Автор Тема: Пашинський вже не заперечує призначення свого сина на посаду Укроборонпрому  (Прочитано 648 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Сергій Пашинський вважає, що призначення його 24-річного сина Антона головою «Спецтехноекспорта» є заслуженим та базується на інтересах країни

тут відево: http://www.hromadske.tv/politics/sergii-pashinskii-rozpoviv-pro-detali-priznachenny/
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Spot

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1327

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Сергій Пашинський вважає, що призначення його 24-річного сина Антона головою «Спецтехноекспорта» є заслуженим та базується на інтересах країни

тут відево: http://www.hromadske.tv/politics/sergii-pashinskii-rozpoviv-pro-detali-priznachenny/
Так голову, чи очільником якогось відділу? Це трохи різні речі, нє? А то якось невдобно, виходить?
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
А Коваленко тоді хто?  :smilie11:

 Керівництво
Коваленко Олександр Володимирович — Генеральний директор Державної компанії "Укрспецекспорт"

Тел: +380 (44) 461-94-27
Факс: +380(44) 461-97-59; 489-07-58

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
В тексте Пашинского какоето противоречие - сына назначили "головою Спецтехноэкспорта" или он возглавляет какойто отдел?
в тексте и так и так.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33498
  • Стать: Чоловіча

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Цитувати
Голова комітету наголосив, що його син має досвід роботи в цій галузі, оскільки три роки очолював великий відділ із мільярдними оборотами.
Ця сім"я гідна поваги. Дитина з 22 рочків мільярдами ворочає, має величезний досвід і все це за часів злочинної влади Януковича. Тато в опозиції волає - владу геть, свободу Юлі а дитина на відповідальних посадах набуває безцінного для держави досвіду (зі слів тата).  Бачте навіть Вітька цінував сімейних спеціалістів, а ви прискіпались. Фу.
Батя, мы стараемся ...

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Цитувати
Голова комітету наголосив, що його син має досвід роботи в цій галузі, оскільки три роки очолював великий відділ із мільярдними оборотами.
Ця сім"я гідна поваги. Дитина з 22 рочків мільярдами ворочає, має величезний досвід і все це за часів злочинної влади Януковича. Тато в опозиції волає - владу геть, свободу Юлі а дитина на відповідальних посадах набуває безцінного для держави досвіду (зі слів тата).  Бачте навіть Вітька цінував сімейних спеціалістів, а ви прискіпались. Фу.
Хоч у мене він симпатії не викликає, але тим не менше саме Пашинський багато в чому фінансував Майдан. І,якщо згадати, на його рахунки накладався арешт при Януку, так що ризикував він дуже сильно, якби Майдан програв, думаю він би сів надовго з повною конфіскацією.
Треба визнавати реалії, і не важливо з якою метою він те робив, перемога була спільною.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Цитувати
Пашинський багато в чому фінансував Майдан.
З його ж слів? Вірю відразу.
Батя, мы стараемся ...

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33498
  • Стать: Чоловіча
Цитувати
Голова комітету наголосив, що його син має досвід роботи в цій галузі, оскільки три роки очолював великий відділ із мільярдними оборотами.
Ця сім"я гідна поваги. Дитина з 22 рочків мільярдами ворочає, має величезний досвід і все це за часів злочинної влади Януковича. Тато в опозиції волає - владу геть, свободу Юлі а дитина на відповідальних посадах набуває безцінного для держави досвіду (зі слів тата).  Бачте навіть Вітька цінував сімейних спеціалістів, а ви прискіпались. Фу.
Хоч у мене він симпатії не викликає, але тим не менше саме Пашинський багато в чому фінансував Майдан. І,якщо згадати, на його рахунки накладався арешт при Януку, так що ризикував він дуже сильно, якби Майдан програв, думаю він би сів надовго з повною конфіскацією.
Треба визнавати реалії, і не важливо з якою метою він те робив, перемога була спільною.

Питання, нафіга він синка-недоросля пхає на державну посаду ? Чи то він так розуміє перемогу Майдану ?

Offline Spot

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1327
Цитувати
Голова комітету наголосив, що його син має досвід роботи в цій галузі, оскільки три роки очолював великий відділ із мільярдними оборотами.
Ця сім"я гідна поваги. Дитина з 22 рочків мільярдами ворочає, має величезний досвід і все це за часів злочинної влади Януковича. Тато в опозиції волає - владу геть, свободу Юлі а дитина на відповідальних посадах набуває безцінного для держави досвіду (зі слів тата).  Бачте навіть Вітька цінував сімейних спеціалістів, а ви прискіпались. Фу.
Хоч у мене він симпатії не викликає, але тим не менше саме Пашинський багато в чому фінансував Майдан. І,якщо згадати, на його рахунки накладався арешт при Януку, так що ризикував він дуже сильно, якби Майдан програв, думаю він би сів надовго з повною конфіскацією.
Треба визнавати реалії, і не важливо з якою метою він те робив, перемога була спільною.

Щось згадався відомий топік Вії на ФУП-і "Хлопці мають право красти та машини віджимати, бо навіщо тоді вони Майдан робили?!"  :fp2

P.S. Був в мене колега, який мені казав "Я коли бачу, що наш депутат-українець краде, то мені легше - все ж таки наш хлопець, не москаль і не жид краде. Те, що він вкраде, лишиться в Україні". Людина казала на повному серйозі і без граму сарказму.

А ми дивуємось після такого, чому вже 25 років не можемо вилізти з тої сраки...
« Останнє редагування: Березня 11, 2015, 02:32:47 14:32 від Spot »

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
А не повинен бути якийсь конкурс на таку державну посаду?
З якимись зрозумiлими критерiями?

I не був би на такiй посадi бiльш корисним та шанованим якийсь ветеран АТО?