючи: якщо генеральна чи військова прокуратура прослуховує мій телефон то потрібно хоча б говорити правду про що і з ким я спілкуюся.

Я був, є і залишусь прихильником того, щоб ті бійці батальйону «Торнадо», які не причетні до злочинів, склали зброю і були переведені в інші бойові частині. Я категорично проти щоб в часі війни з російським агресором українці один на одного, брат на брата підіймали зброю. Переконаний, що спецкомісія МВС на чолі з заступником Міністра Яровим, вирішить проблеми «Торнадо». Бійці будуть роззброєні, винні покарані, а справжні патріоти продовжать захищати Україну.

P.S. Ще я спілкувався зі своїм кумом, який є рядовим бійцем батальйону «Торнадо», і переконував його здатись правоохоронцям щоб запобігти кровопролиттю.
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Богдан Яременко
14 хв. · Kyiv · Змінено ·

Гидкий на новини день
Ще оце з ротою Торнадо.
Фактично перший військовий бунт.
Торнадо явище складне і руйнівне.
З одного боку звинувачення проти представників роти серйозні - тортури, згвалтування і тд.
З іншого боку - якщо кілька міліціонерів викрито у скоєні злочину - ми ж не розформовуємо усе МВС. То чому за можливі і недоведені злочини кількох розформовується увесь бойовий підрозділ?
Далі, якщо генпрокурор заявляє, що об"єктивне і неупереджене розслідування можуть провести лише американські фахівці, то чому бійці роти Торнадо повинні довіряти українським слідчим? Тим більше, коли рішенням про розформування їх підрозділу українська влада вже фактично визнала власну упередженість у цій ситуації?
А загалом виглядає це так, що відданий ідеї українського патріотизму бойовий підрозділ виступив проти влади, чия відданість тій же ідеї викликає сумнів.
Цей буревій може змести усе.
Гидкий день.
Quo Vadis

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27038
Богдан Яременко
14 хв. · Kyiv · Змінено ·

Гидкий на новини день
Ще оце з ротою Торнадо.
Фактично перший військовий бунт.
Торнадо явище складне і руйнівне.
З одного боку звинувачення проти представників роти серйозні - тортури, згвалтування і тд.
З іншого боку - якщо кілька міліціонерів викрито у скоєні злочину - ми ж не розформовуємо усе МВС. То чому за можливі і недоведені злочини кількох розформовується увесь бойовий підрозділ?
Далі, якщо генпрокурор заявляє, що об"єктивне і неупереджене розслідування можуть провести лише американські фахівці, то чому бійці роти Торнадо повинні довіряти українським слідчим? Тим більше, коли рішенням про розформування їх підрозділу українська влада вже фактично визнала власну упередженість у цій ситуації?
А загалом виглядає це так, що відданий ідеї українського патріотизму бойовий підрозділ виступив проти влади, чия відданість тій же ідеї викликає сумнів.
Цей буревій може змести усе.
Гидкий день.

Да ничего не будет. Повяжут там самых буйных и все, остальных разбросают

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Роман Донік
16 хв. · Kharkov ·

Окруженная база ДУК ПС, это оказывается нормально.
А окруженная ментами база ментовского батальона, ментовского, Карл, это оказывается ментовской беспредел.
И окружившие и окруженные, подчиняются одному министру.
Так может все таки сами будут разбираться?
А то как правых хуярить, то все нормально, а как мент мента тянет в участок, так зрада.
А и да, еще момент. Если кто забыл, всеми проклинаемый Москаль, попросивший о разоружении, это тот чувак, который две недели назад был кумиром миллионов за то, что перекрыл кислород по ввозу контрабаса в Луганск.
Вы уж определитесь как то. А то такие непостоянные.
PS. Ничего не имею против Торнадо, потому что не знаю там никого. В Шахтерске, да было пидарасов заточенных на режим-отжим очень много. Но надеюсь, переболели со сменой имени.
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Допомога батальйону "Торнадо"
2 год · Змінено ·

100 % !!!
Возле базы объявляют эвакуацию , есть снайпера !!!!
Вывозят детей с близлежащих территорий !!!!
Перед Привольем поставили блокпост !!!!
Quo Vadis

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27038

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
 Dmytro Reva

То, что происходит сейчас - контрреволюция.

Недобитая Майданом машина зла снова в строю. Добровольцы - те, кто стал заслоном перед навалившейся ордой, кто освобождал Мариуполь и Марьинку, кто сотнями ложился в котлах, кто защищал свою страну за идею - под прицелом оправившихся от испуга приспособленцев из карательных органов. Вышиванки на грудь, колорадские ленты под стол, и ты снова в теме, крутишь грязный бизнес на войне.

Не говорю, что все добровольцы пушистые, война есть война, но команда "фас" спускается, когда они становятся на пути больших денег.

"Донбасс", "Айдар" "Сич", "Правый сектор", "Торнадо" - ОПГ, а барыги ГПУ и Администрации Президента - паиньки.
Не выносим сор из избы - здравствуй, Янукович-2.

Дело "Торнадо" классика жанра: похищения, пытки, выбивание признаний в несуществующих грехах. Сейчас у нас в офисе командир группы батальона "Торнадо" Иван Князько, один из задержанных вчера военных. Не сумев выбить показания на Руслана Онищенко, парня отпустили.

Сейчас составляем заявление о преступлении и к 15:00 пресс-конференция в "Днепр-Посте". Приходите, сами всё услышите.








« Останнє редагування: Червня 18, 2015, 06:03:22 18:03 від sofia »
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Ігор Черняк

По Торнадо коротко.
Комбата и бойцов вывезли с ИВС на Камышева. Пердположительно в Киев.
У всех следы сильных побоев. У Комбата серъезные травмы.
Привезли их в ИВС с пакетами га голове, рты залеплены скотчем. Один из бойцов - босый.
Передать воду и предметы личной гигиены не разрешили.
По базе в Приволье. Вокруг сосредоточение силовиков. Штурма пока нет. Но он возможен. По неподдтвержденным пока данным начата эвакуация местных жителей.
З.Ы. в это время Клюев где-то за бугром пьет хеннеси. Без пакета на голове, скотча на рту и множественных гематом...
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Nova Gorlivka

‪#‎Горлівка‬

Сообщают :

На Отрадовке уже пятичасовая очередь...

Людей высаживают из автобусов и они под ливнем идут пешком по дороге... ведь обочины заминированы...

Люди снимают на телефоны и комментируют... ждите на Ютубе...

Тех, кто так издевается над людьми... судить не будут...

Будут линчевать...

Блокада началась...

Но !!!

Выезд через Отрадовку без пропуска - от 400 гривен... с человека, автомобиль от 2 000 гривен...

Пока не вступили новые правила, пропуск подорожал на 50-100 гривен...
днепропетровская команда не оправдала доверия и надежд...

Война... нет... чистой воды грязный бизнес на человеческом горе...
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча

"Торнадо" відмовляється скласти зброю. Міліція готова стріляти



Бійці роти "Торнадо" зачинилися на своїй базі у приміщенні школи у Луганській області і готові використати зброю.

Про це "Українській правді" повідомив Головний військовий прокурор, заступник генпрокурора  Анатолій Матіос.

Він нагадав, що голова МВС підписав наказ про розформування роти "Торнадо", відрядив до Северодонецька  заступника міністра, керівників департаменту внутрішньої безпеки і громадської безпеки, а також представника Нацгвардії "для забезпечення беззаперечного роззброєння цих осіб".

"Ті 170 чоловік, яких зараз 100 офіційно оформлені в міліції і близько 70 осіб – це невідомі люди, озброєні і знаходяться на території бази", - зазначив він.

"Там величезна кількість зброї, а також бойових припасів. Вночі після вчорашньої відмови пустити слідчо-оперативну групу, працівниками міліції роти «Торнадо», якими командує Микола Цукур, здійснили мінування периметру території бази, встановлені бойові точки, автоматичні гранатомети у певних місцях, фактично заблоковано підхід до цієї бази. Заміновані транспортні засоби і у випадку рішучих дій, або наближення слідчо-оперативної групи до бази, вони сказали, що будуть стріляти", - повідомив Матіос.

"На даний момент оголошено через мегафон з фіксуванням на відеокамеру вимогу начальника УВС Луганської області про допуск групи. Вони відмовилися це виконувати. Тим самим вчиняючи злочин", - зазначив він.

Він додав, що в разі відмови, працівники органів внутрішніх справ  у випадку збройного опору будуть вимушені використати зброю.

Матіос наголосив, що "значна кількість працівників міліції роти "Торнадо" є колишніми засудженими, в тому числі неодноразово".

Як повідомляв Укрінформ, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков у четвер підписав наказ про розформування спеціального підрозділу "Торнадо".

За його словами, усіх бійців виведено за штат, кожен пройде пряму співбесіду. Відносно кожного буде висунуто або не висунуто обвинувачення, і хтось продовжить службу, а хтось – ні.

16:34 18.06.2015

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/tornado_vidmovlyae_tsya_sklasti_zbroyu_mvs_gotoviy_strilyati_2065458
Quo Vadis

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
чому нема позиції ПС по цьому ?

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
чому нема позиції ПС по цьому ?

А почему она должна быть?
ПС не МВД.
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46794
  • Never give in!
чому нема позиції ПС по цьому ?

Скільки там того ПС?
Їх самих за кілька годин мусора постріляють як зайців.
If you are going through hell, keep going.

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Батальон Шахтёрск
16 хв ·

Адвокат после встречи с задержанными бойцами
Quo Vadis

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
чому нема позиції ПС по цьому ?

Скільки там того ПС?
Їх самих за кілька годин мусора постріляють як зайців.

 Nik02121971 [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
   cьогодні в 17:59
IP/Host: 193.169.80.--- (UA)
все йде до того, що будемо підключатись

ой і не подобається мені це все
але треба зупинити цю фігню

боюсь дійде до відкритого, а можливо і збройного, протистояння
по лінії МВД - добровольці

питання до армійських на рівні бригад та батальйонів
ви з ким?

судячи по рухам в певних напрямках та місцях
діло йде до стрілянини
і не тільки в зоні АТО, але і в Києві

а так хотілось пройти по лезу і без стрілянини




.....\\\\ хз я з хлопцями на майдані стояв - напевно прийдеться і далі з ними
« Останнє редагування: Червня 18, 2015, 06:19:14 18:19 від Геннадій-Умань »

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Олександр Аронець
1 хв. · Instagram ·

Сьогодні не можу не написати про Авакова.

Пам'ятаєте Бочковського, якого феєрично затримали за засіданні Кабміну? Так ось, він вже давно не в СІЗО, а спокійно собі дома. Бо слідчі не надали вагомих доказів його вини.

Пам'ятаєте з тиждень тому Аваков з Геращенком бравурували про затримання "супер злочинців" біля м. Арсенальна в Києві?
Затриманих хлопців в той же день відпустили за відсутністю доказів.

Єфремов теж вдома сидить...
Таких випадків, коли фейсбук-міністр стає одночасно суддею і завчасно виносить смертний вирок - масса. Він активно використовує МВС для політичної помсти, знищення конкурентів.

Однак проти реальних, а не фейсбучних фактів не попреш.

Зі звіту Ради Європи ми дізнались, що саме відомство Авакова найбільше перешкоджало розслідуванням злочинів на Майдані.
Саме Авакова першого з поміж інших силових структур треба було звільняти!
Однак люди повірили і намалювали собі казкового "європейського прем'єра", тому Аваков знову став міністром. Хочу щоб ті, хто голосував за НФ пам'ятали, що вони є співвідповідальними за переродження Захарченка-2-Авакова.

Я вже писав, напишу ще. Авакова звільнити. Прийняти закон про ліквідацію МВС - всіх мєнтів звільнити.
Створити з нуля нову поліцію, як це зробив Саакашвілі в Грузії.

Інакше кожен з нас може бути наступним...

P.S.
Аваков розписувався за залізні докази "тест ДНК". Так от, "пиздів як Троцький".
В Андрія Медведька лише зараз, прямо в суді беруть зразок на тест ДНК.

Що було б у цивілізованій країні за таку брехню? Правильно! Відставка.
Але це лише в паралельній реальності.
Quo Vadis

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
 Nik02121971 [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
   cьогодні в 18:06
IP/Host: 193.169.80.--- (UA)
всі підрозділи ПС, в тому числі і резервні та територіальні підняті по тривозі
всі хто має дозволи - отримали зброю

всі інші готові отримати

можливо вже деяка кількість вже висунулась в зону конфлікту

можливо деяка кількість вже висувається в сторону Києва

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Ксения Быкова
18 хв ·

Мне не нравится формулировка--"многие из которых,были судимы",это я про попытку ареста "Торнадо".На моих фотках из крайней поездки тоже есть судимый,и не раз.Он был ранен в Пісках,и вернулся на фронт,в отличии от "бойца",просидевшего меньше недели а освобожденном Краматорске,и награжденном за мужество.Я много таких парней знаю.НО!Они на фронте.Почему опять нагнетают,как раз понятно--бабло.Стыдно,господа менты.Ничему вас жизнь не учит.Люди ведь не слепые.Кстати,господин аваков,что там убийцами Небесной Сотни,Сашка Білого?Не пришло время их найти?И еще,и к нацикам я иногда езжу, так вот вам--вас они ненавидят,равно как и хуйла.
Quo Vadis

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Думаю, что не за горами "разоружение" "Айдара".
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46794
  • Never give in!
Думаю, что не за горами "разоружение" "Айдара".

А потім роззброєння ЗСУ бурятами. Бо з такими керманичами, які діють за принципом “бий своїх щоб чужі боялися“ довго чекати не доведеться.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46794
  • Never give in!
З бази «Торнадо» обстріляли безпілотник МВС – Матіос
З бази розформованого міліцейського батальйону «Торнадо» обстріляли БПЛА, який здійснював розвідку над територією бази.

Про це повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

«З бази роти «Торнадо» у м.Привальне з автоматичної зброї був обстріляний БПЛА спецпідрозділу МВС, який здійснював розвідку бази розформованої роти міліції «Торнадо». «Рубікон» злочину перейдено», – написав він у Facebook.  :lol: :lol: :lol:

Як повідомлялося, батальйон було розформовано сьогодні за розпорядженням міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова. Наразі бійці формування закрилися на своїй базі у приміщенні школи на Луганщині. 
« Останнє редагування: Червня 18, 2015, 06:40:58 18:40 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.