Автор Тема: Временное убежище в россии  (Прочитано 4332 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Временное убежище в россии
« Reply #60 : Березня 04, 2015, 12:08:31 00:08 »
Да, кстати, "временное убежище" - это на птичьих правах.
Фактически дает право только на бесплатное медобслуживание.
Работодатели не хотят с таким статусом брать на работу.
Подробнее можно здесь прочитать: http://russia-ukraine.tk/forum/97-2824-1?s=%D0%B2%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%BE%D0%B5%20%D1%83%D0%B1%D0%B5%D0%B6%D0%B8%D1%89%D0%B5

Какой смысл ехать в клоаку, где граждане бесправны, а лица без гражданства - вообще никто и качество жизни ниже, чем в нашей воюющей стране? Если так уж не хочет жить здесь, пусть лучше в нормальную страну какую-нибудь поедет: и денег заработает, и язык выучит, и на нормальную жизнь посмотрит, к цивилизации приобщится.

Offline viarof

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 204
Re: Временное убежище в россии
« Reply #61 : Березня 04, 2015, 12:16:08 00:16 »
Второй раз уже "временное убежище" не получит, если отказался от статуса. Т.е., в Украину съездить и вернуться назад не сможет.
Сколько будут рассматривать документы об отказе от временного убежища тоже не пишут. Бывают ли отказы - не говорят (а они могут быть, иначе зачем нужна процедура рассмотрения).

До цього я і дійшов. Що да, можна оформитись. Повернутись назад не можна (але ніби 5 років) у разі відмови від притулку,  паспорт по запиту віддадуть. Те що там можна працювати і жити де хочеш схоже як на правду, як би ми не хотіли щоб все було погано. Ну є таке і все. Я не винен.

Але далі наші вже припущення, що можуть не віддати, можуть тягнути або ще якісь виникнуть проблеми. В випадку, коли людині потрібно щось довести, потрібно опиратись на якісь факти, прецидент, або ну хоча б якісь чутки. Таким чином, виходить, що я поки не можу сказати тещі, що вони неправі і все може бути погано. А виходить що і може бути дійсно все нормально в їхньому випадку.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Временное убежище в россии
« Reply #62 : Березня 04, 2015, 12:30:22 00:30 »
Второй раз уже "временное убежище" не получит, если отказался от статуса. Т.е., в Украину съездить и вернуться назад не сможет.
Сколько будут рассматривать документы об отказе от временного убежища тоже не пишут. Бывают ли отказы - не говорят (а они могут быть, иначе зачем нужна процедура рассмотрения).

До цього я і дійшов. Що да, можна оформитись. Повернутись назад не можна (але ніби 5 років) у разі відмови від притулку,  паспорт по запиту віддадуть. Те що там можна працювати і жити де хочеш схоже як на правду, як би ми не хотіли щоб все було погано. Ну є таке і все. Я не винен.

Але далі наші вже припущення, що можуть не віддати, можуть тягнути або ще якісь виникнуть проблеми. В випадку, коли людині потрібно щось довести, потрібно опиратись на якісь факти, прецедент, або ну хоча б якісь чутки. Таким чином, виходить, що я поки не можу сказати тещі, що вони неправі і все може бути погано. А виходить що і може бути дійсно все нормально в їхньому випадку.

Выше приводил ссылку: со статусом "временное убежище" не хотят работодатели брать на работу. В общем, хочет человек из огня да в полымя - кто ему доктор? Даже интересно в качестве эксперимента. Будете писать здесь, как у него дела, как настроение, как быстро начнет про хунту в Киеве рассказывать по скайпу с пеной у рта.  :smilie5:

Offline viarof

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 204
Re: Временное убежище в россии
« Reply #63 : Березня 04, 2015, 12:41:56 00:41 »
Выше приводил ссылку: со статусом "временное убежище" не хотят работодатели брать на работу. В общем, хочет человек из огня да в полымя - кто ему доктор? Даже интересно в качестве эксперимента. Будете писать здесь, как у него дела, как настроение, как быстро начнет про хунту в Киеве рассказывать по скайпу с пеной у рта.  :smilie5:

Тоді будемо бачити що буде насправді по факту. Зараз етап пошуку роботи. Ситуація не критична, оскільки він проживає у своїх родичів. Так що відкормлять та відігріють, це його рятує. Але якби по суті без  нікого то знімати квартиру та харчуватись не було б за що.

Хоча насправді, я думав все гірше і йому вже не бачити своїх документів. Виходить, найбільш реальна загроза  - це так і залишитись безробітним та повернутись назад. Нема за що на них наїхати, що вони не праві.  :smilie5:

Короче буде видно чим закінчиться. Усім дякую.
« Останнє редагування: Березня 04, 2015, 12:44:04 00:44 від viarof »

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Временное убежище в россии
« Reply #64 : Березня 04, 2015, 09:58:19 09:58 »
 :smilie11: П******Ц
Це жах скільки в цій країні дегенератів .  :smilie2:
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Re: Временное убежище в россии
« Reply #65 : Березня 04, 2015, 10:04:02 10:04 »
cheshuntt троллит, кстати, весьма остроумно.
Таке враження, що тролять вже cheshuntt-а. Принаймні, судячи з його реакції  :smilie5:

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Временное убежище в россии
« Reply #66 : Березня 04, 2015, 10:04:48 10:04 »
cheshuntt троллит, кстати, весьма остроумно.
Таке враження, що тролять вже cheshuntt-а. Принаймні, судячи з його реакції  :smilie5:
у мене теж таке враження.  :gigi:

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Временное убежище в россии
« Reply #67 : Березня 04, 2015, 10:14:26 10:14 »
Тролінг  не відміняє факту поширеного народного психо феномену " он знакомий  уєхал в Гєрманію , там всьо далі ... свой дом ( завжди " двухетажний " ) квартіра- машіна " .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Re: Временное убежище в россии
« Reply #68 : Березня 04, 2015, 10:26:37 10:26 »
Тролінг  не відміняє факту поширеного народного психо феномену " он знакомий  уєхал в Гєрманію , там всьо далі ... свой дом ( завжди " двухетажний " ) квартіра- машіна " .
Колись, за часів СРСР, була міська легенда про те, як у когось зламався дорогий японський телевізор. Той кудись поскаржився, а за тиждень до нього приїхав майстер із самісінької Японії  :smilie5:
У легенді "поїхав - забезпечили", я сподівався, люди зневірились приблизно у ті ж самі часи, що і у легенді про японського майстра.  :smilie8: