Автор Тема: Я фігею, в Раді знову бійка  (Прочитано 1850 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Я фігею, в Раді знову бійка
« : Березня 03, 2015, 05:59:54 17:59 »
якщо так, то що ж ми будуємо?

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Я фігею, в Раді знову бійка
« Reply #1 : Березня 03, 2015, 06:01:15 18:01 »
та то шо бійка, то фігня. в парламентах всюди б'ються. а от то, шо через ту бійку на камеру не розглянули питання про арешт суддів - це вже гірше.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Re: Я фігею, в Раді знову бійка
« Reply #2 : Березня 03, 2015, 06:01:33 18:01 »
якщо так, то що ж ми будуємо?

В тайванському парламенті регулярно пиздяться, і що? Вам не подобається те, що "побудували" на Тайвані?  :smilie7:

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча
Re: Я фігею, в Раді знову бійка
« Reply #3 : Березня 03, 2015, 06:03:51 18:03 »
якщо так, то що ж ми будуємо?

В тайванському парламенті регулярно пиздяться, і що? Вам не подобається те, що "побудували" на Тайвані?  :smilie7:
ні, не подобається.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Я фігею, в Раді знову бійка
« Reply #4 : Березня 03, 2015, 06:05:58 18:05 »
В тайванському парламенті регулярно пиздяться, і що? Вам не подобається те, що "побудували" на Тайвані?  :smilie7:

Та коли писав це повідомлення, відразу ж виникла думка про Тайвань та Корею. Але ж що там, чого бьються, ми не знаємо. Але особливо прикро те, що не знаємо, за що бьються наші цілком проукраїнські парламентарі.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Я фігею, в Раді знову бійка
« Reply #5 : Березня 03, 2015, 06:06:18 18:06 »

Borislav Bereza
1 hr ·
С "тушками" конечно бороться надо. Но ценой сегодняшней борьбы Олега Ляшко стало отвратительное файт-шоу на камеру, невозможность проголосовать за привлечение судей к криминальной ответственности и не переголосование за валютный закон. А по всем мировым каналам прошли ролики о украинской версии парламентаризма. Браво!

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Я фігею, в Раді знову бійка
« Reply #6 : Березня 03, 2015, 06:09:21 18:09 »
С "тушками" конечно бороться надо. Но ценой сегодняшней борьбы Олега Ляшко стало отвратительное файт-шоу на камеру, невозможность проголосовать за привлечение судей к криминальной ответственности и не переголосование за валютный закон. А по всем мировым каналам прошли ролики о украинской версии парламентаризма. Браво!

Тобто Ляшко - п'ята колона, нова? Чого він кіпіш здійняв, хто знає? Я тільки сюжет по ТБ бачив, що там, не вникав.

Боєвой підарас :smilie9:

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Я фігею, в Раді знову бійка
« Reply #7 : Березня 03, 2015, 06:10:54 18:10 »
С "тушками" конечно бороться надо. Но ценой сегодняшней борьбы Олега Ляшко стало отвратительное файт-шоу на камеру, невозможность проголосовать за привлечение судей к криминальной ответственности и не переголосование за валютный закон. А по всем мировым каналам прошли ролики о украинской версии парламентаризма. Браво!

Тобто Ляшко - п'ята колона, нова? Чого він кіпіш здійняв, хто знає? Я тільки сюжет по ТБ бачив, що там, не вникав.

Боєвой підарас :smilie9:
Мельничук обізвав його підором, а Ляшко сказав що той сам підор, ну і пішло поїхало.  :gigi:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Я фігею, в Раді знову бійка
« Reply #8 : Березня 03, 2015, 06:12:25 18:12 »
Мельничук обізвав його підором, а Ляшко сказав що той сам підор, ну і пішло поїхало.  :gigi:

А, лише гендерні розборки. Тоді нецікаво  :weep:

А чого на підараса образився, он Тим Кук сказав що пишається цим  :shuffle:

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Я фігею, в Раді знову бійка
« Reply #9 : Березня 03, 2015, 06:15:17 18:15 »
Мельничук обізвав його підором, а Ляшко сказав що той сам підор, ну і пішло поїхало.  :gigi:

А, лише гендерні розборки. Тоді нецікаво  :weep:
нє, суть в тому шо Мельничук, якого Ляшко сам вигнав з фракції, пішов в групу до Єремеєва. А потім ще Мосійчук сказав, шо Порох готує вбивство Ляшка, шоб розігнати усі добровольчі батальйони. На що Цеголко сказав, що цю заяву мають терміново розглянути у Міністерства охорони здоров'я. У нас не війна в країні, а цирк.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27341
Re: Я фігею, в Раді знову бійка
« Reply #10 : Березня 03, 2015, 06:15:41 18:15 »
С "тушками" конечно бороться надо. Но ценой сегодняшней борьбы Олега Ляшко стало отвратительное файт-шоу на камеру, невозможность проголосовать за привлечение судей к криминальной ответственности и не переголосование за валютный закон. А по всем мировым каналам прошли ролики о украинской версии парламентаризма. Браво!

Тобто Ляшко - п'ята колона, нова? Чого він кіпіш здійняв, хто знає? Я тільки сюжет по ТБ бачив, що там, не вникав.

Боєвой підарас :smilie9:
Мельничук обізвав його підором, а Ляшко сказав що той сам підор, ну і пішло поїхало.  :gigi:

И кто из них был неправ?

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Я фігею, в Раді знову бійка
« Reply #11 : Березня 03, 2015, 06:17:01 18:17 »
С "тушками" конечно бороться надо. Но ценой сегодняшней борьбы Олега Ляшко стало отвратительное файт-шоу на камеру, невозможность проголосовать за привлечение судей к криминальной ответственности и не переголосование за валютный закон. А по всем мировым каналам прошли ролики о украинской версии парламентаризма. Браво!

Тобто Ляшко - п'ята колона, нова? Чого він кіпіш здійняв, хто знає? Я тільки сюжет по ТБ бачив, що там, не вникав.

Боєвой підарас :smilie9:
Мельничук обізвав його підором, а Ляшко сказав що той сам підор, ну і пішло поїхало.  :gigi:

И кто из них был неправ?
я считаю шо оба правы. Но они, боюсь, со мной были не согласны и раздолбали стойки для прессконференций.

« Останнє редагування: Березня 03, 2015, 06:20:50 18:20 від PamTam »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Я фігею, в Раді знову бійка
« Reply #12 : Березня 03, 2015, 06:27:03 18:27 »
То вони сперечалися дасть МВФ грошей чи не дасть.  :gigi:
Якщо чесно, то головна проблема в парламенті, який як представницький і законодавчий орган є абсолютний фейл. Але водночас він найбільш точно репрезентує саме суспільство.
І нема на те ради... :smilie2:
If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Re: Я фігею, в Раді знову бійка
« Reply #13 : Березня 03, 2015, 06:39:29 18:39 »
якщо так, то що ж ми будуємо?

В тайванському парламенті регулярно пиздяться, і що? Вам не подобається те, що "побудували" на Тайвані?  :smilie7:
ні, не подобається.

"Ну тагда хаді галодний"(с)

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Я фігею, в Раді знову бійка
« Reply #14 : Березня 03, 2015, 07:04:10 19:04 »
С "тушками" конечно бороться надо. Но ценой сегодняшней борьбы Олега Ляшко стало отвратительное файт-шоу на камеру, невозможность проголосовать за привлечение судей к криминальной ответственности и не переголосование за валютный закон. А по всем мировым каналам прошли ролики о украинской версии парламентаризма. Браво!

Тобто Ляшко - п'ята колона, нова? Чого він кіпіш здійняв, хто знає? Я тільки сюжет по ТБ бачив, що там, не вникав.

Боєвой підарас :smilie9:

Він і "Батьківщина".
Давно їм пора об'єднатись з "Опозицийним блоком" в новий "Ватний блок"
Вони всі одне одного варті, та і голосують з 2005 року по важливим питанням синхронно.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Я фігею, в Раді знову бійка
« Reply #15 : Березня 03, 2015, 07:06:01 19:06 »
С "тушками" конечно бороться надо. Но ценой сегодняшней борьбы Олега Ляшко стало отвратительное файт-шоу на камеру, невозможность проголосовать за привлечение судей к криминальной ответственности и не переголосование за валютный закон. А по всем мировым каналам прошли ролики о украинской версии парламентаризма. Браво!

Тобто Ляшко - п'ята колона, нова? Чого він кіпіш здійняв, хто знає? Я тільки сюжет по ТБ бачив, що там, не вникав.

Боєвой підарас :smilie9:
Мельничук обізвав його підором, а Ляшко сказав що той сам підор, ну і пішло поїхало.  :gigi:

И кто из них был неправ?
я считаю шо оба правы. Но они, боюсь, со мной были не согласны и раздолбали стойки для прессконференций.



Ні що би роздовбати одне одному голови.
Я розумію що так суцільна кістка, але тим не менше користі було було в рази більше, а шкоди ніякої.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Я фігею, в Раді знову бійка
« Reply #16 : Березня 03, 2015, 07:08:22 19:08 »
В тайванському парламенті регулярно пиздяться, і що? Вам не подобається те, що "побудували" на Тайвані?  :smilie7:

Та коли писав це повідомлення, відразу ж виникла думка про Тайвань та Корею. Але ж що там, чого бьються, ми не знаємо. Але особливо прикро те, що не знаємо, за що бьються наші цілком проукраїнські парламентарі.

Таки вважати нинішній парламент проукраїнським, це значне перебільшення.
Він вже далеко не такий виразно антиукраїнський як минулий, але до проукраїнського йому ще дуже далеко.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Я фігею, в Раді знову бійка
« Reply #17 : Березня 03, 2015, 07:37:50 19:37 »
Ляшко, як завжди в головних новинах. Знатний піараст, нічого не скажеш. Найбільш прикро, що через цих дятлів, які попали в парламент на хвилі популізма, не прийняли важливі рішення. Завдання виконано.
А так - толку 0. "мілиє бранятся только тєшатся".
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27341
Re: Я фігею, в Раді знову бійка
« Reply #18 : Березня 03, 2015, 07:40:25 19:40 »
Ляшко, як завжди в головних новинах. Знатний піараст, нічого не скажеш. Найбільш прикро, що через цих дятлів, які попали в парламент на хвилі популізма, не прийняли важливі рішення. Завдання виконано.
А так - толку 0. "мілиє бранятся только тєшатся".
:smiley24:

Но они не дятлы, а отлично выполнили задание

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Re: Я фігею, в Раді знову бійка
« Reply #19 : Березня 03, 2015, 07:43:42 19:43 »
Таки вважати нинішній парламент проукраїнським, це значне перебільшення.
Він вже далеко не такий виразно антиукраїнський як минулий, але до проукраїнського йому ще дуже далеко.

Але й вищати, як деякі тут, "ах, побилися, всьпропалло" теж причин немає.

"Спокійніше, Зоя Жорівна, спокійніше"(с)

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Я фігею, в Раді знову бійка
« Reply #20 : Березня 03, 2015, 08:12:30 20:12 »
Artem Shevchenko
4 hrs · Edited ·
Льовочкін із Оппоблоку засунув тоді ще комбата Батальон "АЙДАР" Мельничука до списку РПЛ через Каськіва, потім Ляшко його вигнав, бо той почав палити Міноборони і Генштаб, б'ючись за владу в Айдарі, де встиг непогано піднятися на "віджимах". Відтак Льовочкін засунув Мельничука до свого партнера Фурсіна у "Волю народу", не пропадати ж бойовому офіцеру. Ляшківці у відповідь радикально "залупилися", бо ж такий кидок тупо викриває їх - якого хєра брали Мельничука взагалі - і тепер зривають засідання ВР, виганяючи новоспечену тушку Мельничука. Хто в мінусах? Айдар, ВР, коаліція, РПЛ, Ляшко і Мельничук. Хто в плюсах? Льова, Оппоблок, судді Царевич, Вовк і Кіцюк, яких не притягають до відповідальності, ну і звісно РФ. Як казав Подерев'янський: "Ловкость рук і нікакого мошенства!"

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Я фігею, в Раді знову бійка
« Reply #21 : Березня 03, 2015, 08:15:00 20:15 »
Mustafa Nayyem
6 hrs · Edited ·
Переход Сергея Мельничука в группу Игоря Еремеева имеет уголовную подоплеку. По моей информации, на этой неделе Генеральная прокуратура готовилась предъявить господину Мельничуку обвинение в уголовном преступлении и должна была передать в парламент представление о снятии с него господина депутатской неприкосновенности. Эта информация тщательно скрывалась, поскольку следствие опасалось, что бывший командир "Айдара" моет скрыться или привлечь в свою защиту бывших соратников по батальону. О подготовке такого преставления было известно также руководству Верховной рады.

Очевидно, что для Еремеева бывший комбат нужен был для, чтобы не распалась парламентская группа, в которой не хватало как раз одного депутата. И если после этого перехода Генпрокуратура не подаст преставление о снятии с Мельничука неприкосновенности, это бросит тень на всю следственную группу ГПУ, которая занималась делом и лично на Генерального прокурора Виктора Шокина. Для выяснения всех обстоятельств подал Генпрокурору соответствующий запрос.