Автор Тема: © Я ж вам сказав, що бл*ть, пацани нах*й, якщо вам потрібне лаве, я вам дам.  (Прочитано 4354 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
"Суддя":




ЗІ: сподіваюсь, що сьогодні стане бувшим. Хоча не впевнений, що за це можна звільнити

Цитувати
уддя Макарівського районного суду Київської області Владислав Оберемку, перебуваючи за кермом у п'яному стані, погрожував вбити співробітника ДАІ. Водночас, він лякав журналістів зв'язками з прокуратурою. Відповідне відео було опубліковане на канал "EuroMaydan" в YouTube. На відео видно, як п'яний Оберемко погрожував вогнепальною зброєю співробітникам МВС, які зупинили його авто. "Я тебе зараз застрелю!", - говорить суддя Оберемко. На законні вимоги міліції сховати зброю суддя не реагував, а коли побачив камеру, то почав погрожувати і журналістам, щоправда, уже зв'язками з прокуратурою міста Києва. "Юлдашев - мій хороший друг. Це прокурор міста Києва", - кричав Оберемко. Крім того, суддя стверджував, що керувати транспортним засобом у п'яному вигляді йому дозволено і це нормально. "Я ж вам сказав, що бл*ть, пацани нах*й, якщо вам потрібне лаве, я вам дам. Мені треба їхати додому", - намагався Оберемко вирішити ситуацію. Після прибуття слідчо-оперативної групи, Оберемко показав наявність у нього посвідчення судді і на прохання показати пістолет заявив, що його ніхто не має права обшукувати. Після цього суддя демонстративно покинув місце інциденту.
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
А що ви від нього хочете? Людина так все життя жила, вона абсолютно впевнена, що належить до касти недоторканих. Закон для лохів, а обраний може й застрелити будь-кого, як собаку, і йому за це нічого не буде.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Геращенко обіцяє посадити.

Спочатку треба зняти повноваження судді, а це робиться аж через Верховну Раду.

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
А мені поведінка ДАІців сподобалась :weep: Цікаво, що було б з тим судею, якщо б він витяг зброю на поліцая у штатах? І що було б з тим ДАІцем, якщо б за кермом був справжній терорюга? :smilie10:

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
А мені поведінка ДАІців сподобалась :weep: Цікаво, що було б з тим судею, якщо б він витяг зброю на поліцая у штатах? І що було б з тим ДАІцем, якщо б за кермом був справжній терорюга? :smilie10:

Пристрелили б ще у процесі витягання.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5589
Кльовий пацанчик, думаю буде покаранний показово.

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Кльовий пацанчик, думаю буде покаранний показово.
Дулі з маком.
Вони своїх не здають.

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Кльовий пацанчик, думаю буде покаранний показово.
Дулі з маком.
Вони своїх не здають.
Та да, не верю я. Это шож получится, что любого можно? Не, это принципиальный вопрос. Вопрос выживания, я бы сказал.
Ник зарезервирован

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Жити по новому, блять!!!  :smilie9:

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
От до мене не доходить,чому деякі хомосапієнс вважають себе безсмертними,це що,притуплення безумовних інстинктів ,еволюція навпаки?
Думаю в штатах чи іншій країні,якби таке хуйло дістало пістолет,було би миттєво застрелене і це правильно.
« Останнє редагування: Березня 02, 2015, 01:13:26 13:13 від liveinly »
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5589
Не вистачає конкретики про заохочення яке отримав даїшник у конкретному випадку.
А так написано переконливо.

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Не вистачає конкретики про заохочення яке отримав даїшник у конкретному випадку.
А так написано переконливо.
Тю, стандартное высшая награда ГАИ - знак "40" и ставь где хочешь. :gigi:
Ник зарезервирован

Offline serg7219

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 220
  • Слава Україні!
Кльовий пацанчик, думаю буде покаранний показово.
Дулі з маком.
Вони своїх не здають.

пацанчик засвітився на камеру, прикривався іншими... закриють показово. іншого виходу зараз нема. і всі це розуміють.

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2776
Яїбу які у нас гейці безсмертні, йому погрожують, а воно ствол в землю трима

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5589
хе-хе

Anton Gerashchenko
25 хв. ·
По приказу Министра МВД Арсена Авакова, у скоро уже бывшего судьи Макаровского районного суда аннулированы разрешения на охотничье оружие и травматический пистолет Макарова, которым он угрожал застрелить работника ГАИ.
Все оружие вместе с разрешительными документами были изъяты у судьи пьяницы.
Оберемко сидит с напускной уверенностью на том что у нормальных людей называется лицом, демонстрируя уверенность завтрашнем дне.
Зря это он так. Надо бы лучше покаяться. Облегчить душу.
Поручил помощникам анализировать решения судьи Оберемко на предмет принятия им заведомо незаконных решений.
Может еще на вторую статью материал найдется.

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Це все добре, але в нього кримінал - погрожував гаїшнику пістолетом. Так що звільнення малувато буде

Offline viarof

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 204
Думав прочитаю що справа зайшла далі, але і на тому добре що не забулась. Слідкуємо.

ПС.
Цікаво спостерігати як істерики навколо персони Авакова припинились. Його пости вже цілком природні на ФБ без зайвого піару, в режимі роботі і по суті. Видно народ його такі прийняв за свого :smiley24:

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Думав прочитаю що справа зайшла далі, але і на тому добре що не забулась. Слідкуємо.

ПС.
Цікаво спостерігати як істерики навколо персони Авакова припинились. Його пости вже цілком природні на ФБ без зайвого піару, в режимі роботі і по суті. Видно народ його такі прийняв за свого :smiley24:
ага, чекаємо виступ Авакова на річниці Сашка Білого

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Думав прочитаю що справа зайшла далі, але і на тому добре що не забулась. Слідкуємо.

ПС.
Цікаво спостерігати як істерики навколо персони Авакова припинились. Його пости вже цілком природні на ФБ без зайвого піару, в режимі роботі і по суті. Видно народ його такі прийняв за свого :smiley24:
ага, чекаємо виступ Авакова на річниці Сашка Білого
Сначала награждение беркутни.
Ник зарезервирован

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5589
Arsen Avakov Для невнимательных. уголовное дело против судьи Обремко расследует Прокуратура города - и по факту расследования будет несомненно подозрение и санкция В этом посте я пишу лишь о дополнительных мерах, принятых МВД, в рамках своей компетенции.
2 хв ·


Anton Gerashchenko з Vyacheslav Abroskin та 12 іншими
57 хв. · Змінено ·
Поручил помощникам изучить биографию ставшего недавно известным, судьи "киллера" ГАИшников из Макаровского района.
Оказывается, он еще в детстве мечтал стать судьей.
Смотрим кадры из семейного архива судьи-пьяницы.
https://m.youtube.com/watch?v=1X5Ar3wrSY4
"Оскар" уходит пока ещё судье Оберемко!
П. С. Что сделал дедушка с внуком, после того как попросил принести ему палку, история умалчивает.
« Останнє редагування: Березня 04, 2015, 10:24:19 10:24 від optimist »

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
« Останнє редагування: Травня 12, 2015, 01:20:19 01:20 від Agh »

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
не буде покараний муліон відсотків - на таких як він тримається система - але має почесний обовязок бути завалиним патріотом...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline DKMP

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 743
  • Ем сало! Ворую газ!
Мусорье может только детей палками тузить. Что бы сказал Абасраков, если бы его пса грохнул судья-алкаш?
.....раздражает это все уже не по-детски...

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Мусорье может только детей палками тузить. Что бы сказал Абасраков, если бы его пса грохнул судья-алкаш?
.....раздражает это все уже не по-детски...

Та елементарно . Акакій би написав : авторітєт у міліціі сейчас очєнь нізкій , но реформи ідут . Нєдавно как позавчера одін наш сотруднік " іскупіл кров'ю" . Представітєлі прокуратури сейчас работают над єтім дєлом . Так что всєм істєрічкам і всєпропальщікам я би посовєтовал пососать евкаліптовиє канхвєткі , нєрви говорят успокаіваєт . Прєждє чєм крітіковать нє мєшало би разобраться сначала , а закон у нас одін на всєх і будєт виполнятся в любих случаях і в єтом конкрєтном случає также , как би тут некоторим не хотєлось іначє .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП